24 szep 29, 23:46:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 970 971 [972] 973 974 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703152 alkalommal)
0 Felhasználó és 256 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14565 Dátum: 13 jan 28, 21:11:00 »

Még nem nagyon tudni, hogy ténylegesen átszúrta Zaraki nyakát és aztán a kardja képességével meggyógyította amely azért kérdéses mert akkor, hogy került vissza a kard Zaraki kezébe, vagy pedig csak Unohana vérszomját láthattuk ami igencsak meglepte. Reméljük holnapután kiderül.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14566 Dátum: 13 jan 29, 15:49:13 »

Tuti átszúrta, ott a vércsepp Unohana arcán.

A kardja? Amíg Zaraki halott volt/a kardja gyógyította, Unohana odasétált a kardhoz, felvette a proból, visszasétált Kenpachihoz, a kezébe adta, és mire az feléldet már kész is volt a 'színpad'.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14567 Dátum: 13 jan 29, 19:25:34 »

Tudtommal a kard a használó lelkéből születik. Szóval szimplán meghalt, és újjá éledt a kardjával együtt.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14568 Dátum: 13 jan 29, 20:18:50 »

Bocs Naraku, de nekem a felvetetésed merésznek hangzik. Amellett Sabaku magyarázata meg állná a helyét de akkor mért mondaná Unohana azt amit: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/524/17 ha ő csinálta volna akkor szerintem nem kérdezett volna rá.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 22:32:33 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14569 Dátum: 13 jan 29, 21:55:00 »

Nekem az a kérdés Unohanától kicsit gúnyosan, cinikusan hangzik... legalább is a fejemben úgy hangzott, mintha teljesen tisztában lenne az előbb történtekkel, csak amolyan piszkálódás céljából kérdezte volna. "Na mi van, ennyi lenne a nagy Zaraki Kenpachi? Nevet" Meg az arckifejezésében is van valami, amit eddig nem láttunk... főleg, hogy most egyre több érzelmet mutat ki. Bár előfordulhat, hogy ezzel hatalmas kapufát lövök. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 21:58:02 írta akym17 » Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #14570 Dátum: 13 jan 29, 23:19:30 »

Tudtommal a kard a használó lelkéből születik. Szóval szimplán meghalt, és újjá éledt a kardjával együtt.

Akkor kedves elmebeteg állatunk hallhatatlan?
Abban mi a poén?
"Ha ki is nyírsz akkor is feltámadok és addig zúzlak amíg meg nem unom a harcot?"
Azt jobban el tudom képzelni ,hogy valamit kedves kis Unohana tett valamit régen ami miatt hősünket nem tudja megölni vagy csak szimplán valami kis trükközgetés az "edzésnél" mondjuk pl.:A bankai elsajátítása Urahara módszerével (azóta is baromi kíváncsi vagyok mi lett volna ha nem jött volna össze a bankai megszerzése...)
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14571 Dátum: 13 jan 29, 23:41:19 »

Megtud halni, csak ahhoz elég erősen kell a földbe döngölni. Ez az átszúrás csak a halál széléig vitte, ahonnan vissza tud térni.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #14572 Dátum: 13 jan 30, 09:22:33 »

Kintt az új rész.
http://www.mangapanda.com/bleach/525 - jó olvasást bye bye
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14573 Dátum: 13 jan 30, 09:27:45 »

Háát, érdekes... mindenesetre remélem Unohana nem adja be a kulcsot ennyitől.
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #14574 Dátum: 13 jan 30, 09:29:38 »

Na hát akkor a legegyszerűbb válasz lett ,hogy Unohana mindig meggyógyítja de mival van már a dühös Zanpaktokkal Kubo azt írogasd Zaraki "kis" harca ráérne később is!
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14575 Dátum: 13 jan 30, 09:43:29 »

Ha Zaraki már kölyökként is ezt a kardot használta, akkor az esetleg azt jelenti, hogy az nem is zanpakutou?

S ha az nem, zanpakutou, akkor Zaraki egyáltalán shinigami e?

