24 szep 29, 00:24:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701649 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7395 Dátum: 10 márc 18, 14:22:31 »

Elolvastam én azt, csak nem értettem a logikáját.

MEgmagyarázom neked, h miért kérdeztem meg azt, h h jön ide:D

Először is Rukia elment a földre, átadta az erejét Ichigonak. Erről az egész SS tudott, nem volt Aizennek se meglepetés. Mivel ismerte nyilván Isshint is, ezért tudta h van kire épiteni.

Ichi harca Ishidával rengeteg hollovval járt és Ichi megölt majdnem egy menost is. Ezt jelentésekből is leszürhette.

Harc Ken-chan meg Byaku ellen... Uahara nem volt ott, aizen meg halott volt és egészen biztos, h a 46ok tanácsának folyamatosan jelentettek és Gin és Tousen is ott volt.

Ezzel én ki is zártam Uraharát.

Másrészt viszont. Ichigo nem viselkedik arrogánsan, legalábbis hétköznap nem viselkedik ugy. De ilyen arrogánsan harcolni, miközben még a szája is jár. Számomra eléggé irritáló.

H veszi ő magát ahhoz, h pl amikor megtudta h Kennek nincs Bankai-a, máris vigyorogva hitte azt h ez simán meglesz, majd koppant persze. H veszi magát ki az, h Byaku bankaia ellen Shikaial megy, és most amikor sansza van megölni az ellenséget, csak meg szivatja, legalábbis akarta.

Aki királyként akar harcolni, ahhoz előbb legyen király. Aizentől vagy Byakuyától, sőtt Yamma jii től is elvárhatja az ember, de tőle.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 14:24:44 írta Renningan » Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7396 Dátum: 10 márc 18, 14:37:52 »

Nyomorult Ichigo, már megint kezdődik ami múltkor Nevet? Nekem különösebben nincs vele bajom én szeretem, úgy ahogy van pont azért amilyen. Bár nem értem minek minden 2. hszben elmondani nyomorultat mindenféle arrogáns, béna, sz*rnak, attól még nem fog változni a karaktere, és hát szegény nem tehet róla nem ő rajzolja magát Nevet.
Naplózva
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #7397 Dátum: 10 márc 18, 14:52:37 »

Nekem bejött a fejezet, bár engem sem lepett meg annyira, hogy Aizen a kezdetekről a saját malmára hajtotta a vizet, és minden a terve szerint alakult.
Uraharáról most nem tudom, mit gondoljak, őszinte legyek, bármi lehet. Az egy dolog, h anno elmondta Ichigónak, őáltala került a hógolyó Rukiába, és emaitt nem gyanúsítható. Végig egyengette Eper "útját", ami ugyebár Aizen terve szerint alakult. Most pedig nem kapcsolódott be a harcba. és elvileg az átjárók is le vannak zárva a két világ között. Egy olyan zseni, mint Urahara, már rég megoldotta volna a kinyitásukat, ha akarja... Szóval, ha nagyon dönteni akarok, nálam a gyanús felé billen a mérleg. Nevet
Ichigo, meg Ichigo, szerintem csak azt tette, ami a dolga. Vagyis nekiment Aizennek, a saját sítusában.  Pojén
Az biztos volt, h nem tud sokat tenni, de megpróbálta. Végül is rajta állt vagy bukott minden, ilyen súllyal a vállamon nem biztos, hogy tudtam volna támadni, ha a helyében lettem volna.  Technikai KO
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7398 Dátum: 10 márc 18, 15:01:37 »

Nekem is elég közömbös Ichigo karaktere, Train-hez hasonlóan, de érdekes módon se az nem fáj, ha valaki jót mond róla, se az, ha valaki rosszat. Akkor másnak miért fáj, a másik véleménye? Közel se arról van szó, hogy mi van a manga-ban, hanem, hogy az ember minek gondolja, ez nem is vita, egyszerű cirkusz.

