24 jún 28, 22:36:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 932 933 [934] 935 936 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577988 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13995 Dátum: 12 dec 15, 18:26:30 »

Egy szóval nem mondta senki, hogy veled lenne a baj Mosolyog én csak az elvvel nem tudok megbékélni, ahogyan írtad, aki ezt akarja menjen horrort nézni, oké, ez az általános felfogás, de ez miért "jó?". Megfordítva, aki nem akar ilyet nézni az menjen kodomot lesni, akkor az most a "rossz" lenne ? Ilyen szempontból én nagyon tudom, gyűlölni, az általános felfogást, mert burkoltan azt sulykolják az emberekbe, hogy amit nem értesz és/vagy nem szeretsz, és az általános világképben az a kevésbé elfogadott, akkor jogod van másoktól elvenni és elnyomni azt. Szívesen írok rá példát, ha nem tiszta, elég körülményesen írtam. No és zárómondatként leírom tisztázásnak, hogy nem veled van a gond, egyszerűen ezt tömik belénk mindenhol, és nem szeretem, ha még csak tudat alatt is, nem reálisan tekintenek emberek a témákra.

Mindenkinek a lelkiismeretére bízom, de attól, hogy valami kevésbé "mainstream" nem lesz rossz, és nem kell megvetéssel gondolni rá, érzem én ezt akármire, csak próbálna meg mindenki úgy gondolkodni, hogy másnak ne okozzon vele veszteséget, ez lenne eme kis írásom lényege, húha ez már offgyanús,,,,

Nem akartam megvetni azokat kik szeretik csak nekem ez nem jön be annyira. Ha ezt vetted ki a hsz.-emből akkor elnézést (hosszú volt a hét és hulla fáradt vagyok így már nem igazán figyelem néha hogy írom meg a hsz-t).
Akkor részemről annyi: ha újra elkezdik adni akkor:
- lehetőleg maradjon meg a régi zenék és legyenek újak is
- az animáció minimum olyan legyen mint a fullbring arcban
- lehetőleg minimális vagy ne legyen cenzúra
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 15, 18:27:42 írta zitagirl » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13996 Dátum: 12 dec 15, 18:40:09 »

Direkt írtam, hogy nem veled van a baj Mosolyog

Mellesleg, rajzolás tuti marad a fullbringnél de szerintem még jobb is lesz, még is csak min 2013as animéről beszélünk, de valszeg lesz abból 2014 is, ha jót akarnak akkor 2015 eleje, kiérdemelt befejező arc lenne, olyan pörgéssel, mint az első arc.

Ha Kubo befejezi a mangát mire kezdik az animét, akkor szerintem nem cenzúráznak annyit, akkor kevesebb a rizikó és Bleach GT-re nem nagyon látok esélyt, akkor inkább bevállalják a durvábbat.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13997 Dátum: 12 dec 15, 19:40:12 »

Én is azt mondom hogy várjanak csak mielőtt folytatják az animét addig elleszünk a mangával. Amennyiben a manga kellőképpen el fog húzni az animétől így mikor folytatják azt lehet kevesebb eséllyel lesz filler szezon de akkor a részeket meg csinálják meg  rendesen hogy igazán ütősre sikerüljön a befejező arc ahogy DasOmen is mondta.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13998 Dátum: 12 dec 15, 20:18:43 »

Zenékkel szerintem nem lesz baj arra azért rendesen odafigyeltek.
A régieket megszokták tartani és Arc-onként és/ filmenként szoktak újabbak jönni amik később beépülnek kacsint
Animálást meg már én is nagyon várom mert eddig kimaradt jelentekkel kipótolva(pl harcok) és közben az épp hozzá illő hangulat fokozó zenével/dallamokkal igazán ütősre kiegészítik a történetet Kúl

Rukia már-már híres "arca" ha megcsinálják akkor biztos rövid lesz,de még megtehetik hogy Rukia rothadás helyett úgy mint egy hollow a halálánál lassan elpárologna/megsemmisülne Gondolkozik Csak talán kicsit drámaibban például beleéléssel nem fájdalom nélkül.
Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #13999 Dátum: 12 dec 15, 20:22:06 »

