24 szep 28, 16:29:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 112454 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #345 Dátum: 11 nov 22, 22:05:54 »

Szerintetek mindegyik kage le tudna győzni egy-egy bijuut?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #346 Dátum: 11 nov 23, 09:53:05 »

Ha az Egyfarkúról beszélünk, akkor valószínüleg igen, ha viszont a Kyuubiról van szó, nos azzal szerintem egyik sem bírna el.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #347 Dátum: 11 nov 30, 11:53:16 »

Végül is attól függ hogy melyik kagérol beszélünk de az erössebbek azok a 7 farkuig biztogyöznének 8 farku: csaka legerössebbek, de a végére ok is kidölnének a 8 farkuval együtt 9 egyedül egyik Kage se tudna leverni
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #348 Dátum: 11 nov 30, 15:16:08 »

És Shodaime Hokage sem bírna a Kyuubival...?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #349 Dátum: 11 nov 30, 15:51:03 »

Ő azért bőven külön kategória a képessége miatt.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #350 Dátum: 11 nov 30, 16:05:36 »

Miért is? Azt írta kage, Hashi meg Kage Nevet

Az meg hogy még a Bijuu chakrát tudja iránitani csak ráadás Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #351 Dátum: 11 nov 30, 16:20:03 »

Öa a legerössebbek között van de öse birna el vele olyan könnyen.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #352 Dátum: 11 nov 30, 16:27:54 »

Ááááh dehogy, csak a Kyuubi már a sima EMS Madarától is retteg, Hashirama pedig erösebb nála Pirul
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #353 Dátum: 11 nov 30, 17:41:51 »

Közel sem a harci erejük miatt fél a kyuubi tőlük! Hanem az a baja velük, hogy kiskutyát csinálnak a nagy kyuuiból még mielőtt az észbe kapna, és úgy ugrálna, ahogy Madara vagy Hashirama fütyülne. Ez a baja a rókának semmi más.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #354 Dátum: 11 nov 30, 17:47:33 »

"csak a Kyuubi már a sima EMS Madarától is retteg,"
A sima EMS madarától.Nevet
Persze hogy retteg hisz már sharingannal is tudják irányítani akkor egy ems-től jó hogy be szar.
Viszont a 8 farkú szerintem annyira nem rettegne tőle mint a kyuubi.
Hashirama meg van amiben erősebb van amibe gyengébb mint madara a bijuuk irányításában egyértelműen jobb.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #355 Dátum: 11 nov 30, 17:51:25 »

Irányíthatja a bijuut, hogy ha Hasirama simán lecsapja a bijuukat, mert a fa elemmel irányítja a bijuu chakrát Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #356 Dátum: 11 dec 01, 02:38:23 »

Az ilyesmivel nem kéne átmenni a ,,Ki nyerne..." témába?Nevet
Kage-k:Hmm...
Hokage:Tsunade-t mint szereplőt bírom,temperamentumos,iszákos,de egyenes és bár elég mogorva tud lenni nagyon figyelmes és kedves igazából.Harcban pedig ki tudja jelenleg mennyit ér.Hiszen hiába láttuk már harcolni,elég sok embert láttunk még anno sokkal alacsonyabb szinten küzdeni.Példaként ott van Zabuza:A köd hét kardforgatója közé tartozott,nem volt szerintem olyan húúú de nagy szám harcuk régen Kakashiékkal.Valszeg abból adódik az egész,hogy akkor még nem volt ennyi erős szereplő,így nem tudhatta a mester,milyenek lesznek az erőviszonyok.
Raikage:Nem rossz arc,igazából amiatt kedveltem meg mert Sasuke seggére vert 1 kicsit ami már ráfért Mosolyog
Tsuchikage:Az öreg elképesztően ellenszenves volt a Kage-gyűlésen,de már megszoktam,hogy ebben a mangában mindenki aki nem igazi gonosz karakter,legalább kis mértékben rokonszenvessé próbál válni Mosolyog Nem semmi egy öregember,megnéztem volna fiatalabb korában 1 harcot közte és ...valaki között.  Mosolyog
Mizukage:Nem is tudom...Valahogy olyan... Gondolkozik Olyan semmilyen.Kicsit eröltetett poénok voltak vele és a kísérőivel kapcsolatban,harcban is érdekes technikája van de igazán csak köpködni tudott eddig,ami nekem egy nőtől nem éppen elfogadható.
Kazekage:Gaara:Szerintem a legtöbb ember bírja őt és a képességeit is,én is így vagyok vele.Már mikor kis elmebeteg gyilkológép volt akkor is érdekes szereplőnek találtam.Komoly,megfontolt és elég intelligens,legalábis nekem úgy tűnt.Igazából csak a tiszta szél alapú technikákat hiányolom tőle.Legalábbis úgy tudtam eddig,hogy szél és föld elemet használ egyszerre. (ha tévednék szóljatok és elnézést Mosolyog  )
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #357 Dátum: 11 dec 01, 21:18:52 »

Szerintem a fiatal örült Gaara csak egy seggdugasz volt. Viszont mostanra már eggyike a leghidegvérübb és legokossab karaekneknek, szöges ellentéte a régi énjének. Bírom. Egyébként jol mondtad Föld típus+Szél típus=Homok típus. Egyszerüen imádtam mikor a Raikage szétrúgta Sasuk seggét. Még a saját karját se sajnálta.  ikszdé
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Putir
Vendég
« Válasz #358 Dátum: 11 dec 01, 21:25:32 »

Dawlish,Katsukis : Tévedtek gaara nem szél és föld elemmel csinálja a homokot.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 02, 20:17:00 írta Putir » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #359 Dátum: 11 dec 02, 13:16:39 »

Amúgy a raikage se úgy rúgta szét a sasuke seggét, hogy sasuke hozzá se bírt érni meg stb. Ez a segg szétrugás nekem úgy jön le, hogy raikage meg se érezte sasuket míg sasuket szét csapta. Ha nem lett volna ott a gaara akkor valószínű, hogy sasuke meghalt volna, raikage meg -1láb,-1kézzel távozott volna ha egyáltalán távozna -1láb,kézzel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!