24 szep 29, 23:13:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702812 alkalommal)
0 Felhasználó és 222 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7425 Dátum: 10 márc 20, 13:07:12 »

Ezt sehonnan nem idéztem ikszdé Akkor találtam ki, amikor leírtam neked ikszdé
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7426 Dátum: 10 márc 20, 13:21:21 »

six, nem azért mondom, de ez a Hanatarou-os dolog nagyon gáz és egyáltalán nem vicces, legalábbis én egyáltalán nem kapok röhögő görcsöt tőle. ^^"

Aizen szavai elég komoly összeesküvés elméleteket keltettek másokban is, ahogy elnézem, de itt még egész istenes a dolog egy bizonyos forum topicjához képest. xDD
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7427 Dátum: 10 márc 20, 13:40:14 »

Hát tudod... Nem vagyunk egyformák... Nem is vártam el, hogy röhögőgörcsöt kapj tőle. Hanatarou istenítése akkora baromság, mint Ichigo ilyen nemű fanolása... Ennek szántam és nem többnek.

Aizen kijelentése, amikor azt mondja: "Miközben játszottam a szerepem" Elgondolkodtatott, hogy lehet, hogy mégsem Aizen itt a főkolompos... Érdekes...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #7428 Dátum: 10 márc 20, 13:51:08 »

Az is lehet, hogy inkább neked nincs agyad. Hanataros dolog meg nem, hogy nem vicces de még szánalmas is. Hisztizel itt mint egy óvodás akinek elvették a játékát. Mi van, ha nem a kedvenced szerepel hisztizel mint egy gyerek?ikszdé
Komolyan nem tudom, hogy néhányan, hogy voltak képesek felfedezni a fórumot...

Nos a mangáról. Tényleg durva, hogy Yama egy percig nem habozott cselekedni.  Jó példával szolgált a többi kapitánynak, de még jobb lett volna hanem hiába teszi.
Ez a hógolyó beültetés nem tetszett. Mintha  valami animben láttam volna hasonlót.Nevet. Azért érdekel, hogy Aizen tudja-e milyen erős is az a lény ami legyőzte Ulit:D. Lehet még ő képzeletét is felül múlja. Ichigó pedig tartozik egy köszönőmmel Aizennek. Elvégre ő örült, hogy Shinigami lehetett... nem hiszem, hogy megbánta volna a harcait. Szal hálás lehet Aizennek. Talán egyedül a hollow-val lehet problémája.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7429 Dátum: 10 márc 20, 13:51:43 »

Azért nem tartjátok viccesnek, mert nem ismeritek az eredetét.
Az egész úgy jött, hogy Ichigoról, a Bleachben lévő irreális erőviszonyokról ment a beszélgetés, arról, hogy a legerősebbek a leglustábbak harcolni, és szinte soha nem hajlandóak semmit tenni ebben a  mangában, talán szó volt azokról a karakterekről is (élükön Aizennel) akik játsszák a  gyengét, vagy a hülyét, vagy mindkettőt, aztán kiderül a valódi erejük.. ..és bumm, így lett a choca.. izé, a Hanatarou-kultusz.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 20, 13:52:23 írta STM » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #7430 Dátum: 10 márc 20, 13:59:23 »

Nem érdekel az eredete nem érdekel egyetlen kóros marhaság sem. Ez a manga téma nem a rajongói történet részleg. Fáradj át oda. Az a szerencsétek, hogy a módi nem olvassa a bleachet. A hülyeség fáj nekem legalábbis már nagyon. Egy ideig vicces volt,de sajnos szerintem ti ezt már el is hiszitek.
Ez is olyan topic lett mint a naruto manga, nem merek bemenni mert a hszek 90% értelmetlen. Spammal egyenértékű hozzászólás.
Írd le a  véleményedet értelmes keretek között. Viszont a hülyeségtől kíméljetek meg.


Lehet sírni, hoghy sértegetek, de ez nem sértegetés ez az igazság!
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7431 Dátum: 10 márc 20, 14:11:06 »

Az igazság-od, arrogáns, sértő, roppant udvariatlan, sokszor személyeskedő stílusban.

Egyébként is, a moderálás a moderátorok dolga, ha tényleg úgy zavarná őket, hidd el, már felléptek volna ellene, ahelyett, hogy be sem néznek a topicba, hogy "mindenki csináljon amit akar, mi ebből nem kérünk".
Talán egyeseknek nem tetszik az a pár sor, amit egy-két oldalanként erre pazarolunk, de ennél szerintem jóval több hsz születik úgy, hogy nem nagyon tesz hozzá érdemben a topic eredeti témájához, ez is igazán elfér.

