24 szep 23, 04:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481822 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #5430 Dátum: 10 júl 10, 12:38:51 »

nekem is alacsony a vérnyomásom(pedig magas vagyok:P). De mondjuk nekem a vérem is szegényXD
Naplózva
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #5431 Dátum: 10 júl 11, 21:52:54 »

Nos, azért ez a nevem, mert egyszer valami japán névcsináló ezt dobta ki. xD
Egyébként "Zene nélkül mit érek én..." Nevet ez jellemző rám, és még, h lusta vagyok, ha valaki felébreszt egész nap morgok rá Nevet, ha egyszer megtetszik valami anime akkor mániákus módon folyton csak többet és többet akarok belőle és pár nap alatt megnézem, vagy utolérem, a legrosszabb tulajdonságom sztem a türelmetlenség. Őőő... Amolyan nagyon egyedi ízlésem van, kb. 2 olyan embert ismerek aki hasonló dolgokat szeret, mint én xD. A családomból senkire se hasonlítok, ezért gondolkodtam már azon, h örökbe fogadtak. xD Na asszem ez elég lesz most már:D:D
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #5432 Dátum: 10 júl 12, 17:34:14 »

én 153 centi vagyok xD Az nagyon kevés? O.o
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5433 Dátum: 10 júl 12, 18:23:17 »

15 éves vagy... Szerintem nőni fogsz még pár centit...  Mosolyog
Elég sok 150-160 centi körüli 15 éves lány ismerősöm van! Mosolyog
Szerintem tök normális a magasságod az alakodhoz képest!
Csinos vagy! Ne érezd alacsonynak magad!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 18:25:53 írta Gabesz » Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #5434 Dátum: 10 júl 12, 18:33:24 »

hát én 16 vagyok és 180 cm. De a tornasorban még középen állok. Nagyon sok magas fiú van az osztályban. De én nem is akarok tovább nőni. Az se jó ha valaki túl magas. Én azt gondolom hogy ekkora magasság nekem pont elég Nevet
Naplózva

vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #5435 Dátum: 10 júl 12, 20:50:19 »

Én 15 leszek és 163cm vagyok... "volt" osztályomba majdnem én voltam a legalacsonyabb, smirksweat de a baráti körömben körülbelül egymagas vagyok mindenkivel szoval nem zavar  Mosolyog
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #5436 Dátum: 10 júl 12, 20:54:31 »

nekem van olyan lány osztálytársam is, aki 180 valahány centi. O.o A legkisebb pedig egy fiú, nem tudom mekkora, de nálam is kisebb. És tök jóban vannak, meg minden. Ez egy kicsit Lovely Complex feelinges xD
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5437 Dátum: 10 júl 12, 21:03:10 »

Ééén asszem 170 körül vagyok. 172 talán? Vagy 174? Uhh nagyon rég mérték már, nem emlékszek. Csak arra, hogy én voltam a 4. lány a tornasorban ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #5438 Dátum: 10 júl 12, 21:32:26 »

Nálunk nem méret szerint kellett sorba állni ikszdé az ofőnk volt a tesitanárunk is és a tesiórát átminősítettük másodlagos ofőinek Mosolyog

Nuh én még ide nem írtam összefoglalót magamról: Dunaújvárosban pottyantottak ki, de jelenleg Pécsen sülök rántottává. 178 cm vok, átlagos barna haj és barna szem. Külsőre ennyi. Egyébként lusta vagyok, de nagyon. Makacs, de ez már az utóbbi pár évben fokozottan csökkent "szobatársak" nevű átképzési program keretein belül. Általában korlátozott koncentrációs képességekkel rendelkezem... csak arra figyelek ami érdekel  smirksweat JAh és kicsit kocka family-be születtem Mosolyog otthon ha még azóta nem vettek új gépet, akkor az én laptopommal együtt összesen öt gépecske végzi szorgalmasan munkáját, plusz még a bátyám debil mini lapesza...  Pontosan
Jah és egyetemista vagyok a PTE-n, bár ezzel annyira nem szoktam foglalkozni, hogy el is felejtettem ^^'

