24 szep 29, 23:38:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 752 753 [754] 755 756 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702970 alkalommal)
0 Felhasználó és 128 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11295 Dátum: 12 máj 09, 16:16:08 »

Nem is volt olyan rossz rész.  Örülök, hogy Harribel alárendeltjei nem adják olyan könnyen az életüket  Nevet Hajrá Tres bestia!
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11296 Dátum: 12 máj 09, 16:19:24 »

Hát megint nem láttuk SS-t és a taichokat -.- de Apacciék jók voltak Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11297 Dátum: 12 máj 09, 18:33:39 »

Nekem még mindig nem hozza a várt szintet a manga. Ezeknek a arrancaroknak már rég holtan kéne feküdni egy sírban vagy bárhol. Nem tudom minek hozta őket vissza. Ezzel csak a főtaichoról alkotott képet rombolja le Kubo. Nem akarom elhinni, hogy nem ölte meg őket. Ha meg meghaltak Orihime nyaljon sótXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11298 Dátum: 12 máj 09, 18:39:26 »

Én nem bánom, hogy maradt még néhány arrancar, köztük Harribel és az alárendeltjei. Végül is ez az ők harcuk is.
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11299 Dátum: 12 máj 09, 18:49:38 »

Szerintem sincs baj h még maradtak páran. Azért csak nem kéne kiirtani mindet, mert valljuk be, sztem volt pár jó karakter köztük is. És amúgy is, mi lenne a világ egyensúlyával? kacsint Nevet
Meg sztem SS-nek szüksége lesz minden segítségre a harcban, szóval jó, hogy még megvannak ők Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 09, 18:51:13 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11300 Dátum: 12 máj 09, 20:03:38 »

Yama direkt mondta, hogy a tisztelete jeléül csak egy kis pirítást kapnak. Elég gyengét, hogy az egyikük eltudjon jutni Orihiméhez segítségért. Mosolyog

Franc ebbe a kapitányba. Pont amikor esély lett volna, hogy a mostani erejével Orihime rendbe tudná hozni Nel maszkját, akkor szívja be Santen Kesshunt >.<
De a vége izgalmasabb volt, amikor Ayon összetörte a kis támadását a gyűjtött Rehivel egyetemben aztán kapott egy bal egyenest. Nevet Kirge az utolsó oldalon elég megviseltnek látszik, kíváncsi vagyok, hogy mikor fog felkelni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #11301 Dátum: 12 máj 09, 20:25:02 »

Én azt hittem Kurosaki vált Bankaiba... Kubo ezt hogy hagyhatta ki ?  Facegű
Azért azt kicsit durvának tartom hogy shikai-t csak úgy nyakkal kivédte az ürge.
Tipikus Ichigo őt sose érdekli semmi az ellenséggel kapcsolatban , pedig már lehetne annyi tapasztalata , nem nagyon fejlödik e- téren , Kubo ziccere.
Ayon megjelenése annyira várható volt, mint a benzinár emelkedés , az lepett volna meg ha nem jelenik meg.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11302 Dátum: 12 máj 09, 20:55:34 »

Akkor meg állandóan azzal vádolnák Ichigot, hogy megint bankait használ. Így is minden honnét ezzel támadják, hogy azonnal használni kezdi a bankai formát, olyan mint Komamura. Egyszerűen nem érzi olyan erősnek a fickót, hogy használnia kellene. Másrészt lehet, hogy többet akar megtudni a fickó képességeiről. Engedi, hogy had érezze magát nyeregben, így többet beszél mint kellene. Ha egyből lenyomná akkor nem tudna meg tőle semmit.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #11303 Dátum: 12 máj 09, 21:03:02 »

Így se soakt fog tőle megtudni ha állandóan elcsitítja ,pedig azért kis háttér információk nekünk is jól jönnének.
Nekem csak annyit a bajom ,hogy ez a quincy ürge is olyan jellemtelen ,áhhh
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11304 Dátum: 12 máj 10, 05:02:44 »

Hát nem tudom mivel fogja ichigo legyőzni akkor a fő boss-t ha ez a nyápic is ilyen erős.. meg ez az átváltozás.... hát hadd ne mondjam már mekkora paraszt vakaítás soha nem volt szó quincyk esetében ilyenről. megint úgy érzem erőltetettt lesz. jó pont hogy ichigo shikaival nyomul, és nem egyből bankai.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11305 Dátum: 12 máj 10, 15:50:58 »

Ez a fickó akivel ichigo alig bír el ez semmi szerintem a fő gonosznak. Akkor jogs a kérdés hogy mi lesz ichigo-val ikszdé. Szerintem lesz egy új erő amire szert tesz. Ennyi amit el tudok képzelni de szerintem yamamoto lesz inkább fő szerepben.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11306 Dátum: 12 máj 10, 16:00:39 »

Még Bankai módban nincs, sőt még Holow eröt sem használt már ha van neki még...  Szóval még ö sem használja az erejét most.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #11307 Dátum: 12 máj 10, 21:48:23 »

Összességében nem volt rossz fejezet. Ichigo ellenfele végtelenül irritáló. Ezekről az arrancarokról még mindig, ugyanaz a véleményem, mint eddig és ezen semmi nem tud változtatni nagyon idegesítőek, már rég a föld alatt kellene lenniük rohadt mélyen ez szubjektív, de én semmi kiaknázatlan lehetőséget nem látok bennük számomra jelentéktelen értékelhetetlen karakterek teljes idő pocsékolás visszahozni, vagy szerepeltetni őket. Félreértés ne essék nem kiakarom irtani a teljes Bleach univerzumot szimplán fölöslegesnek tartom a selejtes töltelékeket. 
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11308 Dátum: 12 máj 11, 04:43:57 »

Tényleg a manga olvasásom után van egy kérdésem. a reishi=reiatsuval? vagy valami újj dolog? tudtommal a quincyk környezeti reiatsut használnak.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11309 Dátum: 12 máj 11, 08:36:40 »

A reishi maga a szellemi részecske, a reiatsu meg az a szellemi erő, vagy inkább nyomásnak tekinthető, hiszen akinek nagy a reiatsuja (pl Yama) az egyfajta nyomást gyakorol az ellenfélre, aki ettől nehezen mozog.

Amúgy most látva, hogy ilyen nehezen birkózik meg Ichigo Kirgevel, szerintem Urahara, Unohana meg akik eddig nem bankaioztak biztos be fogják vetni, akkor is ha nem sokat érnek vele Nevet

Nekem amúgy az jutott eszembe -bár elég Naruto feeling- , hogy mi lenne ha lenne egy olyan spéci kidouja SS-nek ( Orihiminének van ilyesmi asszem) amivel esetleg régi taichokat fel lehetne támasztani, hogy ők is harcba indulhassanak az ellenséggel szemben. Mert valljuk be, elég kevés ember van, aki ér is vmit. Am ez csak egy feltevés, és nem kérek érte lehülyézéseket kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 09:03:58 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 ... 752 753 [754] 755 756 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!