24 szep 29, 23:13:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702808 alkalommal)
0 Felhasználó és 227 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10440 Dátum: 11 nov 24, 07:54:17 »

Nem olyanok , mert a Vaizardokkal lesz terve Kubonak , a Fullbringereket meg szépen sorba kezdte kiírni.

Hónapokig sírtok shinigamik és Bankai után , most meg pont emiatt habzik a szátok...  ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10441 Dátum: 11 nov 24, 13:49:11 »

Nem tudom engem hidegen hagyott Ichigo bankaija. Egyszerűen zavar, hogy unalmas és érdektelen a blícs.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #10442 Dátum: 11 nov 24, 15:47:28 »

hát ha eddig nem szoktam volna meg hogy ichigo csak akkor ér valamit ha bankai ban van vagy ha rajta a maszk(néha még akkor se) akkor talán én is protesztálnák a bankai ellen Nevet Én még mindíg úgy gondolom hogy a bleach-t le kellet volna zárnia Kubonak Aizen legyőzésével,mert jobb nem hiszem hogy lessz a manga(az anime se nagy szám,manapság) De ha már,adhatott volna valami erőt Rukiának főleg hogy hadnagy lett vagy mi a fene,+ ténleg ichigónak olyan erőt hogy nelegyen folyton shikaiban mert azzal csak a hollow írtás megy neki Nevet Én örülök hogy vége lessz legalább a fullbringeknek mert nekem is fel áll tőle a szőr a hátamon.(ha Kubo ténleg kaszálni akar,a harc közben lehet meg jelenik a fehér barátunk és Ichigo lehet még a hollow erőjét is vissza kapja  Nyelvesít )
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10443 Dátum: 11 nov 24, 18:08:04 »

Elnézést de már nem bírom ki hogy ne szóljak vissza mert már anyian írták Nevet Először is az hogy Ichigonak még nem kéne használni a bankait az az én személyes véleményem, és én eddig még egyetlen egyszer sem írtam azt hogy hol vannak a shinigamik vagy ichigo bankai-a hol van én mindig örültem az új résznek. Ennyi sluss pass. És szerintem aki írni fogja hogy még ne használja a bankait azok nem hiszem, hogy elötte már mondták, hogy holvan már a 'power up'? Akik meg várták azoknak meg itt van és azok úgy sem fognak sírni.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10444 Dátum: 11 nov 24, 18:52:39 »

Azért az se túl gyakori, hogy Ichigo dühből használja a Bankait. Igaz többször támadt már dühből, de akkor mások miatt pl. amikor Grimmjow "megbökte" Rukiát meg, amikor Ulquiorra felhergelte Orihimével. De ez most más mert most nem mások miatt dühös hanem maga miatt. Szóval most bedurvul rendesen Ichigo. Nevet

Gondolkoztam ezen az Ukitake dolgon és arra jöttem rá, hogy Ukitake csak Ginjou ellensége. Gondolom, annak idején Ukitake adta Ginjounak is a jelvényt, aztán valahogy Ginjou rájött, hogy figyelik meg korlátozzák (vagy épp már átment rosszba és elmentek érte). És ugye ez Ginjounak ez a dolog nem tetszett, így Ukitake lett az első számú közellenség neki. Gondolom, hogy Ichigót is azért, akarja rávenni, hogy harcoljon ellene mert, így két legyet üthetne egy csapásra.

Kubo meg ha vissza akarja nyerni a rajongók kegyeit, akkor csak vissza hozza Nelt és Grimmjow-t. Úgyis azt mondta a legutolsó interjúban, hogy Grimmjow még fontos szerepet fog játszani. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10445 Dátum: 11 nov 24, 23:15:38 »

Mennyien írtátok, és tényleg igazatok van. A Bleach kezd lefele zuhanni. Mikor felfogtam úgy a fullbringet, mint Ichigo kényszerű erővisszaszerzése, pont akkor rontja el Kubo. Nem igaz, hogy nem tudta volna szépen csöndben kiirtani Ginjouékat. Eddig akármilyen fejezet volt sosem volt senki unszimpatikus a gonoszok közül, mert mindenkit meg lehetett (nagyjából) érteni, hogy mit miért cselekszik. De itt egyáltalán nem értek semmit és idegesítenek is a fullbringesek. Egyszer jó fejek utána rosszak, de egyáltalán miért? Elvették Ichigo erejét és utána hogyan tovább? Nekimentek volta Ukitakénak mert megfigyeli őket? És pont Ukitake? Legrendesebb arc a kapitányok közt. Nagy katyvasz ami most itt történik  Neeem
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10446 Dátum: 11 nov 24, 23:57:26 »

Egy valamit elfelejtettetek, mégpedig azt, hogy gondolom ennek az egésznek, ha ténylegesen Ginjou az értelmi szerzője, akkor vélhetően a többiek is ki lettek téve Tsukishima képességének a hiteles alakítás érdekében, vagyis ez az eredeti énjük. Az egész eddigi csak színjáték volt. Így nem mondok sokat, csak legyünk már túl ezen, aztán kalap kabát, mehetünk tovább, nincs itt semmi látnivaló!
Naplózva
liteon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #10447 Dátum: 11 nov 25, 09:14:14 »

