24 szep 29, 23:32:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 840 841 [842] 843 844 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702837 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12615 Dátum: 12 okt 04, 12:56:56 »

Ezek a kapitanyok nem vernek le senkit. Elobb megugrott az onbizalmuk mert az oreg cstaba indult. Most hogy o elbukik valaszinuleg velw buknak a kapitanyok es maga spoul society is. Nehez lesz a kardja nelkul tokosnek lennie egy ilyen ellenfellel szemben, aki rendwlkezik a bankaiaval es mar felbe is vagta.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12616 Dátum: 12 okt 04, 12:59:35 »

Minden megtörtént amire számítottam, plusz még Aizen is benne volt. De remélem csak ennyi szerepe lesz ebben az arcban. Végre nem minden róla szól és nem mindent Ő irányít a háttérből.

Sejteni lehetett, hogy miután meglesz Yama bankaija, Juhászbácsi vissza vág ezzel a ''vissza hozom a halott embereid csontijait'' dumával. Ez csak azért lenne jó mert akkor láthatnánk, hogy pontosan kik is haltak meg?.? Byakuya, Rukia, Renji...?? (bár én Byakuyat száz százalékra veszem, hogy halott)

Ill. az is kiderült, hogy Ichigonak csak azért van MÉG bankaija mert Kirge nem volt elég erős, hogy irányítsa Tensazangetsut.

ÉS az is kiderült, hogy a Quincyk rájöttek, hogy nincs a birtokukba olyan hatalom amivel legyőzhetnék a shinigamikat EZÉRT létrehoztak valamit(a medálokat), amivel elveszik a shinigamik legfőbb erejét(Bankai), és azzal győzik le őket.

Az lesz Ichigo szerencséje, (ami csak fél szerencse), hogy minden medálba csak 1 Bankai lehet tárolni, és mivel SZERINTEM csak Juhászbácsi tudja Tensazangetsut irányitani, Ő már nem lophat Ichigotol mert már elvette Yama Bankaiját.
És az meg nem működik, hogy elveszi egy másik Quincy medálját, azért, hogy belezárja Tensazangetsut, mert SZERINTEM ezek a medálok testre szabottak.
Ill. ha Ichigo banakija is menne a levesbe akkor nem tudnának nyerni...  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12617 Dátum: 12 okt 04, 15:14:43 »

Én eddig is úgy voltam vele, hogy Aizennek lesz még valamilyen szerepe a történetben. Az elmúlt 2 évben volt ideje elmélkedni a shinigamik tökéletessé válásáról és a saját elgondolásáról. Láthatta, hogy a tökéletesség felé nem csak a hollow erő és a shinigami erő egyesülése vezet. Ha most csatába indulna meggyőződésem, hogy a shinigamikat támogatná. Nem lennék meglepve ha ez bekövetkezne, de erre nem sok reményt látok.

Yama szerintem még nem veszített. Lesz itt még Bachnak meglepetés amely meghátrálásra kényszeríti. Ichigora én is úgy gondolok, hogy jelenleg nem lenne képes felvenni a harcot Bachal egyedül. Viszont nem tudjuk, hogy milyen képességekre tett szert Zangetsu megváltozásával, mivel ebből semmit nem mutatott. Nemártana ha már amúgy is egy cellában van leülne és elmeditálgatna egy kicsit a kardjával. Talán többet érne mint egy dühöngés.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #12618 Dátum: 12 okt 04, 15:18:40 »

"Hm? Hogy oldjam meg Bach életben maradását? Derüljön ki, hogy igazából nem is vele harcolt! De ez hogy lenne megoldható? Találjunk ki egy teljesen random, sosem említett szereplőt, valami teljesen logikátlan és légbőlkapott háttérrel, és meséljük be az olvasóknak, hogy annyira tud utánozni más embereket, hogy ugyanolyan erővel bír, mint az eredeti. Hogy én mekkora zseni vagyok." - Kubo Tite

Loptam a szöveget, de nagyon nagyon igaz! Most nálam itt írta le magát a Bleach manga..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12619 Dátum: 12 okt 04, 15:58:24 »

