24 jún 28, 22:49:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 972 973 [974] 975 976 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578011 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #14595 Dátum: 13 jan 30, 17:12:22 »

Átlagos rész volt, gy kis akció egy kis magyarázat néhány múltbéli dologgal kapcsolatban s belementünk kicsit Unohana és Zaraki múltjába. Szemmel láthatóan előbb tanult meg Zaraki karddal bánni, mint járni! ikszdé

Habár manga, arra gondolom mindenki emlékszik, hogy a kapitányi rang megszerzésére 3 módszer van:
1.Bankai
2.A már bent lévő kapitányok javaslatára és megszavazására (lásd Urohara)
3.Harc (lásd Kenpachi)

Hogy miért hoztam föl? Mert kíváncsi vagyok, hogy most, hogy Kyoraku lett az első osztag kapitánya és egyben az új góré, ki kerül majd most Kyoraku kiüresedett helyére s hogyan?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14596 Dátum: 13 jan 30, 17:15:04 »

Valószínűleg egy hadnagy kerül a helyére, aki tudja használni a Bankai-t. Én Renji-re tippelnék, mivel más lehetőség nem igazán van  ikszdé
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14597 Dátum: 13 jan 30, 17:24:09 »

De hisz van még egy halom tapasztalt és erős Wizard akik a helyére kerülhetnek,
Renji meg eddig se akart elmozdulni Byakuya mellől, miért lenne most más a helyzet.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #14598 Dátum: 13 jan 30, 17:37:51 »

Hiei: ahhoz képest, hogy halott ez a manga évek óta, szépen odaver heti szinten a nagy király Naruto-One Piece duónak (a Fairy Tail-ről nem is beszélve, bár az magát rombolja manapság).
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14599 Dátum: 13 jan 30, 17:37:55 »

Ja, a Vaizardok, tényleg. Róluk teljesen megfeledkeztem.  Pojén Tehát igen, valószínűleg egy Vaizard lesz az új kapitány.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14600 Dátum: 13 jan 30, 17:51:58 »

Rejni pont azért mert Byakuya -akitől perpill el lehetne venni a kapitányi címet- vetélytársa, és felé akar kerülni, bár nem tartom elég okosnak kapitánynak. Maradjanak a Vaizardok.

OFF:
Szerintem kezd nagyon unalmas lenni a Bleach-Naruto összehasonlítás,,,,
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 17:53:23 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14601 Dátum: 13 jan 30, 18:31:56 »

Páran írtátok, hogy az nem Zaraki kardja, hogy azt csak találta. Ez "félig igaz lehet" Nevet Úgy értem találta azt a kardot, de mindig vele volt, mindig azzal harcolt így az egyesült a lelkével. Valamint lehet hogy van egy másik kardja a lelkében amit ha feléleszt dupla kardal kaszabolna  Ördögi

Szerk.: bizonyíték hogy az ő kardja/a lelkével kapcsolatba került: Ichigo ellen amikor eltört a kardja, utána megjavult.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 19:04:28 írta Ahate Naraku » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #14602 Dátum: 13 jan 30, 19:31:18 »

arra a kérdésre hogy hogyan lehetett ilyen erős már gyerekként hirtelen két ötletem van
1, valami kísérlet folytán jött létre
2, a szülei shinigamik voltak   Gondolkozik
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14603 Dátum: 13 jan 30, 19:46:36 »

"Valakinek a dedós húsz oldalon át tartó kisregény a barátságról meg a kötelékről tetszik, mert neki az a szintje, valakinek meg a véres, és komor harcok sötét hangulattal és jó sztorival, mert neki meg az üti meg az elvárt szintet!"
De azért ne hasonlítgassuk, igaz? ikszdé

Feltűnő hasonlítás, de nyugodtan gondolhatott egy Pokemon vs. Hellsingre Mosolyog

Mellesleg most már 100%ban megerősített tény, hogy puszta erővel Zarakit, már senki nem tudja legyőzni (ha eléri a régi énjét). Már csak a különleges képességek vannak ellene, esetleg végre láthatunk majd szélesebb tárházát a quincy tenkinkáknak Zaraki ellen.


http://www.youtube.com/watch?v=X4DqeoKlvas

http://www.youtube.com/watch?v=XGbAlZoHGDI

Szeretnék majd én is csinálni egy 3D-s Kirge animációt, de nem tudom mikor lesz belőle valami. A HM-es harcról.

Ezeknek valami pofátlanul kevés nézettségük van,,,,,az animációhoz hajrá, én nagyon szívesen nézném meg Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 21:30:08 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14604 Dátum: 13 jan 30, 21:42:50 »

Isten fejezet volt ismét bow. Kár hogy nem bírtam megvárni a holnapot a magyar fordítással. mert annyira kíváncsi voltam erre a fejezetre. A múlt végre kiderült és a elgondolásom is jó volt hogy régen erősebb volt.

