24 jún 28, 22:24:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 896 897 [898] 899 900 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577965 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13455 Dátum: 12 nov 14, 13:10:11 »

Heh, látom te nem ismersz. Nevet
A lényeg az, hogy ez a húzás bejött nekem.
Naplózva
kyle22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #13456 Dátum: 12 nov 14, 13:18:17 »

Én még mindig tartom azt hogy a főkapitány törött kardját vmire felhasználják még. Főleg ezek után amit Mayuri mondd Ichinek. Egyszerűen más alternatíva nem nagyon van arra hogy újra olyan erős legyen Ichigo bankaija mint eddig. 2 törött badass kardból azért még lehet 1-et csinálni. ikszdé Az 5 tag tényleg érdekesen néz ki de szerintem tudnak csúnya dolgokat csinálni majd idővel... Kíváncsi leszek mi fog kisülni ebből az egészből meg milyen úton módon lesz erős újra Ichigo. Azt azért kétlem hogy nyilakat fog ezután lőni mint Ishida mert azért ő csak karddal az igazi. De ha meg vhogy kombinálnák a Lidérc-Quinci-Halálisten erőt lehet hogy kard sem kellene neki.......
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13457 Dátum: 12 nov 14, 13:18:54 »

Háát kon jól megváltozott egy "időre" csak hát leeresztett Nevet
A 0.adik osztag végre megjelent de azért megleptek,kinézetükkel nincs baj 1-2még egész jó is,de a bal szélső egyszerűen nem tudom odaképzelni mit keres ott bár lehet olyan meglepetés lesz mint később unohana.
Balról a második meg eléggé hasonlít kenpachira,hiába a szemüveges tűnik őrültnek,mégis szerintem a balról második a 0ik osztag kenpachija. Gondolkozik
Középső nagy eséllyel a főnök yama bá fiatalabb erőteljesebb kiadása.
A jobbra meg mint egy "felnőtt" megérett soifon,egész jól néz ki.
Remélem Ichigo Bankait megoldják valahogy hogy ne gyengüljön,talán új "formával". smirksweat
Naplózva

Orphan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8


« Válasz #13458 Dátum: 12 nov 14, 13:59:37 »

Jó kis fejezet volt ez. Én csak egy dolgon gondolkodtam el, hogy melyikük lehet Hikifune? Tudjátok, aki Hiyori taichoja volt még anno 110 évvel ezelőtt, mi előtt a 0. osztagba került.... Utána meg Urahara jött...

Engem Hikifune érdekelne már.... Nekem az a cigizős meg a középső melletti csaj érdekelne.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #13459 Dátum: 12 nov 14, 14:17:56 »

Hát egyszerre nem is egy dolog történt, hol is kezdjem Nevet Kon mögött sztem Urahara volt aki megnyomta a kocsi riasztót amivel visszalakult bár utána nem mutatták Hümm-hümm  Ez a bankai nem visszaállítható dolog elég hülyén jön le, Komamura jó hogy együtt sérül vele mert mind2 emberi alakban vannak, de ha egy kard sérül akkor ezt hogyan lehetne megoldani h egy adott helyen való sérülés a kardon minek felelne meg az emberen  ikszdé Am Ichigo bankai-át nem csak  a kard alkotja hanem még a "palást" is vagyis ezt így egyértelműen nem lehet mondani h eltört a bankai-a... A Zéró osztagrol meg annyit h röhej... Pojén egyedül a jobboldali csajszi aki normálisan néz ki, de ha bele is nyugszok akkor se tudok megbékélni azzal hogy mi a rákot keres ott egy tepedt primadonna? WTF?
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13460 Dátum: 12 nov 14, 14:26:09 »

Hát erre tényleg nem lehetett számítani. Semmire sem ami most volt. Csak így tovább Kubo.
Azt én sem nagyon értem hogy miért nem tud regenerálódni a zanpaktou bankai alakban mikor úgy erősebb de tán az lehet a magyarázat mint az arrancaroknál hogy a nagyobb erőért megváltak e képességtől. Azért remélem még is lesz valami megoldás azon kívül hogy Jama kardját egyesítik Ichigoéval. Tán az újdonsült quincy erő hatással lenne és visszatudná állítani.

Konra egyáltalán nem számítottam de nagyon örültem neki. Nevet Most már tán képes lesz harcolni is ha Mayuri engedi használni az új alakját. Csodálkozom hogy Mayuri nem csinált semmi rosszat Konnal. Tán még is van egy kis szíve?

0.osztagra főképp nem számítottam a mostani fejezetre de ugyanazt kérdezem most amit Kyoraku is: Miért nem jöttek előbb? És még egy kivételével az egész banda bű ronda. Sőt olyan mintha egy buliból jöttek volna és most úgy gondolják hogy még egybe jöttek. Ők lennének akikre oly sokat vártunk. Egy kövér anyós, egy újabb kopasz fejű, és két alkoholista cigizős férfi ki most jött egy buliból. Legalább a jobb szélső nő az jól néz ki és remélem hogy ő volt Hiyori előző kapitánya nem pedig az a kövér mert akkor feldobom a talpam. Jó most nem azt mondom hogy szexisek legyenek de nézzenek ki már normálisan mert inkább a rossz oldalon tudnám csak elképzelni őket nem pedig SS ütőkártyája ként.

Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #13461 Dátum: 12 nov 14, 14:35:48 »

Ennek a kardgyengülős dolognak én sem láttam sok értelmét, ezerszer láthattuk már azt hogy a lélekölő kardok megsérülnek de idővel összepofozták őket. Mindegy, hátha Kubo kihoz belőle valamit.

Nah akkor a 0.osztag :
Jó ideje az ő érkezésüket várja a nép, várható volt hogy nemsokára feltűnnek.

Totál egyetértek gman-nel, végre Kubo nem a jólbevált és unalmas karaktersémákat rajzolta, hanem újakat hozott be! Már így is rengeteg az olyan szereplő, akik konkrétan az ikertestvérei a másiknak, jó hogy végre nem a régi szereplőket látom az újakban  Mosolyog.
Az erejük meg szokás szerint kolosszálisra lett kikiáltva, ahogy a mangától várni lehetett  smirksweat.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 16:08:28 írta mateee-kun » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13462 Dátum: 12 nov 14, 14:39:36 »

Pedig nagy eséllyel a balszélső Hikifune,ő nézki leginkább anya típusnak,bár a kinézete nem jön inkább sminkelt nagyi Nevet
Amúgy kiderült hogy Komamura Bankaija nem is olyan hasztalan végre megvan az erőssége,hogy feltud győgyulni használóval együtt Kúl
A gombot meg szerintem Mayuri nyomta meg,takarékba téve Kon-t.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/516/8
Zitagirl: Hát hogy a kis méregkeverő nem csinált vele semmi rosszat,az még nem olyan biztos,csak mi nem tudjuk min ment át míg ez lett belőle smirksweat
Naplózva

Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13463 Dátum: 12 nov 14, 14:46:45 »

mateee-kun

0. osztagot akartál írni biztos Nevet

A kinézetükről a véleményem az hogy fő a változatosság én szerintem csak meg kell majd szokni. Az erejükre kíváncsi leszek ha ennyire erősek. Egyébként az hogy Hikifune anyatípus ez hol volt mert nem nagyon emlékszem rá?
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13464 Dátum: 12 nov 14, 14:47:30 »

Pedig nagy eséllyel a balszélső Hikifune,ő nézki leginkább anya típusnak,bár a kinézete nem jön inkább sminkelt nagyi Nevet
Amúgy kiderült hogy Komamura Bankaija nem is olyan hasztalan végre megvan az erőssége,hogy feltud győgyulni használóval együtt Kúl
A gombot meg szerintem Mayuri nyomta meg,takarékba téve Kon-t.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/516/8
Zitagirl: Hát hogy a kis méregkeverő nem csinált vele semmi rosszat,az még nem olyan biztos,csak mi nem tudjuk min ment át míg ez lett belőle smirksweat
Igaz de örüljünk hogy Kon ugyanolyan mint régen csak most már tudja is használni az erejét amiről szerintem már szinte mindenki elfelejtette. És Rukiával lehetett így sok panasza nem lehetett másra. Mayuri meg ha nem akar rosszat akkor csak megvizsgálta és hasznosabbá tette különben.... Leüt Kiüt
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 14:50:00 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13465 Dátum: 12 nov 14, 14:56:07 »

Valahol a Bleach pendulum részekben lehet(animeben jobban kiszűrhető) hogy Hiyori édesanyaként tekintett Hikifunere + még volt valami de emlékszem pontosan mi,persze nem zárható ki másik csaj,de ő a valószínűbb.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 14:56:40 írta K ichigo » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #13466 Dátum: 12 nov 14, 15:04:50 »

mateee-kun

0. osztagot akartál írni biztos Nevet

Hja igen, köszi Mosolyog.


Hikifune, hááátt.... a bal szélső nőre tippelek én is, ha már ilyen karaktereket hozott be Kubo, elvárom hogy ne a normálisabban kinézőnek adja ezt a szerepet Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 16:09:42 írta mateee-kun » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13467 Dátum: 12 nov 14, 15:10:40 »

a középső csávó csak engem emlékeztet a pendulum-os Kenpachi-ra , vagy azt a Kenpachit vágta le Zaraki , egy kicsit össze vagyok zavarodva  Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13468 Dátum: 12 nov 14, 15:18:54 »

A középső csávóval én is összehasonlítottam,de sztem nem ugyanaz a kettő.
Azért annál a régebbi Kenpachinál emberibben nézki,(bár lehet az idővel változott ennyit),de én azért más korosztályba tenném a 2öt.A tőle balra lévő viszont nagyon Zaraki Kenpachis,talán még rokona is Nevet
Naplózva

Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #13469 Dátum: 12 nov 14, 15:20:39 »

Egy pár színezés meg egy érdekesség... Nevet


http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/319/c/9/bleach___royal_division_hikifune___by_yoruden-d5l29ue.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/319/2/4/squad_zero_by_meezybakayalu-d5l2fj6.jpg

http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2012/319/2/5/bleach_cap_516_what_by_biakuya1-d5l2dv2.jpg  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 896 897 [898] 899 900 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!