24 jún 28, 21:57:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 929 930 [931] 932 933 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577911 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #13950 Dátum: 12 dec 13, 21:40:06 »

Gt12: micsoda sasszemed van  bow  ez tényleg az amire mi itt a választ keressük Nevet mindent meg is magyaráz a manga visszamenőleg, és egyre több az ilyen dolog mostanában, amik a tudatos manga felépítésére utalnak amiket sokan annyira hiányoltak bye bye
néha már azt hiszem, hogy rosz topicban járok mert nincs Bleach köpködés  Pojén
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #13951 Dátum: 12 dec 14, 13:19:33 »

Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy Love is visszatér a Gotei 13ba, hiszen most a 8. osztagnak nincs kapitánya.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13952 Dátum: 12 dec 14, 17:06:09 »

Zaraki pont olyan mint Ichigo a Bleach elején, csak ő stabilan megragadt ezen a szinten és senki nem tanítja tovább mint ahogy Ichigot Urahara és a többiek akiktől infókat kapott hogy hogyan is működik a kardja meg a shinigami erő világa. Ugyan ez volt, hogy hatalmas lélek energiája volt, csak nem tudta használni és koncentrálni, ezért gyengék voltak a támadásai. Lélek energia alapján simán elérhetné idővel Zaraki még a bankai utáni végső formát is, csak kérdés az hogy elég okos is e ahoz hogy ezt megtegye.

Tipp: hmmm öö nem? Nevet De még érhetnek meglepetések.

Zaraki tréningnek én olyat tudnék elképzelni mint ami Ichigonak volt, megpróbálják neki megtanítani hogy hogyan lépjen kapcsolatba a kardjával, ott meg majd láthatnánk valami zúzós harcot, ahogy harcol Zaraki ellen a kardjának lelke, amiért ennyire szart a fejére sok 100 éven át.

Aztán felébred a meditációból véresen, és mond egy nevet. Ez az egy dolog már kellőképp nagy power up ot adna a kezébe.

Az elején mikor Ichigo-val döntetlent játszottak, megpróbált beszélni Zaraki a széttört kardjával, csak ugye nem tudta hogyan is kell valójában Nevet Meg mondta is hogy még több erőt akar minden áron. Ha Unohana egyszer keményen lenyomná Zarakit, biztos beleegyezne a meditációs marhaságba. De ehez mindenképp lekell nyomni a földig az arcát.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13953 Dátum: 12 dec 14, 17:31:29 »

Ezt az edzést már nagyon várom kíváncsi vagyok hogy tudja majd Unohana rávenni Kenpachi-t hogy tőle tanuljon. Mondjuk akár tudatában vagyunk Unohana múltjának akár nem én megnézném hogy Kenpachi aszfalt díszként fekszik Unohana meg ott pózol felette ikszdé Na jó de most komolyan érdekes lesz főleg ha jól sikerül az edzés akkor az eredmény lesz epic. Nevet

De emellett Ichigora meg Renjire is kíváncsi leszek mert most az első palotánál helyrerakták őket és most jöhet a Power up Mosolyog Miután Zangetsu-t is megjavítják.   
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13954 Dátum: 12 dec 14, 17:37:42 »

Szerintem nem kell nagyon győzködni őt, hogy kell neki az edzés mert Bach elég csúnyán helyben hagyta, valószínű, hogy még megsebezni se tudta. Valószínűleg rájött, hogy még mindig van hova fejlődnie. A kardjával is akar már komunikálni régóta. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/114/16

Remélem, hogy tényleg a kardjára mennek majd rá, de a "Gyilkolás művészete" név nem ezt sugallja.   Gondolkozik
Remélem, hogy Yachirut is beveszi az edzésbe Unohana mert ő is megakar erősödni Ken-channal együtt. Jó lenne végre harcolni látni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13955 Dátum: 12 dec 14, 17:57:23 »

