24 szep 20, 22:31:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 234853 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #780 Dátum: 09 máj 11, 00:13:15 »

Furcsa dolog egyébként a gonoszoknak szurkolni... Hidan és Kakuzu nekem is szimpatikusak voltak, de egy oylan jól kitalált karaktert mint amilyen Shikamaru vagy Hinata vagy Sasuke utálni? Van egy örök mondás ami szerintem ide illik: rajongni egy anime figuráért LOL. MégLOLabb ha utálod.  Mosolyog

1. Hát én mindig is ilyen voltam, már egészen kicsi koromtól kezdve smirksweat
Dínók, szörnyek, furcsa lények, ellenségek..én valahogy mindig őket szeretem meg Nevet
2. Az oké, hogy jól ki vannak dolgozva, de ha egyszer az embernek nem szimpi akkor ez van..nincs mit tenni ellene.
Shikamaruval sincs amúgy semmi bajom, csak olyat tett amiért a pokolba tudnám kívánni.
A Hinata dolgot meg nem értem...Odavan Narutoért, a főhősért, állandóan elpirul, sosem csinál semmit csak mondogatja, hogy: Naruto-kun Pirul
Ebben szerintem nincs mit bírni. Ráadásul - ha fillereket nem vesszük figyelembe -  még harcolni sem tud. Nem értem hogy lett chuunin.
Sasuke-t meg azért nem bírom, mert állandóan rajta lovagol az isten is már. Ez így meg unalmas. Ő is igazán csak akkor tetszett, amikor Kakashi maszkja után loholtak. Mert nem a megszokott emos arcát mutatta, hanem tőle szokatlan módon belement olyanba, amit megvetne. Hiszen ő minden percét a bosszúnak szenteli, és erre belement egy ilyen játékba. és ez olyan jó volt Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #781 Dátum: 09 máj 11, 00:24:09 »

OFF: Véleményt nem alkotok senkiről amíg meg nem ismerem. Első benyomás van, de nem vagyok előítéletes. Csak arra tudok saccolni hogy az illető milyen zenét kedvelhet de ez sem mindig sikerül. Mosolyog

ON: A Narutóban a legtöbb karakter jól ki van találva. Nekem az Akatsukiból Itachi a kedvencem. Nem tetszett mikor meghalt de már az elejétől fogva számítani lehetett arra hogy nem éli meg a sorozat végét. Hidan és Kakuzu pedig két shougi bábu nevét viselték, és érthető hogy Shikamaru így miért bánt el Hidannal. Én is kedvelek anime karaktereket de inkább ha valaki unszimpatikus az azért van, mert az életben sem csípem a hasonló embereket. Egyszerűbb azt mondani hogy: én nem szeretem az olyan karaktereket mint Orochimaru (kinek kidolgozottságát sokan Darth Vaderéhez hasonlítják, szerintem jogosan ^^). De az utálat hát... utálni azt kell ha kavics megy a cipődbe, elesel, stb.

Hinata csak azt csinálja... hmm... nos, amennyiben csak az animét  nézed akkor nem lövök le spoilereket.  kacsint legyen elég annyi hogy majd meglátod.  Mosolyog Egyébként ha az adott a karakterek múltján elgondolkozol, rájössz hogy az összes cselekedetüket meg lehet határozni:

Sasuke: Masashi kedvenc karaktere (állítása szerint), ráadásul a szeme előtt a szülei kivégzésével gyakorlatilag minden álma összetört és tartós lelki károsodást szenvedett. Életcélja a bosszú lett, ami szintén érthető.

Hinata: a saját apja mondott le a képességeiről, Hinata pedig alapból szégyenlős, hisz mindenki elfordult tőle. Naruto pedig az egyetlen példaképe, és nem csoda hogy aggódik érte. Te is aggódnál a kedvesed miatt ha abban a hitben kellene élned hogy valami rendőr és bármikor lelőhetik.

Shikamaru: ő is csak megbosszulta a mestere halálát, és ésszel győzte le Hidant, nem erővel. Shinobi, együtt kell élnie a gyilkolás gondolatával. Igazságosan járt el. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #782 Dátum: 09 máj 11, 00:47:19 »

Persze én mindezt megértem Mosolyog
Csak ha egyszer nem jönnek be, akkor ez van. Nincs olyan ember, akinek ne lenne unszimpatikus dolog az életében. Szépen is nézne ki a világ. Tapasztaltam, hogy melyik karakter mit csinált, milyen, ezek után alakult ki az, hogy ki az akit kedvelek, akivel semleges vagyok és lehet hogy volt valaki, aki az én személyes elveimnek, felfogásomnak nem felelt meg. Ezért nem kedvelem őket. Mellesleg nekem Hidan ferobbantása nagyon eltúlozva mondva olyan, mint Sasukénak a szülei halála. Csak hogy hasonlatot mondjak.
A lényeg, hogy egyszerűen nem jönnek be nekem és kész. Vagy tettek valamit, ami nem tetszett, vagy természetemből fakadóan nem szeretek valakit.