Vagy csak ráadtak egy hacukát?
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14576 Dátum: 13 jan 30, 09:48:15 »

A gyermek Zaraki erősebb volt, mint Unohana? Ezt még fel kell dolgozzam  Pojén
Na jó, lényeg ami lényeg, Kubo beáldozza Unohana-t, hogy Zaraki-t erősebbé tegye. De hátha Orihime időben megérkezik  ikszdé
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14577 Dátum: 13 jan 30, 11:07:06 »

Amíg ki nem jön Zarakiból az állat, addig Unohana sem fog meghalni. Nnoitra ellen, mikor úgy igazán odacsapott Kenpachi, meg is jegyezte, hogy már nagyon rég használta úgy igazán az erejét. Elég durva, hogy el kellett fojtania az erejét és még így is használta eddig a szemfedőt, csakhogy kicsit is élvezhesse a harcot.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14578 Dátum: 13 jan 30, 11:13:54 »

Jaj de szeretem, amikor nekem (is) van igazam. Nyelvesít Már múlt héten említettem, hogy Unohana olyan karakter, aki ha azt mondja, hogy ahhoz, hogy erősebb legyél a halál szélére kell kerülnöd, akkor ténylegesen oda is küldi azt a személyt, nem csak holmi illúzióval. Szerintem így a legjobb, mert érzékelteti, hogy tud az "öreglány", ennyiszer kinyírni Zarakit azért na...! Nevet Nevet ikszdé
A másik meg, hogy Zaraki múltjával kapcsolatban sokan azt hangoztatták, hogy "már felnőttként halt meg az emberek világában, és úgy került Rukongaiba". Ezt olvastam a legtöbbször. Itt ismét az én véleményem kapott igazat (meg aki még ezt állította), hogy Zaraki valójában már ott nőtt fel gyerekként.
Az a kard dolog... hát... eléggé kétesélyes...
1. mivel olyan erős volt már gyerekként is, így Hitsugayahoz hasonlóan már akkor szert tehetett saját zanpakutoura
2. egész egyszerűen a hullakupacban találta, és úgy látta, hogy megfelelő egy jó kis kaszabolásra Ördögi
Annak ellenére, hogy Zaraki egy "buta őrült" én kinézem belőle az első magyarázatot. Bár így viszont semmi értelme nem volt annak, hogy a hullakupac tetejéről ugrálva támadjon, ha már volt fegyvere. (simán nekirontott volna gondolkozás nélkül az első pillanatban) Így nézve valószínűbb a második pont: fegyver nélkül lecsapták, majd fegyvert szerezve visszavágott. Aztán a kardot végül megtartotta, mivel mégis csak a "legszebb emlékéhez" köti.
Unohana meg nehogy meghaljon egy ilyen kis suhintástól... mondjuk ezt mondtuk Yama bá' esetében is, bár akkor a Zanka no Tachival támadták meg, annak is az utolsó támadásával, így... mindegy. Ott várható volt. Zarakinak azért még sincs olyan spéci képessége. Nekem az bőven elég lenne Kyouraku mondatának alátámasztására, hogy http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/19 Zaraki ténylegesen meghalt, így volt halál, csak nem végleges, de ettől még itt már nem kell több. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 11:15:41 írta akym17 » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14579 Dátum: 13 jan 30, 12:12:58 »

Kubo írta hogy szeretné majd bemutatni Zaraki múltját, hát most jött el az a rész Nevet

Ha megnézitek elégé orbitális az a kard a fiatal zarakihoz képest. Mi van ha nem az ő zanpakutója, hanem csak egy leharcolt asauchi? És a harc végén feléledne a saját zanpakutója, az igazi. Mint ahogy Ichigo is először egy másik kardot használt, aztán jött a sajátja. Csak Zaraki megrekedt a talált kard használásánál, mert akkora a lélekenergiája, hogy nem volt szüksége más kardra, másrészt nemtúl barátságosan bánik a kardokkal, szal a saját kardjának se lehet túl sok kedve testet ölteni kardként, ogy aztán szivassa végig Zaraki mint egy ócska eszközt. De ez csak egy rögtönzött elmélet, lehet még ma rátud cáfolni valaki. De azért érdekes lenne, és így még akár bankai is lehetségessé válna.

Hitsugaya fiatal tehetség, és gyakran társalog is a kardjával, és foglalkozik vele, ezért érhette el a shikait és bankait, de emellet nem olyan magas a lélek energiája.

Zaraki viszont nem tehetséges, tojik magasról a kardjára és annak lelkére, egyszerűen csak gigászi lélekenergiája van, és jól harcol. Ezért is lenne lehetséges hogy egyszerűen még nem éledt fel a saját zanpakutója, hanem csak egy találtal harcol azóta.

Ichigonak is nagy lélekenergiája volt, és ha Urahara nem segít neki, talán még mase lenne meg Zangetsu.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 970 971 [972] 973 974 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!