24 jún 28, 22:34:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 810 811 [812] 813 814 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577984 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #12165 Dátum: 12 aug 24, 13:31:16 »

A főkap megmutatta hogy nem a 20éveseké a világ gyerekek Nevet

Amúgy eddig csupán 14+1 guincy lenyomott több ezer shinigamit plusz byakuyát, renjit, rukiát, kirát és hisagi is rosszul néz ki... És még a kutató csoportot is lenyomta egy ismeretlen quincy Nevet
A másik oldalon eddig 4 halt meg... 3at Zaraki 1et meg a főkap nyomott le Nevet Ez így elég rossz helyzet xD
Viszont már legalább láttuk az u f e q r y o j betűs quincyket... Bár kíváncsi vagyok hogy annak aki őfelsége mellett áll mi a neve Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #12166 Dátum: 12 aug 24, 14:56:01 »

Kirge is két darabban van őt is halottnak számolhatod Nevet
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #12167 Dátum: 12 aug 24, 15:01:28 »

Őt azért nem vettem számba mert kinn van a homokozóba... És nem is fog onnan távozni Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12168 Dátum: 12 aug 24, 17:16:30 »

Lehet, hogy off kicsit - mondjuk nem találtam pontosabb témát -, de azért felteszem a kicsit amatőr kérdésemet: most végignéztem a pendulum részeket az animében és egy dolog eléggé szúrja a szemem. Aizen ugye elkezdi a hollowizáló kísérleteit, de milyen módon? A Hougyoku Uraharánál volt egészen sokáig...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #12169 Dátum: 12 aug 24, 17:18:16 »

Ha jól emlékszem Aizen mondja, hogy alkotott ő is Hougyokukat, csak azok selejtek lettek, Uraharáé pedig tökéletes.
Naplózva
greg18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #12170 Dátum: 12 aug 24, 17:18:44 »

Srácok.
Most nagyon hülye kérdést fogok feltenni, de nem találtam a vonatkozó részt, szóval megkérdem.
Jama bának meg a két kapitánynak Kyouraku Shunsuinak és Ukitake Jyuushironak láttuk már valahol a bankai-át?
Kicsit most összezavar, hogy amiket tőlük láttunk eddigi pályafutásuk alatt az a shikai-uk vagy a bankai-uk volt?
Köszy a választ előre is.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12171 Dátum: 12 aug 24, 17:20:36 »

Még jó pár kapitánynak nem láttuk a bankai-át, és remélhetőleg ez rövid időn belül megtörténik. Mosolyog

renato: nekem egyáltalán nem rémlik ilyen, nem tudod véletlenül, hogy ez hol hangzik el?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12172 Dátum: 12 aug 24, 17:43:43 »

Uraharáé sem lett befejezve Nevet
Aizen innentől magyarázza a dolgot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12173 Dátum: 12 aug 24, 17:52:42 »

Köszi, tényleg teljesen elfelejtettem ezt a részt... Mosolyog
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12174 Dátum: 12 aug 24, 17:59:23 »

Srácok.
Most nagyon hülye kérdést fogok feltenni, de nem találtam a vonatkozó részt, szóval megkérdem.
Jama bának meg a két kapitánynak Kyouraku Shunsuinak és Ukitake Jyuushironak láttuk már valahol a bankai-át?
Kicsit most összezavar, hogy amiket tőlük láttunk eddigi pályafutásuk alatt az a shikai-uk vagy a bankai-uk volt?
Köszy a választ előre is.

Csak shikait mutattak. Ők ketten Yama tanítványai szóval nagyon erősek és eddig nem kellett a Bankai tőlük, bár én az espadak ellen hiányoltam, és Ukitaket hamar ki is ütik. Most meg azért nem veszik majd elő, h ne lopják el. De szerintem ezt a bankai lopást azért találta ki Kubo mert a Bankaiokat meg nem tudja kitalálni  Pojén.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #12175 Dátum: 12 aug 24, 18:06:35 »

ikszdé Sztem meg azért az egy képért hogy yamának lerajzolhassa a dühös fejét. ikszdé Vagy nem, inkább hogy most ők itt nagy felfordulást tudjanak okozni.
De a visszavágóban, ha lesz már nem hiszem hogy nagy szerepe lesz urahara lassan kiötli a megoldást rá. ^^ Ha nem halt meg.. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12176 Dátum: 12 aug 24, 18:20:36 »

Reméljük úgy lesz Pontosan. Én is szeretném látni a ''nagyok'' bankaiját de eddig olyan szépen hárított mindig Kubo ... tartok tőle, hogy nem látunk most sem végső formákat  Szomorú.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12177 Dátum: 12 aug 24, 18:46:01 »

Addig még várhatunk. Szerintem most még nem látjuk a bankaiokat. Először vissza kell szorítani a quincyket majd miután a kutató laborban megfejtik a lopás lehetőségét akkor mennek át támadásba. Na onnantól fogjuk látni ezeket a bankai formákat, már akiét.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12178 Dátum: 12 aug 24, 18:53:08 »

Srácok.
Most nagyon hülye kérdést fogok feltenni, de nem találtam a vonatkozó részt, szóval megkérdem.
Jama bának meg a két kapitánynak Kyouraku Shunsuinak és Ukitake Jyuushironak láttuk már valahol a bankai-át?
Kicsit most összezavar, hogy amiket tőlük láttunk eddigi pályafutásuk alatt az a shikai-uk vagy a bankai-uk volt?
Köszy a választ előre is.

Egyiknek se láttuk a bankaiját még. Shikai volt eddig minden tőlük.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12179 Dátum: 12 aug 25, 17:46:08 »

Yama-jii is király volt ebben a részben Nevet Legalább annyit megtudtunk a hadnagyáról, hogy viszonylag baráti viszonyban állt a Főparancsnokkal. De ha megvolt a Bankai-ja akkor miért nem volt kapitány? Vagy azért volt a főparancsnok mellett, mert ő volt a legerősebb a hadnagyok közül vagy mi?
Írtátok páran, hogy milyen gyenge volt amikor Ichigo kiütötte. Lehet, hogy azért volt ez, mert távol volt a harcoktól. Yama-jii mellett mondjuk nem is igazán kellett előhúznia a kardját  ikszdé

Már nagyon várom a folytatást. A Bleach az utóbbi időben olyan színvonalat ért el, hogy már szinte nem is érdekel, hogy mi lesz a Naruto-ban. Engem most jobban érdekel, hogy ki Urahara támadója, milyen Kyoraku és Ukitake bankai-ja, hol a fenében van már Yoruichi, stb, mint Tobi kiléte  ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 810 811 [812] 813 814 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!