24 szep 29, 23:06:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702651 alkalommal)
0 Felhasználó és 177 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13395 Dátum: 12 nov 08, 21:50:53 »

Van egy kis különbség Daishi:
Gin a rossz oldalon állt, míg Byakuya a jó oldalon van. Meg Gin csak egy féreg volt, aki szépen el lett taposva.  Kúl
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #13396 Dátum: 12 nov 08, 21:53:01 »

Lehet én maradtam le valamiről, de Gin mikor halt meg, mert én sehol nem láttam ilyet... És mi az hogy a rossz oldalon állt? Lehet csak én vettem úgy, hogy van Aizen a rossz, és mindenki más a jó oldalon?

Amúgy szerintem várható volt, hogy Byakuya nem fog meghalni. Túl népszerű karakter. Eredetileg ha jól tudom Grimmjow is csak egy tucat ellenség lett volna akit Ichigo egy szolid getsuga tenshoval kiír a történetből, de túl népszerűlett, és így nem nyírta ki kubo.
Kyoraku szemkötője tiszta gáz. Olyan benne mint valami elcseszett kalóz... De Soi hogy kiakadt, nem vártam volna tőle, egy ilyen jelenetet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13397 Dátum: 12 nov 08, 21:53:38 »

Hogy renáta szabadulna rád Nevet

Nekm az az ilyen 'mégistúléltem' dolgokkal a bajom, hogy olyna, mintha nem tudná a mangaka, mit akar. Ha nem öli meg, az sem baj, de akkor ne adjaon neki három embernek elegnedő halálos sérülést. Bleach talán legnegatívabb tulajdonsága, h semmi súlya sincs egy sérülésnek, ergo tétje se a harcnak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13398 Dátum: 12 nov 08, 21:57:44 »

Lehet én maradtam le valamiről, de Gin mikor halt meg, mert én sehol nem láttam ilyet...
És mi az hogy a rossz oldalon állt? Lehet csak én vettem úgy, hogy van Aizen a rossz, és mindenki más a jó oldalon?
Databookban ki lett fejtve, hogy Gin meghalt.
Az meg, hogy a jót abban definiálod, hogy Aizen ellenfele, akkor elkeserítelek, mert nem így van. Attól, hogy Aizent akarta leölni, még igenis a rossz oldalon állt, mert célja érdekében, bárkit megölt volna.(Tett is rá kísérletet...) Ez nem a jók ismérve. De hagyjuk ezt a témát, mert másfél éve is unalmas volt kétnaponta ugyanezt leírni az elvakult Gin fanboyoknak...  Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13399 Dátum: 12 nov 08, 22:03:13 »

Következő ilyen elfajulás után mész egy kis szünetre. Azt akkor te is szívni fogsz Daishi mint a leírásodban Yama bá!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13400 Dátum: 12 nov 08, 22:25:35 »

Ishida, nem feltétlenül attól jó egy karakter, ha jó(=a jó oldalon áll). A lényeg, ha  személyisége és az egész lénye hiteles, vagy leaglábbis jól kidolgozott legyen. Mondjuk nekem sem a szívem csücske Gin, de mint karakter az jó, elismerem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13401 Dátum: 12 nov 08, 23:32:56 »

Az igaz hogy hajlandó lett volna bárkit megölni Gin, de ez szükséges áldozat volt ahoz hogy eltehesse Aizent. Nem fedhette fel az álcáját, ha nem öl meg pár jót az álca fentartásáért, akkor késöbb Aizen sokkal többeket megölhetett volna. "Jobbik rosz"

Azt mondjuk én se értem hogy miért kellet megvárnia míg öszeforr a hougyokuval Aizen, és csak utánna leszúrni. Kicsit egyszerűbb lett volna még a hougyoku feléledése elött, miután már ismerte azt hogy hogyan hatástalaníthatja Aizen kardjának képességét, és még sikerrel is járhatott volna. Persze nyílván akkor nem láthattunk volna Ichigo vs Aizen szuper lény csatát meg stb.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13402 Dátum: 12 nov 09, 17:22:37 »

Mindegyiknek szinte ugyan az a mondanivalója a szórakoztatáson kívül. Olyan mint az akarat mindent legyőz, segíts és védd meg a barátaidat, családodat. Többen könnyebb megoldani a problémákat. Szóval ilyen és ehhez hasonló mondanivalója van az összes ilyen történetnek és nem a jók halálának bemutatása.

Nem tudok olyan mesét amiben ne ezek a nonsense baromságok vinnék a főszerepet. Tényleg mindig szükség van happy endre? ...

Gin a rossz oldalon állt, míg Byakuya a jó oldalon van. Meg Gin csak egy féreg volt, aki szépen el lett taposva.  Kúl

Gin senkinek sem állt az oldalán. Volt egy elhatározása amivel többet tett SS-ért mint egész Seireitei. Byakistól  Kúl
Byaki volt az akit módszeresen eltapostak, Gin egymaga kiírtotta volna a megszállók felét. Byakistól  Kúl
Gin csöndes búcsú közepette távozott, karakteréhez és személyiségéhez méltóan. Míg Byaki egy becsületétől megfosztott senki lett. Byakistól  Kúl
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13403 Dátum: 12 nov 09, 17:39:17 »

Nem mindig így kell vége lenni a történetnek de ettől függetlenül mégis sokkal sikeresebbek azok a történetek, ahol bizony happy end a vége. Viszont mivel ez egy shounen kategória, ahol bizony ez így történik. A "jók" (főszereplőink) mindig győznek és a "rosszak" (jelen esetben a Bachék) csak azért léteznek, hogy a jók mindig legyőzzék őket a végén. Körülbelül ennyi a shounen lényege. Ahol meghalnak a jók is, az már inkább a thriller, vagy dráma kategória.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13404 Dátum: 12 nov 09, 19:01:35 »

