24 szep 20, 22:44:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 234874 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #795 Dátum: 09 máj 11, 18:50:53 »

OFF: örömlány? alternatív szociális munkás? jobb mint a kurvilla, az olyan 80-as évek szleng style Nevet
ON: Én igazából a filler karaktereket alapból nem szeretem, mert filler karakterek. Menjenek, keressenek maguknak saját sorozatot, mit piszkálódnak a Narutoban, nem is vannak benne.  Technikai KO

Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #796 Dátum: 09 máj 11, 19:09:52 »

OFF: nekem tetszik ikszdé
ON: én sem, de a Sorás fillerben szerintem jó dolgok voltak, tetszett is az a filler (ritka az ilyen nálam, meg gondolom másoknál is). Ott a karakterekkel, de inkább csak Fuukával volt az a gondom hogy baromi nagy Kakuzu koppintás volt.. Arra nagyon dühös voltam. Nem volt elég hogy egy szuka, de még az egyik favoritom másolata is volt.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #797 Dátum: 09 máj 11, 19:53:39 »

Sevanna: Én említettem bármikor is hogy nem vagyok LOL? xD

Egyébként a rajongást úgy értettem hogy a túlzásba vitt rajongás, pl. plakátok, fansite létrehozása stb. stb. Kedvelni én is sok mindenkit kedvelek. Van akiket kiemelten (Naruto, Hinata, Jiraiya, Itachi, Orochimaru) vannak akiket csak szimplán kedvelek (Kakashi, Shikamaru, Hidan, Kakuzu, Tsunade, Sasuke és a team Konohamaru) és vannak akiket nem (Pein, Kabuto, Madara, Deidara, filler karik nagy része).   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #798 Dátum: 09 máj 11, 20:11:19 »

Sevanna: Én említettem bármikor is hogy nem vagyok LOL? xD

Egyébként a rajongást úgy értettem hogy a túlzásba vitt rajongás, pl. plakátok, fansite létrehozása stb. stb. Kedvelni én is sok mindenkit kedvelek. Van akiket kiemelten (Naruto, Hinata, Jiraiya, Itachi, Orochimaru) vannak akiket csak szimplán kedvelek (Kakashi, Shikamaru, Hidan, Kakuzu, Tsunade, Sasuke és a team Konohamaru) és vannak akiket nem (Pein, Kabuto, Madara, Deidara, filler karik nagy része).   
Nézd, akinek a Naruto a sohasem feladást jelenti pl. vagy maga Naruto az akarat győzelmét, és a lelki erőt, az venni fog vacak Narutos poharat, meg posztert, mert az emberek szeretik, ha az ilyen jelképes dolgok körülveszik őket, mert ez is egy afféle bíztatás-érzést ad nekik, hogy jó úton járnak, mert a környezetük is ezt sugározza. Persze ezt nem mindenki engedheti meg magának, és nem mindenki veszi meg őket, de aki igen, az valószínűleg ilyesmi miatt. Ebben szerintem akkor sincs kivetni való. Attól függ az egész ki mit lát miben. Jó, aki szimplán szerelmes Narutoba, az beteg, aláírom (van egy magyar csaj, aki frankón az, most mit mondjak, ez már az én nagyon illékony határaimon is túlment, de asszem ő valami 12 éves, de az se menti meg  Neeem Neeem), vagy bármelyik szereplőbe.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #799 Dátum: 09 máj 12, 10:48:33 »

Filler és movie szereplők közűl van azért egy pár akit kedvelek. De sok közűlük kifejzetten idegesítő. Főleg Sora, a végér már nagyon megutáltam. (Az a filler egyébként is egy rakás sz*r volt, de maga Sora még egy jó történetet is el tudott volna rontani.)
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #800 Dátum: 09 máj 12, 18:52:12 »

Jajj az a csaj a második filmben...attól szabályosan elfogott a hidegrázás ._.
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #801 Dátum: 09 máj 12, 20:46:35 »

... Sasuke: Masashi kedvenc karaktere (állítása szerint), ...

Ez a kijelentése a Naruto manga 19.(!) része előtt hangozott el, még 1999-ben. "... ő a kedvenc karakterem jelenleg ..." <--- vagyis 1999-ben.

Vagyis ez már egy nagyon régi infó, de még mindig ezen lovagol mindenki. -.- Azóta már tucatszor megutálhatta. Bár abból, hogy kb. 50 manga részen át (350-420 körülig) ő vitte a prímet, nem ez jön le... bár az lehetett rajongói nyomás is. ^^

Mellesleg Toriyama Akira (Dragon Ball mangakája) fiát Sasukénak hívják. Kishimoto Masashi pedig nagy DB rajongó. Érdekes egybeesés, mi? ikszdé

És, hogy kit is utálok...? Hát izé... azt senkit.
Kit nem csípek? Az van pár:
- Danzou: Hatalommániás idióta, aki viszont nagyon ravasz és ez veszélyes ellenféllé teszi.
- Orochimaru: Egy hernyó... akarom mondani kígyó. ^^" Abszolút semmi pozitív nem fedezhető fel benne. Kishimoto próbálta kicsit "pozitívolni", azzal, hogy megtudtuk, ő is elvesztette a szüleit, de ez sem segített rajta. Viszont nélküle nem lenne ugyanaz a történet.
- Nagato/Pein: Megértem az érzéseit, de nem értek vele egyet. Egy "jó ember" sosem végezne a saját mesterével.
- Sakura: Alapból kicsit zavart ez a "sírok-rívok és nem csinálok semmit" hozzáállás, de ez szerencsére már elmúlt. De itt az újabb szálka a szememben, hogy mindig püföli Narutót. Mondjuk az FMA-ban érdekes módon jól megoldották, hogy Winry nyakasai a csavarkulccsal nem erőltetettek, de a Narutóban Sakura pofozkodása nagyon béna. Oksa, ez főleg az anime hibája, a manga nem ennyire részrehajló. ^^
- További "nem csípem" karakterek keresése folyamatban...

