24 szep 29, 23:46:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 811 812 [813] 814 815 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703152 alkalommal)
0 Felhasználó és 256 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12180 Dátum: 12 aug 25, 17:51:05 »

Ha jól emlékszem Sasakibe azért nem lett kapitány mert valami olyasmit mondott, hogy amíg Yamamoto a főkapitány, addig ő a hadnagya lesz.

Yoruichi meg bárhol felbukkanhat. Lehet, hogy macskaalakban utazza körbe a világot. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12181 Dátum: 12 aug 25, 19:29:23 »

Igen, valami ilyesmit mondott Sasakibe. Valahogy úgy fogalmazott, hogy ő nem akar kapitány lenni hanem amíg lehet addig Yamát akarja szolgálni. Mondjuk itt a részben nem szolgálatról emlékezett vissza Yama hanem mint a jobbkezéről.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12182 Dátum: 12 aug 27, 00:11:08 »

Amúgy Kenpachi is hihetetlen nagy troll karakter. Ugye miután Ichigo helybenhagyta, a kardjához próbált beszélni. Bountos arc-ban azthiszem nem is szerepelt. Sőt, még a fillerekben sem. Gyakorlatilag alig láttuk, de azóta mintha VALAMI OKNÁL FOGVA  Nevet méginkább megjött a kedve és azóta is próbált kicsikarni egy újabb mérkőzést Ichigo ellen (és nagy buzgón keresi azóta is a méltó ellenfelet. Nnoitra volt, aki ellen eddig a legtöbb erejét vetette be Ichigo mellett ugyebár)
Magyarul. Látok rá egy lepkefingnyi esélyt, hogy megbeszélte a nézeteltéréseket a kardjával. Ennek nagyban ellentmondhat, hogy Aizen leverésével vége lett volna a mangának, de talán hogy így alakult, méltó magasságokba emelhetné a karaktert. (Kyouraku mellett a kedvencem)
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12183 Dátum: 12 aug 27, 00:48:42 »

Most Daishi hszét nézve azon gondolkodtam ,hogy ha az Aizenes részeknél vége lett volna eredetileg a történetnek ,akkor néhány karakterre ki sem tért volna Kubo?!
Gondolok itt Kyouraku bankaiára mondjuk ,vagy épp unohanára akiről semmit nem tudunk.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12184 Dátum: 12 aug 27, 01:01:05 »

Unohana bankaijáról egyszer már volt egy diskurzus, s akkor annyiban maradt, hogy talán az a gyógyító rája az. Ez volt a végső megállapítás, ha jól emlékszem.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12185 Dátum: 12 aug 27, 01:02:38 »

én nem a fórumon való találgatásokra gondolok ,hanem a hivatalosan mangában megjelenő információkra.Szerintem egyébként az nem a bankai .
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12186 Dátum: 12 aug 27, 01:05:59 »

Nem értelek. Ha eredetileg a 60. anime rész körül vége lett volna a történetnek (mint ahogy tervezve volt eredetileg) akkor megtudtad volna, hogy mi a többi kapitánynak a bankaia? Egyszerűen minden kérdésre nem lehet válaszolni, más dolgok meg nem annyira fontosak, hogy befolyásolják a történetet. Így lehet, hogy választ sem kapunk ezekre a kérdésekre. Más kérdésekre meg talán válaszolt csak mi nem értettük meg, vagy nem akarjuk elfogadni a válaszát. Ilyen volt szerintem az Espada és a VL téma. Engem inkább az zavarna, ha olyan dolgokat nem dolgoz ki amelyeket az interjúiban emlegetett. Ilyen volt az Isshin szál és említette Unohana történetét is.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12187 Dátum: 12 aug 27, 01:59:32 »

Nem is várom el ,hogy mindent bemutasson ,de például Unohana történetét vagy éppenséggel Isshint ,aki egy "fontos" szereplő a történetben ,mármint csak ichigo apja ,illene bemutatni a történetét.

