24 jún 30, 11:52:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 107715 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #360 Dátum: 11 dec 02, 17:30:04 »

Én se úgy értettem hogy a kisujjával pöckölte szarrá, de azért mégis csak kage a kage, karral kar nélkül, lábbal vagy annélkül Sasuke már csak egy feltakarítani valo hulla lenne. De azt birtam hogy a Raikage hidegvérel feláldozta a karját.
Egyébként  TOBIrama .. vajon ki nevére emlékeztet ez engem Gondolkozik
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Putir
Vendég
« Válasz #361 Dátum: 11 dec 02, 20:17:48 »

A 2. hokage nevére szerintem hisz ő tobirama senju volt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #362 Dátum: 11 dec 03, 09:48:45 »

Idézet
de azért mégis csak kage a kage, karral kar nélkül, lábbal vagy annélkül Sasuke már csak egy feltakarítani valo hulla lenne.

Ha sasuket megölte volna akkor szerintem raikage is egy hulla lett volna utána hisz -1láb,-1kéz ráadásul még amaterasu ami szétterjed és soha nem áll le, még ha le is vágná a saját lábát meg saját kezét (mind a kettőt lekéne) akkor is egy idő után csak meghalna ha mondjuk nincsenek ott a segítői, de lehet azok se tudnának már azon mit segíteni ha raikage elveszti az egyik kezét+egyik lábát. (tudom, hogy csak úgy vagdosta le a kezét, de látni lehetett, hogy utána a jouninjai kezelték őt és az csak egy kéz volt, most -1lábbal is odament volna akkor lehet egy idő után már ő se sétálgatott volna hanem szagulta volna alulról az ibolyát, de most a harcot úgy néztem, hogy raikage jouninjai nincsenek ott)
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #363 Dátum: 11 dec 03, 10:40:50 »

Az igaz hogy a Raikag gondokodhatott bolna mielött belevág az Amaterasuba és jobban járt hogy Gaara ottvolt. Mer egy kéz még elfogadhato (ugy értem a Naruto varázsvilágában). Egy láb azért már gázosabb, de mindkettö visszavarrható de ha Sauke megnyuvvad az már nyuvvadt is marad. De igazad van hogy a jouninjai nélkül a Raikage is szarban lett volna.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #364 Dátum: 11 dec 05, 19:17:30 »

Nem varrtak volna ott vissza semmit. Amit eléget az Amaterasu/Enton, azt nehéz is lenne. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #365 Dátum: 12 jan 03, 15:24:34 »

Azon gondolkodom, hogy a 2. Mizukagénak az a délibábos jutsuja az védelmi, vagy támadást segítő jutsu? mert védelmi jutsunak ott van még a vízzé válása, hiszen Houzuki, támadásnak meg az a vizes/olajos robbanó szupergyors kaszabolós klóntechnikája Nevet ( ezt részletesen kifejtettem) Ja meg a vízipisztoly, de akkor ő lényegében ezekre a képességeire támaszkodott? A délibábbal védte magát, a klónnal meg támadt? De akkor semmilyen közelharci technikája nincs?
Amúgy a 4 felélesztett kage közül( nem tom ki hanyadik, azokra gondolok, akikkel a 2. mizukagét felélesztették) közül kit tartotok a legerősebbnek? nem írtam a ki nyerne topicba, mert csak egy nevet várok.
És az eddig látott 3 mizukage közül ki a legerősebb?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 15:25:32 írta Domynyk » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #366 Dátum: 12 jan 03, 16:33:45 »

Szerintem a harmadik raikage messze a legerősebb az edo kagék közül, szinte áthatolhatatlan védelem és olyan támadó erő amivel még a nyolcfarkút is legyőzte volna, ha nem lenne az a gyenge pontja (ami sztem az egyetlen), hogy saját magát elég fájdalmasan és súlyosan meg tudja sebesíteni még a védelmén keresztül is, de azért azt nem olyan könnyű elérni az ellenfélnek, ha egyáltalán rájön. Nyelvesít

A 3 mizukage közül meg a másodikat tartom (az eddig látottak alapján) a legerősebbnek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #367 Dátum: 12 jan 03, 17:16:03 »

Szerintem viszont a régi tsuchikage, Muu a legerősebb a képességei miatt. Ha nem vagy chakraérzékelő akkor bárkit képes padlóra küldeni a vérvonal kiterjesztésével. Ő tipikusan olyan személy aki a gyilkolásra van kihegyezve.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 17:18:55 írta rini67 » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #368 Dátum: 12 jan 03, 17:17:29 »

Hát ha azt nézzük ki a legerősebb akkor a 3. tényleg egy kicsit vezet de! ki a leghasználhatóbb kage közülük. Magyarul egy csatában melyikre lehet a legnagyobb szükség. Ez viszont alapvető. Muu. Tud repülni, érzékelhetetlen chakrája van, tehát a láthatatlansága észrevehetetlen, használja a por elemet ami képes egy hadsereget elpusztítani és ezen felül 3 elemet használ és! még chakraérzékelő is. Ha belegondolunk akkor a legyőzéséhez 3 kage szintű ember volt szükséges és még így sem tudták teljesen elkapni. Ezzel szemben a 3. raikaget 1 sage módos naruto győzte le amit muu-val kétlem hogy meg tudott volna tenni.

