24 jún 28, 22:35:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577986 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #9945 Dátum: 11 aug 09, 23:05:44 »

Jah, ha már Kubo úgyis benne van ebben a "hozzuk vissza a szereplőgárdát" dologban, akkor Ganjut is hozhatná. Valami kész az a fazon. ikszdé Ichigo azzal a... nem is tudom  Gondolkozik bárddal? Hogy harmadik alaklommal sem sikerült egy kisebb kaliberű kardot összehozniuk.  ikszdé Kíváncsi leszek, hogy innentől kezdve ki fog verni és kit. Van egy sanda gyanúm, hogy a Yachirunál egy számmal nagyobb hadnagyunk is beszáll a buliba, úgyhogy ha mást nem is, jégkocekákat gyárthatnak.  ikszdé
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9946 Dátum: 11 aug 09, 23:15:30 »

Tilon: További információ, mielőtt szétoffolódunk:
http://naruto-kun-hu.blogspot.com/2010/08/hepburn-kontra-magyaros-atiras.html

Kár, hogy holnap nincs manga, megnézném ezt a kontratápos Ichit, és megtudhatnánk végre, hogy lélektestben van-e -.-
Ichi új húskloffolója nekem nem jön be. Tanulja már meg végre kontrollálni az alakját, mint ahogy Isshin is mondta. (Tudom, shikai alak -.-)
Naplózva



 
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9947 Dátum: 11 aug 09, 23:47:57 »

Látod ez a kard nekem sem jött be. Jó, persze sokaknak tetszik, hogy más de nekem nem igazán jött be. Valahogy inkább számomra egy taglózó bárdra hasonlít és kevésbé tudom elképzelni, hogy ezt gyorsan tudja forgatni az ember. Inkább erőt sugároz mint gyorsaságot. Persze ez egy manga de akkor is. Mindig is röhögni támad kedvem amikor játék közben találok egy ilyen méretű fegyvert amely nagyobb mint a forgatója és gyorsabb mint a villám. Akkora ellentmondás van közöttük, hogy elfog a röhögés. Ráadásul ez az utóbbi néhány évben akkora hangsúlyt kap a japán játékokban, hogy ihaj.

Annyi legalább vigasztalhat, hogy ha holnap nem lesz semmi akkor legalább utána egy ideig biztos nem lesz kihagyás reményeim szerint.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9948 Dátum: 11 aug 10, 18:52:40 »

Látod ez a kard nekem sem jött be. Jó, persze sokaknak tetszik, hogy más de nekem nem igazán jött be. Valahogy inkább számomra egy taglózó bárdra hasonlít és kevésbé tudom elképzelni, hogy ezt gyorsan tudja forgatni az ember. Inkább erőt sugároz mint gyorsaságot.
Hát ameddig nem vesztette el az erejét Ichigo addig sem volt shikai alakban olyan gyors. Amikor byakuya vs. ichigo fight volt akkor is amikor szét ütött a hadnagyok között ledöfte a kardot hogy gyorsabban tudjon mozogni, és miután Byakuya kiengette a bankaiát azután sem volt vele gyors egy hangyányit sem, az a bankai tulajdonsága hogy gyorsan forgatja. Aszem monta is hogy Zangetsu az erőre Tensa Zangetu pedig a gyorsaságra épít Mosolyog
Mindig is röhögni támad kedvem amikor játék közben találok egy ilyen méretű fegyvert amely nagyobb mint a forgatója és gyorsabb mint a villám. Akkora ellentmondás van közöttük, hogy elfog a röhögés. Ráadásul ez az utóbbi néhány évben akkora hangsúlyt kap a japán játékokban, hogy ihaj.
Ezzel viszont teljesen egyet értek. Nemrég láttam egy olyan játékot amiben a gyerek olyan vézna mint ha anoreksziás lennne, de a kard amit forgat akkora mint ő és csak kaszabolja az ellenfelét úgy hogy az megmozdulni se tud. Ez elég vicces de ha nem tesznek szegény virtuális gyerekre egy kis izmot sem akkor ne is tegyenek hozzá ekkora böhöm nagy kardot akkor inkább már egy kis szikét ikszdé
hát elég nagy off lett smirksweat
on: Egyébként ha most újra meg van az ereje és látszanak rajta az ugymond fulbring jelek akkor most Ichigonak három ereje van?  Hmm? Shinigami Hollow Fullbringer
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9949 Dátum: 11 aug 10, 21:00:21 »