Azt hiszem nem csak engem furdal a kíváncsiság hogy a múltban miként találkoztak és mért vívtak meg egymással, de a főbb az hogy kérdés mi történt a harc alatt.
Az a durva hogy akit most látunk Zaraki lehet, hogy gyengébb mint mikor még a rungokai-ban a 81. körzetben a Zarakiban kószált. Lap alja--->http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/524/13

Ez a feloldásos dolog pedig reményeim szerint rendesen megfogja dobni az erejét olyannyira, hogy a kis babszem menekülhet amerre lát
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #14605 Dátum: 13 jan 30, 22:26:28 »

Érdekes fejezet volt.
Sajna nem kaptunk még választ arról ,hogy pontosan hogy is csinálja Unohana ezt a nyakon szúrásos műsort, pedig az érdekelt volna a leginkább. Nevet
Viszont piros pont, amiért Ken-chan erősítése nem csak technikák által fog történni, hanem Zaraki igazi természetének visszahozásával kezdődik. Maga a pszichológiai magyarázat is elfogadható számomra...
Ennyi persze nem lesz majd elég, de kezdetnek jó Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 22:30:33 írta rougon » Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #14606 Dátum: 13 jan 30, 23:20:25 »

Kenpachi erő korlátja sima pszihológia nálla, egyszerűen azért "gyenge", mert azt akarja szét verjék...
Noitora akkor se győzhette volna le ha erősebb, mer szép lassan alkalmaz kodott volna.
off:
Hiei D. Legend: kinézi a bleach-et a sztori miatt?XDD
a bleach lényege, az epic harcok... aki sztoryt akar fma és társai^^

A narutó meg 1 elég jól össze rakott sztory. bele lehet kötni, de az összes hiba ami van benne annyiból áll, hogy közel nem ennyi fejezetre volt tervezve, és így nehéz teljesen ellentmondás mentesen beleszőni a szálakat.
Visszont a jelenlegi harcok helyenként nevetségesen szarok, szvsz lassan ott tartok, ha nincs 1 uchiha a közelben semmi értelme.Még pedig azért mert ők legalább gondolkoznak a harcoknál. Még narutó annyiból áll, hogy power up+ kagebushin+xyrasengan

amúgy mindenki oda van, hogy one pice, naruto, bleach... feldolgozni nem tom, hogy a katekyo hitman reborn-t mért nem olvassa kb senkixD mikor kb a bleach-et és a narutót veri.(one pice-t nem nézek)
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #14607 Dátum: 13 jan 31, 00:29:48 »

Érdekes fejezet volt.
Sajna nem kaptunk még választ arról ,hogy pontosan hogy is csinálja Unohana ezt a nyakon szúrásos műsort, pedig az érdekelt volna a leginkább. Nevet
Viszont piros pont, amiért Ken-chan erősítése nem csak technikák által fog történni, hanem Zaraki igazi természetének visszahozásával kezdődik. Maga a pszichológiai magyarázat is elfogadható számomra...
Ennyi persze nem lesz majd elég, de kezdetnek jó Mosolyog

http://www.mangareader.net/bleach/525/16 első 4 panel, köszönöm kérdésed! Amúgy ezek a lélekjelenlét vesztések 1-1 meghalásnak számít, akkor kap gyorsan egy healt és mehet minden mintha nem történne semmi. Így már teljesen reális minden.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #14608 Dátum: 13 jan 31, 11:41:39 »

Annyit megtudtunk, hogy addig öli meg, ahányszor csak szükséges.
"Sajna nem kaptunk még választ arról ,hogy pontosan hogy is csinálja Unohana ezt a nyakon szúrásos műsort"

De hogy pontosan HOGYAN csinálja, azt nem. Az a bizonyos kard is hogy került vissza Zarakihoz, és hogy miért csak eszméletvesztésként érzékeli ezt, azt sem.
Ja és hogy képes feltámasztani, vagy olyan gyorsan meggyógyítani egy elvileg halálos sérülést szerzett shinigamit, azt sem. Byakuya a halál szélén volt, és elvileg meghalt volna ha nem viszik el a 0-sok... szóval vannak még megválaszolásra szoruló dolgok bőven Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14609 Dátum: 13 jan 31, 12:54:34 »

Az időt nem tudjuk meghatározni egy ilyen kép alapján, hiszen a gyógyításból nem mutatnak semmit csak azt, hogy leszúrja majd újra fojtatják a harcot. Röviden, nem tudjuk, hogy mennyi ideig volt a Halál Kapujában Zaraki. Csak néhány emlék foszlány amit láttunk tőle. Másrészt utálja, hogy állandóan leverik, így valóban előbb-utóbb teljesen felébreszti önmagát. Az viszont azért luxusnak tartom, hogy ezért feláldozzák Unohanát, hogy kapjanak egy brutálisan erős shinigamit akiről nem lehet tudni hogyan fog viselkedni később. Ha már egy bizonyos erőnövekedést elérnék nála akkor befejezném ezt a fajta edzést. Azért szerintem mégis jobb két nagyon erős shinigami mint egy überbrutál akiről kitudja mi lesz a végén. Az még rendben is van, hogy mondjuk az ellenfelek között kiéli magát, de mi van ha ezt teszi a társai között is. Pont azokat a jegyeket mutatja amit egy berzerker jellegzetességei. Márpedig egy berzerkernek harc közben nincsenek ismerősei, barátai.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 972 973 [974] 975 976 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!