Volt egy elhatározása amivel többet tett SS-ért mint egész Seireitei.
Ez most komoly Ladys and Gentleman? Abban a mangában amit én olvasok, Gin semmit nem ért el. :'D Hogyoku miatt nem okozott kárt Aizenben, a többieknek nem segített semmit. Mit csinált akkor Gin? Elvesztette a karját és Matsumoto könnyes szemével nézett farkasszemet. Kérdem én mit tett SS-ért? x'D Semmit. Mindent önmagáért akart volna, de semmi nem jött neki össze.  Ördögi Az meg, hogy szinte sírva beszólt, hogy ezt a szemet várta Ichigotól, teljes megalázása volt a sunyi kis pondrónak. Nevet

Tényleg mindig szükség van happy endre? ...
Igen szükséges a happy end egy shounenben. Aki nem vágyik Happy Endre, azoknak ki lettek találva Josei és Seinen mangák. Ez egy ilyen műfaj, mindig a jó nyer a legvégén.

Gin senkinek sem állt az oldalán.

Saját oldalán állt, ami ugyanúgy egy negatív(magyarul rossz) oldal volt .
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13405 Dátum: 12 nov 09, 20:28:58 »

IChigo gondterhelt arca nagyon jól meg lett rajzolva. Fejetlenség van 1000 el ikszdé. Dúrva.
Remélem az a sötétben született gyerek nem azt akarja jelenteni, hogy Ichigo igazából Bach fia mert akkor a falnak megyek.
Bazzzzz miért nem lehetett egyszerűen kiírni Byakuyát a sorozatból.. pfff. Mind 1 inkább már nem húzom fel magamat rajta. Inkább 1000 éves kómára ítéli minthogy egy x és mindenkorra lezárja. Gondolom azért döntött így mert most a fő hangsúly a főkapitány halálán van. De akkor is Byakuyának menni kellett volna a levesbe.  Pontosan
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13406 Dátum: 12 nov 09, 21:02:40 »

Itt most ugyanarról a Ginről beszéltek, aki azért lett gonosz, illetve azért hagyta el SS-t és ölt meg embereket teljesen feleslegesen, mert egyszer Matsumotot valaki megütötte? Ugyanarról, aki ahelyett, hogy időben szólt volna Aizen ténykedéséről Yamának, inkább a háttérben szervezkedett saját javára - szintén teljesen feleslegesen? Ugyanarról a Ginről, aki életében nem csinált semmit csak vigyorgott, mégis mindenki szerelmes belé? Ugyanarról, aki soha nem ért el semmit? Arról, aki évekig tervezte Aizen leölését, de még ezt sem tudta kivitelezni? Arról, akiről Aizen is tudta, hogy áruló? Arról a Ginről, akit egy csapásra levágtak?

Mert nekem nem úgy tűnik. De akkor megsúgom: az a Gin ugyanolyan értelmetlen karakter volt, mint a Bleach szereplőinek nagy része. Mosolyog És "Byaki"ezerszer értelmesebb karakter, egy olyan személynél, akinek minden tette - tehát az egész élete - teljesen felesleges volt.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13407 Dátum: 12 nov 09, 22:24:15 »

Na ezzel mennyetek a szereplő témába. Ne itt beszéljétek ki őket.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13408 Dátum: 12 nov 09, 23:44:16 »

Byakuya szerintem is félholt lesz, leszakadt kézfej és stb után.... Talán majd Inoue rendberakja őt. Kenpachi viszont tuti a régi lesz majd, sőt talán ennek hatására fogja megismerni a kardját végre, bár az neki túl nagy power up lenne, így is Bachon és Babszemen kívül mindegyik Steinrittert felkoncolta volna.

A képen amúgy jól látom, hogy Rose is ott van a kapitányok között akik túlélték? Vagy csak Ukitaket mutatja néha göndörebb néha egyenesebb hajjal? Amúgy ahogy sejtettem a vaizardok többsége megúszta, valszeg nagy segítség lehetett a Hollow erejük is a csatában. Igazából a semmitmondó katonákon és az épületeken kívül nincs nagy vesztesége SSnek, egyedül a főkapitány az és a morál ami elveszett jah meg persze kb 4-5 kapitánynál maradt Bankai, ennél azért illett volna nagyobb pusztítást végezni, ahhoz képest, hogy a 0. osztag megjelenéséről beszéltek Bachnék ezt még Aizen is überelte, levágta az összes kapitányt kb meg a Yamabát is.

Renjivel kapcsolatban nekem csalódás volt ez, az új arcra, hogy beharangozta Kubo őt, hogy mennyit erősödött erre 1 ütéstől műtéti beavatkozást kell végrehajtani rajta...

A kardos kiléte meg már tényleg rohadt idegesítő, még üzenetet is küld Urahara..... Most már tényleg illő lenne bemutatni.

Amúgy ennek ellenére nagyon tetszik most a Bleach, rengeteg potenciál rejlik most a storyban. Isshin saga, kardos kiléte, Mayuri megoldása a quincy problémára, ss talpraállása, Ichigo új ereje aztán a visszavágó szóval rengeteg érdekes dolog van még hátra...

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13409 Dátum: 12 nov 10, 00:28:12 »

Leszakadt kézfej? Szerintem ilyen nem történt. Vagy ha igen, világosítsatok fel. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!