Már csak a Quincy erő kellene Ichgonak és teljes lesz a bevásárlólista. Kíváncsi leszek én is arra, hogy hogyan fog harcolni azzal a hentesbárdal.De valahogy biztos megoldja.Tényleg most, hogy visszakapta a Shinigami erejét, akkor újra benne van a kis Hollow házi kedvence is. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #9950 Dátum: 11 aug 10, 21:18:07 »

mindezt majd jövőhéten tudjuk meg...(legyen már jövőőőhééét)
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #9951 Dátum: 11 aug 10, 21:21:20 »

szerintem igen mert az is maga zangetsu mint a darkos fazon(szinkronban volt így)
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9952 Dátum: 11 aug 11, 17:52:20 »

nekem nagyon tetszik Ichigo új kardja, tényleg olyan mint vmi bárd Nevet végülis Ichigo lélektestben van shinigamiként, ahol nem izmok által mozog vagy harcol, hanem reiatsuval, így szerintem semmi lehetetlen nincs abban, hogy képes gyorsan forgatni kardot bármely halálisten
ez kb olyan mint amikor a star wars-ban yoda mester tanítja luke-ot, hogy ne az izmait használja, amikor ki akarja repíteni a lezuhant űrrepülőjét a mocsárból, hanem az "Erőt!" Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9953 Dátum: 11 aug 11, 18:10:06 »

Tudod ha reatsuval harcol akkor ennek igaznak kellene lenni Soi bankaiára is. Ehelyett csak vonszolja maga után. Röviden hatalmas ellentétet szülne ez a magyarázat.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9954 Dátum: 11 aug 11, 18:12:41 »

Igaza van rininek, mert pl szerintem Love Tengumaruja sokkal nagyobb, mint Soifon bankaija, és Tengumarut elég könnyen mozgatta Love. Szóval Ichigonál van egy kis csúsztatás.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 18:13:25 írta Domynyk » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9955 Dátum: 11 aug 11, 18:33:07 »

Mondjuk ebben igazatok van...  Viszont a reiatsu képes fizikailag is felerősíteni, ami kompenzálhatja a kard tömegnövekedését, ez mondjuk még mindig nem magyarázza Soi fong bankai-at...
Naplózva
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #9956 Dátum: 11 aug 11, 18:44:49 »

Tudod ha reatsuval harcol akkor ennek igaznak kellene lenni Soi bankaiára is. Ehelyett csak vonszolja maga után. Röviden hatalmas ellentétet szülne ez a magyarázat.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/360/15
Hol vonszolja maga után? Lehet látni, hogy simán tudja tartani a jobb kezével maga elött... Szó sincs vonszolásról. Saját magát kellett kikötnie, hogy ne szálljon el a Marsra. (az már más kérdés, hogy elszakadt...) 

Végre... Ichigo újra halálisten. Rukia kicsit hajaz Hanatarora, de még így is jobban néz ki szerintem, mint eddig. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 18:52:27 írta dani519 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9957 Dátum: 11 aug 11, 18:55:29 »

De amikor a lépcsőn jött fel, olyanokat dörrent, amikor leért a földre, hogy abból érezhető, hogy nehéz volt neki.
Naplózva
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #9958 Dátum: 11 aug 11, 19:06:48 »

Ha megnézed látni, hogy majdnem kétszer nagyobb nála... xD A helyébe én is így jöttem volna föl vele... Nevet Nem is értem, miért a lépcsőt használta, mikor tudnak a levegőben "utazgatni"... Nevet

Ichigo hollow ereje még jóval ez előtt összekapcsolódott a shinigami erejével nem?
Remélem Rukia is elnyom egy támadást...  Pirul Meg azt is, hogy ezen a két "görényen" kívül a többi fullbringert nem bántják majd. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9959 Dátum: 11 aug 11, 19:07:05 »

Nem azzal van a baj, hogy így emeli meg úgy emeli. Nem tettem idézőjelbe mert nem gondoltam volna, hogy nem érti meg valaki az iróniát. A probléma ott van, hogy az alap sebességéhez képest úgy lelassul, hogy ha ilyenkor bekapna egy nagy sebességű támadást nem lenne képes lereagálni. Neked sem mindegy ha verekedni akarnál és az egykilós kalapács helyett egy kétkezes kőtörőt kapnál a kezedbe. Mire megemelnéd már régen túl vannak rajtad. Hiába a hatalmas pusztítóerő. Reatsu- val is ugyan ez következne be a normál kard alatti reatsuhoz képest. Ott is lenne lassulás a méret növekedés következtében ugyan olyan arányban mint normál esetben.

Még azt is hozzáteszem, hogy maga Soi is mondta. Nem szereti használni mert korlátozza a mozgásban. Ebben pedig bent van minden mert amikor használja akkor bankait használ ami együtt jár a hatalmas reatsu kiengedésével.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 19:13:05 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!