24 szep 29, 23:07:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702668 alkalommal)
0 Felhasználó és 190 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7440 Dátum: 10 márc 20, 22:08:12 »

Ahogy ismerem Kubot ilyen nem hiszem, hogy lenne, de én pl simán elképzelném Ichit Aizen mellett Nevet. Azért ott Shinjiék arcát megnézném mondjuk, hogy Ichi megszólal "Na elég volt az ostoba játékotokból Vaizardok ideje pusztulnotok mi az utasítás Aizen-sama Nevet. Bár ebben tényleg semmi ráció, de így eljátszani a gondolattal, hogy mi lenne ha így lenne mókás.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7441 Dátum: 10 márc 20, 22:45:34 »

Ha nem is a sötét oldalra állás, de szerintem most lesz csavar. A történések egész fordulatosak voltak. Én simán kinézem, hogy Aizenről valami meg Ginről kiderül majd egy két más dolog is ami a történet menetet ill. szimpatikusabbá teszi őket. De remélem valami nagyobb volumenű, mint Tousenről volt. Mondjuk ott nagyon leírtam a mangát. Azok nagyon nevetséges részek voltak, de mostanában sokkal reálisabbak történnek.

Amúgy az események történésben nem sokan tudnak beleszólni. Unohana van akció közelben aki tudna valamit villantani. Urahara meg...hát nem tudom mondjuk többször bedobtam, hogy Aizen szövetséges. És most is tartom, hogy ő erősen sáros, mert szerintem valahogy ő meg Aizen kísérleti alanya Ichigo.
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7442 Dátum: 10 márc 21, 12:00:25 »

Szerintem Icchi' már csak Rukia miatt SEM fog átállni.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7443 Dátum: 10 márc 21, 18:34:14 »

Nem valóban nem fog pedig jó lenne... Nyelvesít Úgy amúgy Uraharáról az első szériában nekem kicsit olyan Jack Sparrows volt azaz h. aa saját malmára hajtotta a vízet...De azt hiszem sajna kezdhetek lemondani a Urahara egy zseni és mindent ő írányít a aháttérből gondolatnak mert Vaizardok megjelenése óta nem igen van szerepe...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 21, 18:34:47 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7444 Dátum: 10 márc 21, 18:48:28 »

Lehet, hogy Ichigo miatt megy az egész felhajtás? Aizen bezárt minden olyan embert HM-ba, akik meg tudnák fékezni érzelmi úton Ichigo-t. Gondolok itt főként Orihimére, de akár Rukia is lehet hatással rá... Hamis Karakurában mindenkit harcképtelenné tett, akik erővel meg tudnák fékezni a hollow énjét... És most meg előáll Aizen a Hougyokuval és elkezd magyarázni... Érdekes...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7445 Dátum: 10 márc 21, 19:03:25 »

Nos érdekes felvetés nem tudom mennyire valóság van ebben, de nekem tetszik ez az ötleted, és érdekesnek találom Mosolyog. Bár valami hasonlón gondolkodtam, de majd meglátjuk persze nagy fordulat lenne, ha Aizen megszerezné magának Ichigot, és az ellenségei ellen fordítaná. Nos érzelmi úton? Valóban lehet valami benne, mert az Ichiből az Ulquiorra ellen kiszabaduló lény másként nem tudok fogalmazni, is elég nehezen állt meg Ishidat is kinyírta volna simán. Szóval itt meg tényleg nincs olyan ember aki úgy jelentősebben hatna rá. Amúgy Aizen,ahogy magyarázott tök úgy jött le, hogy ez az egész a terve része mintha magának idomított volna valami háziállatot Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 21, 19:07:33 írta Train » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7446 Dátum: 10 márc 21, 19:12:43 »

Mondjuk ha kihozná belőle az Uli ellen megjelenő állatot és azta a Hogolyóval uralma alá hajtaná s vhogy elintézné h.a a Hollow legyen a akirály akkor kész is a háziállatka...S valóban nincsen senki sem hacsak Uraharáék nem jönnek akik ezt megakadályozhatnák...Illetve de ha a Hollow nem tudja átvenni az uralmat Ichi felett...Hát ha mindenestre megtörténne az nagy fordulat lenne...Mert végre nem az lenne h. Ichi hogyna szabadítson ki vkit hanem az h. hogyan szabadítsák ki Ichit...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 21, 19:14:15 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7447 Dátum: 10 márc 21, 19:15:55 »

Arra is gondoltam, hogy amikor előtör a fenevad, akkor toppan be Isshin... Mert elvileg nemsokára jön Isshin papa és az ő pár fejezete Nevet Így elég következetesnek találom a történetet... Nem azért, mert én találtam ki, hanem mert a logikám ezt mondta. Ha más lesz, akkor más lesz... Az biztos, hogy most talán érdekes fejezetek jönnek majd...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7448 Dátum: 10 márc 21, 19:18:01 »

Bejön, és Ichit Aizen pont pórázon tartja, és Aizen megszólal csibész tépd szét xD. Remélem még valamikor előjön belőle nagyon furdal a kíváncsiság, hogy milyen arcot vágnának az itt lévő emberek.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7449 Dátum: 10 márc 21, 19:22:18 »

Aza a baj h. mostanság Kubo rengeteg jó helyzetet hagyott ki...Azokata  ahelyzeteket amivel az egész történetet fel lehetett volna dobni izgalmassá tenni... Kihagyta vagy eltompította pl. a Vaizardok harcát és bosszúját, Shinji vs. Aizent, Halibel...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 21, 19:24:28 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7450 Dátum: 10 márc 24, 10:11:00 »

Momo crying is also on the spine.

