24 szep 29, 23:10:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702730 alkalommal)
0 Felhasználó és 237 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13440 Dátum: 12 nov 12, 22:25:51 »

Ez a harc egy "nesze semmi fogd meg jól" dolog volt, ügyesen tálalva. Nagy beetetés hogy húú most hullanak a jók is, Byakuya is meghal meg minden, aztán végül csak Jama halt meg és Kira ( de ezekután talán még ő is életben van, mivel volt 4. osztagos...), az ellenség oldalán meg vagy 7-8 kapitány szintű harcos. Harcok se voltak, csak csomó elkezdett, aztán meg máris végük lett és semmit nem láttunk. Az egész annyiról szólt hogy Jamát kivette a szereplők közül és megmutatta az új ellenség hogy milyen tökös legény, és Ichigo karakterét jól összekeverte ezzel a Quincy szállal, persze válaszok megint nuku. Következő fejezetben is csak annyi lesz hogy megint mutatják ahogy összekaparják magukat a többiek, Ichigo meg megint dumál majd valamit a pont magához tért Byakuyával hogy majd mentsd meg a világot bla bla. Se kardtulajdonos nem lesz, ahogy az elmúlt lassan félévben se, és Isshintől se fogunk megtudni szerintem semmit még legalább 1 hónapig, addig valahol máshol lesz a történet szál, és Ichigo se fog az apjához sietni a válaszokért. Most kezdem igazán érezni hogy miért Kubo a legnagyobb Troll mester. Szerintem ő maga Aizen, és most is hipnotizál minket, elhiteti velünk hogy hű de fullos a sztori, de ha visszanézünk, rájöhetünk hogy igazából szinte semmit nem kaptunk.

HM kard:
Tsukishima, vagy az egyik Arrancar csaj a 4 közül, akiket eddig láttunk most HM-be. Gin-re ár nem sok esélyt látok, Grimmjowot meg csak akkor, ha rontani akarja a színvonalat, és a fanbojknak benyalni.
95%-ot teszek rá hogy az egyik arrancar csaj.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 12, 22:40:32 írta Szofron » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13441 Dátum: 12 nov 13, 10:57:14 »

Melyik Arrancar csajra gondolsz ? Harribel fracciónjai biztos nem, mert nem olyan a kardjuk, Lolly és Menoly harmat gyengék szóval ők se lehetnek. Szóval a csajok közül egyedül Nel lehetett.

Most majd Ichigo Mayurival fog beszélgetni a Zanpakutójáról, gondolom, hogy miért nem voltak képesek ellopni a Bankaiját. Utána szerintem helyre áll a komunikàció Uraharával.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13442 Dátum: 12 nov 13, 11:23:20 »

Melyik Arrancar csajra gondolsz ? Harribel fracciónjai biztos nem, mert nem olyan a kardjuk, Lolly és Menoly harmat gyengék szóval ők se lehetnek. Szóval a csajok közül egyedül Nel lehetett.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/487/15
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/487/16

Az egyiknek pont ilyen a kardja, és szokása más arcába tolnia a pengéjét, és még a kiengedett alakját se ismerjük. Nemtudjuk milyen erős, Grimmjow kifektette őket, mert espada, de Kirge épp nem figyelt és védelmet se alkalmazott abban a pillanatban, könnyű préda volt. Blut nélkül szerintem nagyon sérülékenyek. Uraharát még nem ismerik, és halálisten, ezért tolhatta a képébe, de ott van Orihime, akit viszont ismernek.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 11:27:49 írta Szofron » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13443 Dátum: 12 nov 14, 08:28:42 »

http://www.mangapanda.com/bleach/516

A fejezet címe: The Squad Zero.

Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13444 Dátum: 12 nov 14, 08:42:40 »

Hát úgynézki Zangetsu mostantól gyengébb lesz.
Kon-sama visszatért és kicsit eddzet is (legalábbis több levegő van benne Pojén).
0.osztag is megjött és ezzel tán a legrondább szereplők a Bleachben kivéve a jobb szélső nő (legalábvis szerintem).
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 09:18:19 írta zitagirl » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13445 Dátum: 12 nov 14, 08:47:53 »

Charlotte-chant nem űberelik ezek. :'D Mindenesetre... Kon rulez! Nevet
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13446 Dátum: 12 nov 14, 09:29:35 »

Végre megérkezett a 0. osztag. Azt megállapíthatjuk, hogy Isshin jellegzetes Haori viselete nem a 0. osztagra jellemző vonás. A jobb oldali szemüveges lesz a harcmániás, vagy legalábbis valami hasonló, a mosolya nagyon erre enged következtetni. Mellette a csaj lesz a jégszívű gyilkos (soifon klón). A középen álló gondolom a 0. osztag vezetője (miért kell minden nagy vezetőnek kopasznak lennie?). Mellette (Kuwabara?), ez a szivarhaj úgy sem volt még ellőve ebben a mangában. A bal oldali meg szerintem Kirio Hikifune, hiszen Hiyori anyjának tartotta, és a másik nő nem tűnik olyan anyatípusnak. Az erejük lenyomja a 13 osztag együttes erejét. Gondolom ebben az összehasonlításban még Yamamoto is szerepelt, de így előzetes megítélés alapján a kopasz rendelkezhet Yamáéhoz hasonló, vagy kicsit nagyobb erővel, a többiek talán kicsit gyengébbek Yamánál, de erősebbek Kyorakuéknál.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13447 Dátum: 12 nov 14, 09:36:20 »

