24 szep 20, 22:25:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 234848 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #765 Dátum: 09 ápr 16, 18:00:21 »

Hát én még Sóska mellett két személyt utálok, az egyik Konohamaru mert egy idegesítő kis copyzó nyomorék (bocs a kifejezésért), a másik meg Kabuto, mert egy sunyi kis hátbatámadó, legszívesebben leverném a hülye szemüvegét a hülye fejjével együtt.  Leüt
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #766 Dátum: 09 ápr 18, 18:05:03 »

Én Konohamarut és Konant. Első igazából csak azzal tud villogni, amit Naruto-tól lát, és marhára idegesítő, de még mindig jobb, mint Konan. Nem csak idegesítő, foglalja a helyet a mangában, de még angyalnak is hiszi magát - és iagzából nem hiszem el róla, hogy olyan erős lenne. Egyszerűen irritál, na  Pojén

Konohamarut is csak az menti meg  a teljes gyűlöletemtől, hogy legalább jó fej, és van benne bátorság. És a Naruto féle sexy no jutsu továbbfejlesztései határozottan pirospontosak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 18, 22:37:22 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Petya7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #767 Dátum: 09 ápr 20, 20:19:18 »

Sakura szavával : Narútót!
Amúgy senkit nem utálok nem tudom miért  Nevet
Naplózva
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #768 Dátum: 09 ápr 25, 21:09:22 »

Tenten-t gyenge-haszontalan nyafka és mindg útban van vagy meg kell menteni szánalmas igaz azt hogy útálom azt nem mondom de maradjunk a szánalmasnál.
Naplózva

Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #769 Dátum: 09 máj 07, 22:25:22 »

"foglalja a helyet a mangában"  Nevet ez jó volt!

Egyedül a Narutoban, mint kedvenc animémben egyik karaktert sem utálom (a nem filler karik közül)

ha valakit még is választanék, akkor talán Sai-t, mert alig kapott szerepet, többször erőltetett volt és nem jellem, csak fanservice. Ja meg Danzou-t is, aki arra jó, hogy hátráltassa az események menetét, de talán még őt sem utálom.
Arra azért nem gondoltam, hogy Sasuke ilyen kiemelkedő szavazatmennyiséget kapott  Pojén Persze én se szeretem manapság igazán, de az első sorozatban még kedvenc volt és most se írta le magát teljesen.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #770 Dátum: 09 máj 09, 23:27:06 »

Ebben a témában nálam Orochimaru a nyerő...sokan amiatt utálták meg Sasukét mert gonosz lett és csatlakozott hozzá,szinte öröm volt látni hogy meghal!:)
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #771 Dátum: 09 máj 10, 01:45:08 »

Nem tudom én, nem azért utáltam meg Sasuke-t, mert csatlakozott Orohoz, valahogy alapból rosszul vagyok tőle.
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #772 Dátum: 09 máj 10, 12:04:59 »

Én Oro-t nem útálom azért, mert igazán nagy koponya, csak azért, mert tanítványt választott nem kell útálni, viszont Sasuke választotta, hogy hova megy.
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #773 Dátum: 09 máj 10, 13:59:26 »

Én a mangában egyszerűen senkit sem tudok utálni. Minden egyes karakternek megvan a saját -egyáltalán nem erőltetett- személyisége és szerepe a történetben.
Viszont anime.. uh.. Egyértelműen Sakura viszi a pálmát. Majd mögötte Guren, Yuukimaru és Fuuka. Bár Konohamaru nője (Hirtelen nem t'om nevét.) az utolsó húzása óta se valami szeretgetnivaló.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #774 Dátum: 09 máj 10, 20:36:28 »

na akkor itt az én listám, sorrend nem számít:

Orochimaru: mert hogy néz már ki, és mert csak egy szava létezik: Szászke-kun..ja és mert alapból egy gennyedék
Sakura: nem csinál semmit csak néz másokat és Inoval veszkszik..bár a Sasori ellelni harcban fel tudott mutatni valamit
Ino: szőke vinnyogós had ne mondjam mi
Tenten: ő sem csinál és szarok a technikái
Hinata: ő sem csinál semmit csak állandóan Naruto-kunozik
Herr Khábutóó: ugyanaz mint Oronál, csak ő még ráadásnak egy undorító s**gnyaló is
Shizune: áll és azt mondja Tsunade-sama..semmi jelentősége sincs, jobb is hogy meghalt
Shikamaru: Hidan felrobbantását sosem fogom megbocsátani neki
Szászke
Orochimaru összes csicskása
Shino
Kiba

A többiek úgy ahogy elmennek, kiv. az Akatsuki, ők a legnagyobb favoritok.
A fillerekből meg ahogy Dant-C is írta, Guren, Yuukimaru és Fuuka. Egy ringyó, egy mindig ugyanazt ismételgető takony, és egy kurvillla
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #775 Dátum: 09 máj 10, 21:29:02 »

Hát igen,az emlegetett konohamaru team!

