24 szep 30, 03:13:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 691 692 [693] 694 695 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703835 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #10380 Dátum: 11 okt 22, 19:43:15 »

Amugy gondolkodtam most Ichigo bankai-n hogy lassan ő jön:D És szerintem mivel most elvileg lánc lóg le a kardjáról ennek kéne lennie az Aizen ellen használt "full" bankai shikajának de szerintem mivel hatással volt rá a fullbring erő ezért valami Aizen elleni használt "full" bankai +fullbring erő bankait kapunk talán legalábbis kinézetben talán igen mégha erőben talán nem is de ki tudja Nevet
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10381 Dátum: 11 okt 22, 21:16:27 »

Nem tudom miért, de én úgy vagyok vele, hogy vagy nem látunk tőle egyenlőre Bankait, mert ugye ketten vannak Ginjo ellen és az a "kettészelem a házat, bár ez csak egy próbavágás volt" című momentum azt mutatja, hogy brutális, pláne a GT. A másik meg szerintem az, hogy nem képes a Bankaira egyenlőre. Ez az én szerény véleményem.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #10382 Dátum: 11 okt 22, 21:24:23 »

Hát ja előbb szerintem hogy tudja használni elkéne dumálni most a kardjával tehát pl. hogy maradt-e Zangetsu v más lett-e a neve... Amugy még arra lennék kíváncsi amit Toshiro mondott az elején mikor találkozták tehát hogy két ok van amiért visszakapta az erejét az egyiket már tudjuk de a másikról azt mondta ezután beszél vajon milyen fordulat jön most?Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10383 Dátum: 11 okt 23, 11:53:55 »

Hát az egyik ok az volt, hogy a Gotei 13 sokkal tartozott Ichigonak ezt az öreg is mondta, a másik ok meg Ginjo.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #10384 Dátum: 11 okt 23, 22:59:39 »

Nekem ezeknél az okoknál akkor is sántít valami. Először Renji Aizen-es megjegyzése, majd Rukia Arrancar-osa. Most vagy tényleg van valami a háttérben, vagy egyszerűen a Gotei húzott egy vonalat az Arrancaroknál és Aizennél, hogy ez a szint választó. S bár nem szívesen látnám viszont Aizen képét, szerintem valami folytán még visszaköszön nekünk a történet folyamán. Egy szóval: szerintem van egy rejtett ok is, hogy a Gotei visszaadta Ichigonak az erejét.

Bár lehet csak én képzelek bele túl sokat xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10385 Dátum: 11 okt 24, 00:33:59 »

Én nem gondolom, hogy lenne mögöttes szándék ezek a kettőn kívül. Legalábbis szándékosra semmi képen nem gondolok. SS valószínűleg is sejtette/tudta, hogy visszatér Ichigo ereje, és ez csak idő kérdése. Tehát csak annyit csináltak, hogy meggyorsították az eseményt, hiszen lett volna megint sajátja. Röviden nem kockáztattak semmit. Az ereje és képességei folytán pedig hasznos segítség is lehet a jövőben. Ebből a szempontból figyelve ezt lehet mögöttes szempontnak nevezni de semmiképpen elsődleges szempontnak.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #10386 Dátum: 11 okt 27, 15:51:25 »

Megérkezett az új fejezet. Friss, ropogós:

http://www.mangareader.net/bleach/470
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10387 Dátum: 11 okt 27, 16:09:13 »

Elég vérszegény még a fordítás, várunk MS-ig kacsint
Naplózva



 
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #10388 Dátum: 11 okt 27, 16:38:28 »

Kint van a MS verzió!

http://mangastream.com/read/bleach/99409630/1

Megvan a magyarázat Ginjou hogy élte túl....
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10389 Dátum: 11 okt 27, 16:47:28 »

Azért nem mondom, de ez a fejezet igencsak felbosszantott. Eddig egységesen mindenki Bankai, pl. ellenség? Bankai! Ki kell vinni a szemetet? Bankai! ikszdé Jó, ez utóbbi... no comment. Most meg hirtelen GT, hát... ez egy kicsit fáj. Ugyan megmagyarázza, hogy miért, de akkor is fáj... Már ha jól értettem.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10390 Dátum: 11 okt 27, 21:53:09 »

Még az sem biztos, hogy Ichigo most tud e Bankait használni. Megfegyelmezni a henyélő beosztottakat ? Bankai! Nevet

Rukia nagyot koppant most ezzel a Sokatsuival. Riruka csak nézte, hogy mi van. Mosolyog Kíváncsi leszek, hogy most Riruka mit akar tenni. Mert az utolsó lépen nem sugároz nagyon gyilkos szándékot. Tart egy kis előadást Rukiának.^^
Most Rukia feladta a harcot ? Mert nem nagyon csinált semmi csak pihenhetett. Riruka simán elintézhette volna, egy újabb szekrénnyel, ha akarta volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10391 Dátum: 11 okt 27, 22:41:28 »

Meg kell mondjam, hogy többet vártam ettől a fejezettől. Legalább az egyik harcot vártam, hogy befejezzék ebben a részben. Az tetszett, hogy Rukia nagyon megszívatta magát azzal a tűzlabdával. Igaz nem féltem egyikőjüket sem mert mindig kivágják magukat. Ichigot nyugalmát látván meg egyértelműen azt gondolom, hogy érzi magában azt, hogy sokkal erősebbnek érzi magát Ginjounál és valószínűleg erősebb is, nem is kicsivel.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #10392 Dátum: 11 okt 27, 23:30:39 »

Én az alapján amit eddig láttunk Ichigotól plusz mivel ha jól láttam a jobb karjáról hiányzott a ruha és az utolsó "full" bankai alapján egyetlen esélye van Ginjou ellen és az a bankai amit már nem fog tudni lekövetni azért... de ha mégis akkor hát xD
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10393 Dátum: 11 okt 28, 12:37:51 »

Egy biztos: a hollow erejét nem tudják koppintani.

És amennyiben Zangetsu visszatért, Pantomim-Ichigo is vele együtt.

Majd nyom Ichi egy vaizardmaszkot és csett-csatt Nevet
Naplózva



 
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10394 Dátum: 11 okt 28, 17:35:40 »

Rukiának ez a Sokatsui nagyon visszafelé sült el, de hát, nem jöhet minden össze. Valószínűnek tartom, hogy éppen kipihente magát, amikor egy fegyvert nyomtak a fejéhez.

Ginjoval pedig egyre jobban úgy vagyok, hogy zúzza már le valaki, mert bosszantja a fejemet és látni szeretnám végre jégcsap kapitányt Tsukipofával szemben darálni. Aztán meg kiderül, hogy a Fullbringerek csak bábok és előjönnek a final rossz bossok, akik nem mások, mint Yuzu és Hinamori. ikszdé Na, jó, nem vagyok teljesen okés smirksweat
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Oldalak: 1 ... 691 692 [693] 694 695 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!