Egyet értek, a csajon kívül bűnronda az összes. Az egyébként nem kicsit durva, hogy 5 ember ereje meghaladja a 13 osztag Kapitányainak együttes erejét. Tehát ezek elméletileg sec perc alatt le kellene verjék Bach-ot és a bandáját. Persze akkor nem lenne olyan érdekes  Nevet

Nagyon remélem, hogy a képességeikre hamarosan fény derül és látunk majd néhány új Bankai-t is.
Szerinte, a végső csatában úgy lesz, mint Aizen ellen: Lesz 2 Kapitány, ahhoz csatlakozik egy O. osztagos és le kell verjék az adott ellenfelet. ( mint az Espadak-ná, csak itt a Shinji-ék helyett ez a 4 mutáns plusz egy csaj lesz )
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 09:44:46 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13448 Dátum: 12 nov 14, 10:26:10 »

Megláttam a 0. osztagot és hálát adtam az Úrnak, hogy nem ittam, mert az orromon spriccelt volna ki a lötyi. Öregem, és én azt vártam hogy jön vagy 10 jól kinéző harcos, erre ez? Nevet Bár a jobb oldali hölgyike szemrevaló, aztán majd Kubo benyögi hogy kalapács-lábujj szindrómában szenved. ikszdé De amúgy tényleg több embert vártam, meglepődtem a létszámon.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13449 Dátum: 12 nov 14, 10:46:40 »

Az eddigi részek után számítani lehetett egy kis felüdülésre... de ez túlszárnyal mindent. Lehengerlő.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 10:57:38 írta SSS » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13450 Dátum: 12 nov 14, 11:10:12 »

Hát ehhez a részhez én csak gratulálni tudok Kubonak. Az én múltheti elvárásaimtól ez most 100%-osan eltért, vagyis nekem ez most nem volt kiszámítható. Főleg nem egy ilyen 0. osztag. xD Emberek, hát ez... "kicsit" meglepő volt. Oké, hogy megjelentek (ezt se hittem volna), de hogy így nézzenek ki (tisztelet a kivételnek Nyelvesít) és csak ennyien legyenek??? Kubo bácsi, ez most igazán jó húzás volt a szememben. kacsint Valahogy ha belegondolunk kicsit snassz lenne, ha a 0. osztag csupa izom és ész pasikból és szexi és vad csajok hadából állna (kb. 13 főből, mint a gotei 13) Mondjuk én pl. arra számítottam. xD
Azt viszont nem értem, hogy a zanpakotouk bankai formában miért nem tudnak regenerálódni... Gondolkozik jól szemlélteti Mayuri, de akkor sem egyértelmű és tiszta nekem, hogy mi az akadálya a kardok helyrehozásának. Azt hiszem jobb lesz megvárnom a magyar fordítást, hátha úgy jobban összeáll. Kon belépője pedig nagyon kellett. De hogy' került a 12. osztaghoz? Nevet Nevet
Ehhez a fejezethez tényleg csak gratulálni tudok, meglepő volt és váratlan, és cseppet sem olyan komoly, mint szinte az összes eddigi.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 11:18:52 írta akym17 » Naplózva

Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #13451 Dátum: 12 nov 14, 11:38:34 »

Ha jól láttam a Kopasz zéró osztagos nyakában mint ha egy monk nyaklánc lenne (nagy fagolyós fajtára gondolok, nem tudom a hivatalos nevét). Kedvelem a harcos szerzetes karaktereket, örülnék ha a harc stílusa is hasonló lenne.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #13452 Dátum: 12 nov 14, 11:43:01 »

Nem erre vártam, több évet, hogy ilyen idétlen karakterek jelenjenek meg =// Mindig eltudom dönteni, első ránézésre, hogy melyik karakter néz ki jól, na itt egyik sem. Egyiksem tűnik első ránézésre , úgy hogy én 1 kibaszott erős karakter vagyok, inkább viccesek.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13453 Dátum: 12 nov 14, 12:05:53 »

Kubo végre normális kinézetű karaktereket rajzolt, el sem hiszem! A vigyorgó napszemüvegest már most imádom.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #13454 Dátum: 12 nov 14, 13:02:17 »

Kubo végre normális kinézetű karaktereket rajzolt, el sem hiszem! A vigyorgó napszemüvegest már most imádom.

Igen erős ízlés ficamod van akkor ha neked ez tetszik, akkor inkább menj és néz one piecet, mert azt imádni fogod, ott csak ilyen ronda karakterek vannak! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!