24 jún 28, 22:03:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 893 894 [895] 896 897 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577925 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13410 Dátum: 12 nov 10, 01:06:11 »

Igen, leszakadt neki, vagyis inkább apró darabokra szabdalódott. Nyelvesít Na megkerestem neked:
Itt látható vagyis nem látható a kézfeje, ez az első ilyen kép, a bal legalsó: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/512/11
aztán legközelebb pedig itt, itt már egy kicsit feltűnőbb: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/4
Mondjuk én azon csodálkoztam, hogy csak ennyi végtagját veszítette el... azért mégiscsak több millió kis penge vagdalta erőből össze...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 10, 01:11:52 írta akym17 » Naplózva

Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #13411 Dátum: 12 nov 10, 03:42:54 »

Megkésve, de elolvastam teljesen. Mosolyog Végre szerepelt Rukia és Renji, na jó az utóbbi annyira nem. ikszdé Viszont, hogy pont Zaraki a kómás, ez teljesen ellenmond az eddigi szereplésének. Mit fog mondani, ha átalussza a következő harcokat? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 10, 03:44:31 írta Doroko » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13412 Dátum: 12 nov 10, 17:38:33 »

Fel fog épülni és majd remélem szembekerül Haschvald-al és láthatunk egy Nnoitora VS Kenpachi színtű vagy annál sokkal jobb harcot. Ichigonak meg megmaradna Bach, Kyoryaku visszakapná a szemüveges csókát és mehetne a szemet-szemért harc Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #13413 Dátum: 12 nov 10, 22:39:37 »

Jó, jó felépül... De akkor is, miért a legharcosabbat kell pont harcképtelenné tenni?
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #13414 Dátum: 12 nov 10, 22:49:44 »

Mert így lesz epicebb majd, amikor a katarzis közepén visszatér egy új technikával egy rövid harc erejéig.
Naplózva



 
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13415 Dátum: 12 nov 11, 08:00:28 »

Irta Kubo hogy szeretne Kencsának egy egy rövid arcot csinálni , most kiváló alkalom ha majd visszaemlékezik mi is történt vele és erősebnek kell lennie.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13416 Dátum: 12 nov 11, 10:20:57 »

Szanisz teljes mértékben egyet értek az állításoddal, mikor majd szorul a hurok valakinek a nyaka körül Kenpachi betoppan úgy mint amikor Tesla verte volna Ichigo-t és mehet a küzdelem remélhetőleg valami brutális nagy erőbedobással Zaraki részéről, hogy csak így cserbenhagyták anno.
ULTRA az tényleg jó lenne ha kaphatnánk némi infót egy Zaraki visszaemlékezésből de szerintem ennek akkor kell megtörténnie amikor hoszzú idő után újra betoppan és megmagyarázza hogy mi történt vele ezidáig és, hogy a kóma után hogyan vált erősebbé.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #13417 Dátum: 12 nov 11, 12:34:46 »

Amúgy Kenpachinak elsőnek saját magát kéne megismernie, hiszen a saját nevét sem tudja, ha jól rémlik akkor a zaraki körzetből jött és a kenpachi is csak egy ragadványnév! Itt lenne neki egy alkalmas power up, és majd utána még lehetne vinni egy sima shikai szinttel. Ez a combo már egy nagyon nagy boost lenne neki.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13418 Dátum: 12 nov 11, 21:42:17 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/515/18

Kyourakunak nem csak a szemkötője kalózos, hanem a füle is... a jobb oldali füléből hiányzik egy darab, ahogy a haj is megkopott azon az oldalon... Nevet ARRRRRRRR
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13419 Dátum: 12 nov 11, 22:12:10 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/515/18

Kyourakunak nem csak a szemkötője kalózos, hanem a füle is... a jobb oldali füléből hiányzik egy darab, ahogy a haj is megkopott azon az oldalon... Nevet ARRRRRRRR

Jack Sperrow új riválisa.  ikszdé Már csak a kalóz ruha hiányzik és tényleg ő lesz Kyoraku kalóz kapitány.

Uraharáék meg jobban teszik ha megjelennének hogy mi van velük mert már túlságosan is elhúzta Kubo.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 11, 22:29:56 írta zitagirl » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13420 Dátum: 12 nov 11, 22:17:41 »

Lehet, hogy a one piece kyoraku füle.

Aki beleteszi egy démongyümölcsbe és megeszi abból halálisten lesz. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #13421 Dátum: 12 nov 11, 22:57:15 »

Lehet Zaraki most már rávaszi magát, hogy használja a zanpakuto-t is. Végül is a cél az, hogy legyőzzön egy erős ellenfelet. Talán ezért már hajlandó lenne rá! Nevet
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13422 Dátum: 12 nov 11, 23:14:06 »


Amúgy ennek ellenére nagyon tetszik most a Bleach, rengeteg potenciál rejlik most a storyban. Isshin saga, kardos kiléte, Mayuri megoldása a quincy problémára, ss talpraállása, Ichigo új ereje aztán a visszavágó szóval rengeteg érdekes dolog van még hátra...
Ehez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a Bleachben mindig sok volt a lehetőség. A kérdés már csak az, hogy Kubo mit  tud kihozni belőlük. Értetlenkedés persze mindíg lesz, remélem megtalálja az aranyközép utat Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 11, 23:15:24 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
UchihaGabi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13423 Dátum: 12 nov 12, 14:31:36 »

Én most nagyon kíváncsi vagyok mi történt Uraharával Gondolkozik , remélem a következő részben kiderül Nevet!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13424 Dátum: 12 nov 12, 14:45:08 »

Teljesen várható, hogy most néhány mangán belül kiderül, hogy ki volt ott Uraharával. Legalábbis az üzenet amelyet küldött azt jelezte, hogy jól van mindenki. Szerintem szépen elbeszélgettek azzal a kard tulajdonossal és beszámolt róla, hogy mi is folyik itt tulajdonképpen. Persze csak a maga módján. Mondjuk szerintem az sejthető, hogy ki állt a penge másik végén, így akkor érne meglepetés ha más lenne, illetve még valakit eltudnék képzelni de ennek nagyon minimális az esélye. Azt hozzáteszem, hogy nem Aizenre gondolok. Én a következő részt még ide SS-be várom és a fejezet végén gondolom a váltást HM-be, de akár azt is eltudom képzelni, hogy ők is átjönnek SS-be.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 893 894 [895] 896 897 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!