24 jún 28, 22:22:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 835 836 [837] 838 839 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577957 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12540 Dátum: 12 szep 29, 15:43:09 »

Igazatok lehet rini67 és DasOmen valami rejtélyes homály fedi  Ryuken-t.
Annyit tudunk hogy Isshin-t ismeri, akit sokan mások nem az SS-ben.
Nekem az egyik érdekes rész az volt, mikor Ichigo harcolt Kirgével és megemlítette Ishida szent nyílát.
Itt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/9
Főleg Kirge utolsó mondata tesz kíváncsivá. (Szerintem  tudja hogy Ishida az Ryuken fia és, hogy Ryuken milyen erős Quincy ezért milyen képességekkel bírhat a fia ) Mire Ichigo rákérdez " hogy érted ez?" Addigra Kirge kapcsol és befogja a száját.
Reménykedem mivel Kubo nyitva hagyta ezt az ajtót valamikor csak meg fog jelenni Ryuken és lesz egy visszaemlékezés vele kapcsolatban.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12541 Dátum: 12 szep 29, 16:36:33 »

Tudod, ahogy a manga irányítja az animéket úgy a filler animéknek is hatása lehet, sőt van az eredeti történetre. Ha egyszer így megírták és megcsinálták a filler animét akkor már később a manga írója sem igazán akar rajta változtatni. Másrészt nem lehet tudni, hogy a mangakának ezekbe a filler epizódokba mennyi beletekintése, beleszólása lehet. Az viszont biztos, hogy Kubonak ismernie és tudnia kell róluk, hogy ne rajzoljon és írjon azzal teljesen ellentétes dolgokat. Szinte biztos, hogy Kubo (nem mellesleg az összes mangaka) kidolgozott és átadott egy háttértörténetet amely keretein belül az anime készítői lavírozhatnak. Így nem mondanak ellent egymásnak.

Nem három nagy nemesi ház hanem valóban nyolc volt a nagy házak száma a történet szerint. Ez a rendes történetben is elhangzik még Byakuyáékkal kapcsolatban, hogy most ők a legnagyobb nemesi ház.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 16:43:34 írta rini67 » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12542 Dátum: 12 szep 29, 18:24:26 »

Igazatok lehet rini67 és DasOmen valami rejtélyes homály fedi  Ryuken-t.
Annyit tudunk hogy Isshin-t ismeri, akit sokan mások nem az SS-ben.
Nekem az egyik érdekes rész az volt, mikor Ichigo harcolt Kirgével és megemlítette Ishida szent nyílát.
Itt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/9
Főleg Kirge utolsó mondata tesz kíváncsivá. (Szerintem  tudja hogy Ishida az Ryuken fia és, hogy Ryuken milyen erős Quincy ezért milyen képességekkel bírhat a fia ) Mire Ichigo rákérdez " hogy érted ez?" Addigra Kirge kapcsol és befogja a száját.
Reménykedem mivel Kubo nyitva hagyta ezt az ajtót valamikor csak meg fog jelenni Ryuken és lesz egy visszaemlékezés vele kapcsolatban.

Mi van ha Ryuken volt a Quincy-k "szeme" ? Lehet hogy ő kémkedett ki minden infot nekik. Gyanúsan hamar elhalgatott Kirge, mintha valami titok lenne Ryukennel kapcsolatban, amit csak ők ismernek. Eleve elég gyanús hogy pont csak ő, és a fia maradt életben, és éldegélnek az emberek világában. Ishida nagyapja biztos tiszta, de Ryuken... Lehet azért csinálta ezt az "engem nemérdekel a Quincy-ség dolgot meg hogy ennek nincs haszna" hogy egy állcát tartson fent. És lehet hogy Ishidát is pont ezért akarta lebeszélni a Quincységről régen, mikor megtiltotta hogy a nagyapjával találkozzon, mert kiakarta hagyni ebből a balhéból a fiát, és tudta hogy előbb utóbb háború lesz újra. Meg mikor megígértette Ishidával hogy többé nelegyen köze a halálistenekhez, ezzel is mintha a fiát akarta volna védeni, hogy neváljék a Quincy-k ellenségévé, mert akkor megölik.

