24 jún 28, 22:18:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577949 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11265 Dátum: 12 ápr 18, 21:17:27 »

Hmm így magyarul már világosabb. Nevet Mayuri a saját szakállára dolgozik. És akkor a Bossnak is megvannak a verőlegényei csillaglovag néven. Yama azért volt képtelen megölni, mert lelkileg vagy testileg nem volt rá képes ? Mert nem derül ki tisztán. És szokatlan lenne, ha a kemény Yamabá megkönyörült volna az ellenségén.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11266 Dátum: 12 ápr 18, 21:42:45 »

Valószínűleg Mayuri a lelkiekre gondolt és ezzel vádolta meg Yamát. Másrészt valószínűleg Yama sem volt ilyen 1000 éve mint amilyennek mi ismerjük. Azért láttuk Aizen ellen is és most Sasakibe halálakor is, hogy vannak érzelmei az öregnek.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11267 Dátum: 12 ápr 18, 22:26:06 »

Hm... nem volt rossz a fejezet, nekem tetszett. Habár kicsit a téma ugyanaz, mint Aizennél, Ichigo betört akkor is, akkor már nem volt ott Aizen, hanem már máshol volt, ennyire nem tud újat kitalálni Kubo? Gondolkozik
Habár most érdekel, hogy Ichigo vs. német tisztek hogy végződik Mosolyog (bár sejthető, hogy ki fog nyerni Hümm-hümm )
Hm... és ha 1000 éve történt ez a bukás? Akkor miért nem említették valamikor, talán próbálták eltussolni? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11268 Dátum: 12 ápr 18, 22:45:50 »

Az ezer évvel ezelőtti csatáról volt már szó a történetben csak nem volt semmi kifejtés róla. Csak megemlítették az esetet. Ezen nem akadnék fenn, hogy mindig így támadnak. Ez már taktikai lépés, hogy akkor kell támadni amikor az ellenfél valamilyen fontos elemei nincsenek ott. Aizen is ezt használta ki, hogy négy kapitány nem lehetett ott, így gyengébb volt az ellenfél. Most tartanak Ichigotól de szerintem a góré is tisztában van vele, hogy a kapitánya nem győzhet, de feltarthatja Ichigot. Azt mondjuk nem értem, hogy nem mindegy, hogy Ichigo itt vagy Karakurában van? Innét is tud menni SS-be hiszen Urahara vele van aki képes kaput nyitni a Dangain keresztül.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11269 Dátum: 12 ápr 19, 08:51:24 »

Karakurában senki sincs aki lefoglalhatná őket, így a támadás megkezdésével már javában úton lennének SS felé.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11270 Dátum: 12 ápr 19, 11:19:45 »

Viszont sztem igen érdekes ennek a Quincy kapitánynak a "kardja"  Gondolkozik
http://img.mangastream.com/m/53/35388605/986420b69d5932129845fb3d3e42a018.png
Olyan mintha íj lenne, de ugye kardként is lehet használni, vagy éppen fordítva....
Kíváncsi leszek erre, és reméljük eperke a nagy tudás szomjában rá is kérdez (logikusan csak akkor hogyha kardként fogja használni) hogy mi ez a kard, hisz a Quincyk íjat használnak, arra meg készségesen válaszolni fog, vagy csak úgy magától elkezd majd belőle dőlni a szó, és akkor úgy tudjuk meg, már ha megtudjuk ilyen hamar  ikszdé
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11271 Dátum: 12 ápr 22, 09:42:23 »

Hát szerintem se quincyk, csak olyan erejük is van. A hadnagy akit kinyirtak azt mondta, hogy tudnak bankait szóval shinigami erejük is van. Bár az már az Aizen álltal feltuningolt Starkeknak is volt. Ezek ember kinézetü mókusok akik mindenféle erővel rendelkeznek és nem viccelnek... örülök, h végre valaki elhunyt a Bleachbe is eddig mindig aldozatok nélkül nyerték a csatákat, ezért élethűbb a naruto szerintem Nyelvesít na de ez már off volt  Ördögi
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11272 Dátum: 12 ápr 25, 16:16:35 »

Azért hívhatjuk őket quincyknek mert pont olyan erőket használnak mint Ishidáék. Éppen az előző mangában mondja Sasakibe, http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/488/13 hogy nem bankait használnak hanem blokkolni képesek azt. Az előző mangában rosszul lett fordítva.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11273 Dátum: 12 ápr 28, 13:54:45 »

http://www.mangahere.com/manga/bleach/v53/c490/

Itt a következő rész.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11274 Dátum: 12 ápr 28, 14:21:56 »

Ez jó kis rész volt Kúl Tetszett Urahara reakciója...rem befog szállnia buliba Ördögi az ellenség me megérkezett SS-be, jó ksi csatáknak nézünk elébe kacsint
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11275 Dátum: 12 ápr 28, 14:26:23 »

Hát egy erős közepessel értékelném a fejezetet. Már kezd idegesítő lenni, hogy a 17 képből vagy csak 2 SS-es és a többiben meg Ichigo bunyózik...megint! Jó lenne, ha megállapodna már valahol a történet. Ne váltogassunk mindig helyszínt. Remélem a következő fejezet csak SS-es lesz, hiszen azzal ért véget a mostani.
De amúgy biztos van olyan is, akinek meg pont az a jó, ha Ichigo harcol.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 28, 14:26:58 írta Domynyk » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #11276 Dátum: 12 ápr 29, 18:23:03 »

Most már 75%-ban biztos vagyok benne , hogy Ishidának van valami kapcsolata "Őfelségével". Van egy olyan előérzésem , hogy most SS-t tényleg elfoglalják és egy ideig az övék is lesz .(Most már nyugodtan felbukkanhatna a 0. osztag .)
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11277 Dátum: 12 ápr 29, 18:30:07 »

Vajon ki lehet a maradék 4 nem kívánatos személy ?  Yamabá valószínű, marad 3. Talán Aizen meg Urahara és esetleg Ryuken ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11278 Dátum: 12 ápr 29, 18:38:30 »

Talán igen. Mindannyian vannak azon a szinten, hogy felvegyék a versenyt az ellenséggel.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11279 Dátum: 12 ápr 29, 18:43:55 »

Ha rajtam múlna akkor én Ichigo, Yama, Urahara és Kenpachira tippelnék. Mind a négynek nagyon megvan az a képessége, hogy féljenek tőlük. Ichigot tudjuk miért, Yama egyszerűen baromi erős, Urahara az esze és ereje miatt, Kenpachi pedig a szellemi erőre épülő ereje miatt. Viszont nem zárnám ki Isshin és Ryuuken lehetőségét se.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!