Ui.: olvasom a mangát ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #783 Dátum: 09 máj 11, 02:15:29 »

Van egy örök mondás ami szerintem ide illik: rajongni egy anime figuráért LOL. MégLOLabb ha utálod.  Mosolyog
Most miért LOL?
Szerintem tök érthető,hogy egy-két karaktert nem szívlelsz,mert olyan személyisége van vagy tulajdonsága,ami neked nem tettszik!
Szal szerintem annyira nem para a dolog,jó kicsit beteges,de nem para!  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 11, 02:16:15 írta con » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #784 Dátum: 09 máj 11, 11:39:19 »

na akkor itt az én listám, sorrend nem számít:
Orochimaru összes csicskása

A fillerekből meg ahogy Dant-C is írta, Guren, Yuukimaru és Fuuka. Egy ringyó, egy mindig ugyanazt ismételgető takony, és egy kurvillla


Tökre egyetértek veled! Én Orochimaru fillerkarakteres csicskáit ki nem állhatom. Magát Orochimarut viszont nem utálom.
Kurvilla  Nevet  --> Mi ez? Kurvák villája?   Nyelvesít
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #785 Dátum: 09 máj 11, 12:08:04 »

Én általában minden mangában a rossznak szurkolok(persze vannak kivételek), nekem jobban bejönnek a negatív karakterek nekem azok érdekesebbek bár a jókal sincs semmi bajom de én a rosszakal mindig jobban tudok azonosulni.

A legutóbbi manga óta egy újabb karaktert utáltam meg és az nem más mint Hanzou bár eddig se csipáztam de nem foglalkoztam vele de most nagyon megutáltam ugyan olyan mint Danzou akit szint úgy utálok,mind kettő egy hatalom éhes dög az ilyeneket nem birom. Leüt
Ezen kivül még azt a három fillert majmot kivánám a halálba, főleg azta gumiembert vagy mit.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 11, 12:33:51 írta Pein95 » Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #786 Dátum: 09 máj 11, 12:33:56 »

OFF: Véleményt nem alkotok senkiről amíg meg nem ismerem. Első benyomás van, de nem vagyok előítéletes. Csak arra tudok saccolni hogy az illető milyen zenét kedvelhet de ez sem mindig sikerül. Mosolyog
Nem, én pontosan a közelebbi ismerőseidre (vagy az olyan félig közelebbi) céloztam. Gondolj bele, van valami!

Danzout meg szerintem kb. senki nem szereti, vagy van, aki igen? :O Amúgy nekem is Itachi volt a kedvenc, és én végig tudtam hogy jófiú!  Neeem Eskü ezt visítoztam, mikor meghalt, ami - ahogy te is írtad - az elejétől várható volt. T___T
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #787 Dátum: 09 máj 11, 12:46:52 »

Nem tudom én személy szerint Gurent nagyon bírom. Eddig ő a legjobb filleres szereplő az biztos. Yuukimarut nem kedvelem annyira, de sajnálom. Fuuka-ra már nem is emlékszem.
Egyébként én semmi betegeset nem látok abban ha az ember nagyon kedvel egy szereplőt. A könyvek, filmek, animék szereplői úgy vannak kitalálva, hogy az ember minél jobban azonosulni tudjon vmelyikükkel. Ez a Naruto szereplőkre különösen igaz. Természetesen mindenki tisztában van vele, hogy ezek nem élő személyek esetleg egy kisgyerek élheti bele magát ilyesmibe. Kicsit OFF, de ezt muszáj elmesélnem. Alsós koromban Zorróba voltam szerelmes és egyszer egy nyolcadikos előállt, hogy járjak vele. Én közöltem, hogy ez lehetetlen, mert én Zorróba vagyok szerelmes. A srác erre mondta, hogy "De az már régen feldobta a pacskert." Én meg nem értettem, hogy ez mit jelent és azt feleltem, hogy "Nem érdekel".  OFF end.  Nevet
rondar: Nem tudom ki volt az, aki Hinata "halálán" annyira kiakadt, hogy Kishit elszidta mindennek. ^^
Naplózva


Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #788 Dátum: 09 máj 11, 13:14:40 »

Alsós koromban Zorróba voltam szerelmes és egyszer egy nyolcadikos előállt, hogy járjak vele. Én közöltem, hogy ez lehetetlen, mert én Zorróba vagyok szerelmes. A srác erre mondta, hogy "De az már régen feldobta a pacskert." Én meg nem értettem, hogy ez mit jelent és azt feleltem, hogy "Nem érdekel".  OFF end.  Nevet
rondar: Nem tudom ki volt az, aki Hinata "halálán" annyira kiakadt, hogy Kishit elszidta mindennek. ^^
OFF: De aranyos Nevet És a kissrác nem is azon akadt fel, hogy fiktív személybe vagy szerelmes, hanem abba, hogy halott? Nevet
ON: Amúgy nem tudom, sasuke-vel hogy vagytok? Mert nekem van, hogy nagyon szeretem, de van amikor legszívesebben megszabadítanám tőle a mangát. Igazából nem tudom, mitől van ez a kettősség, de azt hiszem van sasuke-ben valami nagyon irriáló, csak nem tudom, mi az  Gondolkozik
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #789 Dátum: 09 máj 11, 13:26:25 »

