24 jún 28, 22:02:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 839 840 [841] 842 843 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577922 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12600 Dátum: 12 okt 03, 15:55:54 »

Ezek a Quincy-k viszont vérbosszút akarnak.

Igen ! Ezért remek ez az arc, Kubo most igen tökösen nagyon sok minden bevállalt, köztük pont a mostani Aizen halál, ami nekem is elsőre úgy esett le, hogy pápá Aizen, miért ? Mert ez volt a tökéletes Aizen halál ! Végre nem egy "három fejezeten át valami visszaemlékezésben próbálom szimpatikusabb bu.ivá tenni a főgonoszt" idiótaság volt, hanem kegyetlenül még a pontos gyilkolás pillanatát sem mutatták, így még az olvasóktól sem kaphatta meg Aizen a végtisztességet, hogy RÁ figyeljenek, felsőbbrendű lényre, továbbra is Aizent tartom az eddigi egyik legeslegjobb főellenségnek, de ez így volt tökéletes. Az, hogy halhatatlan-e vagy nem az lényegtelen, nem akarták megölni mert neki szenvednie kell, nem csak úgy meghalnia, egy olyan helyen ahol nem figyel rá senki, nem lát és hall semmit, neki ez volt a legnagyobb büntetés és kész.

Sajnos mint Szofron említette Kubo bevállalta az újonnan hozott igen szimmpatikus quincyk megölését is, főleg Krige és As Nodt (bár ő még nem erősített halott -igaz még Aizen sem, csak egy ködös utalás Bachtól-). Részemtől Bach pedig a tökéletes példa, hogy nem csak Kenpachi módján lehet valaki Badass, komolyan amit eddig művelt....whoa, néha már kezdtem elfelejteni hogy egy shonen mangát olvasok (legalábbis mai shonent......)

Az idióta kommentek mm amiknek abszolút nincs értelmük, mindenhol lesznek, de Bleachnél még mindig negyed annyi mint nem mondom meg hol,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12601 Dátum: 12 okt 03, 16:30:16 »

Das Omen
Először is Kirge* pontosan Nevet
Egyetértek veled hogy Aizen az eddigi legjobb főgonosz, de ha nem lenne halhatatlan akkor halál ítéletet kapott volna, de mivel állítólag halhatatlan így nem bírták/bírják megölni. Lehet hogy egy ismeretlen támadás mint ez megbírja ölni bár én ezt kétlem szerintem még él.

Ishida mondatta is igaz:
"Akinek nem láttad a halálát, az nem biztos, hogy halott!"

Ahogy előzőbe is írtam As Nodt biztos hogy meghalt azzal másik kettővel együtt.
Bizonyíték erre: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/506/9
Itt a halál van As Nodt szemében.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 17:12:40 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12602 Dátum: 12 okt 03, 16:37:52 »

Ahogy előzőbe is írtam As Nodt biztos hogy meghalt azzal másik kettővel együtt.
Bizonyíték erre: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/506/11
Itt lehet látni a 3 szenessé égett holtestet a bal alsó sarokban.

Tévedsz, ha jobban megnézed azt a képet, és az afelettit, akkor kiderül hogy az nem 3 holttest, anem csöpögő vér. Bach karjából csöpögő vér. Másrészt az azért túlzás lenne hogy pont ilyen szépen párhuzamosan egymás mellé zuhant volna a 3 test, mikor minden irányból ugrottak.

Itt eg késöbbi kép, hogy tényleg megvágta Jama.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/506/14

Így viszont még életbe lehet, As, és a punk, a 3. remélem meghalt, az bénán néz ki. Még nemláttuk a holttestüket. De Gin holttestét se!
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12603 Dátum: 12 okt 03, 16:53:07 »

Das Omen
Először is Kirge* pontosan Nevet

És még a quincyk a nácik Nevet (amúgy ahogy véletlen írtam az még jobban is hangzik pampampam)

Halhatatlanságot inkább mint erős regenerációt venném le, egy teljes elpusztítás (értemén, hogy minden "léleksejtet" egyszerre eltörölni) simán kinyírhatná TOVÁBBÁ
lehet, hogy erős lesz, de mi van ha Bach elszívta Aizent ???! Belőle simán kinézném, hogy kordában tudja tartani az erejét és nem változik át félig Aizenné.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 16:54:17 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12604 Dátum: 12 okt 03, 17:11:28 »

Szofron tényleg igazad van félrenéztem de mindhárman meghaltak az biztos minek kegyelmezne rajtuk Yama-Jii?
Az egy erős csapás volt, én szerintem erősebb mint amivel megölte Driscoll Berci-t

Das Omen velem is megesik Mosolyog én is  le Krige-éztem folyamatosan utána visszanéztem a mangát és hopp-hopp nem úgy írják a nevét Nevet egyébként igazad van a Krige jobban cseng mint a Kirge.
Lehet hogy úgy regenerálódna vissza Aizen mint Ichigonak a mellkasa amin Ulquiorra is meglepődött.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/353/10
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
jasonshaman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #12605 Dátum: 12 okt 03, 17:27:41 »

nagyon veszekedtek ezen az aizen ügyön... teljesen mind1 h hallhatatlan e vagy sem.
a 2. leg overpowerebb halálisten nem fog meghalni 1 szimpla képen 1 szimpla robbanásból gondolom a börtönbe elzárták a reiatsuját meg stb levan kötözve  (szerintem még ugyis eltud duruzsolni egy bakudo no kilencven valamennyit hogy bevédje magát valamilyen szinten)
+ It's fine , WE have an eternal life in front of US anyway. <-- ebből komolyan páran azt szűrtétek le h meghalt és majd a   pokolba elgondolkodhat a multbéli döntésein ? na nemár :DDDD
+ aizenről szólt az egész bleach szinthe ha túlzunk egy picit... ő miatta volt minden galiba, olyan szereplő mint egy urahara... majd biztos 1 degenerált quincy odamegy és lájtosan csakugy felrobbantja Nevet
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12606 Dátum: 12 okt 03, 18:02:48 »