Ez az Urahara-s dolog elég érdekes, ha tényleg azért egyengette Ichigo útját, hogy Aizen kezére játsszon, akkor viszont ebbe a Bankai megszerzése is benne van, és akkor Yoruichi is benne kellett legyen az összeesküvésben, és azért az úgy már kicsit túlzás lenne nekem. Habár lehet a macskalányt is kijátszotta Kisuke, végül is nem zárható ki, csak hát azért azt tudjuk a a visszaemlékezésből, hogy őt beszívatta Aizen, és nekem ott nem úgy tűnt, mintha Urahara keverne, sőt. És ha tényleg ő lenne a fő gonosz, akkor minek rejtette volna el a golyót? Nem lett volna egyszerűbb magával vinnie?
Naplózva

Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7399 Dátum: 10 márc 18, 15:09:11 »

Az is lehet, hogy az eltelt 100 évben alakultak így a dolgok, meg gondolom sok olyan dolog is lehet amire még nem derült fény.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7400 Dátum: 10 márc 18, 19:12:35 »

Kumori, nekem ez nem fáj, csak lassan kezd olyan szintre ereszkedni ez az egész dolog, mint amilyenek a Sasukés viták, pedig Ichigot és Sasukét még csak egy lapon se lehet említeni, semmilyen értelemben. xDD

Renningan mit nem értesz a logikán, jó persze részben rossz érvet hoztam fel, de akkor mondok jobbat, ő tette azzá Ichigot ami és közvetve, de a bankait is neki köszönhetően érte el vagyis nagyon nagy szerepet játszott abban, hogy Ichigo olyan szintre kerüljön, ahol most van és egy kicsit túl nagy véletlen, hogy pont abba az egy shinigamiba rejti a hogyokut, aki éppen akkor Karakurában tartózkodik, ha tényleg el akarta rejteni, akkor miért vállat fel akkora rizikót, hogy esetleg visszakerül Soul Society-be? Mosolyog
A másik, hogy gyanúsan felszívódott, Ichigon kívül már szinte mindenki félholtan vergődik, de ő még mindig sehol és Yoruichi se. :/
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 19:15:50 írta Csibe19 » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7401 Dátum: 10 márc 18, 19:40:34 »

Hát igen most Urahara valóban érdekes nagyon kíváncsi vagyok ki ő valójában. Engem az sem zavarna ha kiderülne, hogy ő a gonosz, és ő mozgatja a szálakat, bár erre nem tudom mennyi esély van, de én pl örülnék neki Nevet elég nagy fordulatot hozna a mangába. Mert valójában őszinte legyek semmit nem tudok róla, de mindig úgy viselkedik mint egy fogyatékos, ezért valahogy sosem tudom eldönteni milyen ember valójában és mik a céljai.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #7402 Dátum: 10 márc 18, 19:54:09 »

...És épp ezért szeretjük Uraharát  Nyelvesít Egyértelműen ő a kedvenc karakterem, jellemre is, küllemre is meg úgy az egész karaktere, viselkedése,az egész csávó egy merő talány, nála legfeljebb csak Gin titokzatosabb. Ha kiderülne hogy ő a gonosz... nagy érvágás lenne, de az is igaz hogy hatalmas csavar lenne, talán még meg is bocsátanám Kubonak  Gondolkozik
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7403 Dátum: 10 márc 18, 20:04:17 »

Mi lett a Sensei -el vagy az Isten - samával?  Hmm?

Azért vállal fel akkora rizikót, mert Aizen tudta h hol van ő. Legalábbis volt róla elképzelése és ez a keresztrefeszitéses halál tünt az egyetlen lehetséges megoldásnak, h elpusztitsa. Viszont ez elég naiv dolog volt és még az is furcsa, h Aizen tudja az ő körzetét.  Gondolkozik De különösebb bajom nem lenne azzal h ha ő lenne a főgonosz:D szeretem is az ilyen karaktereket. Lehet igazad van, de akkor meg mire Ichigo Aizennek és Uraharának? Gondolkozik

Azért én még jó fiunak tartom:D

Ami meg Ichigot illeti, nekem se fáj, h ki szereti meg ki nem, annyira hidegen hagy h az nem igaz, csak szeretek odaszurni neki xD. Amennyire kedveltem az elején, annyira irritáló most:D És jó érzés utálkoznixD Tudom h nem tehet róla, de Kubot mégse fikázhatom  Pojén