Az a baj hogy az összes infó Ryukenről, kb elfér 3 mondatban. Ezért szinte bármit kilehet belőle hozni, mert semmit nemt udunk róla.

De ha a spekulációm igaznak bizonyulna, akkor egy nagyon állat Ryuken vs Isshin harcot kilehetne hozni belőle. Isshin azt hitte hogy barátok, de mégis elárulta őket. Meg egy Isshin vs Ryuken ütközet is lehetne.

Ryuken biztos hogy tudott valamit a többi Quincy-ről amiről halgatott, ha áruló, ha nem.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 18:29:01 írta Szofron » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12543 Dátum: 12 szep 29, 18:59:32 »

Azért ilyet nem feltételeznék Ryukenről, hogy elárulná a barátait mert akár hogyan is nézzük Isshin és ők barátoknak tekinthetők. Én a titokzatosságon a visszavonulását, háttérben maradását értem. Inkább a kutatásai, munkáját tartom titokzatosnak de olyat nem feltételeznék róla, hogy elárulná őket. A többi quincyt valahogy úgy érzem, hogy ismerik és tisztelik Isshidáékat. ennek az okát remélem, hogy majd megtudjuk. Szerintem ők is SS háború 1000 évvel ezelőtti menekültjeinek leszármazottjai. Valamelyik család az eltűntek közül.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12544 Dátum: 12 szep 29, 19:27:40 »

Nem három nagy nemesi ház hanem valóban nyolc volt a nagy házak száma a történet szerint. Ez a rendes történetben is elhangzik még Byakuyáékkal kapcsolatban, hogy most ők a legnagyobb nemesi ház.

8 alapból - 4 ami most is létezik, - 1 a Siba ami lebukott = 3, én így számoltam.

Szerk.
max 3 nagyház lehetett a quincykkel
vagy ők maguk voltak egyek belőlük.

Idézetet írta: szofron
Mi van ha Ryuken volt a Quincy-k "szeme" ?

Na ez tetszik, hihetetlen, hogy nem csak a Vaizardok de még Isshinék is képesek voltak Aizen ellen menni de Ryükenről még csak nem is hallottunk, mai napig tartom továbbra is, hogy 20 éve Isshinék valami nagyot alkothattak minimum Ryükennel (ha nem még Uraharával, vagy még többen is), akár még névcsere is lehetett -ami magyarázná, hogy miért nem ismerik a Kurosaki nevet- lehet kicsit elnyújtott lenne, de nekem igen tetszene, főleg egy hosszabb visszaemlékezésben.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 19:31:24 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12545 Dátum: 12 szep 29, 20:06:46 »

Azért ilyet nem feltételeznék Ryukenről, hogy elárulná a barátait mert akár hogyan is nézzük Isshin és ők barátoknak tekinthetők. Én a titokzatosságon a visszavonulását, háttérben maradását értem. Inkább a kutatásai, munkáját tartom titokzatosnak de olyat nem feltételeznék róla, hogy elárulná őket. A többi quincyt valahogy úgy érzem, hogy ismerik és tisztelik Isshidáékat. ennek az okát remélem, hogy majd megtudjuk. Szerintem ők is SS háború 1000 évvel ezelőtti menekültjeinek leszármazottjai. Valamelyik család az eltűntek közül.

Pont ezért lenne ütős, mert senki sem feltételezné róla. Aizen, szerette Hinamori, és teljesen megbízott benne, aztán meg mégis leszúrta szemrebbenés nélkül. Senki nem feltételezte volna róla. Isshin és Ryuken is látszólag barátok, még ha kissé furán is fejezik ki barátságukat. aztán meg kitudja hogy kinek milyen sötét titka van.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12546 Dátum: 12 szep 29, 20:49:29 »