Szerintem is megtartják a zenéket. Ehhez az archoz egyébként is nagyon illene pl.: az Invasion, vagy a Quincy's Craft. Nevet
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14000 Dátum: 12 dec 15, 21:09:44 »

Amugy meg nem tudom miről beszéltek:D Ha tényleg nagyon jó lesz a manga akkor tuti nem kell éveket várnunk az animére Mosolyog Nekem van egy érzésem,hogy valami lesz az anime év fordulójakor ami tavasszal van nem?
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14001 Dátum: 12 dec 15, 21:17:08 »

Nem hiszem, hogy belekezdenének most az animébe, legalábbis nem lenne jó. Mennyi részre elég a mostani történet? Talán 30-ra. Utána megint legyenek fillerek? Bár a Bleach fillerei szerintem jobban élvezhetőek, mint pl. a Narutos filerek, de inkább kapjuk meg az utolsó arcot kicsit később, de egyben, fillerek nélkül, pörgősen.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14002 Dátum: 12 dec 15, 21:22:13 »

Amugy meg nem tudom miről beszéltek:D Ha tényleg nagyon jó lesz a manga akkor tuti nem kell éveket várnunk az animére Mosolyog Nekem van egy érzésem,hogy valami lesz az anime év fordulójakor ami tavasszal van nem?
Azért nem lesz még anime (remélhetőleg) mert max 10-20 rész lenne belőle aztán filller évad jönne. Erre még várni kell legalább a manga közeli végéig aztán kéne indulnia az animének. Mindig így van. Megvárják míg közelít a végéhez vagy befejeződik vagy már olyan hosszú a manga hogy elkezdhetik csinálni az animét egy darabig vagy az első arcokig fillerek nélkül. Na most szerintem te is inkább néznéd később az animét viszont akkor nem lesz filler benne és még nagyon alapos munkát is végeznének, mint hogy jövőre kijönne lemenne néhány rész aztán jönne egy filler évad ami többségükben nem valami jók.  
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14003 Dátum: 12 dec 15, 21:29:17 »

Értem de már annyira hiányzik xD Rajzolásban egy anime sem tudja megközelíteni. Ráadásul az utolsó filler évad is elég jól sikerült tehát még fillert sem bánnék csak lenne valami. De jövőre csak hallunk majd felőle szerintem valami lesz.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14004 Dátum: 12 dec 15, 21:33:14 »

Szerintem valahol biztos tesznek bele fillert abba is. Nem azért mert kellene hanem azért mert így többet kaszálhatnak. Másrészt a Bleach mangát érdemes olyan szemmel kísérni, hogy Kubo rajzolási technikája alapján az átlagnál is több mangát emésztenek fel az animék. Mondjuk pont a mostani részek változtak az eddigiekhez képest mert meglepetéssel vettem tudomásul, hogy nagyon is sok szöveget  írt Kubo minden karakternek. Szerintem pont ez volt az egyik oka, hogy nagyon sokaknak tetszett ez az utolsó néhány rész. Több információt kaptunk mint előtte háromszor annyi fejezetből. Másrészt ha azt nézzük, hogy mennyi fejezetet dolgoz fel a Bleach anime a mangából akkor még nagyon is korai lenne elkezdeni az animét. Valahol a 100 manga előnynél lenne érdemes belevágni. Ez pedig több mint két év. Viszont nagyfilmet csinálnék a helyükben, már csak azért is, hogy ne menjen ki az emberek fejéből, hogy létezik még Bleach anime. Tudom, nem szoktak olyan sikeresek lenni ezek a mozik (a többieknél sem az, lásd Naruto vagy OP, bár nekem nem volt bajom velük), de az érdeklődés fenntartása miatt talán megérné.

Azért az nem igaz, hogy egyik sem tudja megközelíteni. Van rengeteg amelyik sokkal jobban is néz ki. Ez az állítás talán csak a nagyokra igaz amelyeknél tényleg szebben, sőt talán jobban is van megcsinálva. A Bleach animéjét ilyen szempontból nem lehet olyan gyakran lehúzni.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14005 Dátum: 12 dec 15, 21:41:43 »

Igen, ahogyan zitagirl írja, itt nincs idő 30 részre, max 20 rész ha sokat tekintenek vissza a részek elején, és "sajnos" a Bleach túl hosszú, hogy kidobjanak egy ovás kiadást, ami csak manga semmi filler.

