24 jún 28, 01:31:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 107516 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #330 Dátum: 11 nov 15, 16:25:44 »

Speckó "egyedi" jutsuja nem igen volt (vagy hát a Shuriken Kage Bunshin), de kb ismert minden normál Konohai jutsut, és ezeket azért elég magas szinten castolta.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #331 Dátum: 11 nov 15, 17:16:52 »

Plusz a 3.hokagénak az idézése se rossz... a majom király átalakul törhetetlen bottá ami megnőhet-> teljes mértékben spéci Nevet

Kakuzut, Sasorit és Hanzout eltudnám képzelni kageként. IQ-val és erővel egyiküknél sincs gond Sasori egy kicsit kilóg a falu iránti elkötelezettség terén de a másik kettő okés(csak ugye Kakuzut kirúgták és ezért kinyírt mindenkit Nevet Hanzou meg megunta a próbálkozást)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #332 Dátum: 11 nov 15, 17:20:25 »

1 Karizma A++ (a szövetségesei feltétlen bizalommal vannak iránta, követnék a pokol mélyére stb.)
2 Képes bevédeni egy egész falut (vagy nagy létszámú szövetségest) egy nagyibb "tömegpusztító" jutsutól
3 Erejét tekintve képes bárhol bárki ellen helytállni.
4 Önfeláldozás. (nem feltétlen hal bele)

Persze nem feltétel minden pont, de szerintem ezek azok az alapvető tulajdonságok amik meghatároznak a címre méltó kage-t.

1 Erő. Ha erős a Kage, akkor mély tisztelet és elismerés övezi az erejét, a faluban mindenkiben ott lesz a bizonyítási vágy ő felé. Ez azt jelenti hogy bármire képesek lesznek a shinobijai, hogy elismerje őket.
2 Erő. Ha erős a kage, akkor egy még erősebb jutsuval hatástalanítja a támadást.
3 Erő. Ha erős a kage, akkor megöl mindenkit aki csak az útjában áll. Helytállni az ellenség próbál.
4 Erő. Ha erős a kage, akkor nem kell áldozatot hozni. Az ellenség fog.


Egy kagénak csak erőre van szüksége. Semmi másra.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #333 Dátum: 11 nov 15, 17:20:45 »

1. Hanzou miért erős, nem értem Nevet
2. A 3iknak vol meg egy jutsuja, a Teleszkóp technika.Ennek köszönhetően egy gömbben látott mindenkit Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #334 Dátum: 11 nov 15, 17:41:29 »

Ha így pontoznánk mindenkit abban biztosan nem lenne egyetértés,emellett ha belegondolsz,Tsunade 1 genjutsut még nem mutatott,Ninjutsut ami támadó jellegű lenne nem igazán mutatott a sebessége sem túl különleges,legalábbis az eddig látottak alapján,intelligenciája sem feltétlenül nevezhető nagynak.Egészen egyszerűen a tapasztalat,és a tisztelet mely körülvette tette alkalmassá a posztja betöltésére,legalábbis véleményem szerint.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #335 Dátum: 11 nov 15, 18:19:04 »

...
1 Erő. Ha erős a Kage, akkor mély tisztelet és elismerés övezi az erejét, a faluban mindenkiben ott lesz a bizonyítási vágy ő felé. Ez azt jelenti hogy bármire képesek lesznek a shinobijai, hogy elismerje őket.
...
Egy kagénak csak erőre van szüksége. Semmi másra.

Ne keverd össze a tiszteletet és félelmet.
Ha valaki erősebb nálad, de egy bunkó, egoista, mindenkire magasról tevő alak, akkor őt nem tisztelni, hanem félni fogod, nehogy véletlen téged is lecsapjon, amikor úgy szottyan úri kedve.
Viszont ha normálisan viseli magát, és/vagy kiérdemli, akkor már lehet szó tiszteletről.

A többi pontot végül is nézhetjük abból a szemszögből is. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #336 Dátum: 11 nov 15, 18:21:50 »

Már bánom, hogy Gurent fel mertem hozni, mert egyből belekötöttek...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #337 Dátum: 11 nov 15, 18:23:12 »

Hát, végül is, egy filler szereplő tényleg nem a legjobb alany a Kage címhez.
Én nem nyilatkozom róla, mert azoknak a fillereknek csak az első pár részét... bírtam cérnával. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #338 Dátum: 11 nov 15, 20:01:43 »

Chakra: Lehet hogy a "Ez azt jelenti hogy bármire képesek lesznek a shinobijai, hogy elismerje őket." - mondaton átsíklottál, mert ha az "uraság" az egy általad leírt mentalitású Kage lenne akkor nem akarnának neki bizonyítani és ellene fordulnának, de én elismerést írtam, amivel arra céloztam hogy ez a Kage köszönő viszonyban sincs azzal a típussal amit felhoztál.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #339 Dátum: 11 nov 19, 14:21:52 »

Jelenlegi élő kagek közül valaki tudna erősségi sorrendet állítani? (Tudom, hogy mindegyik másba jó, de ha úgy nézzük, hogy harcba kik lennének a legerősebbek) Én sorrendem valami olyasmi lenne, hogy.
4.Raikage
Oonoki
Gaara
Mizukage
Tsunade.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #340 Dátum: 11 nov 19, 14:27:57 »

Mizukage Gaaara fe´lé és tökéletes lesz:D
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #341 Dátum: 11 nov 19, 14:32:49 »

Igen szerintem is, a Mizukage lávája megolvasztja a homokot.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #342 Dátum: 11 nov 19, 14:40:46 »

Meg a mérgezö ködtöl nem védhet a homok Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #343 Dátum: 11 nov 20, 01:52:08 »

Igen, csak Krampuszkage homokja villámmal áttörhető. lásd sima Naruto: Gaara vs Sasuke. Hikaru-chan* meg pont, hogy villámokkal operál.


megj:
Raikage A katakanával írva Ei ami japánul Fényt jelent akár csak a Hikaru, Meg a Kage másik olvasata is  Ei szóval  ki van találva ez a név a kétlábon járó fény árnyék jelenség
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #344 Dátum: 11 nov 20, 17:22:07 »

Habár semmi köze a kagekhoz,de egy kis megjegyzést fűznék Shiro megjegyzéséhez.

Na szóval, lehet, hogy én tévedek, de én úgy tudom, hogy a hikari jelent fényt, a hikaru pedig inkább azt, hogy világít, villódzik (Akárcsak a villámpajzs.).
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!