24 jún 28, 22:22:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 838 839 [840] 841 842 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577957 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
karak07
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #12585 Dátum: 12 okt 02, 20:06:26 »

rosszul emlékeztem, azt hittem külön mondják, hogy csak azért nem halálbüntetést kap, mert halhatatlan. Bár lehet az animében ez van.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/5

azért így is említik, hogy halhatatlan...
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12586 Dátum: 12 okt 02, 20:12:26 »

Jama-nak annyi, Aizen-nek annyi, ki a következő?
Igen érdekes volt és most vissza HM-ba mert  már 3 hónapja arra várunk.(megvan a voksom hogy kilehet de azért mégis csak érdekel hogy mi van most ott)
Bach kardja az amit elvártam volna egy vezetőtől nem azt a kis szárnyas kést. Meg tudtuk hogy működnek a talizmánok ami nekem jobban hangzik hogy a használója ereje határozza meg mennyit tud.

Amit nem értek és néhányan írják: Ichigo nélkül a manga ezerszer jobb, Ichigo csak nyavalyogni tud meg hasonlók, biztos a végén majd power uppolni fog és mindenféle hibrid lesz és tovább.
MIÉRT? Mert mikor harcolt Grimmjow-val vagy bárki mással akkor milyennek kellett volna lennie? Boldognak meg "Én vagyok a legyőzhetetlen".
Meg a power uppolások. Vagy belead mindent azért hogy erősebb legyen (bankai tanulása, vaizard erő, Végső getsuga tensho, Fullbring, meg egyszer vissza adták az erejét) vagy Shirosaki veszi át az uralmat fölötte.

Az a baj hogy emberibb a személyisége oké néha én sem bírom mikor azt mondja mindenkit megvéd meg ilyesmi de azért mert segíteni akar nekik. Ti hogy éreznétek magatokat ha olyanok lennének valódi bajban? Nem tennétek meg értük bármit vagy ez ma már nem szokás?
Lehet hogy velem van a baj de én jobban bírok olyanokat akik emberiek, nem pedig hogy " erőfeszítés nélkül megszereztem valamit ezért most én vagyok az isten".
Na és mi van Naruto-val? Ahányszor csak láttam folyamatosan power uppolt. Egy fikarcnyit sem változik ami nekem már olyan irritáló hisz ő is egy ember. Ja és "Sasuke-t megmenten" című mikor már többször is visszautasította normális?

Most nem akartam leszólni bárkit is csak egyszerűen ezt nem értem ezt a sok Ichigo utálatot.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12587 Dátum: 12 okt 02, 20:14:54 »

rosszul emlékeztem, azt hittem külön mondják, hogy csak azért nem halálbüntetést kap, mert halhatatlan. Bár lehet az animében ez van.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/5

azért így is említik, hogy halhatatlan...

Lehet hogy csak "félre fordítás" lehet hogy az angolok a halhatatlan szóra fordították, de egy edott szó még sok mást is jelenthet. Magyarok meg az angolt fordítják le. Lehet hogy a japánba úgy értették hogy ugye akár 2000 évig is élhet egy halálisten, vagy Aizen maradandó hatásként "halhatatlan". Magától természetes úton nemtud meghalni, de más ugyan úgy simán megölheti. Ez borzasztó klisés és baromság lenne, ha teljesen halhatatlan lenne. Röhejes lenne hogyha előmászna sértetlenül Bach óriási robbanása alól, aki jam fölött van erőtéren. És már Jamától is tartott Aizen, és már akkor is benne volt a hougyoku, már még nem teljes erőn. Milenne ez, hegylakó Aizen? Nevet halhatatlan. csak egy maradhat?? Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12588 Dátum: 12 okt 02, 20:16:10 »

Aizen halhatatlan. Nem halt meg. Az mondja Fürer, hogy mostantól elgondolkozhat ezen egy örökké valóságon át. Nem azt, hogy meghalt vagy hogy megöltem. A hogolyó össze olvadt vele ami elpusztíthatatlan. Nincs miről beszélni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12589 Dátum: 12 okt 02, 20:29:50 »

Aizen halhatatlan. Nem halt meg. Az mondja Fürer, hogy mostantól elgondolkozhat ezen egy örökké valóságon át. Nem azt, hogy meghalt vagy hogy megöltem. A hogolyó össze olvadt vele ami elpusztíthatatlan. Nincs miről beszélni.