u.i: Oh rini beelőztél
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #369 Dátum: 12 jan 03, 17:55:50 »

Szerintem a harmadik raikage messze a legerősebb az edo kagék közül, szinte áthatolhatatlan védelem és olyan támadó erő amivel még a nyolcfarkút is legyőzte volna, ha nem lenne az a gyenge pontja (ami sztem az egyetlen), hogy saját magát elég fájdalmasan és súlyosan meg tudja sebesíteni még a védelmén keresztül is, de azért azt nem olyan könnyű elérni az ellenfélnek, ha egyáltalán rájön. Nyelvesít

A 3 mizukage közül meg a másodikat tartom (az eddig látottak alapján) a legerősebbnek.
az nem biztos, ki a másik 2:
egy dupla kekkeiel bíró cool kunoichi
meg egy tökéletes jinchuu

azért kirigakure jól nyomta, én meire vagy az olasz csávóra tenném a voksom, bár yagura is erős igazából nemtom :S
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #370 Dátum: 12 jan 03, 22:48:24 »

Hát tulajdonképpen Meitől sem láttunk még semmit, azonkívül amit Sasuke ellen mutatott, de az sem ért sokat éppen akkor, ettől függetlenül én erősnek tartom csak a másodikat erősebbnek Mosolyog . A harmadikról meg annyit, hogy hiába tökéletes jinchuu meg minden, még a bijuujával a testében sem tudott ellenállni Tobi "mezei" három pontos sharingan genjutsujának.

Visszatérve a raikagéra: Azt hiszem előbb nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy? ha egyáltalán rájönnek a gyenge pontjára, ami Narutnak sem jutott volna eszébe, ha nem beszél a Hachibivel.
Megtudva, hogy a raikage egy 10.000 (?) fős hadsereg ellen harcolt 3 napig, majd végkimerülésben (amit én úgy értelmeztem, hogy egyszerűen csak kifogyott a chakrája) ezek után szerintem soookkkaaal erősebbnek tűnik, mint a hajdani tsuchikage.
Ha valahogy a raikage és a tsuchikage egymással kerülne szembe, minden bizonnyal a raikage kerülne ki győztesen, mert hiába a por elem vagy akármilyen más jutsu, ha a rasenshuriken meg sem karcolta, akkor nem tudom mégis mi lenne rá képes + hiába rejti el magát (már hogy Muu) az örökkévalóságig nem tud bujkálni...

ui.: Remélem volt olyan aki végigolvasta ezt a sok ökörséget, várom az ellenérveket! kacsint
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #371 Dátum: 12 jan 04, 01:57:59 »

...mert hiába a por elem vagy akármilyen más jutsu, ha a rasenshuriken meg sem karcolta...

Mondok erre egy hasonlót: Ha kalapáccsal nem tudod szétverni,akkor a tűz sem olvasztja meg.

Szóval ott azért eltérő jellegű hatásokról van szó.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #372 Dátum: 12 jan 04, 13:34:01 »

De miért? Tudtommal a a villám elem ellen amilyen a Raikage pajzsa is a szél elemű technikák a legjobbak, mint pl. a Rasenshuriken. Ez alapján írtam, hogyha az sem akkor szerintem semmisem...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #373 Dátum: 12 jan 04, 14:11:30 »

Nem feltétlenül. Csak példaként fel lehet említeni, hogy a szélelemnél erősebbnek tartják a tűzelemet de ha valaki megfelelő erejű szelet használ vele szemben akkor el is fújhatja vagy el is terelheti azt a tűzet. A lényeg ezekben az esetekben az arányokon múlik, hiszen minden elem kapcsolatban áll egymással. Lásd a villámot és a szelet. Egy jóval erősebb villámot az erősebbnek tartott, de kevesebb szélelemmel nem lehet teljesen megsemmisíteni holott azonos mennyiség mellett a szélelem győzne.

A gond itt az, hogy nem a villámpajzs hárította el a RS támadást hanem a Raikage megkeményedett bőre. ha visszaemlékszünk, hogy Naruto hogyan manipulálta a szélelemet (apró, nagyon éles pengékké formálta) ezek nem voltak elég erősek ahhoz, hogy átvágják azt a bőrt. Lehet, hogy ha sokkal nagyobb erőt belepakolt volna a RS-be (amire még nem képes) akkor már képes lett volna átütni. Tisztára úgy mint a rasengan és odama rasengan esetében. Megváltoztak volna az arányok.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #374 Dátum: 12 jan 04, 14:14:35 »

A II. Raikagénak nemcsak a villám pajzsa adja a védelmét, hanem a strapabíró teste is.

Közben Rini megelőzött. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 14:15:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!