24 jún 23, 02:51:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 106914 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #300 Dátum: 11 szep 21, 16:15:24 »

Most hogy gondolkodom régen milyen nagy számnak lett beállítva minato elgondolkozom a sorrendről és sehogy se fér be szerintem a legjobb kagenak. Most láthattuk, hogy muu,mizukage,3.raikage mennyire ütős volt. Szerintem tőlük kikapott volna minato vagy ha nem mind a háromtól akkor szerintem kettőtől igen.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #301 Dátum: 11 szep 21, 16:18:55 »

ez szerintem csak azért van mert akiket mondtál kagék azokat láttuk harcolni még minatot csak tobi ellen meg egy kicsit a 4. raikage ellen
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #302 Dátum: 11 szep 22, 06:49:49 »

Aki Madara uralmát meg tudta törni a Kyuubi felett, és utána még magát Madarat is leverte, az szerintem nem feltétlen veszítene a jelenlegi Kagék ellen. Valóban, többet láttunk a Kagéktól a Ninja War-ban, de Minatotól még szinte semmit, csak annyit tudunk, hogy marha gyors, és kifejezetten okos. Hogy valójában mennyire volt ütős ninja, abból még csak max Madara+Raikage elleni harcot lehet felhozni. Szerintem bőven megállná a helyét a többi kage ellen, a legerősebb/leggyorsabb címet nem szokták csak úgy dobálni Mosolyog
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #303 Dátum: 11 szep 22, 19:58:01 »

Hát igen... a többi kage 5en együttvéve nem tudta elkapni madarát (meg szöcskééket) a kage-találkozón, ő meg egyedül megsebesítette (...) madarát, úgy, hogy ráadásul tök máshol járt az agya, hiszen nem minden nap rabolják el az ember feleségét, ás ölik megmajdnem a fiát. Am én örülnék, ha madarátúl végre látnánk valamit madarától. Eddigi tettei: csecsemőket rabol, terhes nőket terrorizál, és hasonló bátor dolgok. A harcokat meg úgy oldja meg, hogy szimplán érintetetlenné teszi magát, aztán jót röhög a szerencsétlen csórin, aki összeakadt vele. Valmi jó kis igazi fight-ot már megnéznék tőle.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #304 Dátum: 11 szep 23, 07:46:11 »

Nem mintha túlzottan üldözték volna Tobit a találkozón (semennyire). Már attól falnak mentek, hogy a csavartnarancs fej azt állította magáról, ő Madara. Az még ott nem a bunyó helye volt. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #305 Dátum: 11 okt 15, 09:25:43 »

milyen nagy lett volna ha mei arcon köpi aztán onoki "porrá" atomizálja ikszdé
vége is lett volna a storynak.

am téll vajon ki nyerne egy 4 kage vs tobiba?
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #306 Dátum: 11 okt 16, 15:12:40 »

A válaszokat a Ki nyerne csatában? témába várjuk. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #307 Dátum: 11 okt 25, 18:25:12 »

Tudjátok van a Mizukagénak az az illúzió jutsuja.Egy ugyan olyan jutsut használt egy másik ninja(asszem Esö faluból), tudjátok az a búvármaszkos, a Chunin vizsgáról.Akk most egy szinten vannak? xD
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #308 Dátum: 11 okt 25, 19:15:07 »

Tudjátok van a Mizukagénak az az illúzió jutsuja.Egy ugyan olyan jutsut használt egy másik ninja(asszem Esö faluból), tudjátok az a búvármaszkos, a Chunin vizsgáról.Akk most egy szinten vannak? xD
Ja igen, az a köd klón technika volt, az szerintem más, mert annak egyszerűbb megtalálni a forrását.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #309 Dátum: 11 okt 25, 19:55:27 »

Ja, "egy szinten" vannak. Körülbelül annyira, mint a "Bunshin no jutsu" és a "Kage Bunshin no Jutsu".  Nyelvesít
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #310 Dátum: 11 nov 05, 10:55:38 »

Sziasztok!(:

én a Raikagéről szeretnék kérdezni ugye a kage találkozón sasuke amaterasut ''dobot" a jobb karjára és ezért levágta...://  viszont http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/562/18  itt megvan a jobb karja lehet hogy csak én nem figyeltem és valamelyik részben/fejezetben  valamit csináltak vele és most ezért van meg vagy valami..  ha valaki tudja akor létszives osza meg velem is:D előre is köszönöm=)
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #311 Dátum: 11 nov 05, 13:17:06 »

1. Néger
2. Nem dobott senki semmit! Sasuke nem tudta felvenni a versenyt sebességben és csinált egy "feketetűzfalat"
Raikage agyvérzés közepette lese sz*rta eme tényt és nyakon húzta a meleg falát...
3. Baki nem baki, de jó lenne ha az előző 2 oldalt történéseit is figyelembe vennéd, ahol Tsunade a homlokán lévő festéket felhasználva rajzolt neki még egy kart.

ui : Többen állítják, hogy baki lenne de ez kiderül.
ui2 : Bal kar volt az a jobb kar.
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #312 Dátum: 11 nov 12, 14:39:48 »

Baki, már kiderült. Amúgy lenne egy kérdésem: a wikipédia szerint a raikage immunis a genjutsuk ellen a villámaurája miatt, szerintetek lehetséges ez? Gondolkozik Mert a wikipédia valami olyasmit ír, hogy a villámaura felkavarja a chakráját, kicsit meredek elképzelésnek tartom, de lehet benne valami...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 14:47:49 írta IndianA » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #313 Dátum: 11 nov 12, 15:35:44 »

A wikipédiások idióták.
A ellen még senki sem használt genjutsut, akkor ezt honnan veszik?
De ha mégis immunis lenne a genjutsura, akkor az azért lenne, mert túl sok a csakrája.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 15:37:31 írta gman » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #314 Dátum: 11 nov 12, 16:06:38 »

Szerintem is hülyeség amit erről a wikin írnak.

A chakra mennyiségének szerintem köze sincs a genjutsu ellenálláshoz. Gondoljál csak Narutora. Rengeteg chakra és mégis úton-útfélen lepadlózzák vele. Úgy vélem, hogy inkább az intelligencia foka az ami nagyobb ellenállást biztosít ezek ellen. Ezért lehet, hogy Kakashi szerint Sakura is genjutsu beállítottságú. Így aki magas intelligenciával bír az jó genjutsokat képes létrehozni de pont ezért magas védelmet is élvez ellenük, mivel hamar észreveszik a genjutsut. Az Uchihák genjutsui meg még erősebbek ezeknél mert a sharingan még fel is erősíti ezeket a genjutsukat vagy akár új képességekkel is felruházza azok használóit.

Márpedig a raikage nem kimondottan az intelligenciájáról híres. Szerintem egy módon lehet valamilyen szinten talán ellenálló velük szemben. A villám aura, amely teljesen körbeveszi a testét, eltorzítja a bejutó információkat, ingereket. Így mire a testébe jutna a genjutsu, nem tudja kifejteni annak hatását. Talán ahhoz lehetne hasonlítani ezt, mint amit a FT-ben Evergreen használt de a szemüveg miatt nem lett semmi hatása. Viszont ezt kétlem, hiszen ha az aura ilyet tenne akkor annak más hatása is lenne a raikagére.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 16:15:26 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!