Egy kis érdekesség, itt Ishida használta azt az erőt amit alapból már tudnak Bach emberei.
De szerintem ezzel az erővel ö is a legtöbb kapitányt lenyomta volna.  Talán egyik legjobb harc ez volt.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/125/4
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13956 Dátum: 12 dec 14, 18:09:01 »

Szerintem is Zaraki már az Ichigós harca után ráébredt valamilyen szinten, hogy nem olyan rossz dolog, ha egy shinigami a zanpakutoujával együtt harcol. Mosolyog Amúgy meg ha úgy vezetik fel, hogy "ha hallgatsz ránk, sokkal erősebb leszel", akkor azért csak belemenne. Az viszont szintén érdekel, hogy Unohanának pontosan mi is volt a problémája. Kyouraku gyilkolás művészete mondata meg tényleg elég érdekes. Van olyan sunyi, megfontolt és okos, kb. mint Urahara, úgyhogy lehet valami igazán meglepővel áll majd elő. Ördögi
Ishida pedig már feltűnhetne végre! Én már régóta látni akarom!!! >.<
Nem tudom, hogy itt olvastam-e vagy bleachfanon, de nekem is van egy olyan érzésem, hogy Rukiának is bankait akarnak adni...
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #13957 Dátum: 12 dec 14, 18:24:37 »

Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy Love is visszatér a Gotei 13ba, hiszen most a 8. osztagnak nincs kapitánya.


Urahara,  Ishin s Yoruichi színrelépése se zavarna.
Én inkább valamelik hadnagyot látnám már szivesen kapitánykét. Vannak közöttük jócskán táposak. Ichigo hugaira is ideje lenne egy kicsit időt szánni.
Kissé nyugtalanító most ez a csend ami beált mont a  háborúban hisz olyan furcsa miért nem térnek vissza ismét egy kicsit megráncigálni a bajszukat, hisz könnyen olajra léphetnének, legalább egy osztagot küldhetnének portyázni.

Zarakinak nem kell bankai s nem is fogja megtanulni, legalább is nem ezen edzés alatt.
Ő addig csak az a dur bele a közepébe ebmberke volt s még arra is képtelen h kordában tartsa az erejét külömben nem volna szükség arra a pecsétre.
Gyilkolás "művészet" alatt a pusztakezes harcokra is ki érdemes térni szerintem s 1-2 kidout esetleg de az csak említés szerűen max.
Gyorsaság, precizitás, finomság (Zarakinál  Gondolkozik), koncentráció, ösztönök csiszolása ....
A kardjával szerintem fog komunikálni de Bankait nem tanítják meg neki hisz most azal nem mennek semmire mások se s őt ez nem érdekelné ha kedve lenne akkor is bevetné Nyelvesít s mivel ezt tudják ezért tuti nem fogják erre vesztegetni az idejüket.

Kicsit morbid ötletem támadt  Ördögi mi lenne ha végre Ichigot kinyírnák?  Ördögi elvégre köszponti figura alig - alig dobta fel a pacskert s ez adna egy érdekes filinget a dolgoknak hisz akkor ujra születhetne, s lehetne kapitány is Nevet
A manga java alatt úgy is shinigami bőrben volt. Lehetőséget adna a személyiségének a megváltoztatásáras még nagyon sok mindenre. smirksweat
Hisz elméletileg az emlékeit is elvesztené s esetleg más lenne a zanpaktouja is ...
Lehetne szivatni mint az álat kitalációkkal az előző életéről, csak nehogy Zaraki akadjon rá először Nevet
Vagy csicskáztatnák Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 18:31:02 írta Fr33man » Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #13958 Dátum: 12 dec 14, 18:24:57 »

