24 szep 29, 23:33:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 930 931 [932] 933 934 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702859 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13965 Dátum: 12 dec 14, 21:04:29 »

Igen, az kirány lenne ha pl összeraknák most Ichigo bankaiját, majd újra támadnának a Quincy-k és legyőznék Ichigo-t harcban, és tényleg meghalna, a belső lidércéről meg kiderülne hogy úgy feljött erőben megint, hogy mostmár képes Ichigo nélkül is létezni a világban, és szét zilálná a Quincy-ket akik megint vissza vonulnának, Ichigo meg visszatérne lélekként mint a fullbringerek, csak nememlékezne semmire, Bach-ék meg az oldalukra állítanák, és Ichigo ellen is kéne harcolniuk a shinigamiknak, és csak szép lassan térne vissza Ichigo ereje, de végül felnyitnák a szemét és mire újra hiper szuper táposra visszatér az ereje, már Bach ellen harcolna, Urahara meg dobna neki aegy hougyokut és Ichigo átalakul hiper szuper multi bizbaszos végső lénnyé, nemsokra rá meg Bach is beveti a végső forma technikáját.

De szerintem úgyse mer bejátszani egy ilyet Kubo... Byakuya halálát se merte, csak trollkodott.

Újabb remek ötletem született...Mi van, ha Yama harcolt vele, hogy álljon az ő oldalára, és szentelje az életét a gyógyító erejének, ne a Kenpachis gyilkolásnak, és hát ismerjük Yama fiatalabb alakját, na abban mehetett Unohana ellen, és a harc közben a kislány pont addig tudta szívni, amíg ez a ráncos öreg lett belőle, mint amit már évszázadok óta látunk.

Lehet benne valami, bár már annó is elég öreges volt és 1000 év az sok, beavatkozás nélkül is öregedhetett ennyit.
A nagy kérdés inkább még az hogy vajon kiejthette a másik vágást a fejét ami sose gyógyult be, és elég nagy. Csak nem Bach, az túl unalmas és egyértelmű lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 21:15:10 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13966 Dátum: 12 dec 14, 21:20:18 »

Bach által irányított quincy Ichigo,akit később majd valahogy visszatérítenének a jó oldalara az nagyon jó ötlet,legalább bejönne az az alakja amit linkeltem anno Nevet
Gondolom ahogy nekem és sok embernek is már itt elképzeltük ezt a lehetőséget.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/15
Hogyokut viszont már kicsit soknak tartom,de ettől eltekintve remek,ha Kubo bevállalja akkor  bow
(már mint az egészet kivéve a hogyokut)
Amúgy ha már külön válna a hollow alakjától érdekes lenne ha egy epic harcban épp ő térítené vissza és vágnának vissza Bachnak. kacsint  
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 22:20:49 írta K ichigo » Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #13967 Dátum: 12 dec 14, 22:13:50 »

Yáááj, ez nagyon jóóó! Végre Ichigo is megdöglene (már, ha kedves Bögyihime nem hisztizné vissza megint az életbe) és a kihipózott barátocskája végre önálló küldetésbe kezdene.
Mennyit lehetne baszogatni Picigot, Bachék meg Renjiék tutira kikészítenék és végül tényleg a lidérce térítené észhez, mert azért valljuk be ő is mindig azt akarta, hogy Eperke ép bőrrel ússza meg a harcokat, még ha csak azért is mert össze voltak kötve.
Zangetsut viszont hiányolnám, nagyon, a kardja ne változzon kéremészépen!xD
Quinci, shinigami, de akár még furrlbring erő is maradhat felőlem, de ha tényleg feldobná a pacskert az űberkirályepicállatság lenne. Nem az, h nem szeretem Ichigot, de a magna szempontjából is sokat lendítene a dolgon.
Tudja valaki Kubo számát? Felhívnám ezzel kapcsolatban...xD
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13968 Dátum: 12 dec 14, 22:26:06 »

Lehet Twittere mellett ezt is megtudnánk(nám) találni neked.
DE még ha fel is tudod venni vele a kapcsolatot érdekelne hogy értenétek meg egymást ikszdé