Említették az egyik hozóászólában, hogy Ichigo azért lett dühös mert nem azt a választ kapta amire számított. Ezzel egyetértek mert ha Ginjou-nak ez az indoka akkor mért kellett belerángatni Ichigo barátait mért nem mondta meg nyíltan.
Ez csak mellék információ, neki Ichigo ereje kellett, meg az sem igaz mint a események mutatják, hogy "veszély forrásként" tekintetek volna rá. Mert ha "veszély forrás" mért adták vissza az erejét, elvesztette minden erejét a gond letudva. Ginjou-t a kapitányok elintézték volna. SS-ben más elbírálás alá esik Ichigo mint Ginjou. Ichigo történetét ismerjük jó lenne Ginjou történetét is megismerni, mért lett ilyen vagy alap járaton ilyen személyiség volt és ezért kellet megfigyelni, Ichigo-nál tanulva a múlt eseményeiből nem szóltak a jelvény tényleges funkciójáról. Aizen-nel vívott csata után elmondhatták volna neki és bocsánatot is kérhetek volna, de szerintem Ichigo nem akadt volna ki a dolgon.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10448 Dátum: 11 nov 27, 11:31:33 »

Nyilván nem Ukitake lesz a következő főBoss, ő és a többi shinigami is csak a törvényeknek megfelelően cselekedett... ahogy Ishida is mondta, nem olyan egyszerű eldönteni valakiről hogy mennyire lojális egy szervezethez... ő mint quincy nyilván jobban érti a shinigami törvények erejét, hiszen rengeteg quincy-t éppen a shinigamik öltek meg, pedig ők még anno nyilván jó szándékkal ölték a hollowokat, dehát a lekek egyensúlya...
Ichigo is SS-ben mit tett? egész végig gotei13 ellen harcolt, egy ellenség volt, célja pedig kiszabadítani egy elítélt rabot, ez alapján persze hogy nem bízhatnak meg benne teljesen. A helyettes shinigami jelvény szerintem amolyan próbaidőnek felelhet meg, vagy állandó megfigyelésnek, de mostanra már teljesen megbíznak benne, hiszen mellettük harcolt az arrancarok és Aizen ellen, sőt az erejét is feláldozta hogy megvédje Karakurát... véleményem szerint ha Ginjou nem, ők elmondták volna már neki a jelvény valódi célját is...

A mostnai bankai-t még én is kicsit korainak érzem, jobb lett volna  ha shikaiban győzi le Kuugot, de legalább Kubo végre felerősítette annyira Ichigo shikaiát, mint amilyen bármelyik másik kapitány shikai (legalábbis szerintem).
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10449 Dátum: 11 nov 27, 17:31:32 »

Én már nagyon hiányolom a hollowokat, ezeket a fullbringeseket úgy leverték, mint az animében a bountokat, tök béna az egész.
Jöhetne valami a vasto lordokról, eddig csak Harribelt láttuk, de ő is harmatgyenge volt, Aizen egy csapással leverte végső arrancar formájában! Meg ichigo erejéről is kiderülhetne valami, arra gondolok, amikor ulqoirrával harcolt.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10450 Dátum: 11 nov 27, 18:03:06 »

Nem csak Harribel Vasto Lorde. Azért mert csak ő lett megerősítve, hogy az az nem azt jelenti, hogy az Espada többsége ne lenne az. Aizennek meg két csapás kellet, hogy lezúzza. Még meg is dicsérte, hogy kétszer kellet megvágnia na meg ugye a Shikait is használta. Csak úgy mellékesen Aizen az összes kapitányt 1 csapásból vágta le. ikszdé Toshiro + a két Vaizard meg se tudták sebezni. Szóval Harribel erős.
Hamarosan úgyis jönnek még az Arrancarok és akkor minden jobb lesz.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
SDmemory
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10451 Dátum: 11 nov 27, 18:08:03 »

Harribel Vasto Lorde? Ez mégis melyik manga részben volt benne? Csak mert elvileg Vasto Lordetvel még nem találkoztunk ( talán Ichi vált azzá, de az se lett kimondva). Ha én siklottam el felette linkelj már valamit pls!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10452 Dátum: 11 nov 27, 18:59:16 »

Ha jól emlékszem az Unmaskedben erősítették meg. De az animében is volt róla szó Harribel múltjában.
Elvileg 1-4-ig Vasto Lorde-k
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #10453 Dátum: 11 nov 27, 21:08:08 »

nem elvileg ha nem 100% hogy 1-4 espada Vasto Lorde
az 5.-ket nem tudom
de Grimmjow(6.) szerintem atucas(nem tudom hogy kell leírni) 167 részben van benne
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10454 Dátum: 11 nov 27, 21:26:01 »

Itt a lista:
Yammy (Adjuchas)
Starrk (Vasto Lorde)
Barragan (Vasto Lorde)
Harribel (Vasto Lorde)
Ulquiorra (Vasto Lorde)
Nnoitra (Adjuchas)
Grimmjow (Adjuchas)
Zommari (Adjuchas)
Szyael (Adjuchas)
Aaroniero (Gillian)
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!