Ezen felül ,ha Aizen után beakarta fejezni ,akkor a fake karakura részeknél simán bemutathatta volna kyouraku illetve Ukitake bankaiját.Nem rossz indulatból ,de szerintem nem talált megfelelő képességet nekik ,mondjuk ezt pofátlanság egy ilyen mangakáról állítnai ,főleg most mikor beindult a story.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12188 Dátum: 12 aug 27, 07:28:13 »

Unohana bankaijáról egyszer már volt egy diskurzus, s akkor annyiban maradt, hogy talán az a gyógyító rája az. Ez volt a végső megállapítás, ha jól emlékszem.

Az csupán a Shikai, linkeltem mangaoldalt is bizonyítéknak. Ebben egyeztünk meg.  Mosolyog
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12189 Dátum: 12 aug 27, 15:02:09 »

Sasakibe a bankai ellenére pont azért nem lett kapitány, amiért Ikkaku sem vállalta el. Ő Zaraki oldalán akar meghalni, Sasakibe pedig kiderült, hogy a főkapitány jobbkezeként képzelte el az egész életét. Valószínűleg büszkeségből nem használta a bankaiát (mint Ikkaku, de Yumichika sem használja a normális shikai-át szintén büszkeségből, pedig Yumichika arathatna a shikai-ával szerintem a Quincy-k ellen)
Ami még érdekes, hogy eddig egyetlen Kidou sem került elő még a Quincy-k ellen, pedig Byakuya megpróbálhatott volna egy 70+-os Kidout, sőt azt sem próbálta meg, hogy a 81-enek.s Bakodou, a Danku vajon útját állja-e a Quincy képességek
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12190 Dátum: 12 aug 27, 15:53:14 »

Hát abból a 3 harcból ítélve ami eddig lezajlott Yamának nem volt rá szüksége, Byakuya megrémült így nem volt az eszébe, hogy most pont egy Kidout kellene használnia, Urahara meg használt egyet de az a látszat ellenére nem fektette ki Opiét.
Lehet, hogy azért nem használnak kidou-t mert Ishida is képes volt elnyelni Cirucci energia alapú fegyverét a Seele Schneiderrel. Szerintem a Kidoukra is hasonló hatással lehet. Biztos ezeknek a Quincyknek is van raktáron egy, kettő. De mivel valószínűleg még soha nem láttak olyat a Shinigamik, ezért még nem tudhatják, hogy mivel állnak szemben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12191 Dátum: 12 aug 27, 18:38:22 »

Most nézegetem újra a fejezeteket és összehasonlítottam a mostani kenpachit az előzővel. Nagyon sokat erősödött. Alapul véve a Nnoitra elleni 2 kezes szemfedő nélküli kendo csapását és a mostani csapásának az erejét a fő gonosz ellen. Képes volt 1 kézzel és szemfedővel elérni majdnem azt az erőt vagy el is érte mint amit kibocsájtott Nnoitra ellen 2 kézzel és szemfedő nélkül. WOW! Milyen lehet szemfedő nélkül és 2 kézzel? Biztos a 3-4x-ese
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12192 Dátum: 12 aug 27, 22:46:19 »

és ezt mi alapján állapítottad meg? Mert valahol akkor itt a bleachben nem lehet normálisan megállapítani az erőszinteket...
Bár azt nem tagadom valóban erősödött.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12193 Dátum: 12 aug 27, 23:21:44 »

Ezek alapján.

Itt készül támadni 1 kézzel és szemfedővel: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/503/7
És itt az eredménye a támadásnak: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/503/8

Most ezt hasonlítsuk össze ezzel: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/312/3
Ez az eredménye annak hogy 2 kézzel és szemfedő nélkül ilyen erős a támadás. Most belegondolva olyan sokat erősödött hogy 1 kézzel és szemfedővel képes a 2x-eresét elérni ennek. Hát bele se merek gondolni akkor milyen erős lehet úgy. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 23:23:19 írta Kentonsama » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12194 Dátum: 12 aug 28, 10:03:09 »

"Mert valahol akkor itt a bleachben nem lehet normálisan megállapítani az erőszinteket...
Bár azt nem tagadom valóban erősödött."
Naplózva
Oldalak: 1 ... 811 812 [813] 814 815 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!