24 szep 29, 04:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701996 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7410 Dátum: 10 márc 18, 21:19:47 »

Pfuuuuu, késő este már fáradt vagyok és egyre biztosabb h ez is egy lesz a törölt hszeimnek.

Ishida Uryuu- ról beszélsz? Ha nem Urururól, akkor csak is róla, és ugy iródik helyesen ahogy én irom:)

És szövegértés neked is, ha már elvárod: az uruyu kifejezésedet láttam el egy "t" betüvel, ami a kit, mit kérdésre felel és tárgy rag. De mind1.


Ezt akaram irni csak beelőztél xD H kubo mit hoz ki belőlük még elég sok és nagy "?", de egyenlőre nekem még az urahara gonosz dolgot is meg kell emészteni. Lehet váratlant huzni, csak nekem gyanus az a 100 évvel ezelőtti story is, nem illene a képbe.

Aizen 100 évig volt Taichi, ergo Isshin is eközött az intervallum között lehetett vmikor. Urahara jól informált, lehet h gonosz, de Aizentől én elvonatkoztatnám:D Lehet szént szándékkal tette azt amit, bizva abba, h tud ütőképes fegyvert csinálni Aizen ellen és ha ez megvan jön és lát és győz Nevet
Naplózva







Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7411 Dátum: 10 márc 18, 21:28:43 »

Kaihaku R. Kumori
"Ja, lehet csak felületesen olvastam, de te meg csak felületesen írsz, szóval ne pattogj, az Uruyu, az nem Uryuu, Rennin erre próbált rávilágítani, sikertelenül. Értelemből 1-es."
Ez egy fórum és nem nézem meg minden karakter pontos nevét.  Én azon rágtam be, hogy a félreolvasás után írtad ezt:
"Hogy Urahara Ururu apja-e az kétséges? Mért, egyáltalán ez hogy merült fel?" A másik te is felületes írsz elég csak az előbbi sort megnézni"Mért".  Ilyen hangnemben ne írj, hogy "pattogj" rossz szokás.

Amúgy meg érdemes az alapokhoz visszanyúlni. Quincy-ről is biztos lesz még egy két fejezet. A régmúltból sok dolgot lehet kibontani.  
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 21:29:41 írta Paulo55 » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7412 Dátum: 10 márc 18, 21:35:58 »

Lehet... Nem biztos... Mi van, ha Isshin a 0. osztagba tartozott, és akkor dobták ki, vagy lépett ki, mielőtt Hikifunét beszervezték volna a gárdába... Isshin helyére... Bár tény, hogy Isshinről szó sem esett akkor, pedig akkor már tudtuk, hogy kicsoda-micsoda... Majd nemsokára megtudjuk, amit meg kell tudnunk...

Ishidánál tök mind1, hogy hogyan írják a nevét, mert tök 20-adrangú karakter ikszdé Ezen nem kéne vitatkozni ikszdé Az Uraharás konspirációt én kérem ki magamnak Kisuke nevében ikszdé Láttuk Ishida apját és látható volt, hogy hírből nem hasonlít Kisukére... A Quincy-re vagyok a legkevésbé kíváncsi. Vicces, de maradjon meg a humornál ikszdé Nel, Yama-jii, Ulquiorra, Ukitake és Kyouraku akikre kíváncsi vagyok ezek után. Esetleg még Shinji és talán az is kiderülhetne, hogy mi a franc történhetett Kensei-jel...
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7413 Dátum: 10 márc 18, 21:47:47 »

Igen-igen, Kyouraku és Ukitake Yamma-papa mellett a kedvenc taicho-im, és Ukitake sajnos még nem is nagyon tudott mit mutatni, szóval őt mindenképpen kell még szerepeltetni. Nel is érdekelne, már csak azért is, mert őt, hogy lehetne nem szeretni?  Nevet
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7414 Dátum: 10 márc 18, 21:52:08 »

Engem speciel Kyouraku és ukitake nem érdekel, Yamma papa viszont annál inkább:D Nel szerintem már lerágott csont, viszont Uliról jó lenne egy kis visszaemlékezés vagy vmi + info.

Engem most egyenlőre Yamma jii érdekel nagyon, Gin és a 0 osztagról valami információ halmaz:D
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7415 Dátum: 10 márc 19, 18:36:43 »

Sütit de gyorsan!!!!! ikszdé Emberek...