Yamamoto és Zaraki, a Stern Ritter gyilkos duó. Nevet Összesen már 7-et kinyírtak. Fontosabb shinigamik közül meg hányan is halottak? Kira és Byakuya csak?

http://szofron.deviantart.com/gallery/#/d52tzb4
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12607 Dátum: 12 okt 03, 18:55:21 »

Valószínűleg Rose is veszített, hiszen ő olyan ellen harcolt akit Yama égetett el. Hogy meghalt vagy nem az már más kérdés.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #12608 Dátum: 12 okt 03, 19:37:02 »

Ilyen váratlan fordulatott nem vártam Kubótól. 1manga alatt teljesen felcserélte a két boss erőszintjét, úgy hogy elhittük. Ez az igazi tehetség!
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12609 Dátum: 12 okt 03, 19:53:19 »

Oké, ciki nem ciki én teljes extázisba estem a 10. oldalnál, anyám meg csak lesett, hogy röhögve rohangálok a lakásban... de hogy aztán nem mutatott semmit a dumcsiból, Kubo, hát kitaposom a belét.

Amúgy elesett még Renji, és Rukia is, de nem valószínű, hogy meghaltak. Mondjuk, és még hiszem, hogy valahogy Byakuya is vissza jön. Nehogy már az egész arrancar arc alatt nem esett el senki, de most azért kinyírja az egyik legnépszerűbb karaktert. Ennyire azért ne legyen tökös Kubo.

Az Aizenes dologhoz meg csak annyit tennék, hogy hozzá, hogy Aizen halhatatlan, és nem lehet elpusztítani egy hülye kis robbantással. Ha Urahara nem jött rá, hogyan lehet likvidálni akkor nem is lehet. Meg Yuh is mondja, hogy végtelen idejük van még. Mondjuk ez érdekes kijelentés, mert akkor feltételeznünk kell hogy Yuh is halhatatlan. Vagy legalábbis nem az idő vasfoga fog végezni vele. Meg, vajon megkérdezte, aztán otthagyta szépen leláncolva, vagy azért elengedte?

Hajajajajaj, ez a fejezet nagyon jó volt. Alig várom a következő fejezetet.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #12610 Dátum: 12 okt 03, 20:30:46 »

Aizen tényleg halhatatlan hiszen Icsimaru elporlasztotta és újra jött vissza erősebben.  Na de most mi lesz ? Igy tényleg vége SS nek nincs aki megvédje már.. Ha csak nem a király.
Naplózva
pabloka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 28



« Válasz #12611 Dátum: 12 okt 03, 22:15:22 »

Szerintem Ichigo Most fog befutni és Megment mindenkit... Nyelvesít
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12612 Dátum: 12 okt 03, 22:50:42 »

Nem feltétlenül veszített még Yama sem. Nem véletlenül van ott az utolsó oldalon a szöveg kérdőjellel és feltételes módban. Ezt általában akkor használják amikor nem egyértelmű a dolog. Másrészt nem tudom honnét vettétek azt, hogy Bach megölte volna Aizent. Én úgy emlékszem, hogy Bach csak annyit mondott, hogy Aizen visszautasította a felkérését. Szerintem célszerűbb is, ha nem öli meg mert még ha nem is áll mellé azért Aizen elengedése és szabaddá tétele komoly fejtörést okozhat még a shinigamiknak. Még akkor is ha nem tesz Aizen semmi komoly dolgot. Elég csak a fenyegetettség érzése. Másrészt ha yama veszít akkor már csak két dolog lehetséges SS megmentésére. Ichigo és a 0. osztag esetleges megjelenése. Ichigo a jelenlegi erejével kétlem, hogy komolyan szembeszállhatna Bach és Yama bankaiával kivéve ha megint átmegy Getsugába. Ezt viszont jelenlegi esetben nem hiszem, hogy megkockáztatná Kubo. Így marad esetlegesen a 0. osztag és/vagy Yama illetve az esetlegesen megjelenő Ichigoval együtt meghátrálásra kényszeríthetnék. Nekem legalábbis ez a meglátásom.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12613 Dátum: 12 okt 04, 04:20:47 »

A fejezet elolvasasa utsn par dolgot nem ertek. pl a tobb ezer eves yamamoto hogy lehet annyira felelotlen hogy elohivja a bankait miutan a testmasolo quoncy tanulmanyozza azt?  az utobbi fejezetok jok voltak es bejott amire szamitani lehetett yamaba foldre kerult ,johet a nulladik osztag.

egyebkent honnan szedik azt egyesek hogy aizen meghalt??  mert en ilyet sehol nem lattam .... -.- juha bach elhangzottai alapjan is arra lehet kovetkeztetni hogy aizen meg el es orolle szenvedni fog.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12614 Dátum: 12 okt 04, 11:41:35 »

Yama verte múltkor a nyálát, hogy a kardja nélkül is tökös gyerek, szóval akkor most mutasson valamit, hogy mire ekkora az arca. Szerintem korai lenne még a 0. osztag, főleg ha Kubo húzni akarja pár évig a mangát. Szerintem a kapitányok leverik a sternitter-eket és amikor már csak Yuh marad akkor vissza vonul.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 839 840 [841] 842 843 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!