Naplózva







Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7404 Dátum: 10 márc 18, 20:21:29 »

Urahara több dologban is érintett lehet, Urahara ismerte Ishint ennyit bíztosan tudunk a mangából. Hogy Uruyu apját-e az kétséges erre egyértelmű info nincs. Nem lehet tudni, hogy valójában Aizen meg Urahara milyen viszonyban van egymással. Mert gyakorlatilag a Pendelum a kettőjük szemben állásáról szólt. Viszont a SS ről tudjuk, hogy a számára nem kívánatos elemeket eltávolítja a társadalomból. Akkor ott van, hogy a Shiba család, hogy bukott meg. Illetve, Ishin ,eg Ryoken(bocs ha rosszul írom:) komplett múltja.

1.Aizen honnan tudta, hogy a Karakurában egy egykori kapitányszintű halálistennek van egy fia aki csak örökölhetett valamit és igzán jó sakkfigura lehetne az ő terepasztalán.
2.Nem elképzelhetetlen, hogy az eltelt 100 év során történtek olyan SS húzások ami okot adhatnak az SS vezetésének felszámolására.
3. Ezzel együtt a 0. osztag és a király lecserélésére. Ha Ichigo ekkora májer a sorozatban akkor az apja aki jóval tapasztaltabb mekkora májer lehetett, amikor ereje teljében volt.
4. Mondjuk egy Aizen,Gin, Urahara, Ishin, Ryoken, Ichigo, Youricsi hetes fogat azért a nagy legendás 0. osztag ellen meg a király ellen lehet, hogy ütőképes lenne.
   
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7405 Dátum: 10 márc 18, 20:44:59 »

Hogy Urahara Ururu apja-e az kétséges? Mért, egyáltalán ez hogy merült fel?
Szerintem se a Shiba család, se a gyökér Ryoken nem kap semmi szerepet ebben az egészben. Egyedül Ishin esélyes, mert ő Ichigo apja, ennyi. Az meg, hogy az SS csúnya vezetőségét le kell váltani, hát, nem hinném, hogy eddig úgy tűnik, Aizen célja ez az önzetlen cselekedet lenne.

Még azt mondja, Urahara úgy viselkedik, mint egy fogyatékos. Kicsit igazad van Train. Nevet
Naplózva

Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7406 Dátum: 10 márc 18, 20:49:26 »

Kaihaku R. Kumori:Szövegértésből 1-es

"Urahara több dologban is érintett lehet, Urahara ismerte Ishint ennyit bíztosan tudunk a mangából. Hogy Uruyu apját-e az kétséges erre egyértelmű info nincs."

"Hogy Urahara Ururu apja-e az kétséges? Mért, egyáltalán ez hogy merült fel?"
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 20:50:46 írta Paulo55 » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7407 Dátum: 10 márc 18, 20:53:25 »

Helyesírásból 1 xD

Nekem elsőre is Uryuu jött le, de ez csak azért van mert sokat olvasok xD Te meg Uruyut irtál, bár igaz h ott a "t" az apa után smirksweat

Mind2 megbukott xD
Naplózva







Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7408 Dátum: 10 márc 18, 20:57:48 »

Renningan  Te is tanulj meg olvasni. Nyelvtanilag nem volt hibás a mondatom. "Uruyu apját-e" Hol látsz te itt "Uruyut"?
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 21:00:25 írta Paulo55 » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7409 Dátum: 10 márc 18, 21:11:36 »

Ja, lehet csak felületesen olvastam, de te meg csak felületesen írsz, szóval ne pattogj, az Uruyu, az nem Uryuu, Rennin erre próbált rávilágítani, sikertelenül. Értelemből 1-es.
Habár engem teljesen hidegen hagy a Quincy, szerintem elég nagy hülyeség lenne, ha most hirtelen feltűnne, és bemutatná a hatalmas tudományát. Mondanám, hogy ha akart volna, már jött volna, de ez ugye Ishin-re is igaz, és ő sincs itt, de azért rá lehet még számítani, mert mégis csak Ichigo édesapja. Azért remélem annyira nem kavar Kubo, hogy még a végén belőle is gonosz karaktert farag.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!