Ha zavar, lehet sírni, hogy nem is olvasod a topicot a sok baromság miatt, de ez nem fog semmin változtatni.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 20, 14:16:10 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7432 Dátum: 10 márc 20, 14:44:14 »

Először is mindenki azt fanol vagy utál akit akar. Én őszintén lexarom h szereti valaki ichigot vagy hitsugayát, annyira nem érdekel, 1hszben leirtam h mit gondolok róla és mindenki mehet arra amerre lát:D Nem tetszik? Xar ügy, de ez van kacsint
És mivel a bleach nem project és nincs minden szir-szar karakternek külön topikja, ide irom le:)

Gyerekek, Hanatarouról vitatkoztok?  Hmm? LOL:D

Ez a hülyeség. Még ha arról folyna a vita, h Ichigo mit tudna kezdeni, vagy Gin mikor és h fog betámadni vagy vmi, de ez:D és ebbe te is h bele száltál Hiei dono:D No, csak nem elfogyott a söröd?  Hmm?

Az igazságod szubjektiv, de van valóság tartalma,bááár alig vetetted el a sulykot:D Nah mind1xD

Most h mondtad, tényleg plágiumnak tünik ez a beültetéses dolog. >.<# Kicsit D.Gray-man feelingje van, de tuti láttam vmi animét, amiben dettó ez volt.

Szerintem van elképzelése, h Ichi mit tudhat. Viszont az a kérdés, h hogy fogja Ichigo ezt az erőt feléleszteni. Bármit csinál, most esélye sincs.És nagyon helyes, h nem Ichit, hanem lényt irtál, mert szegénynek nincs reális esélye.
Naplózva







Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7433 Dátum: 10 márc 20, 15:36:55 »

Hiei, hagyd békén a Senpaiom!
Ha Six-senpainak Hana a fav. akkor legyen az.  A Hitsugaya-imádokat ennyire nem oltogattad...
menj be Naru topicba, ott mekkora baromságokat írnak....ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7434 Dátum: 10 márc 20, 17:16:33 »

Bah múltkor Ichiből lett vita most meg Hanatarouból Nevet hát ez lol?  Most már végre látni szeretném Gint, de elképzelésem nincs mikor fog megmozdulni meg szívesen látnám Isshint, vagy Uraharat, de valahogy egyikük sem akar megmozdulni Nevet.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7435 Dátum: 10 márc 20, 17:39:24 »

Nekem meg hiányzik Urahara igazán megjelenhetne egy nyalókával a szájában h. sajna Aizen lefizette ezért többé nem harcol ellene...Jah és Ichi álljon át a setét oldalra...abból végülis lennének jó fightok...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7436 Dátum: 10 márc 20, 17:58:53 »

Amúgy igen ezt én is elképzeltem párszor, hogy mi lenne ha Ichi átállna Aizenhez. Uraharáról én is szeretném tudni, hogy mi van.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7437 Dátum: 10 márc 20, 18:22:10 »

Ichigo a sötét oldalon? Na, ez egy érdekes fordulat lenne, de nincs benne sok ráció.
Viszotn azt én könnyen el tudom képzelni, hogy Uruhara nem csak hogy nem lojális az SS-el, hanem tényleg inkább Aizen oldalán áll, vagy leginkább a sajátján, a két fél közt ingázva.. nem tudom, ez hogy jutott eszembe, de az is lehet, hogy szándékosan manipulálja valamennyire az eseményeket, és Gin kettős ügynökként igazából az ő oldalán áll.
Azt viszont kétlem, hogy Kubo is "elképzelne" ilyesmit.. eddig túlságosan is lineáris volt a történetmenet, leszámítva egy-két egészen banális fordulatot... Kubo ehhez túl Kubo.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 20, 18:29:05 írta STM » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7438 Dátum: 10 márc 20, 18:27:52 »

Szerintem is Urahara valszeg a saját maga oldalán áll azért nem kaszabol mostan még senkit a csatamezőn vagy Kubo elfelejtette nem egyébként nem gondoltam komolyan Ichi sajna úgy is a jó oldalon áll Urahara mega a visszaemlékezések miatt tuti biztos h. nem Aizenén főleg h. ellopta a hógolyóját... Shinjiék ügye Ichi oldalán a ataichok állnak Yamma azaz az SS oldalán... Ginnel meg szerintem minta  alegtöbb szereplővel nem fog történni semmi...(ne legyen igazam)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7439 Dátum: 10 márc 20, 18:35:47 »

Train : Amúgy nekem is ez járt a fejemben. Hogy Urahara megjelenik a többiekkel(Ishin, Youricsi)
aztán ennyit mond. Urahara: Ichigo igazából nem értem miért töröd magad Aizen ellen mert nem sokat ártott neked. És az erőd eddig fejlődését neki köszönheted, meg persze nekem.  ....Az Yama aki ott fekszik félholtan engedélyezte, hogy kírtsák a családodat. ...Szóval ne törd magad....
Ez most a jelenelgi tényektől elvonatkoztatott, de most jobb indíték nem jutott eszembe.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!