A fillerek pedig 1 hatalmas hiba miatt pocsékok.

Nem változtathatják meg a cselekményt, vagyis, nem vehetnek el belőle. Hiába vannak már már élvezhető csaták, vérontás, és még dráma is, jól tudjuk, hogy a fő karakterekkel minden rendben lesz, és nem történik semmi, új technikákat is csak szélsőséges esetben használnak ott, a plusz karakterek valszeg meghalnak, stb. Így az egész izgulás lőve. Még belevenném a háttértörténet mesélését, no az még jó ötlet lenne, ha nem keresztezné a mangát néhol, pl a naruto-s szenvedés ott 60-70 részen át part 1-ben, egyedül Anko múltja volt, ott se történt sok minden de kaptunk INFÓT.

Viszont a Bleachben pedig szerintem tök jól beépítették a bountszenzor triót, kb mindenki szidja, akit láttam eddig írni róla, hogy mit keresnek a normál történetben stb,,,,szerintem pont, jól vannak ott, sokkal jobb mint amikor csak úgy randomra eltűnnek a plusz karakterek idiótábbnál idiótább indokokkal, és csak színesítették az egészet, nem vettek el semmit az összhatásból, szerintem.

Így azt kell mondanom, a Bleach fillerek voltak eddig még a legélvezhetőbbek, ha más nem érdekesek voltak, a bountost tök jól beleépítették a későbbi szálakba, a "kardok lelkei elszöknek"esbe egyszerűen jó volt látni a többi karakter kardjának alakját, és, hogy miket művelnek, az utolsóban pedig maga a tény, hogy konkrétan SS harcolt SS ellen is érdekes volt, szimplán jó volt látni a különféle szitukat, még ha tudtuk is mi lesz a vége.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14006 Dátum: 12 dec 15, 21:52:03 »

Én tök jól elolvasgatom ezeket a beszélgetéseket Pojén én is tudnék hozzá fűzni, hogy pl.: Lehetne egy olyan filler hogy, egy alacsonyabb rendű Shinigamit szép lassan be akarna építeni a mangába de olyankor mit tudom én, elmegy megerősödni egy távoli faluba vagy hasonló  Nevet
Csak hát ha Hiei meglátja, hogy itt tárgyalunk az anime-ről akkor ... Leüt   smirksweat
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14007 Dátum: 12 dec 15, 22:00:11 »

Igen, agyon leszel verve egy székkel Mosolyog

Mellesleg jó ötletet írtál, érdekes dolog lenne, bár ez felveti bennem a kérdést, hogy alapjáraton mit akart Kubo a 2 nyomesszal az arc elején ?? Csak nem azért, hogy betrollkodjon pár nonsense fejezetet és bemutathassa az új ellenséget,,,,bár a 3 lyukú hollowok igen bejöttek, valahogy azokról nem esett szó idáig,,,pedig én meg voltam győződve róla, hogy van jelentőségük, főleg, Ivan maszkján is 3 lyuk volt. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14008 Dátum: 12 dec 15, 22:15:18 »

Tényleg szinte már el is felejtettem őket még az elejéről. Azokkal mi van mert voltak az elején azt csá tán egyszer jelentek  SS-ben és beszéltek valakivel ki szintén csak volt és kész. A három lyukú hollowok meg már feledésbe is merültek. Lehet hogy csak annyit jelez hogy a quincyk zsoldosa?
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14009 Dátum: 12 dec 15, 22:21:16 »

Nem voltak túl nagy siker, talán még a blitzkrieg előtt szóltak pár szót, ha szerencsénk van agyontaposták őket a Quincy rohamosztagosok Nevet a hollowokra most még tippelni sem tudok, túl sokat jelenthet a 3 lyuk, lehet csak erősítés, vagy továbbfejlődés (nem ugyanaz a kettő), de igen lehet az is, hogy most már Bach szolgálatában állnak, bár az valahogy nekem nem állna össze, nekik csak az erősek kellettek.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 15, 22:22:35 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 932 933 [934] 935 936 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!