A Shiba családról nem tudjuk, hogy melyik kategóriába tartozott/tartozik. Hagyományosan, mint tűzijáték készítők Japánban és Kinában is a jól megbecsült családok közé tartoztak. Nem hiszem, hogy a legfelsőbb körökbe beletartozik a tűzijáték készítés és kereskedés. Másrészt nem azt mondták, hogy 3 + 1 család hanem 4. Tehát most is nagy tekintélyű az a család és nem egy lecsúszott bagázsról szól a történet.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12547 Dátum: 12 szep 30, 16:02:58 »

Én sem hinném hogy Ryuken áruló lenne, rini67-el értek egyet, és én is úgy képzelem, hogy 1000 éve a nagy csatában az egyik eltűnt nagy és erős nemesi ház leszármazottai. Így szerintem érthető lenne ha elmenekültek volna, de mindemellet nemesi vér folyna az ereikben, és ezért lehetnek ilyen erősek Ishidáék, amire Kirge is utal.t
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12548 Dátum: 12 szep 30, 19:44:05 »

Igazán dobhatnának már egy ijjat, nem tudom elfogadni hogy csak kardjuk van, az ál Bach meg kézzel csinált nyilat pff, miért nem ijjal? Ennyire nemlehetnek mások ezek az új Quincy-k hogy nelenne ijjuk.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12549 Dátum: 12 okt 01, 15:07:19 »

Igazán dobhatnának már egy ijjat, nem tudom elfogadni hogy csak kardjuk van, az ál Bach meg kézzel csinált nyilat pff, miért nem ijjal? Ennyire nemlehetnek mások ezek az új Quincy-k hogy nelenne ijjuk.

Magyarázható azzal, hogy mindenkinek más formájú íja van és kész, Uryuu meg Ryükené a hagyományos íj kinézetű, ezeké meg ilyen, nem azt mondom, hogy kielégítő válasz, de azt sosem mondták, hogy íj alakú íjaik vannak,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12550 Dátum: 12 okt 01, 15:33:05 »

Nem kell nekik íj, ha megnézzük nem szorulnak rá ilyen képességek mellett, hogy íjjal nyilazzanak össze-vissza.
Ha megnézzük Driscoll Berc és Yuha Bach is lándzsákat tud dobni. Bár mindkettő lándzsáját Yama fél kézzel eltolta/hárította mégiscsak ő a főkapitány. Yuha Bach fényistenes szétszaggatós technikája mellett nem hiszem, hogy kéne neki íj. Szeintem meg ők a modernebb Quincy-k közé tartoznak akik nem használnak íjjat, mint a régi nemzedéket képviselő Ishidáék.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12551 Dátum: 12 okt 01, 15:37:43 »

Vagy lehet hogy csak menőznek, hogy hű milyen frankó gyerekek vagyunk hogy a fő fegyverünk, az ijj nélkül végzünk a halálistenekkel. HM-be pár ezred rangú Quincy-nek viszont volt ijja, ilyen energiának kinéző, amilyen Ishidának volt először.

Lehet hogy csak akkor veszik majd elő, ha már nagyon szorult helyzetben vannak. Tudnak kézzel nyilat lőni, de nyílván csak 100-ad olyan gyenge, mintha ijjal csinálnák. Biztosra veszem hogy majd az ijjuk egy ilyen titkos ütőkártya lesz, amit majd akkor vesznek csak elő ha muszály.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12552 Dátum: 12 okt 01, 16:46:10 »

Ha Kenpachi egyszer netán felkelne mindegy lenne, hogy lenne íjuk vagy sem, egytől egyig ledarálná az összes Stern Ritter-t   Ördögi Fél kézzel roppantaná össze azokat a lándzsákat mint ahogyan Nnoitora ceróját megállította egy tenyérrel és elvágta a másik irányba  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 17:03:37 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12553 Dátum: 12 okt 01, 16:59:56 »

Kenpachi már megtette a dolgát a jelenlegi esetben. Ledarált három indiánt. Most egyenlőre kiírták a történésekből egy időre. Valószínűleg köszönheti Yamának, hogy megmentette az életét.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #12554 Dátum: 12 okt 01, 17:39:57 »

Kenpachinál már az jó hogy egyáltalán odatalált Nevet
Én most leginkább annak a kardnak a tulajára vagyok kíváncsi...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 835 836 [837] 838 839 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!