24 szep 29, 23:00:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702559 alkalommal)
0 Felhasználó és 114 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #9960 Dátum: 11 aug 11, 19:52:49 »

Ichinél meg lett mondva hogy nem tudja kontrolálni annyira és azért is van ilyen kardja vagyis szerintem ha rendesen megtanulná kontrolálni akkor mehetne még összébb fogjuk fel ugy hogy a kardot alkotó lélekrészecskék sürvebben helyezkednének el igy a kardot alkotó lélekrészecskék sűrűbben lennének ha kisseb lenne vagyis most "ritkább" a kardot alkotó lélekrészecskék elhelyezkedése igy ugy könnyeb is magyarázat pedig igy Soi-ra is lenne mivel lehet hogy azt a nagy pusztitó erőt ami az ő bankaijával jár már igy is maximumra süritette igy az ővé amolyan tömör energia én valahogy igy képzelem el a magyarázatot sorry ha nem érthető
UI: Valamelyik illetékesnek jelezném hogy a http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/429/18 bal szélső képen Ishidánál egy "OH NO" szöveg angol maradt nem tudom hol jelezzem azért irtam ide   
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #9961 Dátum: 11 aug 11, 21:45:34 »

igen, ez igaz h ichigónak azért akkora a zanpakutója, mert rengeteg lélekenergiája van, és azért ilyen nagy a kardja mert folyton shikai formában van
Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #9962 Dátum: 11 aug 12, 05:37:12 »

Srácok! Mi az hogy Ichi nem tudja kontrollálni a lélekenergiáját? Gondoljatok csak vissza. Aizen elött mikor megérkezett a csatatérre, ledobta ishint a földre, majd első dolog h. karin és yuzu hogylétét nézte meg.
Szerény véleményem szerint, lélekenergia észleléskor kis lélekenergiát eresztenek ki a shinigamik, s így a másik ember lélekenergiája erre reagál. Ezt a reagálást hiszik érzékelésnek.
Bár most mivel új fejezetnek majdnem ugyanaz volt a címe mint a legelsőnek, lehet hogy a mangaka azt akarja szimbolizálni, hogy ichigo kezdhet mindent előről. Szóval lehet, hogy ez nem is Zangetsu, lehet nem tudja a bankait, nincsen neki hollow ereje. Majd szépen lassan megtudunk mindent. Mármint csak az aktuális szemetek kiirtása után.
Igen írtás. Szerintem egyoldalú lesz a küzdelem, mert hogy Ichimarut idézzem: "Azok már erős szemek." Talán erősebbek mint Aizen előtt. Ráadásul barátait is bántották. Szóval itt nem harc lesz, hanem aprítás. Az már másik dolog, hogy alap shinigami erővel, és a kardforgatásban elért tapasztalattal csak, vagy ugyanúgy mint Kuchiki kapitányt Bankai és hollow erejével győz majd. Ez úgyis elválik. Mosolyog
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #9963 Dátum: 11 aug 12, 09:08:22 »

akkor sztem nem nagyon engedhetett ki lélekenergiát, h érzékeljen, mert aizen is megmondta, h nem érez belőle semmennyit...
és sztem ez az érzékelés nem így műkszik
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #9964 Dátum: 11 aug 12, 09:46:35 »

Aizen azért nem érzett semmit, mert Ichigo magasabb szinten állt, mint ő. Ettől még simán lehetett akkor is reiatsu-ja.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9965 Dátum: 11 aug 12, 12:14:38 »

lol... azmár legalább 10x ki lett tárgyalva... eperke sokkal erősebb volt akkor és ott mint aizen.. ichigo nem kontrolált semmit ...
Naplózva

saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #9966 Dátum: 11 aug 12, 12:23:17 »

igen az igaz, h sokkal erősebb volt...
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9967 Dátum: 11 aug 12, 12:25:03 »

off: az igaz, hogy erről már volt szó, de kisakas miért vagy olyan lekezelő mindenkivel?

on: már várom a következő fejezetet, mert remélem Isshin meg Rukia meg Urahara is beszáll a harcba tsukishima ellen, meg Ginjo ellen.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9968 Dátum: 11 aug 12, 12:50:19 »

Hát Isshin szerintem nem nagyon fog harcolni az emberi alakjában. Amúgy meg Ichigo csak azután láthatta újra a Shinigamikat meg a Hollowokat miután Rukia keresztül szúrta, mert látszik Rukia lábánál, hogy ott egy kis üres rész válik láthatóvá, a 14-edik oldalon. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9969 Dátum: 11 aug 12, 12:58:01 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én örülök, hogy Rukia hadnagy lett. Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9970 Dátum: 11 aug 12, 14:57:36 »

domynyk: nem vagyok lekezelő senkivel... csak már unom hogy mindenki csak kérdez ahelyett hogy használná a keresőt...

egyébként kívácsi vagyok ichigo bankaiára mivel ez itt már nem a zangetsu (elméletben) hiszen ő semmivé vált...
Naplózva

Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #9971 Dátum: 11 aug 12, 15:55:11 »

Előfordulhat ez is, viszont erősen kétlem, hogy nem Zangetsu az. Hogy miért? Elméletileg ugye Isshin is elveszítette egyszer a Shinigami erejét, de miután visszatért neki, ugyanúgy használhatta, mint előtte. Igaz, nem sok szó volt róla, hogy milyen volt, de remélem, hogy akkora ökörséget nem mondtam vele. ikszdé A másik meg az, hogy Rukia is elveszítette az erejét, de a zanpakutoja ugyanaz maradt. Kétlem, hogy a kinézeten kívül bármi más változott volna ebben az esetben. Mondjuk az anime 115. része környékén, ami a mangában nem tudom mennyi (lusta vagyok utánna nézni) Chappy mondta, hogy Rukia már tiszt lehetne, de azt azért nem gondoltam volna, hogy hadnagynak rakják.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9972 Dátum: 11 aug 12, 15:59:26 »

Rukia nem veszítette el teljesen az erejét, hiszen ő látta ichigot shinigamiként és kidout is használt.
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #9973 Dátum: 11 aug 12, 16:03:08 »

Jó, igaz, ebben tévedtem. Viszont a zanpakutoja neki is "eltünt", még ha csak ideiglenesen is.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9974 Dátum: 11 aug 12, 16:31:46 »

jah de neki csak eltűnt ...  smirksweat
ichigoé viszont elporladt ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!