24 jún 28, 22:20:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577955 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11220 Dátum: 12 ápr 11, 16:23:53 »

Amúgy mintha változott volna Mayuri modora nem? "bölcs kapitányok"-nak szólította a többieket, és megköszönte Akonnak a jelentést... nem vártam tőle Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11221 Dátum: 12 ápr 11, 17:12:24 »

Szerintem nem változott a modora... Egyszerű cinizmus. Mellesleg ez a fejezet is ugyanolyan, mint az eddigiek, a különbség annyi, hogy Kubo definiálta az eddig találgatott lényeket...  :'D
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11222 Dátum: 12 ápr 11, 17:54:40 »

Tényleg elég jó rész volt, de én még mindig kételkedem abban hogy sima quincik lennének az ellenségek.  Ördögi
Sehol nem láttam legalábbis a közkatonáknál semmi íjat, sem egyéb reiatsu alapú fegyvereket (kivéve a kis bossnál jelent meg egy pillanatra), pedig Ishida nem egyszer mondta a manga során hogy a quincik fegyvere az íj.
Persze ez lehet hogy megváltozott valamennyire az eltűnésük óta, fejleszthettek ki egyéb harci eszközöket, mint a bankai-olvasztó, de hogy ennyire különböző legyen a korábbihoz képest...nekem legalábbis gyanús.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11223 Dátum: 12 ápr 11, 18:09:05 »

Szerintem az összesnek Reatsu alapú íja van. Ha jól emlékszem egyedül Ryuken használt nem Reatsu alapút. Haladni kell a korral. Nevet

Szayel Aporro tudná pusztítani a Quincyket, hisz Ishidát már kianalizálta. Kb sebezhetetlen lenne velük szemben. De sajna már felfobta a pacskert.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11224 Dátum: 12 ápr 11, 18:43:38 »

Nem tudna Aporo sem tenni semmit mert nem a quincyket analizálta hanem Ishidát mint quincy. Tehát Ishida szellemi erejét quincyként. Amúgy ahogy írod, mindegyik szellemi erő íjat használ amit az adott pillanatban hoz létre, különben zsebre tett kézzel flangálnak a harcmezőn. Másrészt tényleg nem mondhatjuk azt, hogy ezek tiszta quincyk hiszen szolgálnak náluk hollowok is. A rendes quincyk pedig ki nem állhatják a hollowokat. Inkább úgy fogalmaznék, hogy quincyként használják a szellemi erejüket. Ettől viszont SS számára az azonosságuk egyre megy.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11225 Dátum: 12 ápr 11, 19:12:49 »

Igen szerintem sem quincyk... csak hasonló módón használják az erejüket, egyébként meg akkor ishidát is ellenfélként kezelné soul society..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #11226 Dátum: 12 ápr 11, 20:28:50 »

azért nem gondoltam volna, hogy ez a manga így megtud még lepni.... quincyk? na neee hát nem Ishida az utolsó quincy? erre most feltűnik egy rakás xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11227 Dátum: 12 ápr 12, 17:59:29 »

Ishida apja is eléggé Quincynek tűnt. Biztos csak délibábXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #11228 Dátum: 12 ápr 12, 18:04:56 »

jó igaz... az apját elfelejtettem
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11229 Dátum: 12 ápr 12, 18:05:56 »

Ezek a kiirtottuk, lemészároltuk, megöltük szavak elég sokszor szerepelnek a manga történetekben. Mindig nagy kijelentésnek próbálják használni aztán később szinte mindig kiderül, hogy korántsem igaz.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11230 Dátum: 12 ápr 12, 21:38:59 »

Okké, ez a fejezet most kivételesen tetszett. Yama bá nem is kicsit van kibukva, bár azért némiképp (teljes egészében) meg lehet érteni, mert végülis kinyírták a hadnagyát és bepofátlankodtak SS-be. Okké, erről ennyit.

Quincyk? Meglepő fordulatnak mondhatnánk, ha nem került volna már többször is szóba. Én inkább azon gondolkodom, hogy ehhez az egészhez van-e egyáltalán valami köze Ishida apjának, mert ő ugyebár híres a shinigamik "szeretetéről". Bár az is igaz, hogy Kurosaki faterral valamilyen szinten jóban van, már ha nevezhetjük így a viszonyukat, bár a fiacskáik is ilyenek. És egyáltalán... hol a jó égben bújtak meg ezek a pofák eddig? Ha annyira keresték, meg irtották volna a shinigamik a quincyket, akkor hogy nem találták meg? Végülis még ha nagyon elrejtik a reiatsujukat, még akkor sem tudnak úgy igazán elbújni. Hacsak...
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #11231 Dátum: 12 ápr 12, 21:39:57 »

Most lehet hogy egy oltári nagy marhaságot fogok mondani de mi van akkor ha ezek az un Quincyk valójában egyfajta hibridek amiket Aizen alkotott még anno mikor "kutatott" az "istenné" válás útja után. Akkor alkotta meg ezeket a hibrideket. Tuti hogy lesz valami közük aizenhez, Nem tudom miért de így érzem.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11232 Dátum: 12 ápr 12, 22:25:59 »

Most lehet hogy egy oltári nagy marhaságot fogok mondani de mi van akkor ha ezek az un Quincyk valójában egyfajta hibridek amiket Aizen alkotott még anno mikor "kutatott" az "istenné" válás útja után. Akkor alkotta meg ezeket a hibrideket. Tuti hogy lesz valami közük aizenhez, Nem tudom miért de így érzem.

Szerintem akkor kapnának sokan heregörcsöt, ha ez így lenne!  ikszdé  Kiröhög

De a saját nézettem erről; szerintem elképzelhető lenne, de nem hiszem hogy sok köze lenne hozzá a megalkotásukban, inkább csak kísérletek formájában lenne köze hozzá talán, de viszont így meglenne hogy hogyan lehetne visszahozni Aizent a történetbe.
Pl megy a harc nagyban, aztán valami fő muftis körökbe tartózó emberke elszólja magát, és akkor mennek Aizenért a tájcsók hogy kikérdezzék ésatöbbi...
Persze nem lenne segítő kész, és vagy megszökne, vagy az egyik ilyen un Quincy (Talán pont a "Királyuk") megölné valami különleges cuccal amit direkt ezért készítettek mielőtt válaszolna nekik és lényeges információkhoz juttatná őket...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11233 Dátum: 12 ápr 13, 05:15:33 »

Azt viszont nem tudom elképzelni, vagy csak nyögve nyelősen végső esetben hogy ichigoék oldalán harcoljon.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #11234 Dátum: 12 ápr 13, 06:15:55 »

Ez a fejezet tényleg jó volt. Harribel verebei, mint sejtettem sz*rt sem értek a szájkaratén kívül és ezt tükrözte a végeredmény is egyáltalán nem kár értük, csak pazarolták az értékes helyet az oldalon.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!