És ha úgy értette hogy egy örökké valóságon át a pokolba? A pokolból nincs kiút, és örökre ottragad és lesz miről gondolkodnia, hogy ha átált volna még mindíg élne, és nem kínoznák. Ha most kimászik élve a romok alól, nincs miről gondolkoznia. Nem állt át, Bach felrobbantotta, ő meg sértetlen elsétál, nabumm, semmi extra számára, csak mostmár szabadon járkálhat.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12590 Dátum: 12 okt 02, 20:33:24 »

Rendben tegyük fel igazad van. Akkor Kubot arcon röhögöm, hogy a the god mod Aizent jött egy 1000 éve nem látott ember és megöli. Nevetséges, gyalázatos:D A manga így se ér semmit de még azt az 1% hitelét is elveszítené ami most van.
Itt a baj pont az lenne ha simán megölte volna. Elég sok okos van a Shinigamik között és egy se tudta megölni.<---- elpusztítani a hogolyót mivel most már az egy Aizennel így a hogolyó vége Aizen vége is egyben.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 20:35:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12591 Dátum: 12 okt 02, 20:42:09 »

Nem gyalázatos és nem is nevetséges, csak értelmezés kérdése. Úgy is felfoghatjuk, hogy Aizen halhatatlan - (és itt jön egy fontos kitétel) - jelenlegi ismereteik szerint. Egy nem ismert személy pedig rendelkezhet olyan képességekkel amely ellen tehetetlen és képes lehet elpusztítani.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12592 Dátum: 12 okt 03, 05:47:54 »

Van egy örök filmes igazság! Akinek nem láttad a halálát, az nem biztos, hogy halott! Lehetséges, hogy Bachnak nem sikerült elpusztítani Aizent, de az is lehet , hogy kinyírta.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12593 Dátum: 12 okt 03, 06:04:59 »

Aizen halhatatlan de nem legyőzhetetlen. És ha veszít, akkor könnyedén el tudják zárni. Ha Bach azt hiszi, hogy felrobantotta a fejét, mint annak az Arrancarnak valószínüleg regenerálódik. Ha meg tudták volna ölni, akkor megölették volna őt a 46-ok tanácsa és nem csak elitélték volna 18-ezer évre, majd egy beszólás miatt 20-ezerre. Kubo azt nyilatkozta, hogy Aizen visszafog térni és gondolom nem csak egy megemlítésig.

Azért a fejezet első két oldalánál meg kellet néznem, hogy jó mangát olvasok-e xD. Ez elég hülye megoldás, hogy ketten rendelkeztek az "Y" betűvel. Legalább megismertük a medálok működési elvét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12594 Dátum: 12 okt 03, 11:08:59 »

Kemény fejezet volt. RIP Yama-Jii! Oké-oké, kampó az öregnek. Akkor most mi lesz? Egész SS porrá lesz az összes ott lévő kapitánnyal, vagy jön a 0. osztag? Bírnám, ha Ryuuken lenne a főboss Nevet, de sajnos nem így lesz. Az viszont biztos, hogy nemcsak a múlt miatt nem örült Ryuuken, mikor Ishida Ichigoékkal csatangolt SS-ben.
Egyre jobb a manga, mostanság a Bleachet olvasom először szerdánként Mosolyog

Ichigoról... Engem nem zavar, hogy folyton olyvást másokon segít. A legnagyobb gondom vele a rinyálása, folyton melankólikus állapotba esik és úgy harcol. Nem is tudom, harcolt-e egyáltalán összpontosítva, a harcra fókuszálva. Belső lidéce is ezt vetette a szemére. Bár legyőzte, ebbl a szempontból sajnos semmit sem változott Ichigo.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 11:17:25 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12595 Dátum: 12 okt 03, 11:44:24 »

Igen az igaz de ő nem is igazán szeret harcolni. Ogichi ha tehetné folyamatosan harcolna.
Amikor Aizen-nel harcolt akkor volt olyan amit írtál (láttuk is miért).

Izlések és pofonok de én már várom eperkét.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12596 Dátum: 12 okt 03, 12:20:14 »

Miután Urahara elzárta Aizent a hougyoku meg elhagyta, már féken tudták tartani. Ezután már nem volt érdekük megölni, mert a halálnál sokkal több szenvedést okozhatnak neki a börtönnel. Nekem ez a véleményem. Én baromságnak tartom azt hogy miután nem fogadja el gazdájának a hougyoku, továbbra is Aizenbe marad, és halhatatlannak tartja, és regenerálja tovább, ennek miértelme? Az egyesülésről pedig annyit hogy, ahogyan egybeforrt Aizennel, ugyan úgy szét is tud válni, nem erős testi kapocs volt köztük, hisz Gin is eltudta vinni egy időre a testéből a gömböt, inkább valami erős lelki és tudat kapocs volt köztük, amit meg simán megszakíthat a gömb. Sajnos nem mutatták és nem tértek ki rá, de szerintem kiesett Aizenből a gömb, és most Uraharánál van elzárva, valami tuti helyen.