Igazad van Tilon Nevet Én mondjuk az előző hsz még azt vettem alapul hogy Kenpachi nem csapatjátékos és főleg nem az aki hagyná hogy dirigáljanak neki max Yama bá Nevet De ha még tovább gondolkodunk rajta akkor egyszerűen erőről van szó ami Kenpachi-t is jellemzi Nevet Szeritem Yachiru-t is beveszi Unohana max nem annyit foglalkozik vele de szerintem ő is kap egy kis edzést. Igaz egyszer nem láttam harcolni de azért kíváncsi lennék mit tud a kis vigyori. Nevet
Nekem meg ez a gyilkolás művészete inkább olyan mint egy harcmodor mint sem egy technika. Szerintem megmutatja Unohana a kardforgatás igazi formáját nem csak az eszetlen vagdosást, mert őszintén Kenpachi inkább harcolt úgy mint egy barbár mint sem egy nagy kardforgató mester Nevet Igaz hogy az áll neki jól csak most nem jött be ikszdé

ULTRA: Szerintem is nyert volna vele, nem mindenki ellen de ritkította volna ss legerősebb harcosait. Ezzel csak ott a gond hogy nem ugyanaz csak az ő technikája régi és ,,kezdetleges" volt mert pl Kirge már a továbbfejlesztett verziót tolta ami nem jár olyan mellékhatással mint Ishidánál.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13959 Dátum: 12 dec 14, 18:40:11 »

De hisz a magyar fordításban egyértelműen leírják hogy a gyilkolás művészete az a zanpakuto használata. És erre akarják most megtanítani.

Az Yachiru névre rájöttem hogy mi, mert ugye mi is Unohana neve? : Retsu Unohana
És itt meg azt írták hogy: Unohana Yachiru
Rakjuk egybe és tádám: Retsu Unohana Yachiru
Kyourakunak is kiderült hogy 4 részből áll valójában a teljes neve, Unohanájé is úgylátszik 3 részes.

Lehet hogy zaraki azért adta a Yachiru nevet mert mindig is Kenpachi akart lenni, és lehet hogy hallota valahonnan hogy az első Kenpacki neve Yachiru volt, és az új barátjának ezt adta mert elég erősnek tartotta őt is.

---

Unohana shikaija az a repülő gyógyítós bizbasz, az az elgondolásom van hogy mivan ha a bankaija meg ugyan ez a szörny, csak sokkal fenyegetőbb kivitelben, és az a képessége hogy elszívja az ellenség életerejét, és ettől ilyen fiatal Unohana. Így szinkronban lenne a gyógyítós shikai a pusztító bankaival. Shikaiban másokat, bankaiban meg saját magát gyógyítaná, csak az ellenség kárára. Az ellenség meg megöregedik.

Igazából akárhogy nézzük, az első Kenpachis státusz csak egy párnapja röktönzött ötlet Kubotol, mert nagyon nincs szinkronban az hogy egy vérengző erős kapitány akinek egy barátságos zöld repülő rája vagy mi a shikaija.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 18:58:34 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13960 Dátum: 12 dec 14, 19:09:05 »

Amekkora félelmet tud kelteni másokban szerintem annyira nem rögtönzött,főleg hogy az elején le is szögezték hogy 1 kiváló  kardforgató,ami plusz ebben.
Shikaira meg visszatérve nem biztos hogy olyan ártalmatlan igaz csak gyógyítani láttuk a nyálával(mint Nel,bár kicsit más kivitelezésileg).
DE
Mi van akkor ha nem csak gyógyítani képes azokat akiket elnyelt.
Például nyálának összetételének megváltoztatásával akár el is emésztheti őket Gondolkozik
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13961 Dátum: 12 dec 14, 19:29:06 »

Mi van akkor ha nem csak gyógyítani képes azokat akiket elnyelt.
Például nyálának összetételének megváltoztatásával akár el is emésztheti őket Gondolkozik

Furán nézne ki ha egy epic csata során hírtelen bekapná az ellenfelet és elkezdené cukor módjára szopogatni és megemészteni a nyálával:D Vagy ha elkezdené lecsulázni az ellenfelét.

