24 júl 01, 02:54:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 933 934 [935] 936 937 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582520 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14010 Dátum: 12 dec 15, 23:09:27 »

Hogy legyen min gondolkodni Aizennek a legerősebb alakjában is 3 lyuk volt található a testén éppúgy mint most a hollowokén. Tehát lehet simán a fejlődés jele,de az is lehet hogy "megfertőzte" őket a hogyoku,hisz utána sokáig nem láttunk lidérceket,csak anime kiegészítésként,igaz illet bele csak ott még simán hagyták őket Gondolkozik
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14011 Dátum: 12 dec 16, 08:34:31 »

Lesz még szerepük szerintem a csatlós hollowoknak is. Most az invázióhoz nem használták őket, de biztosan van egy-két erősebb példány, akik majd kitűnő ellenfelet jelentenek majd a "gyengébb" karaktereknek, mint pl. a hadnagyoknak, esetleg a fullbringereknek. Ha jól emlékszem SS inváziójánál 16 Sternritter jelent meg, ebből 4 v. 5 tuti elhalálozott. Tehát már kapitányból is több van, mint Sternritterből, nem beszélve az 5 0. osztagosról. A Quincy Soldat osztagok meg nem hiszem, hogy sok vizet zavarnának párharcokban, ahhoz túl gyengék, őket majd (remélem) tömegesen fogják írtani.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14012 Dátum: 12 dec 16, 11:45:58 »

Sokatoknak nem tetszik az, hogy a jó oldalon többen vannak.(sőt nekem se tetszik  ikszdé ) De hát a jók mindig is többen vannak,  mint a gonoszak. Persze pontosan nem tudjuk, hogy a Quincy-k hányan vannak, de valószínűleg kevesebben mint a Shinigamik és azok párt fogói.
A háború végére lecsökken mint két oldal lélekszáma de addigra a Quincy-k többen lesznek és majd jönnek a power up-olt kegyetlen fighterek Nevet
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #14013 Dátum: 12 dec 16, 12:52:47 »

Minnél jobban erősödik SS annál biztosabb, hogy a Vandenreich oldalán igazi powerhouse-ok bujkálnak, akik még a Nullásokkal is képesek harcolni. Sőt...
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #14014 Dátum: 12 dec 16, 13:19:38 »

Gondoljatok bele hogy Bach meg Haschwald eddig szinte semmi különlegeset nem mutattak mégis le vertek mindenkit erőlködés nélkül... Ha felnyomják azokat a buffokat mint Krige vagy esetleg valami még nagyobbat akkor kell is a jóknak a power up mert Fatal lesz... Nevet Ez a Kenpachis dolog nagyon fel csigázott alig várom a kövi részeket Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #14015 Dátum: 12 dec 16, 13:56:04 »

Ja narutoban is az uchia madara meg obito darálja a félvilágot. jó meg  a juubi
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #14016 Dátum: 12 dec 16, 14:23:37 »

heckles04
Szerintem a témához kellene hozzászólnod nem ide írni ilyen dolgokat(Spoiler-ezzel) úgyhogy jobb lesz ha törlöd is a hsz.-ed!
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14017 Dátum: 12 dec 16, 14:35:25 »

Azon szerintem fölösleges filózni hogy miért volt 3 lyuk Ivan maszkján, egyszerű a válasz: Dizájn.
Ivan, meg akinek letépték a karját, már halottak, de még biztos fognak küldeni hollow szokgákat gyengébb shinigamikra vadászni.
Naplózva
paionss
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #14018 Dátum: 12 dec 16, 14:54:03 »

Egyébként mikor tenjirou megütötte ichigo-t elrepült viszont
mikor renjit,renji meg meg se mozdult sztem elég szép
power up-ot fog kapni renji is
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14019 Dátum: 12 dec 16, 15:26:11 »

Azért vegyük bele, hogy Ichigot teljesen váratlanul érte az ütés mégis valahogy sérülést okozott a fürdőkirálynak, míg Renji tudta, hogy ütést fog kapni és felkészülhetett előtte, Kirinji látta is, hogy Renji beleremegett az ütésébe de végül beleegyezett,. Mindenesetre igen, ő is fog kapni uppot.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14020 Dátum: 12 dec 16, 15:31:53 »

nem hinném hogy, ugyan olyan erősen ütötte volna,
és valóban Bach és Haschwald nem sok erőt hozott felszínre és mégis szép károkat csináltak... Gondolok most Haschwald-ra aki egy vágással ketté szedte Tensa Zangetsu-t!
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/19
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/20
Szóval Haschwald is képes lenne küzdeni a zérósokkal egy szinten.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14021 Dátum: 12 dec 16, 16:38:59 »

Mi van, ha Ginjo és Tsukishima még mindig meg akarják ölni Ukitakét ? Lehet, hogy Kukkaku nem is mentette meg őket csak Tsukishima helyezte bele magukat az emlékébe.  Erre nincs sok esély de érdekes csavar lenne, ha egyszerre 3 fél harcolna egymással.^^

Én nem féltem Bachékat, hisz alapból egy komplett tervel támadták meg SS-t és a Zerosokra is számított. Nyilván van valami terve egy esetleges ellentámadásra. Azt se felejtsük el, hogy a taktikai előny még mindig náluk van, hisz ők bármikor megtámadhatják SS-t, míg az ő bázisuk hollétét még mindig homály fedi.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14022 Dátum: 12 dec 16, 17:41:41 »

Kíváncsi vagyok milyen jelentősége lesz még annak hogy, el rabolták a lidérc hercegnőt Tier Harribelt, és Grimmjowra is nagyon, hogy mennyit fejlődhetett Pattog
Naplózva
paionss
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #14023 Dátum: 12 dec 16, 17:48:59 »

Hát nem hinném de szép fordulat lenne bár mondjuk tsukishima meg a többi fullbringer
céltudatlan lett ginjo halálával de így hogy ő is ott van Gondolkozik kitudja
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14024 Dátum: 12 dec 16, 18:07:44 »

Ez nem egyértelmű, hogy most a halottak lelkei emlékeznek e az emlékeikre vagy nem. Valószínűbb, hogy emlékeznek ezekre az emlékekre és csak azelőtt veszítik el ezeket az emlékeket amikor újjászületnek.

Ha belegondolunk akkor Kugo és Tsukishima sem ellenségesen vált el Ichigoéktól. Kugo egész idők alatt kétségek közt vergődött amíg Ichigoval harcolt. Tsukishimát pedig Riruka térítette vissza a meggondolatlan cselekedettektől. Tehát nem gondolnám, hogy ellenségesen tekintenek a shinigamikra, igaz valószínűleg barátként sem. Ők olyan semlegesnek tekinthetők ebből a szempontból viszont nagyon fontos szerepük lehet a későbbiekben, hiszen teljesen idegen harcmodort és képességeket birtokolnak mint a shinigamik. Tsukishima különlegesen veszélyes lehetne mindenkire, még Bachra is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 933 934 [935] 936 937 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!