Viszont hogy mondjak/mutassak valami újat is itt van ez a kép,lehet hogy már régi,de nem emlékszem rá  smirksweat

Szerk:Unohana kibontott hajjal. Harcokban Kubo úgyis ilyen formába tervezné,csak az arckifejezése változna meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 22:35:58 írta K ichigo » Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #13969 Dátum: 12 dec 14, 22:28:53 »

Ezen még nem gondolkodtam... Activity?xD
Szereznék gyorsan egy tolmácsot. Kúl
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13970 Dátum: 12 dec 14, 23:29:10 »

Ez jó ötlet lenne ha meghalna Ichigo és Bach-ék oldalán lenne mert nem emlékezne semmire. Csak tán annyi lenne a bökkenő ha Orihime elkezdene bömbölni hogy emlékezzen már és úgy térne vissza (Kubo ne merészelj ilyet csinálni!).

Ha ez történne meg akkor lehet belehetne rakni Masakit is mint lélek vagy netán csak egy klón és ő ébresztené fel Ichigo tudatát. (Végülis számára nagyon fontos személy)

Ishida-ék meg már feltűnhetnének ha már mindenki itt van lassan csak ők nem.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13971 Dátum: 12 dec 14, 23:35:23 »

Én most ahogy jelenleg a manga áll majd az eddigi és későbbi fejezeteket már nagyon várom animében mert ha jól lesz megcsinálva nem összecsapva akkor nagyon jól fog kinézni még ha be is nyomnak esetleg fillert az is jó lenne. Mert ahogy haladt az anime a fillerek is egyre szebbek lettek megcsinálva.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13972 Dátum: 12 dec 15, 00:11:49 »

Tényleg jó lenne ha majd a visszatérő anime szintje kb olyan maradna ahol abba hagyták és még onnan javulna idővel.
Bár már így is jó csak pár cenzúrás jelenet megcsinálása érdekel majd:pl ahogy Yama szétégeti Overkill-t vagy Rukia "rothadása".
Ha ezen a téren még kicsit bevállalósabbak lesznek akkor tökéletesen elégedett leszek kacsint

Ishidáék azért jönnek csak később mert az ő helyzetük jelenleg a legvitatottabb plusz velük nagy csattanót lehet elsütni tehát még hátra tartja őket Kubo.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13973 Dátum: 12 dec 15, 01:28:04 »

A király dimenzióban van ugye a gubó amibe a király, körlötte 5 tányér és mindegyiken egy város egy 0. osztagosé, és ez az egész alatt még van egy hatalmas város, de kik laknak itt? Mert nagyon sokan lehetnek. Várjunk csak, a lélek király tud életet teremteni nem? Lehet az összes lakost ő alkotta Nevet És is lehet hogy ő valami ősi legelső szuper lélek aki maga hozta létre SS dimenzióját és a királyi dimenziót, de sérülékeny.

-------

A Bleach-ben egyedül a poklot sajnálom igazán, még a legelején megemlítették, egy mozi film és ennyi, pedig nagy potenciál lett volna benne. Újra garázdálkodhatnának a bedilizett espadák, igazi világ vége hangulat fokozó lehetne.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 15, 02:48:31 írta Szofron » Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13974 Dátum: 12 dec 15, 07:06:56 »

Amúgy szerintem sem fog ellenkezni Zaraki, mert amikor Ichigo legyőzte akkor nagyon kívánkozott egy "név"/erő után Nevet
És most itt volt Bach óriási erejével porba tiporta SS egyik legerősebb Shinigami-ját, aki ezek után még jobban, még több erőt akar majd, és elfog fogadni minden esélyt, hogy erős legyen és leverhesse Bachot  Pontosan

(Amúgy egy Ichigo vs Zarakit megnéznék a jelenlegi erejükkel  Pojén )
Naplózva
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13975 Dátum: 12 dec 15, 07:37:32 »

Hát emberek...