----

http://fc05.deviantart.net/fs46/i/2009/168/2/5/Kon_as_Bleach_Group_by_demeternorbi.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 20:25:59 írta Szofron » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13962 Dátum: 12 dec 14, 20:39:31 »

Unohana  bankaira nekem mindig ez a kép ugrik be: http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2010/365/9/1/captain_unohana__s_bankai_by_cheshireplaynwthfire-d364fg9.jpg  mióta K ichigo bette ide.
Az edzésről csak magamat tudom ismételni hogy:én is várom már mikor Unohana megtanítja egy két fogásra, de szerintem Zaraki nem fog olyannyira tiltakozni ha azt veszi alapul hogy a legelső Kenpachi tanítja majd és, hogy így válhat bitang erőssé.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13963 Dátum: 12 dec 14, 20:46:45 »

Lehet hogy fura lenne(és vicces is Nevet),de ez nem egyedi hisz láthattuk ezt már Mayuri Bankaiátol is hogy lazán elkezdte szép lassan megenni/rágcsálni az ellenfelét(pl Szayelt),csak sajna nem nyelte le időben smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 20:47:39 írta K ichigo » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13964 Dátum: 12 dec 14, 20:53:09 »

szerintem ezzel az erővel ö is a legtöbb kapitányt lenyomta volna.  Talán egyik legjobb harc ez volt.

Igen, teljesen igaz, főleg, hogy 1 lövést vitt be és nem, hogy egy komplett bankait robbantott szét még Mayurit is megölhette volna, persze, ha fejre lövi, ismétlem 1 lövés volt. És az a régi verzió, ha figyelitek Kirgének már megvoltak a szárnyai, itt Uryuunak csak fél szárnya volt, sőt Kirgének már komplett ruhája is, szóval ez még egy erősített fajta is, nem csak a korlát erővesztés a más benne, szerintem. Mellesleg igen, ez volt az egyik legjobb Bleach harc,,,,legyen már egy kép arról, hogy Ishida odasétál Ryüken elé, és megkéri, hogy tanítsa. Valahogy nekem mindig az jött le, hogy Ryüken betegen erős, eddig konkrétan nem használta mind 2 kezét, a jobb keze mindig zsebre volt téve, úgy lőtte az eddigi nyilait. Én nagyon várom a flashbacket, ahol valahogy egy Uryuu-Ichigo veszekedéseket tolnának csakhát Ryüken-Isshin verzióban.

mi lenne ha végre Ichigot kinyírnák?

Remek ötlet !! Nekem nagyon tetszene, persze nem a legvégén véglegesen, hanem egy újraéledés SS-ben, adna még több potenciált a Bleachbe, esetleg, ha ott el tudnák kapni Bachék Ichigot, mint még céltalanul kóborló lelket, és el tudná neki mondani, amit akar, és bebizonyítaná neki, hogy Ichigo quincy (is), és hozzájuk tartozik, szerintem adná nagyon.

Unohana shikaija az a repülő gyógyítós bizbasz, az az elgondolásom van hogy mivan ha a bankaija meg ugyan ez a szörny, csak sokkal fenyegetőbb kivitelben, és az a képessége hogy elszívja az ellenség életerejét.

Újabb remek ötletem született...Mi van, ha Yama harcolt vele, hogy álljon az ő oldalára, és szentelje az életét a gyógyító erejének, ne a Kenpachis gyilkolásnak, és hát ismerjük Yama fiatalabb alakját, na abban mehetett Unohana ellen, és a harc közben a kislány pont addig tudta szívni, amíg ez a ráncos öreg lett belőle, mint amit már évszázadok óta látunk. Persze logikusan Yama győzött, és Unohanának át kellett állnia -vagy halál- amíg Yama él, vagy örökké, de előbbinél már sanszos, hogy most fel fognak törni benne a régi érzelmek.


Btw, meg tudnám szokni a mostani fórumhangulatot Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 20:55:56 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 929 930 [931] 932 933 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!