24 szep 29, 23:11:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702760 alkalommal)
0 Felhasználó és 251 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10410 Dátum: 11 nov 16, 17:27:00 »

Ginjo lehet jófiú, mivel nem tudjuk, valóban először vágta-e meg Tsukishima. Tehát lehet, hogy most rajta van a múltmódosító, lehet, hogy nem. Nemsokára kiderül.

Bár van egy olyan érzésem, hogy nem fog Tsukishima csak úgy egyedül emghalni. Következő részben valami badabumm, és egy tápos fullbumeráng jön vissza.
Szerintetek csak fekszik és kileheli a lelkét, és minden jó lesz?!

Bleach: Ameddig nem vágod le valakinek a fejét, addig nem halott...gyakran még akkor sem.
Naplózva



 
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10411 Dátum: 11 nov 16, 20:14:43 »

Ginjo beszéde a végén elég érdekes... lehet hogy nem "rosz"? valami célja volt ezzel az egészel? talán most fogjak felhívni ichigo-t az új ellenségre? érdekes forulatok, uraharást is említette, lehet hogy uraharának van köze hozzá? mert eddig is elég sumák volt az öreg..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10412 Dátum: 11 nov 16, 20:55:52 »

Lehet Urahara bevág egy trollfészt és "heheee, csináltam új Hógójót, és odaadom az új főgonosznaaak"  Faceg
Naplózva



 
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #10413 Dátum: 11 nov 16, 21:02:45 »

Besz4rnék, ha kiderülne, hogy tényleg Urahara a főellen Nevet meg még ha Isshin is benne lenne... jó gondolatok, amiket leírtatok, megmozgatja az ember fantáziáját Nevet Ja és akármilyen most Ginjo, valamiért bírom ezt a szereplőt...
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10414 Dátum: 11 nov 16, 21:18:02 »

Hááát, én meg ki nem állhatom. Azt kérdezi, hogy miért támadja Ichigo? Mert ő előbb rátámadt, és ezért is megérdemel egy pofán verést. Megint lesz egy mesedélután, és kiderül valakinek a háttértörténete, kb ennyi az amire most számítok. Ahelyett, hogy gyorsan lerendezné ezt az egészet és lehene kezdeni az új fejezetet  Hümm-hümm
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10415 Dátum: 11 nov 16, 21:20:29 »

Na ez érdekes és jó fejezet volt, végre Mosolyog Úgy látszik vége ennek a Fullbringes hülyeségnek és Kubo belecsap az igazi lecsóba. Remélem egy rendes főellenséget kapunk meg. Ja és igen Ginjo jó fiú ^^ (szerintem) Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10416 Dátum: 11 nov 16, 21:40:48 »

Szerintem meg bead Ginjo egy dumát Uraharáról vagy SS-ről,hogy gonoszok, ami igaz is, de csak nézőpont kérdése. Nem tudom, itt valami error lesz, és sokáig fogjuk még látni a maradék fullbumeráng fejét.
Naplózva



 
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10417 Dátum: 11 nov 16, 21:44:22 »

Én azért megszurkálnám egy picit, hogy tényleg ne okozzon semmi rossz dolgot. De csak a biztonság kedvéért. Kíváncsi vagyok mit fog kitalálni Kubo bácsi, hogy kit kell és hogyan befeketíteni. És nagyon remélem, hogy nicns igazad, hogy sokáig látjuk még őket. Én neeeeeeeem akarom őket mááááááár!!!!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10418 Dátum: 11 nov 16, 22:18:15 »

Riruka jó karakter ő maradhat nyugodtan. Hümm-hümm Én is számitok még Tsukishimára.
Ebben a fejezetben Toshiro komoly volt. "Nem látom Kuchikit és Kuchikit. xD
Ishida le lett koptatva, vagy hova tűnt ? Még jó, hogy ketten vannak Ginjo ellen.

Aizen ismegkérdezte, hogy miért harcol ellene, akkor sem tudott válaszolni.
Ichigo olyan karakter, akinek kell valami indok, hogy nekimenjen az ellenségnek, ha nem bántja a barátait, akkor nem kötözködik. Ulquiorrát is hagyta volna, ha nem mondja, hogy ő kényszerítette Orihimét.

Az azért durva lenne, ha kiderülne, hogy Urahara az új főellen. Főleg, mert elrabolta Orihimét és, akkor megint egy "Megmentés" évad lesz xD. De ez mindig így volt Ichigo edz aztán megy megmenteni Rukiát, utána megint egy kis edzés és megy megmenteni Orihimét aztán megint edz, hogy lenyomhassa Aizent. Nevet Na de visszatérve a témához, akkor valószínűleg Yoruichi is átmegy rosszba (ha ő átmegy akkor Soifon is^^).

Viszont Urahara nem az a gonosz karakter. A "leggonoszabb" saját érdekű tette az volt, hogy Rukiát emberré akarta változtatni, hogy Aizen ne szerezze meg a Hógolyót.