És a mottóm: "MIndenki adócsaló, csak még nem kapták el! De, majd eljön az én napom muhaha" Nevet
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #5439 Dátum: 10 júl 12, 21:41:36 »

mgamról annyit hogy hegyesi vagyok:D (sokan leszolják h falu pedig nem hanem nagyköszség Nevet)
175cm lehetek kék szemű szőkés-barna rövid haju 17 éves vagyok
legjobb tulajdonságom a felfogo képességem és a szövegem (amit néha unnak mert folyton beszélek:D)
legrosszabb szerintem a türelmetlenségem
család: 3-an vagyunk tesokák van egy 7 éves öcsikém meg egy 18 éves nővérkém röviden ennyi  bye bye
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
cafe08
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7

NaruxHina & LuffyxHancock fangirl ^^


« Válasz #5440 Dátum: 10 júl 12, 21:59:48 »

Erre még én sem jártam, szóval kicsit mesélek Mosolyog : Baján születtem, Bácsbokodon élek, ami Bajától nem messze van. A külsőm nem túl feltűnő xD barna haj, zöld szem. Amúgy elég alacsony vagyok, kb.163 cm. A társaságomban csak nálam magysabbak vannak. smirksweat Most ballagtam általánosból és szeptembertől a Bajai III. Béla Gimnáziumba fogok járni. Aki esetleg oda jár az lécci írjon.PirulMosolyog A barátaim közül senki se szereti a mangákat/animéket, és sajnos fórumról sem ismerek senkit.:/ Ennyi lenne rólam Nevet.
Jah és ha már mindenki rakott fel gyerekkori képek, akkor én is:D
kb. 10 hónaposan :
http://kepfeltoltes.hu/view/100712/k_pek_047_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2 évesen :
http://kepfeltoltes.hu/view/100712/k_pek_048_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ballagásomon(ennél korábbi képem most nincs, jah, és a szemüveges vagyok én) :
http://kepfeltoltes.hu/view/100712/dork_val_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 22:02:30 írta cafe08 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5441 Dátum: 10 júl 12, 22:42:08 »

Hehh, na jah mostanság nagyra nőnek az emberek, én 21 leszek most 18. án olyan 186 vagyok, öcsém aki 5 évvel fiatalabb nálam, már magasabb mint én Nevet
-korábban van rólam kép valameilyik oldalon ha valakit érdekel :3
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #5442 Dátum: 10 júl 12, 23:52:51 »

Kinek mi a stílusa miért szereti és hogy mióta üzi meg hogy mennyire befolyásolja az életét a stílus???
jah és véleménye stílusa mindenkinek van ezért nem kell beszólni a másiknak inkább ismerjük meg a másik szemszögét

na kezdem is:
hát én rappernek mondom magam, az öltözködésem is ezt a stílust követi meg hát szeretek rappelni ami jo szorakozás és kifejező eszköze az embernek Kúl
hozzá tenném hogy rapper lévemre a havei köröm inkább rock meg punk és nem vetjük meg egymást hanem elfogadjuk bye bye
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #5443 Dátum: 10 júl 13, 00:05:24 »

sziasztok nah én 196 cm magas vagyok, pesten lakok,jah és 15 éves, szal van még hova nőnöm.
 http://kepfeltoltes.hu/view/100713/DSC00345__3__www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez az egy kép elfogadható számomra, bár ez sem elég jó, olyan hülyén nézek ki rajta:S
Naplózva


armunid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 4

Undead Függő


« Válasz #5444 Dátum: 10 júl 13, 00:15:58 »

na te pont olyan stilusban tolod mint én Nevet

mondjuk én annyira öltözködésben nem adom a stílust, inkább csak zeneileg, de nekemis vannak rocker haverjaim és meglehet oldani a dolgokat (mondjuk ehhez azis kell, hogy énis meghallgassam a rockot, meg őkis a rapet).
Naplózva






Gyere! Ha kezdhetjük nyomd el a dekket,
Egyszer a barikád sem fogja meg a sleppet... (:
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!