Mit ne mondjak,csak rájuk kell nézni!
Sensei:ebisu,ennél többet nem is kell mondanom

Konohamaru:kis utánozó hülyegyerek,amit csinál az már beteges

Udon:nem igaz hogy nem bír orrot fújni :sír szégyenében: és csak rá kell nézni,milyen balf*sz

Moegi:az hogy elkezdte utánnozni sakurát a verekedésben nem idegesít,mert csak az animerajzolók hülye ötlete,amiből mostanában van nekik elég sok,de viszont azzal a hajjal csináljon már valamit,mert az az izé nem emberi,olyan béna  smirksweat

Azért össze lehet hasonlítani az ő csapatukat,vagy naruto kora beli összes csapatot,valahogy mintha romlott volna az értelmi szint!
Végszónak pedig,utállom az egész bandát úgy ahogy vannak! xDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 12, 21:32:51 írta con » Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #776 Dátum: 09 máj 10, 22:03:47 »

Hohó, elszabadultak azok az indulatok ínnye Nevet Sakura nálam is új a listán mint elsőszámú közellenség (én csak mostanság nézem az anime-t is, nekem a manga az igazi), mangában megvoltam vele (bár akkor is rangon alulinak tartom Sasuke-hez) de szerethető karakter, viszont az anime-ben egyszerűen felrúgnám én is. De igazából ezeket a hosszú listákat szerintem az anime hozta ki belőletek, mert a mangában nem ennyire élesek a karakterjellemek, úgyértem sokkal árnyaltabbak, és összetettebbek ahhoz, hogy így le lehessen őket húzni.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #777 Dátum: 09 máj 10, 23:38:58 »

Hohó, elszabadultak azok az indulatok ínnye Nevet Sakura nálam is új a listán mint elsőszámú közellenség (én csak mostanság nézem az anime-t is, nekem a manga az igazi), mangában megvoltam vele (bár akkor is rangon alulinak tartom Sasuke-hez) de szerethető karakter, viszont az anime-ben egyszerűen felrúgnám én is. De igazából ezeket a hosszú listákat szerintem az anime hozta ki belőletek, mert a mangában nem ennyire élesek a karakterjellemek, úgyértem sokkal árnyaltabbak, és összetettebbek ahhoz, hogy így le lehessen őket húzni.

na ebben tényleg lehet valami..ezért is jobb a manga. Ott maradjanak meg úgy ahogy. De lehet hogy az animében a hangok is hozzáadnak egy plusz a karakter jelleméhez sőt, ez biztos.
Bár manga állapotban is nálam meg marad néhány utált karakter ilyen Hinata, Shizune, Tenten, Kabuto, Oro és úgy alap mindenki aki nem Akatsuki. Persze nem mindenkit utálok közülük, ezek nálam ilyen oké, vannak, elfogadom a  létezésüket szinten vannak.


Azért össze lehet hasonlítani az ő csapatukat,vagy naruto kora beli összes csapatot,valahogy mintha romlott volna az értelmi szint!

Hát mint tudod, ebben a világban az elkövetkezendő generációk értelmi szintje mindig csökken smirksweat
Moegi meg tényleg változtassa meg a haját, de nem Sakurásra mert akkor fogok rohamot kapni ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #778 Dátum: 09 máj 10, 23:59:42 »

Furcsa dolog egyébként a gonoszoknak szurkolni... Hidan és Kakuzu nekem is szimpatikusak voltak, de egy oylan jól kitalált karaktert mint amilyen Shikamaru vagy Hinata vagy Sasuke utálni? Van egy örök mondás ami szerintem ide illik: rajongni egy anime figuráért LOL. MégLOLabb ha utálod.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #779 Dátum: 09 máj 11, 00:07:20 »

Furcsa dolog egyébként a gonoszoknak szurkolni... Hidan és Kakuzu nekem is szimpatikusak voltak, de egy oylan jól kitalált karaktert mint amilyen Shikamaru vagy Hinata vagy Sasuke utálni? Van egy örök mondás ami szerintem ide illik: rajongni egy anime figuráért LOL. MégLOLabb ha utálod.  Mosolyog
Miért lenne gáz szeretni vagy nem szeretni egy karaktert? Szerintem pont az a lényeg a történetalkotásban, hogy ha elég jó vagy benne, ilyen szinten a karakterek úgymond "kilépnek" a sorok, vagy a kockák közül, és rendes személyiségként fognak viselkedni, tehát lesznek akik szeretik, és lesznek akik nem. Kiskorom óta írok, nekem elhiheted, karaktert összerakni úgy, hogy éljen is, nagyon nehéz, és időigényes. Ha ez viszont megvan, akkor az egy hatalmas respect, és nem "lol" őket utálni vagy szeretni, hanem egyszerű történet értelmezés, ami szerintem a legkevésbé sem ciki. Azért, mert valami nem igazi, nem ciki véleményt alkotni róla, végülis gondold el, az ismerőseid 80%-a teljesen más, mint amilyennek hiszed, mert sosem fogod őket teljesen megismerni, és csak a személyiségük kicsi részletét ismered csak... De véleményt azért alkotsz róluk, nem? Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!