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #802 Dátum: 09 máj 12, 21:25:55 »

A "Kit utálok?" kérdésre a legelső válaszom: Szászke. Nem utálom. Gyűlölöm. Egy elvakult idióta, aki arra sem képes, hogy meglássa egy olyasvalakiben a jót, aki számtalanszor segített neki. Egy önző, egoista, bunkó alak, és ez a hideg azerőmindenekfelett-imázsa borzasztó. És nem mondanám, hogy bonyolult a személyisége, mert ha meg lehetne fejteni, kihívásnak tekinteném, és talán még szeretném is. De így...
Orochimaru: Hát az se normális... Néha olyan a kígyómániájával, mint Voldemort.
Nagato: Teljesen megértem, egy pokol volt az élete, egy külön neki berendezett és felépített pokol. Ettől eltekintve az út, amin elindult a béke felé, romlott. Csak ezt ő képtelen felfogni, elfogadni. Feláldoz mindent a Nagyobb Jó érdekében, de a célja, amit elérhetne, egyre távolabb kerül tőle.
Danzou: Róla az a véleményem, hogy nem köp bele nagyon Tsunade levesébe és nincs jelen, akkor nincs bajom vele. Persze ha feltűnik, legszívesebben a másik szemére is kötést tennék... -.-"
Shion az első Naruto Shippuuden movie-ból: Azt a csajt nagyon utáltam X"D Kirázott tőle a hideg =P >.<#
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #803 Dátum: 09 máj 15, 21:39:07 »

orochimaru:hát az se normális-ez naon nagy Nevet
amugy én konohamarura szavaztam mert csak. irritál a szerencsétlenkedésével.
bár lehet hogy közre játszik az, hogy jetixes szinkronnal ismertem meg
(semmi bajom a szinkronizáló színésszel, csak nekem nem teccett)
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #804 Dátum: 09 máj 16, 14:38:05 »

Köszi X"D
Konohamaru? Én az elején nem szerettem, de aztán... normális lett - szerintem =}
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #805 Dátum: 09 máj 16, 22:12:21 »

hát mondjuk a shippudenben már egész normális, de előtte amikor találkozik narutoval, na az nem volt vicces, plusz az a retardált fej... Hmm?
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #806 Dátum: 09 máj 17, 12:14:51 »

A mostani filler rádöbbentett, hogy kiket utálok a Narutoban: A gumiembert, a lövöldözős gnómot, a füstösképűt, és azt a selyemmajom Rinjit. De mivel ők csak fillerszereplők, ezért azt, aki ide hozta őket: Kabutot.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 17, 12:15:29 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #807 Dátum: 09 máj 17, 13:27:25 »


A Sanbis fillereknek köszönthetően azt hiszem Sakurát sikerült kiutálnom, mert az egyik részben ráugrott Narutóra, mert haragudott rá, hogy a saját feje után ment. Miután a Sanbi bekapta őt Gurennel, már aggódni kezdett utána... micsoda álnok csaj...  >.<#
Kabuto gyakori felbukkanása és a visszatükröződő szemüvege kezd idegesíteni.
Tomimaru-samával egyetértek, hogy az ide nem illő fillerkarakterek nagyon irritálóak. Szerintem azért találták ki őket, hogy:
1. legyen kiket kritizálni  Nyelvesít
2. ha azok szebbek, érdekesebbek karakterek lettek volna Kakashinál, akkor letaszították volna őt a trónról. Tehát Kakashi nem az első helyen állna a népszerűségi listán
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #808 Dátum: 09 máj 17, 21:41:37 »

Hát Kakashinál nem nagyon létezik érdekesebb+ titokzatosabb karakter, fillerkarakter + pláne nem.  Pirul  Nyelvesít
Viszont most ahogy olvastam a mostani mangát rájöttem h utálom Hanzou-t, ugyanazért amiért Danzou-t. Vagyis 1 sunyi kis dög, és Kabutot is ugyanezért nemcsípem. (lehet h valamér az ilyan sunyi & köcsög személyiségű karaktereket nembírom?  Gondolkozik)
és  Sasukét sem  bírom. Bár őt valamér nemannyira utálom mint Nagato-t, talán azért mert nem ő bántalmazta életveszélyesen Kakashit.  Sír Gyáááá
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #809 Dátum: 09 máj 18, 22:57:28 »

Hanzouval, Danzouval meg a többi sunyival (pl. Orochimaru) nekem nincs problémám, azért, mert ők legalább eredeti karakterek. Ahhoz, hogy a jót definiálni tudjuk, szükségképpen kell egy ellenpár, és ez így megy a karaktereknél is. Miért lenne jó Naruto, ha nem a csirkefogókat zúzná le? Mosolyog Az meg, hogy sunyik, az éppen hogy jó, mert akkor ellenszenvesek tudnak lenni, és mivel ellenszenvesek, ezért lehet szeretni őket.

 Szerk: Hát ezt gyönyörűen elmagyaráztam.  >.<#
Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!