Ezzel igazából pipálható hogy Aizennek lesz még szerepe, most volt. SS fölött díszes konfetti volt Nevet

Nagyon sablonos és erőltetett lenne a visszatérése főleg halhatatlanként, akkor mégis hogy győznék le? A Quincykkel se bírnak, nemhogy még egy plusz ellenféllel.

Annak örülök hogy nem a hosszú hajú volt a hamis Bach, így is már csomó szimpatikus karaktert kinyírt Kubo, legalább ő megmaradt. Ivan, az a másik gyerek akinek a karját vágta le, Az a félszemű, akit Jama idézett meg csontvázként, Kirge, a pánk csávó, és As Nodt. Remélem legalább As túl élte.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12597 Dátum: 12 okt 03, 13:19:05 »

Szofron
Miután Urahara elzárta Aizent a hougyoku meg elhagyta, már féken tudták tartani. Ezután már nem volt érdekük megölni, mert a halálnál sokkal több szenvedést okozhatnak neki a börtönnel. Nekem ez a véleményem. Én baromságnak tartom azt hogy miután nem fogadja el gazdájának a hougyoku, továbbra is Aizenbe marad, és halhatatlannak tartja, és regenerálja tovább, ennek miértelme? Az egyesülésről pedig annyit hogy, ahogyan egybeforrt Aizennel, ugyan úgy szét is tud válni, nem erős testi kapocs volt köztük, hisz Gin is eltudta vinni egy időre a testéből a gömböt, inkább valami erős lelki és tudat kapocs volt köztük, amit meg simán megszakíthat a gömb. Sajnos nem mutatták és nem tértek ki rá, de szerintem kiesett Aizenből a gömb, és most Uraharánál van elzárva, valami tuti helyen.

Ezzel igazából pipálható hogy Aizennek lesz még szerepe, most volt. SS fölött díszes konfetti volt Nevet

Nagyon sablonos és erőltetett lenne a visszatérése főleg halhatatlanként, akkor mégis hogy győznék le? A Quincykkel se bírnak, nemhogy még egy plusz ellenféllel.

Annak örülök hogy nem a hosszú hajú volt a hamis Bach, így is már csomó szimpatikus karaktert kinyírt Kubo, legalább ő megmaradt. Ivan, az a másik gyerek akinek a karját vágta le, Az a félszemű, akit Jama idézett meg csontvázként, Kirge, a pánk csávó, és As Nodt. Remélem legalább As túl élte.


Aizen nemhalt meg mert mint Hiei D. Legend mondta egyé vált vele a Hogyoku és ezért halhatatlan,Uraharánál meg nem lehet innentől fogva(már a feltételezés is nevetséges hogy csak úgy kiesne Aizenből a Hogyoku).
Abba meg belenyugodhatsz hogy As Nodt meg akik rátámadtak Yama-Jii-re azok széné égtek.

Yourself képesség azt jelenti hogy úgy lemásol téged mint ha lenne belőled 2 így minden azonos az eredetivel csak az a kérdés mér nem mutatta meg a teljes erejét Royd amikor Bach formájába volt szerintem azért mert Yama-Jii folyamatosan támadt meg a Bankai ellen semmit se bírt volna tenni.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12598 Dátum: 12 okt 03, 13:54:46 »

Azért ebben a halhatatlanságban ne legyünk biztosak. Aizen sem abszolút halhatatlan. Felfoghatjuk úgy is, hogy Urahara és SS ismeretei szerint halhatatlan Aizen. Ők nem ismernek olyan képességet, lehetőséget amellyel ezt meg tudnák tenni. Ez viszont nem jelenti azt, hogy más, számukra ismeretlen személy, képesség netán erő ezt ne tudná megtenni. Például Barragan képessége biztos hatásos lenne rá ha nem kellene attól félnie, hogy közben levágnák. Röviden a hogyoku is megöregedne és elporladna idővel.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12599 Dátum: 12 okt 03, 14:26:28 »

A hogyoku létrehozása is tanokon alapszik, amiket Urahara is használt. Nem mindenható eszköz. A régi idők találmányairól pedig nincs feljegyzés. A kulcson kívül.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 838 839 [840] 841 842 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!