24 jún 28, 22:29:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 931 932 [933] 934 935 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577973 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13980 Dátum: 12 dec 15, 13:44:35 »

Tinik az idősebb gyerekek/átmenet.
Amúgy ezt vér cenzúra kicsit zavaros,pl mikor Ichigo levágta Tsukshima kezét akkor animeben csak épphogy megvágta,de annyi vér jött ki onnan hogy simán elvérezhetett volna.Pedig alig sérült meg Nevet
Igaz Kubonál ezt a kar vesztés már rutin,de ha Soifonét engedték csonttá válni és "lassan" elporladni akkor Tsukshima kezét is simán levághatta volna kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13981 Dátum: 12 dec 15, 14:11:32 »

A gyerekek életkora között is teszünk különbséget. Ezt szimbolizálják a TV-ben az életkor karikák is. Nézd meg az OP-t. Nyugodtan nézhetik a 10 éves gyerekek és az annál idősebbek is. Ezzel szemben a Naruto már inkább a 14-től idősebb gyerekeknél kezdődik. A Bleach pedig még ez fölé megy korosztályban. Ráadásul nem csak a látványban hanem annak mondanivalójának megértésében is magasabb korra van szükség. Erről volt is felmérés az emberek megkérdezésével. Éppen ezért van hatalmas különbség is az eladási listákban. Kisebb rétegnek szól a történet, így kevesebb is fogy belőle. Ez pont olyan mint a számítógépes játékoknál a rétegjátékok. Ha Kubo mesésebben, gyerekesebben oldaná meg a történetét akkor ez is több korosztályt célozhatna meg, következtetésképpen nagyobb eladást is produkálna.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13982 Dátum: 12 dec 15, 14:42:09 »

Ezt nem gondoltam hogy ilyen hosszas eszmecsere lesz egyetlen mondatom miatt ikszdé A lényeg hogy már várom hogy az utolsó arc animében is megjelenjen Mosolyog

A manga meg egész érdekes kíváncsi vagyok ha az egyik palotában meggyógyították őket a többiben milyen power up-ot kap Ichigo meg Renji. Bár az is lehet hogy közben Byakuya is rendbe jön, beéri őket és ő is gyúr egy kicsit a következő harcokra Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13983 Dátum: 12 dec 15, 16:23:04 »

Ez nem csak a te mondatod miatt történik. Elég régóta idegesítik ezek a cenzúrák az anime és manga kedvelőit, persze akit idegesít. Ha valaki nem olvassa a mangát csak az animét nézi azt nem is zavarja ahogy megcsinálják az animátorok. Azok számára viszont tényleg zavaró lehet akik mindkettőt nyomon követik.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13984 Dátum: 12 dec 15, 16:34:39 »

Igen gondoltam hogy nem csak én mondtam. Én is a mindkettőt követi  kategóriába tartozok de engem csak némelyik cenzúrázás zavart amúgy nincs vele bajom.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13985 Dátum: 12 dec 15, 16:43:37 »

Cenzúra biztos lesz de csak annyi legyen hogy tán Yama félbe vágásánál tán vörös vagy fehér fekete legyen. Mint pl. Girikonál úgy még jól is nézne ki. Azért én Rukia rohadó változatát nem nagyon mutogatnám mert azért elég durva volt vagy legalábbis nekem az volt, főleg ha még olyan hangot/zenét tesznek alá.

Már nagyon várom az animét amit remélhetőleg fognak folytatni ugyanolyan szép munkával mint a fullbring arcban is volt. De a zenével mi lesz? Teljesen új lesz mint a Narutonál vagy meglesz tartva plusz lesz egy új soundtrack?
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13986 Dátum: 12 dec 15, 17:12:26 »

Na arra én is kíváncsi leszek hogy mit eszelnek ki az öregnél. Nevet  Ezért mondtam hogy kíváncsi leszek hogy fognak megoldani egy két részt, Kubo adott nekik egy kis gondolkodni valót.

Szerintem lesz pár új zene de a régiek közül is tuti meghagynak párat vagy mindet.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13987 Dátum: 12 dec 15, 17:14:12 »

Tényleg a Rukia zombi face az nekem se jött be annyira  Neeem

 -----

A többi palotába nem tudom mit fognak tanulni, csak azt, hogy szerintem a legvégén vissza kerülnek a Yakuza-hoz még egy gyors gyógyításra  ikszdé (gondolom nem csak átadnak neki valami itókát ami power upolja Nevet szóval küzdeniük kell smirksweat )
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13988 Dátum: 12 dec 15, 17:34:11 »