Én lassan már tényleg a Quincyknek fogok szurkolni... Ördögi
Ez sok Power Up ,amit kapnak itt a Shinigamik ,gondolok itt ,a Zaraki tápolásra ,Tensa Zangetsu helyreállítására ,Renji újraformábatételére ,a 0. Osztagosok megjelenésére..  bow
Úgy tűnik mintha "szegény" Quincy lassan hátrányban lesznek.. Pláne egy fullon feltápolt Zaraki komoly veszélyt jelenthet..
De Bach se kis miska ,remélem azért majd megint kipofozza kicsit a népet.. Vagy legalábbis egy-két kapitányt daráljon majd le...

Amúgy sokan mondták régebben ,hogy Zaraki nem lehet közte az 5 "Nemkívánatos Személy" között ,de szerintem a elkövetkező tápolásai után már könnyen elképzelhető lesz ...Talán Bachék nem az akkori ereje miatt tették a Nemkívánatosok közé ,hanem a jövőben elérhető ereje miatt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13976 Dátum: 12 dec 15, 09:35:23 »

Zaraki pont, hogy benne volt a nemkívánatos személyek között. Mondjuk szerintem még mindig nem teljesen tiszta a Kenpachivá válás teljes oka. Persze, tudjuk, hogy a legerősebb shinigamit hívják annak aki élvezi a harcot. Ilyen szempontból akkor Yama is lehetett volna az. De maradhatott volna Unohana is ha nem megy át szendébe. Szóval lehetséges az is, hogy a történet végére Zaraki is megváltozik és nem lesz többé Kenpachi. Azzal, hogy esetleg megismeri a kardját, (szerintem ez előbb-utóbb elkerülhetetlen) ő is megváltozhat. Igaz, a "gyilkolás művészete" megnevezés mást takar de szerintem ez óhatatlanul oda vezet, hogy jobban megismerheti a kardját is és ez által annak nevét. Lehet, hogy pont a jelenlegi harci stílusa miatt nem ismeri őt.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13977 Dátum: 12 dec 15, 12:22:08 »

K ichigo: Remélem én is hogy minimum azt a szintet adják mert az ütött Nevet A cenzúrás jelenetekre én is kíváncsi leszek mert Kubo ebben az arcban durvább jeleneteket rajzol. CSak szerintem teljesen úgy se kapjuk vissza ezeket animében mert majd jön a szöveg ,,legyünk tekintettel a kiskorú nézőkre" Nevet Az tuti hogy Ishidával kapcsolatban lesz csattanó meg hogy ha viszont látjuk lesz neki enyhe power up-ja is szerintem mert az elkövetkező harcokhoz nem biztos hogy elég a jelenlegi ereje, bár a Fullbring arcban nem nagyon mutatta be a teljes erejét de még így is várom mivel rukkol majd elő.

Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13978 Dátum: 12 dec 15, 12:43:44 »

Ez nem feltétlenül kell, hogy így legyen cenzúrázási szempontból. Meglátásom szerint a jelenlegi Bleach magasabb/idősebb korosztálynak szól a történet. Az is igaz, hogy eddig is idősebbeknek szólt mint mondjuk az OP vagy a Naruto. Hozzáteszem, hogy ez is befolyásolhatja az eladási/nézettségi  listákat. Viszont ha a vetítési időt későbbre teszik akkor nem szükséges a cenzúra ilyen hatásfoka, ráadásul különbséget kell tenni a TV és BR/DVD kiadások között. A TV verzióban szinte biztos, hogy valamilyen szinten megjelenik a cenzura, míg a BR és DVD verziókban tulajdonképpen ennek kicsi az esélye. Másrészt azért az sem zárható ki, hogy trükköznek az animátorok a megjelenítéssel. Például abban a pillanatban amikor Byakuya elrongyolódik akkor a színes kép fekete-fehérre vált. Yama általi fickó elégetése szerintem nem kíván cenzúrát és Rukia halál kinézete sem. Ezeket nem tiltja a cenzúra míg a túlzott vér látványát igen.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13979 Dátum: 12 dec 15, 13:05:42 »

Szerintem a Bleach a fiatalabbaknak szól, a tiniknek. Ha felnőttebb embereknek szólna, akkor a története komplexebb lenne. Shounenek túlnyomó többsége ilyen...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 930 931 [932] 933 934 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!