Szóval, hogy beleszóljak a dolgokba. Reméltem, hogy nem Ichi lesz, aki leüti Aizent, de min letöri a szarvát, hanem valaki más. Úgy fest, hiába áltattam magam. Emiatt nem is igazán érdekel. Az viszont annál inkább, hogy az ezüst hajú rókakoma most is csak áll, és mosolyog? Lehet, Kubo nem tud mit kezdeni a karakterével a jelen helyzetben, mert lehet, még ő sem döntötte el, hogy zseniális kémet, vagy egyszerű kölyökkutyát faragjon belőle. De a legjobban akkor enném le magam, ha az sülne ki belőle, hogy sütögetik mr Lolippoppal egymás mályvacukrát...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7416 Dátum: 10 márc 19, 18:46:48 »

Ukitake úgyanúgy nem fog itt már nagyon semmit sem csinálni ahogyan a Vaizardok sem...Most gondolom Aizen vigyorogva elhúz s megint jön vmi átkötés aztán ha harcra kerül a asor kb. ugyanazok ugyanazokkal a atámadásokkal 1-2 plussz támadás vagy fejlődés de nem hinném h. ezekután elővenné azokat akiket a sorozat során eddig sem méltatott túl sok mindenre. Csak úgy vannak. Eza  soksok szereplős manga átka lehetetlen mindenkinek szerepet adni így is rengeteg karakternek van szerepe...s igazából senkire nem jut elég idő nem jut arra elég idő h. teljes egészében az egész karaktert annak inditékait stb. bemutassák.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 19, 18:48:18 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7417 Dátum: 10 márc 19, 21:37:22 »

én jelenpillanatban arra várok hogy eleredjen az eső. komolyan. (befejeztem!)
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7418 Dátum: 10 márc 19, 21:40:05 »

Azért az mókás, hogy Aizen ilyen szinten irányít mindent tul.képpen ő írja a mangát, és nem is Kubo Nevet. Azért röhögnék, ha Ichigo így hirtelen átállna Aizen oldalára, bár erre semmi esély az ég világon, de humoros lenne. Viszont itt lenne az ideje, hogy Kubo végre kezdjen valami Ginnel iszonyatosan érdekel, de eddig szegély csak a port gyűjti egy helyben :/.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7419 Dátum: 10 márc 19, 21:43:21 »

Hmmm... Nem is rossz ötlet. Amikor Aizen meghal azt mondja: "Ahogy terveztem. Kubo Tite most ölt meg, mert..." vagy amikor Aizen lever mindenkit és ő lesz az isten, akkor azt mondja: "Ahogy terveztem. Kubo nem tehetett mást, mint rajtam kívül mindenkit kinyírni és engem istenné tenni..."
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7420 Dátum: 10 márc 19, 21:45:52 »

Ááá.. nagy lenne, de Kuboba nem szorult elég spiritusz egy ilyen húzáshoz Nevet
Pedig, ha egy komoly eseményként nem is lenne jó ellőni, de egy poén kedvéért át törhetné egy ilyennel a harmadik falat valahol..
Amúgy is, Hanatarout nem lehet kiírni. Ha Kubo mégis megpróbálja, ő írja ki Kubot a valóságból.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 19, 21:48:58 írta STM » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7421 Dátum: 10 márc 19, 23:38:43 »

Ezt az ostobaságot honnan vetted még is Hanatarou-samat persze, hogy nem lehet ki írni még, ha Kubo ki is akarná írni sem lenne haszna, mert Hanataroura nem hat Nevet. Csak nem értem Aizen, is mért húzza az időt jó formán ő írja a mangát xD minek hagy ennyi mindenkit még életbe Nevet?
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7422 Dátum: 10 márc 20, 00:51:04 »

Mi ez a sok Hanatarou-s baromság? Nevet
Na nyilván nem Aizen húzza az időt, hanem Kubo, egyértelmű, hogy neki is annál jobb, minél tovább megy a manga. Hiszen elég jól fut a szekér, mért sietné el a dolgokat? Nevet
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7423 Dátum: 10 márc 20, 12:04:57 »

Orokanaru oto oto yo! Kaihaku R. Kumori remélem, fiú vagy, mert csak akkor ér a megszólításom ikszdé

Hanatarou a jó/világos oldal titkos ütőkártyája. Hanatarou a 0. osztag kapitánya, tehát Yama hozzá képest kispályás ikszdé Csak mikor feltűnt, akkor Yama félreértette és direkt olyan helyre tette, ahol nem jelent veszélyt a pozíciójára. Hanatarou Chuck Norris apjának mondható, tehát mondhatni a sorrend a felső hatalmak között:

Hanatarou
. Itt nincs senki
. Itt nincs senki
. Itt nincs senki
Chuck Norris
. Itt nincs senki
Lelkek királya
és a többiek

Ez Hanatarou. Nem sokára fel fogja fedni a valódi kilétét. De még Aizen mindenkit le fog verni és aztán toppan majd be hirtelen.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7424 Dátum: 10 márc 20, 13:04:41 »

Elképzelésem sincs, hogy ez az idézet, hogy jön ide, de mivel látom bőszen írogatod máshova is, gondolom csak egyszerűen csak megtetszett, ügyes vagy.  Nevet
Viszont legalább a kérdésemre választ kaptam, egyesek nagyon unatkoznak. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!