A belátásom szerint rendbe téve a dolgokat a fejemben.
Aizen nem halt meg, nem értem Szofron miből következeti ezt, aztán meg megmagyarázza hogy kiesett belőle a hógyolyó ami már könnyfakasztó lenne olyan nevetséges.
As Nodt halott úgy ahogy van, a hamuját már elfujta a robbanás.
Zarakit Bach verte le aztán volt a helycsere, amit azért nem értek mert elvileg Royd nem tud testet másolni csak memóriát és gondolaot mégis Bach képében volt. Akkor most hogy is van ez? Másik érdekesség hogy tudod Szent Himnusz-t nyomni mikor az az egyik legerősebb quincy technika?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #12620 Dátum: 12 okt 04, 16:42:41 »

Na szóval, tegyük rendbe a dolgokat, előre  Nevet

1. Ichigo jelenleg egy köztes dimenzióban van, nem is akármilyenben, hiszen ha jól tudom Hueco Mundo és utánna a Lelkek világa az a 2hely ahol a legtöbb a lélekrészecske. Valamint ezen két világ összekötőjén nem egyszer láttuk őket járdát építeni  Nevet Azaz rendesen fellehet használni a lélekrészecskéket, és itt nincs mászkáló vonat, szóval leülhet meditálni.

2. Aizen-t 1000% hogy nem végezték ki. SŐT az is megtörténhet, hogy a kard tulajdonosa Hueco Mundo-ban Aizen-sama.
(bár csak egy kósza gondolat)

3. Azt is feltételezném, hogy Aizen-t szabadon engedték (vagy csak kiszedték a kenderkötél közül és egy bomba biztos épületben örzik) és azt mondták neki, hogy gondolkozzon kinek segít. És amikor Ichigo és a Big Boss küzdenek Aizen szépen oda sétál. (azt még én sem tudnám eldönteni melyik oldalon állna)
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12621 Dátum: 12 okt 04, 16:50:05 »

De azért vicces lenne ha mégis ellopnák Ichigo bankaiját és ottmaradna üresen Nevet Pl a hosszú hajú Bach mellet, szerintem utánna ő a 2. legerősebb Quincy.  Aztán valahogy visszakéne szereznie Ichigo-nak. És most mások védenék meg őt kívételesen. Az durva lenne ha elszívnák a bankaiját, és mondjuk csak lidérc ereje maradna, és azzal tudna csak harcolni, lenne valami új lidércesebb dizájnú kardja, és muszály lenne neki folyton maszkot használni. És ezalatt mégjobban erősödne a lidérce, annyira hogy mikor visszaszerzi zangetsut, már képes lenne külön válni.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12622 Dátum: 12 okt 04, 16:55:46 »

Ajajajj mivanitt....

de most azért kinyírja az egyik legnépszerűbb karaktert. Ennyire azért ne legyen tökös Kubo.

De legyen olyan tökös, mellesleg Bieber is népszerű.

Aizen tényleg halhatatlan hiszen Icsimaru elporlasztotta és újra jött vissza erősebben.

Téves, Gin egy darabot porlasztott el belőle, nem az egész testét EGYSZERRE

Szerintem Ichigo Most fog befutni és Megment mindenkit... Nyelvesít

 No comment

a tobb ezer eves yamamoto hogy lehet annyira felelotlen hogy elohivja a bankait miutan a testmasolo quoncy tanulmanyozza azt?

Nem kell tanulmányozni a bankait, elég erősnek kell lenned, hogy kezelni tudd, de Jama a saját rossz következtetése alapján -amit már kifejtettem kicsivel ez előtt itt- azt hitte használhatja, ennyi az egész.

Sejteni lehetett, hogy miután meglesz Yama bankaija, Juhászbácsi vissza vág ezzel a ''vissza hozom a halott embereid csontijait'' dumával. Ez csak azért lenne jó mert akkor láthatnánk, hogy pontosan kik is haltak meg?.? Byakuya, Rukia, Renji...?? (bár én Byakuyat száz százalékra veszem, hogy halott)

ÉS az is kiderült, hogy a Quincyk rájöttek, hogy nincs a birtokukba olyan hatalom amivel legyőzhetnék a shinigamikat EZÉRT létrehoztak valamit(a medálokat), amivel elveszik a shinigamik legfőbb erejét(Bankai), és azzal győzik le őket.