Annyi lehetősége van még mindig Kubonak, hogy csak na: Aizen, a lelkek királya, Nel és Grimmjow, (már lassan esedékes lenne Mosolyog) esetleg új Vasto Lordok, a Pokol, esetleg egy teljesen új dimenzió mint a (movie 1-ben), vagy egy új frakció a fulbringer mellé, Ichigo Hollow házi kedvence, Kenpachi Bankaija. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #10419 Dátum: 11 nov 16, 22:19:47 »

A végén kiderül, hogy Ichigo, Ginjou és Tsukushima az előtt ismerték egymást, hogy Ichigo helyettes halálisten lett volna. És a céljuk pont ez volt, hogy Ichigo beépüljön SS-be, ezért Tsukushima megvágta, hogy Ichigo hitelesen tudja eljátszani a szerepét... érdekes lenne Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10420 Dátum: 11 nov 16, 23:02:54 »

Szerintem Ginjou tud néhány dolgot de nem biztos, hogy közvetlenül Ichigohoz van köze ezeknek. Urahara attól még elég sunyi alak, hogy csináljon valami hülyeséget de valójában nem gondolom, hogy gonosz lenne. Isshinre pedig ezt hatványozottan nem tartom igaznak. Főleg nem a családjával szemben. Szerintem inkább arra játszik Ginjou, hogy elbizonytalanítsa Ichigot és ezáltal kevésbé tud a harcra figyelni. Amúgy is borzasztóan hajlamos erre a bizonytalanságra Ichigo. Talán ez a legnagyobb gyengéje.
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10421 Dátum: 11 nov 17, 00:18:29 »

 Nos véleményem szerint arról fog mesélni,hogy miért is hagyta ott soul societyt éshogy annyira nem is jók amennyire gondoljuk.(és valóban elég érdekes bírósága és vezetősége van annak ellenére,hogy az öreg szíve meglágyult kicsit...)
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10422 Dátum: 11 nov 17, 11:17:16 »

Azért remélem, hogy Tsukishima nem kell fel többet, és legalább elmúlik ez az átmosott emlék szindróma. De sajna van rá esély.
Arra meg kíváncsi leszek, hogy ki ellen kellene valójában harcolni Ginjou szerint. Bár én a lélekkirályra tippelnék. Aizennek sem tetszett, és lehet hogy Ginjou is találkozott már vele (valami olyat tett, amiért neki is járt egy helyettes shinigami jelvény, amit azért nem osztogatnak olyan gyakran, így elvileg találkozhatott is a lélekkirállyal). Valamint Aizenen kívül még Urahara is tudja ki a lélekkirály, de ő meg tovább szolgálja, ami miatt Ginjou pikkelhet rá. A másik ötletem a főellenségre Aizen visszatérése lenne, mondjuk egy kis börtönlázadás formájában (ahol tuti van pár tápos egyén is elrejtve).
Amúgy meg szegény számítógépes srácnak miért van lefagyasztva a teste is? :O Mert a keze le van fagyasztva, hogy ne tudja használni a képességét az oké, de a túl sok jég miatt majd tüdőgyulladásban fog megpatkolni. A kapitányok pedig hozák a formájukat a párbeszédben Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10423 Dátum: 11 nov 17, 13:19:41 »

Azért leesne az állam, ha kiderülne, hogy valójában a Gotei 13 a gonosz a Lelkek királya vezetésével és Aizen meg a jó fiú. ikszdé Ishida meg mondhatná, hogy ő már a legeleje óta pikkelt a Shinigamikra.^^
Ha úgy vesszük, akkor Aizen csak a 46-ok tanácsát ölte meg
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10424 Dátum: 11 nov 17, 14:04:32 »

Kérlek nézzétek el az agymenésemet. Semmit sem lehet kizárni, de a "gonosz" meghatározást sok oldalról lehet tekinteni. Valakinek az, és van akinek nem. SS túlélése érdekében például fontos az emberek élete és halála, hiszen ez látja el őket utánpótlással, lelkekkel. Ha visszagondolunk SS megalakulására, akkor ha jól emlékszem SS-t harcok árán foglalták el. Tehát valahonnét (másik dimenzió?) érkeztek. Lehetséges, hogy egy nagyobb erő, vagy katasztrófa üldözte el őket a hazájukból? Tehát akkor SS nem az ő saját hazájuk még ha most annak is tartják. Kérdés, hogy akkor kik éltek SS-ben előttük? Ha így történt akkor egyértelműen gonosz cselekedet volt. Egy másik kérdés is felmerül akkor ezzel kapcsolatban. Miért kellett elhagyniuk a saját, régi otthonukat és elfoglalni SS-t? Másrészről ha viszont azt nézzük, hogy most védelmezik az embereket a lidércektől akkor ez most jó cselekedetnek számít? Ha a lélekirályt vesszük alapul akkor az eddigi ismereteink szerint ő a felelős a lelkek újjászületésért. Ha ő nem létezne akkor borulna az egyensúly is az emberek, lidércek és shinigamik között. Tehát ő szükséges jó vagy rossz? Ha a keleti vallásokat vesszük alapul akkor ők alapvetően az újjászületésben hisznek és nem a feltámadásban. A kettő nem azonos. Ennek az újjászületés irányításában lehet szükség a Lélekirály létezésére és szükségességére. Az más kérdés, hogy a Lélekkirály most a shinigamik számára cselekszik jót vagy mindenki számára? Az ő tevékenységét próbálják talán ellensúlyozni a shinigamik az emberek között? Lehet, hogy pont az ő tevékenysége volt az ami miatt elhagyták a hazájukat és kellett keresni olyan hazát amely bővelkedik lelkekben? Viszont az akkori hibájukból okulván most megpróbálják egyensúlyban tartani a születést és pusztulást? Még rengeteg kérdést lehetne feltenni de most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

Én a mangát abba az irányba vinném tovább, hogy azok akik "elüldözték" a shinigamikat itt is feltűnnének. Az emberek, lidércek és shinigamik pedig szembeszállnának velük vagy megpróbálnák azt. Persze ezt megnehezítendő Aizent kihoznám valamilyen formában a börtönből.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 17, 14:12:15 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!