Én is így vagyok vele néha birom néha meg ki nem állhatom, mondjuk nekem még a part 1-ben semmi bajom nem volt de miután átruccnat Orohoz na azóta ki nem állhatom, annyira nagyra van az egojával hogy az már idegesítő meg az a fapofa amit néha vág na az még szint úgy idegesítő. Bár nem azt mondom hogy halálosan utálom de nem is mondanám hogy a kedvenc karim.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #790 Dátum: 09 máj 11, 13:29:46 »

OFF: Szerintem a srác ez alatt azt értette, hogy fiktív csak nem tudta kifejezni magát. Mert ha belegondolsz fiktív személyeknél nincs olyan már meghalt ők "örök életűek". A 49.-dik oldal elején írtam pár gondolatot erről a szereplők utálata dologról. Továbbra is ugyanaz a véleményem. Ami Sasukét illeti nekem az egyik kedvenc szereplőm, de ez is már talán kicsit OFF itt. Szóval röviden én sok szempontból megértem az indítékait és nem tudom teljesen elítélni érte. Biztos vagyok benne, hogy nem gonosz és a végén visszatér Konohába.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 11, 13:53:11 írta Sevanna » Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #791 Dátum: 09 máj 11, 13:30:24 »

nem azzal van a baj, hogy nem szívleltek valakit, hanem, hogy utáljátok / imádjátok. egy kitalált történetben elég érdekesen jön ki ez. Mosolyog

amúgy én inot nem szeretem nagyon, mert tipikus plázacica feelingem van tőle, amikor ránézek :/.

a többiekkel nincs igazán bajom, nem a szereplőkért nézem az animét/olvasom a mangát, hanem a történet miatt Mosolyog.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #792 Dátum: 09 máj 11, 13:46:42 »

Idézetet írta: Saruwatari Kumiko
ON: Amúgy nem tudom, sasuke-vel hogy vagytok? Mert nekem van, hogy nagyon szeretem, de van amikor legszívesebben megszabadítanám tőle a mangát. Igazából nem tudom, mitől van ez a kettősség, de azt hiszem van sasuke-ben valami nagyon irriáló, csak nem tudom, mi az

Sóskával én is így vagyok. Alapból nagyon bírom, de néha tényleg a pokolba tudnám kívánni. Nevet
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #793 Dátum: 09 máj 11, 15:11:43 »

Nyapp...^^
Én utálom:

Az egész Ebisu csapatot...egy egoista sensei, egy utánozó majom, egy taknyos kis pöcs, meg egy utánozó majomlány Pojén

Sakura: De csak a Part I-ben...na ott falat kapartam ._.
A Part II-ben nem utálom, csak nem bírom.

Sasuke: Az elején semleges volt...aztán rühelltem....most csak nem bírom...És az a ruha...keresni kéne neki egy stylistot ._.
Shippuu 2. film miatt nem rühellem...Nevet

Tobi:Idegesít...de komolyan :'DDD

És ennyi ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 11, 15:12:22 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #794 Dátum: 09 máj 11, 18:33:30 »

na akkor itt az én listám, sorrend nem számít:
Orochimaru összes csicskása

A fillerekből meg ahogy Dant-C is írta, Guren, Yuukimaru és Fuuka. Egy ringyó, egy mindig ugyanazt ismételgető takony, és egy kurvillla


Tökre egyetértek veled! Én Orochimaru fillerkarakteres csicskáit ki nem állhatom. Magát Orochimarut viszont nem utálom.
Kurvilla  Nevet  --> Mi ez? Kurvák villája?   Nyelvesít

OFF: egy barátnőmtől hallottam és ez egy finomabb megfogalmazása az út szélén álló önmagukat áruló "hölgyek"-nek Nevet án csak átvettem tőle ezt a szót ikszdé

Gurent azért sem szeretem, mert kinézetre emlékeztet egy kitalált karakteremre, és koppintásnak érzem, persze tudom hogy ezt csak a véletlen műve. Ráadásnak Oro talpnyalója, ami már alapból rossz pont.

Hirtelen most nem találom, ki írta, de azt a guminőt vagy férfit vagy transzit (mert arra hasonlít a leginkább) én sem bírom.
1. hogy néz már ki?
2. alapból fujj
3. Alapból nem illik bele a sorozatba. A való életben nincs bajom az ilyen emberekkel, de ilyen karakter abszolút nem ide való. A One Pieceben még megértem, sőt ott van is ilyen karakter, de az egy őrült és őrülten jó anime, ahová ez befér, de a Narutoba nem.


Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!