24 szep 29, 23:45:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 748 749 [750] 751 752 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703118 alkalommal)
0 Felhasználó és 228 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11235 Dátum: 12 ápr 13, 09:47:50 »

Azért nem teljesen érnek semmit. Ez csak viszonyítás kérdése. Négy hadnagyot simán kiiktattak a harcból komolyabb megerőltetés nélkül. Így most ez a kis összeröffenés jól mutatja, hogy ez a kapitány milyen erőviszonyt képvisel. Mire kell felkészülnie Ichigonak. Az már más kérdés, hogy nem változtak semmit. Nagy az arcuk és állandóan veszekednek minden kis apróságon.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11236 Dátum: 12 ápr 13, 13:26:16 »

Aion intézett el pár hadnagyot, egyenként nem sokat érnek komolyabb ellenfelekkel szemben, és mint láttuk a csapatmunka sem az erősségük.  Nevet

Most lehet hogy egy oltári nagy marhaságot fogok mondani de mi van akkor ha ezek az un Quincyk valójában egyfajta hibridek amiket Aizen alkotott még anno mikor "kutatott" az "istenné" válás útja után. Akkor alkotta meg ezeket a hibrideket. Tuti hogy lesz valami közük aizenhez, Nem tudom miért de így érzem.

Szerintem Aizennek semmi köze sincs ezekhez. Ha szerepel is majd a folytatásban (ami tényleg esélyes), egészen más ok miatt kerül be ismét a történetbe...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11237 Dátum: 12 ápr 13, 13:47:39 »

Csakhogy Alon nem létezik nélkülük illetve a három liba karja nélkül. Ez a kapitány sem engedte meg, hogy előhívják Alont. Semmi perc alatt szétszedte őket, holott ezeknek az ereje éppen Alon megidézésében csúcsosodik ki. Amúgy valószínűleg nemigazán erős egyik sem. Valamivel a hadnagyi szint környéke alatt lehet az erejük. Olyan 3. és 4. tiszt szintűek lehetnek.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11238 Dátum: 12 ápr 13, 14:02:55 »

Azt nem is tagadom, csak annyit írtam hogy egymaguk érnek keveset...
Aion "megidézéséhez" pedig vmennyi idő is biztosan kell (mondjuk arra nem emlékszem pontosan, hogy mennyi is), így egy erősebb ellenfél gyors támadása ellen teljesen védtelenek
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11239 Dátum: 12 ápr 14, 22:04:42 »

Persze, hogy kell idő, bár ettől független Alont sem tartom nagyon erősnek. Másrészt ők éppen ezért vannak hárman mert egyedül gyengék. Alon talán egy gyengébb kapitány erejével érhet fel. Másrészt azért nem olyan gyengék hiszen egy kard erejével kombinált tűzvarázs szinte semmi kárt nem okozott számukra. Inkább az a bajuk, hogy túlságosan beképzeltek az erejükhöz mérten. Ezért figyelmetlenek mások erejére.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11240 Dátum: 12 ápr 17, 19:25:44 »

sziasztok.
a mangában hanyadik fejezettől kezdődik a legújabb arc? ez a quincyk meghódították hueco mundot... elolvastam az utolsó 2 fejezetet és tetszett, és egyenlőre ez jött le. gondolom ez rögtön a fullbringer arc után van, de azt nem olvastam szóval ezért kérnék 1 kis eligazítást Nyelvesít.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11241 Dátum: 12 ápr 18, 14:13:26 »

Kint a manga 489. fejezete.

http://www.mangareader.net/bleach/489
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11242 Dátum: 12 ápr 18, 14:19:35 »

A mostani manga alapján úgy tűnik, adott egy főboss, aki kb. egy szinten van a főkapitánnyal.  smirksweat
SS tényleg össze kell kapja magát...
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 14:20:18 írta TsunadeHime » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11243 Dátum: 12 ápr 18, 14:27:00 »

Hát olybá tűnik... 1000 éve nem sikerült yamatonak meg ölnie őt... Durva lehet, de nem értem még mindíg a kardot meg az íjjat sem..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #11244 Dátum: 12 ápr 18, 14:49:20 »

Oh mein got germans in da house  ikszdé .
Boss aztán tényleg übermensch 1000 év ..... milyen vitaminokat evett az hogy addig húzta ?
Drukkolok nekik tarolják le SS-t .
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11245 Dátum: 12 ápr 18, 14:59:21 »

Hát olybá tűnik... 1000 éve nem sikerült yamatonak meg ölnie őt... Durva lehet, de nem értem még mindíg a kardot meg az íjjat sem..

Semmi sem bizonyítja, hogy a Quincyk az íjon kívül mást ne tudnának. Bármilyen fegyvernemet képesek alakítani.

Őfelsége meg lehet akár egy shinigami is, mert a Quincy is ember. És nem él meg 1000 évet.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 15:05:29 írta SSS » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11246 Dátum: 12 ápr 18, 15:31:27 »

Ez így igaz. Jó példa rá Ishida Zeiel Sneider fegyvere. Az állítása ellenére használta kardként meg nyílként is. Maga talán észre sem vette  vagy nem is gondolta volna, hogy ott és akkor kardként funkcionált. Az is igaz, hogy ő nyílként gondol rá elsősorban, de azért másra is jó.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11247 Dátum: 12 ápr 18, 15:36:47 »

Ha Yamával is harcolt ezer éve, akkor egyrészt nem mai csirke már ő sem, meg durva arc lehet xD Erre legalább jó volt a  fejezet.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #11248 Dátum: 12 ápr 18, 15:56:41 »

Lőjetek főbe de a mai fejezetet el olvasva nekem a fő csóka tényleg úgy tűnik mintha az öreg zangesut látnám......
Ráadásul mikor el mondanák ichinek hogy pontosan kik is ők helyszínt vált kubo......... am jó fejezet volt de ez már idegesítő kubo senseitől ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 15:58:19 írta xXKiraXx » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11249 Dátum: 12 ápr 18, 16:07:00 »

Szerintem ez egy nagyon jó fejezet volt. Bírom, hogy mindenki Mayurit b*szogatta, hogy miért nem dolgoznak hamarabb, meg hogy miért csak most tudnak erről. Yamanak is először a saját háza tájan kéne körülnéznie, mert elég nagy barom, hogy nem vette figyelembe azt az  1000 éve adott jelentést és nem is ölte meg a boss-t....de legalább Mayuri kimondta nyiltan, hogy ez a főtaicho hibája Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 17:13:02 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 ... 748 749 [750] 751 752 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!