Az lesz Ichigo szerencséje, (ami csak fél szerencse), hogy minden medálba csak 1 Bankai lehet tárolni

Ehm...nem. Yama képessége az volt, hogy a saját kardja által elégetetteket hozza vissza, Byakuya még mindig As által halt meg, köze nincs ehhez.

Quincyknek van hatalom a kezükben, csak kétoldalú, vagy erősek és támadni tudnak de nagyon sebezhetők, vagy sebezhetetlenek de minimális a támadási erejük, azért kell ellopni a bankait, hogy ne kaphassanak be nagy sérüléseket így a blutot ne is kelljen használniuk csak a maximális támadásaikat. Mellesleg Bach fél kézzel lezúzná az összes kapitányt.

"Hm? Hogy oldjam meg Bach életben maradását? Derüljön ki, hogy igazából nem is vele harcolt! De ez hogy lenne megoldható? Találjunk ki egy teljesen random, sosem említett szereplőt, valami teljesen logikátlan és légbőlkapott háttérrel, és meséljük be az olvasóknak, hogy annyira tud utánozni más embereket, hogy ugyanolyan erővel bír, mint az eredeti. Hogy én mekkora zseni vagyok." - Kubo Tite

Loptam a szöveget, de nagyon nagyon igaz! Most nálam itt írta le magát a Bleach manga..

Istenem...ha az igazi Bach lett volna ott, akkor Yama első bankai szavára ellopta volna azt és már akkor tartanánk ott ahol MOST, de így legalább kaptunk képet, hogy Yama mégsem egy a semmire genyó főkapitány hanem igenis beteg bankaial rendelkezik.

Nem loptam a szöveget mert én mindig saját magam írom meg amit gondolok, tényleg sokkal jobb lett volna ha megint nulla infóadással menne tovább a szál.....ja vagy nyugodtan lehetett volna egy maszk Bachon, na az még nagyobb baromság lett volna, oh hogy az már copy lett volna,,,
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 16:58:56 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12623 Dátum: 12 okt 04, 17:41:28 »

DasOmen
Jól mondod egyből ellopta volna Yama Bankai-at ha ő lett volna, ebből az következik hogy Royd intézte el Kenpachit elég rendesen; amikor épp végzett volna vele Royd Yama betoppant és így megmentette.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 17:42:45 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #12624 Dátum: 12 okt 04, 17:51:06 »

Érdekesek a fejlemények errefelé... Persze Yama gondolkozik néha, viszont pont azt szeretem benne, hogy gondol egyet és felégeti a világot, mert a gonoszt el kell pusztítani Nevet Nem hiszem, hogy Yama ilyen könnyen meghalna... Bár nem olvastam jó rég a mangát, szóval nem igazán tudom mire képes az ellen, de mondjuk a kidou nem használ rajtuk, vagy azt is el tudják lopni vagy hasonlók? Nem tudom mi lesz a vége, de szerintem Yamának még nem annyi. Biztos van még valami a tarsolyában. Nem hiszem, hogy Ő is csak a zanpakuto-jára támaszkodik, mint mások...
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12625 Dátum: 12 okt 04, 18:04:35 »

Ajajajj mivanitt....


Sejteni lehetett, hogy miután meglesz Yama bankaija, Juhászbácsi vissza vág ezzel a ''vissza hozom a halott embereid csontijait'' dumával. Ez csak azért lenne jó mert akkor láthatnánk, hogy pontosan kik is haltak meg?.? Byakuya, Rukia, Renji...?? (bár én Byakuyat száz százalékra veszem, hogy halott)

ÉS az is kiderült, hogy a Quincyk rájöttek, hogy nincs a birtokukba olyan hatalom amivel legyőzhetnék a shinigamikat EZÉRT létrehoztak valamit(a medálokat), amivel elveszik a shinigamik legfőbb erejét(Bankai), és azzal győzik le őket.