Nem tudom mit vagytok úgy oda, régebben sokkal "gyengébb" rajzolásnál bevállaltak ugyanazon kategóriában durvábbakat,,,, http://www.youtube.com/watch?v=BfJZ6nwxD38 ha nem tetszik, akkor ne nézzétek azt a pár másodpercet, de az ilyen hozzáállással veszitek el a kedvét az animátoroknak a normális rajzolástól és az örömöt azoktól, akik megnézték volna. Persze tudom, köze nincs a kommenteknek a rajzoláshoz, de az elv ugyanaz ott is, inkább cenzúrásan beteszik, mondván úgy eladhatóbb, én mindenhogyan megnézem úgyis -és ezt tudják jól-, de mégis jobb lenne mangahűen szerintem Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13989 Dátum: 12 dec 15, 17:42:10 »

Csak megjegyezném hogy animében ha nem lenne cenzúra akkor elég durva lenne Rukia rohadása. Ahogy az arca elkezdene folyni és a haja kihullik na és a szemei is. Ha valaki erre vágyik akkor az tőlem nézhet horror filmeket. Mangában az annyira nem durva mert fekete fehér és csak egy kép.

Na de most komolyan. Rukia rohadó arca a megfelelő zenével hangeffekttel és az animációval egy életen át kisértené sok embert. A többire nem kell max Yama halálánál és ennyi.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13990 Dátum: 12 dec 15, 17:52:34 »

Azért ne túlozzunk. Ezt embere válogatja. Tudni kell hogyan kezelni ezeket a képeket vagy történetet és nem fog kisérteni senkit sem a dolog, sőt ennél durvább sem. Igaz, ezeknél a történeteknél pont az az egyik legnagyobb probléma, hogy sokan annyira azonosulnak a történettel, netán valamelyik karakterrel, hogy különbséget is nehezen tesznek ez és a realitás között. Náluk okozhat egy kis döbbenetet.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13991 Dátum: 12 dec 15, 17:53:35 »

Szerintem Kubo érdemel annyit, hogy leadják, úgy ahogyan ő rajzolta, bár előre látom, hogy csak egy áttűnéses csontváz kép lesz az egész....történetileg, szerintem remekül példázná, hogy ez Byakuya legnagyobb félelme,,,,,és neked nem ajánlom, akkor az Akira c. mangát Mosolyog Nem mellesleg, ez csak egy vízió, tehát itt még a retardált otakuk sem ölnék meg magukat, bár had ne írjam le mi lenne jobb a világnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 15, 17:54:42 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13992 Dátum: 12 dec 15, 17:54:59 »

Egy képvillanásnyi ideig szerintem simán beleférne a rothadó Rukia arc, ahhoz nem ragaszkodok, hogy a rothadás folyamata hosszú másodperceken át látszódjon, hogy mi meg hogyan rohad, de mint egy Byakuyában felvillanó képként legyen benne. Cenzúrázva talán mutatnának egy simán földön fekvő halottnak látszó Rukiát, és ennyi, az meg nem adná vissza ugyanazt a hatást.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13993 Dátum: 12 dec 15, 17:58:47 »

Akkor csak nekem lenne eléggé félelmetes animében de ha tényleg csak egy pillanatig lesz akkor jól van.  Mosolyog
Mellesleg csak azért gondoltam annál cenzúrázást mert ha tényleg nagyon félelmetesnek kell lennie akkor kicsit részletesen mutatná a rohadást és az eléggé gyomor forgató lenne. 
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13994 Dátum: 12 dec 15, 18:13:23 »

Egy szóval nem mondta senki, hogy veled lenne a baj Mosolyog én csak az elvvel nem tudok megbékélni, ahogyan írtad, aki ezt akarja menjen horrort nézni, oké, ez az általános felfogás, de ez miért "jó?". Megfordítva, aki nem akar ilyet nézni az menjen kodomot lesni, akkor az most a "rossz" lenne ? Ilyen szempontból én nagyon tudom, gyűlölni, az általános felfogást, mert burkoltan azt sulykolják az emberekbe, hogy amit nem értesz és/vagy nem szeretsz, és az általános világképben az a kevésbé elfogadott, akkor jogod van másoktól elvenni és elnyomni azt. Szívesen írok rá példát, ha nem tiszta, elég körülményesen írtam. No és zárómondatként leírom tisztázásnak, hogy nem veled van a gond, egyszerűen ezt tömik belénk mindenhol, és nem szeretem, ha még csak tudat alatt is, nem reálisan tekintenek emberek a témákra.

Mindenkinek a lelkiismeretére bízom, de attól, hogy valami kevésbé "mainstream" nem lesz rossz, és nem kell megvetéssel gondolni rá, érzem én ezt akármire, csak próbálna meg mindenki úgy gondolkodni, hogy másnak ne okozzon vele veszteséget, ez lenne eme kis írásom lényege, húha ez már offgyanús,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 931 932 [933] 934 935 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!