24 szep 30, 05:33:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704205 alkalommal)
0 Felhasználó és 85 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10365 Dátum: 11 okt 19, 16:55:29 »

Huha:D Fordult a kocka Ördögi
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10366 Dátum: 11 okt 19, 17:09:44 »

Ezen a részen most esküszöm nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek. ikszdé A cukihadjárat nagyon úgy fest, hogy kezd sikeres lenni, bár ez eléggé... fájdalmas vég így, ebben a formában. Most kellene a jövőheti is és akkor jól vagyok. Úgy látszik ilyen az, amikor Rirukának eldurran az agya.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10367 Dátum: 11 okt 19, 17:16:31 »

Byakuya tesóknak nagyon úgy tűnik, hogy annyi, mindkettőnek az ellenfele feléjük kerekedett. Főleg Rukiánál, kiváncsi leszek ebből a muppet féle plüss állatból hogyan fordít a helyzeten Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10368 Dátum: 11 okt 19, 17:48:08 »

Nha most byakuya bajban van... de ugye van kidou... azzal elvileg tudna harcolni nem?Nevet kicsit ez olyan mint a filleres harca a senbonzakura ellen..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10369 Dátum: 11 okt 19, 19:01:16 »

Na végre Rukia és Riruka harca! Valahogy hasonlót képzeltem el, már ha az elejét nézzük. De Riruka nem fogja bántani nagyon Rukiát, és ez fordítva is igaz. Nevet Alig várom ,hogy szóba kerüljön Ichigo, na azt a párbeszédet nagyon végignézném köztük,:))
Byakuya ő már nagyobb bajban van. De legalább megtudtuk, hogy van minimum egy új technikája. Kúl És hogy ő sem sebezhetetlen. Bár szerintem az lesz, hogy Tsukishima megint közel megy hozzá de Byakuya magát is megtámadja a szirmokkal.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Putir
Vendég
« Válasz #10370 Dátum: 11 okt 19, 19:08:24 »

Nem hiszem mert akkor azt is tudná Tsukishima hogy képes lenne a célért még magát is megtámadni és nem menne olyan közel.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10371 Dátum: 11 okt 19, 19:09:58 »

Nem kell Byakuyát félteni. Amikor a 8. espada Zommari ellen harcolt ott is az elején hátrányba került és elég nagy bajban volt. Aki tudja, hogy mi a gyenge pontja az ennek a gyenge pontnak a kiiktatására biztosan ki is talál valamit. Szerintem pont ezzel a gyenge ponttal fogja meg Tsukishimát amikor belép a hatósugarába. Rukia meg adja magát.  Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10372 Dátum: 11 okt 19, 19:44:49 »

Vagy belép a vakfoltba, és egyszerűen leszúrja Byakuya a senbonzakura kageyoshi kardalakjával.
Naplózva



 
Putir
Vendég
« Válasz #10373 Dátum: 11 okt 19, 19:49:32 »

csak az a baj hogy Tsukishima mindent tud byakuyárol úgy hogy szerintem egyedül egy vadi új teknikával gyözhetné le
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10374 Dátum: 11 okt 19, 20:59:49 »

Szóval a harc közben tanuljon meg a semmiből egy új technikát ?  Byakuya képes rá. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10375 Dátum: 11 okt 19, 21:06:32 »

Na jah... *kézjeleket formál* Mosoly no Jutsu! ikszdé Na, hülyeséget félretéve, ha más nem is, Byakuya biztos képes valami új és ismeretlen dologgal előrukkolni, vagy csak egyszerűen átmegy darálóba. De azért az a plüsskutya... az ütött. Az még egy érdekes menet lesz, hogy hogyan mászik ki belőle, bár van egy tippem, hogy majd a zanpakuoja segít neki, valahogy.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10376 Dátum: 11 okt 19, 22:22:34 »

Alapszabály mindig az, hogy ha ismerik a képességedet akkor rögtönözz az adott helyzetnek megfelelően. Röviden Tsukishima ismeri Byakulya és  Senbonzakura képességét addig a pontig ahol megérintette. A rögtönzésbe építsed bele, hogy mit tud rólad az ellenfél és ezt a tudást használd ki. Talán emlékeztek, hogy Deidara is ezt vette figyelembe Sasuke ellen és majdnem sikerült is neki.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10377 Dátum: 11 okt 20, 17:28:24 »

Most is mint Renji esetében, megint kaptunk egy kis utalást, csak most Rukiától. Nevet Nem vagy hollow, sem "Arrancar". Öregem, de várom már, hogy újra feltűnjön Nel és Grimmjow.^^ Még a sorozat elején, amikor volt a verseny Ichigo és Ishida közt, akkor volt az a vált válnak vetve rész, hogy most nem egymással kell harcolni hanem együtt egy közös ellenség ellen.. Na azt simán eltudom képzelni Grimmjowal. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10378 Dátum: 11 okt 22, 11:49:18 »

Byakuya megszívta, most vagy átmegy Kido üzemmódba, vagy mutat valami tök újat - esetleg beront Kenpachi és mindkettőt lekaszálja bemelegítésként. De lehet, hogy több száz évnyi emléket nem olyan egyszerű átszabni és ebbe fog a Tsuki gyerek belebukni.

Amúgy OK, a földet megvágta, a múltban elhelyezett egy csapdát. De minek vágta meg a levelet?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #10379 Dátum: 11 okt 22, 12:21:26 »

Szerintem a levélvágást elterelésnek szánta, hogy ugyanolyan jelentéktelennek tűnjön a föld megvágása is.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!