Az lesz Ichigo szerencséje, (ami csak fél szerencse), hogy minden medálba csak 1 Bankai lehet tárolni

Ehm...nem. Yama képessége az volt, hogy a saját kardja által elégetetteket hozza vissza, Byakuya még mindig As által halt meg, köze nincs ehhez.
-Igaz, ezt  elfelejtettem. Akkor Bach másokra gondolt  Nyelvesít

Quincyknek van hatalom a kezükben, csak kétoldalú, vagy erősek és támadni tudnak de nagyon sebezhetők, vagy sebezhetetlenek de minimális a támadási erejük, azért kell ellopni a bankait, hogy ne kaphassanak be nagy sérüléseket így a blutot ne is kelljen használniuk csak a maximális támadásaikat. Mellesleg Bach fél kézzel lezúzná az összes kapitányt.
-Ez is true, de akkor is nem fair harcot folytatnak így. Ezt a régi Quincyk szerintem helytelennek taranák mert lopott hatalommal állnak bosszút rajtuk  Gondolkozik, gondolom ezért is lépnek be majd a harcba Ishida meg az apja  Pontosan.



Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12626 Dátum: 12 okt 04, 18:06:30 »

Yama nem hal meg ilyen könnyen legfejlebb leül pihenni.
Most akkor Royd képességeket is letudott másolni? Mert akkor érthető ha Bach erejével elverte Zarakit.
Ryuken én is várom biztos meggyapna pár stern ritter Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12627 Dátum: 12 okt 04, 19:29:34 »

Igen, meggyógyult Aizen, mikor Gin a fél testét elporlasztotta, de csak azért mert akkor még vele volt a lélekbontó, elfogadta mesterének. A regenerálódás képesség a lélekbontóé, ezért nem tudták az ő szintjükön megölni, de már a lélekbontó kiszállt, mondta hogy kapdbe Aizen, nagyon legyengültél miután Ichigo ketté vágott, még 1 szer meggyógyítalak, de aztán pápá, nekem te ne parancsolgass gyenge csicska. Ez a hallhatatlanság és regeneráció MIND a lélek bontó képessége volt, NEM Aizené. És most hogy Aizen nem parancsol a lélekbontónak, a gömb pedig nélküle is lazán tud létezni, Aizen már csak egy bolond bukott szánalmas alak, leszíjazva a föld alatt, több ezer éves magányra kárhozatva. Nem élhet többé se regeneráció, se halhatatlanság képességgel. Az hogy a 46-ok tanácsa azt mondta hogy örülj hogy halhatatlan vagy, simán egy félre értelmezés szerintem, félrefordították az angolok, bármi más hasonlót jelenthet a szó. Lehet itt fanbojozni hogy húú de hát Aizen, ő az istenem, örökké halhatatlan mert 1 szer azt mondták rá, és akkor se hal meg ha a napba dobják. Mert ő a nagy Aizen, Bach 1 vágással kicsinálja Jamát, de a nagy Aizent az egész föld felrobbantásával se tudja megölni. Én szánalmasnak tartanám ha ezek után még visszatérne, és főleg ha "halhatatlanként". Roppand erőltetett lenne. Ideje volt meghalnia, Byakuyának is. De hogy akkor mpst holvan a lélekbontó, azza igazán kitérhetne már Kubo.
Naplózva
Madame Emi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #12628 Dátum: 12 okt 04, 19:50:15 »

Jó fejezet volt, a 10. oldalon egy kicsit lesokkoltam  Nevet  Jama-bá szerintem ezek után már nem csinál mást, de aztán ki tudja. Szerintem Aizen ennyitől nem harapott fűbe, de lehet csak én értelmeztem félre azt a halhatatlanság dolgot  Mosolyog
Naplózva

"Ha omlettet akarsz készíteni, először fel kell verned egy tojást."
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12629 Dátum: 12 okt 04, 23:58:56 »

Dasomen pont errol beszelek, hogy yamamoto a sajst elkepzelese miatt volt felelotlen mivel az elkepzelese szerint csak akkor tudjak wlszivni a bankait ha ismerik annak erejet. kerdem en miutan bevette a kardja erejet a masolo quincy ellen akkor az elmelete alapjan miert vettette be juha bach ellen megint??

Szofron te mit eroskodsz itt?  urahra maga vegzett volna aiuennel ha tehete. sehol nwm volt utalas arra hogy aizent megolte volna bach sot pont az ellenkezoje derul ki a mondandojabol.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 840 841 [842] 843 844 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!