Translation by czeliate:

愛染の長い演説後~~~~
『君が(イチゴ)生まれたときから知っている~~~~』
After Aizen's long speech
"I've known since the day you were born~~~" (To Ichigo)


一心パパ登場!!
Isshin papa appears!

全然違うとこに書いちゃった。
(Just ohana's own comment. She wrote in the wrong place)


背表紙は、銀だよ。
The back cover is Gin. (TN: Or spine, I'm not too sure nowadays)

愛染の演説長い。
Aizen's speech is long.

一心パパ『喋り過ぎだ。愛染。』
Isshin: You talk too much. Aizen.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7451 Dátum: 10 márc 24, 10:44:41 »

Aizen sokat beszél, valahogy nem lep meg.  Nevet
Isshin papa megmozdul, na végre, mondjuk ez már annyira esedékes volt. Hát, Gin-ről megint nincs sok infó, Aizen még mindig beszél, Isshin pedig beszól.
Mért érzem úgy, hogy ez kb. ennyi lesz: Aizen beszél, Isshin feltűnik egy oldalon, Aizen beszél, Isshin megérkezik az utolsó oldalon, és vége.  Nevet
Naplózva

Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7452 Dátum: 10 márc 24, 10:54:28 »

First of all, here's the rundown:
愛染の言葉に動揺する苺
Ichigo gets shaken up by Aizen's speech
さらに愛染は苺が自分の探求における最高の素材になると確信して成長を手助けしてきたという。
Furthermore, Aizen tells Ichigo that the focus of his own quest was for Ichigo's growth,
ルキアと出会いすぐ虚に襲われたこと、クインシーの撒き餌でメノスが現れたこと、
from the meeting with Rukia and sudden attack from a hollow, the menos appearing for the quincy's scattered bait,
ルキアが現世で発見され、SSに都合よく報告されたこと、
finding Rukia in the living world, and being reported to SS,
SSで戦った死神隊長格がそれぞれ皆、苺の力と拮抗した状態の時に戦っていたこと、
fighting with Shinigami captains in SS and everyone else, forcing Ichigo's power to rise,
それら全てがおかしいとは思わなかったか?といわれ苺は愛染に斬りかかるが手のひらで止められ る。
didn't he think it was strange? - so says Aizen to Ichigo while stopping his slashes with a hand.
それから愛染がペラペラして、事実を全て知っているか?と苺に問う。
and all the while Aizen is still unharmed, "Isn't it the truth that I know everything about you?" He asks Ichigo.
ルキアを現世駐在の任に就かせたのは誰か、
From Rukia staying in the living work out of duty, who do you think,
レンジの装備に霊圧探知装置能力をつけさせたのは誰か、
gave Renji the Reiatsu detection equipment to seek her out, who do you think,
副隊長達への報告に苺達の進行方向に関する情報を加えたのは誰か、
gave the vice-captains the report about Ichigo and co.'s progress and other information, who do you think,
私は本当に萌玉完成から100年以上の間その在り処を突き止められなかったのか?
besides me, who could after all, have over a 100 years to confirm the whereabouts of the hougyoku?
全て言い終えたあと苺が自分が最高の素材になると確信した根拠を聞く。
And after all that he asks Ichigo whether he has the confidence to say that he knows it all perfectly
愛染はそれに最初から、生まれたときから君を知っていると返す。
Aizen has, from the beginning, since he had been born, has something to tell him.
加えて君は生まれた瞬間から特別だった、なぜなら君は死神と
You've been special the moment you were born, especially why you became a shinigami-
といいかけたところで一心がきて次週
and at this point, Isshin comes, and then it's on to next week.

六車もう半年くらいでない気がしてきた
I think it's been half a year since I've felt like this.

Igen úgy érzem ez a rész azon kívül, hogy Ishin megjelenik nem sok értékelhető momentumot fog tartalmazni, talán az utolsó mondat....Kubu kinyírlak a sporolós mangáid miatt Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva

Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #7453 Dátum: 10 márc 24, 11:46:15 »

Bleach 397. fejezet spoiler kép:

http://i39.tinypic.com/25fnj2e.jpg
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7454 Dátum: 10 márc 24, 12:34:24 »

Egész jó kép, egyedül azt találom benne furcsának, hogy míg Ichigo pupillája majd kiszakad a helyéről meglepettségében, addig Aizen kb. annyira csodálkozik Isshin papa felbukkanásán, min én.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!