24 okt 01, 14:38:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1706012 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6060 Dátum: 09 nov 15, 17:55:40 »

Hm... Gondolkozik Igazad lehet, már nem emlékszem pontosan de azt tudom h. nem hívott semmilyen segítséget...Pedig ott is azért neki is kelletta a két kéz))) Igaz nem álldgált ott Bya sem ami roppant idegesítő lehet hogy te kaszabolsz közben a Fapofa úr meg szépen álldogál mintha mi sme történne...De azt hiszem Kenpachit ez nem zavarja amíg élvezia a harcot, sztem tudja h. Bya nélkül nincs esélye de akkor sem vall rá hogy felmérje  a helyzetet és segítséget hívjon...
Egyébként ha engem kérdeztek nem lesz eből Ken vs. Bya harc, azt hiszem a nullás kinyírása után mindketten Isane kezelésében ffognak részesülni...De azért élvezném ha nem lenne igazam egy igazi Ken vs. Bya a háború közepénXD
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #6061 Dátum: 09 nov 16, 09:13:23 »

Következő anime részek nevei:
246 "Special Mission! Rescue Captain Commander Yamamoto!"
"Tokumu! Yamamoto shutsu seyo! November 17, 2009 —
247 "Deceived Shinigami! The World Collapse Crisis"
"Damasareta shinigami! Sekai kai no kiki November 24, 2009 —
248 "Dragon of Ice and Dragon of Flame! The Strongest Showdown!"
ri no ry no ry taiketsu!" December 1, 2009 —
249 "Senbonzakura's Bankai! Offense and Defense of the Living World"
"Senbonzakura bankai! Gensei no koub December 8, 2009 —
250 "That Man, For the Sake of the Kuchiki"
"Sono otoko Kuchiki ka yue ni" December 15, 2009
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 16, 09:15:14 írta Adamems » Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6062 Dátum: 09 nov 16, 09:29:09 »

Hhmmm, érdekes lesz, alig várom^^
Az idáig oké, hogy Yamamoto kiszabadítása.
Az utána lévő rész címe nem világos számomra, hogy mi lesz benne, de a 248. aaaz... Hyourinmaru versus Ryuujin Jakka?! Ezé képes leszek felkelni hajnal négykor az tuti!
249ben mi új lehet?
250 mi lesz a Kuchiki klánnal?!!!
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6063 Dátum: 09 nov 16, 21:53:35 »

Hoppá, a legerősebb jégpenge a legerősebb tűzbökő ellen! Na ez kemény lesz!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6064 Dátum: 09 nov 17, 12:12:46 »

Huuuuuh? Nem úgy volt, hogy Hyourinmaru visszaállt Hitsugaya oldalára, Ryuujin Jakkanak pedig esze ágában sem volt, hogy Muramasáék oldalára álljon? Akkor nem értem... A rész akkor tud nagyot mutatni, ha nem Yamamoto és Hitsugaya irányitja a zanpakutokat, hanem a testet öltött zanpakutok harcolnak... De biztos, hogy harcolni fognak? Nem vagyok valami jó angolos...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6065 Dátum: 09 nov 17, 12:59:11 »

Six majd meglátjuka a cím szokott kicsit más dolgot takarni mint amit először hiszünk Nevet Nevet Nevet Nevet
De sztem az én jóslatom igaz lesz> nem Ukitake és Kyouraku fogja legyőznia a sjaát kardját hanem Bya és akkor talán a kis törpe...Valami azért kárpótol majd: a két legszebb kard Nevet Nevet Nevet Nevet
((Tegnap egy nagyon meredeket mondtak nekem: elkezdi az aza a valakia Moonlight teázóba hogy képzeljek el egy ToshiroXKenpachit....Jesszus.. smirksweat smirksweat Egyébként is utálom az ilyen történeteket...Mert mindig összehozzák Kyourakut Ukitakéval vagy ami még meredekebb az UkitakeXKaien...))
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6066 Dátum: 09 nov 17, 14:08:16 »

Jajj, még ilyen sokáig kell néznem a szenvedést?? Ez borzalmas, megint el van húzva a végtelenségig. Yamma bá ellen kinek van esélye? Még a két padawan se bírt vele, akkor nehogy már Hitsu lenyomja, az tuti másra utal!
A 3. movie viszont egész jó lett, megnéztem 7végén és tetszik, kifejezetten érdekes!
Ha vége a fillernek akkor viszont jön a Lust Ördögi Ördögi az kemény lesz Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6067 Dátum: 09 nov 17, 16:09:28 »

Eperke vs. vérszomjas denevérke...Nos igen azt én is várom habár azt kell mondanom én nem bánom h. tovább tart a afiller szerintemkifejezetten jó filler vetekszik az Amagais részekkel habár azokat én jobban szeretem merta a kocsmás jelenetek.... Pirul  Hümm-hümm Meg ez az új opening nem igazán illene  a Lustra szóval sejthető h. még egy ideig filler lesz...
Láttátok aa 2010es Naptárat? Én most olvadok ela a gép előtt mert van benne egy Ukitake Kyouraku és Stark együttes kép...
Nah meg jó kép a Hirako, Urahara Aizenes is... Remélem arra utal hogy amjd a ketten együtt küzdenek ellene...
Tényleg hol a a búbánatban van már Urahara...Már hiányolom a hülyeségét...
Jah és egyébként nem a Jakkát kell legyőzni hanem a "padawanok" Zanpiját azt meg sztem Senbonzakura és Hyorinmaru elintézi simán...(na jó azért esteleg a két tulajdonos is tehet vmit az ügyért...)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 17, 16:22:55 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6068 Dátum: 09 nov 17, 19:28:20 »

A két padawan zanpi nézőnek van, Minazuki nyomja le a tatát ikszdé
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6069 Dátum: 09 nov 17, 21:13:55 »

Yama-jiit senki sem tudná leverni a shinigamik közül... Aizennek azért lenne esélye, mert a zanpakutoja egy büdös csaló... Azért megnéztem volna, mit csinál, ha hirtelen mindenhol illúziókat lát Mr. Kétszinű Senkiházi ikszdé

Egyébként egy kérdés:

Azt vettem észre, hogy Rukia halott zanpakutoja shikai formában van, viszont amikkel más végez, teszem azt Kenpachi ikszdé azok csak kard formát öltenek, de nem shikai formát... Akkor Byakuya azért támadta meg Sode no Shirayukit, mert tudta, hogy már legyőzte Rukia és nem lesz gond...

A Movie 3 tényleg jó volt. Nekem kedvencem a 2. is, mert kedvenc szereplőm Hitsugaya... Meg Kenpachi az az idegbeteg ikszdé meg Yachiru... Meg Byakuya meg Shunsui... de mit is akartam? ikszdé Jah A Movie 1. egyáltalán nem jött be... De az utolsó két rész jó volt... Végre Shunsui és Ukitake is harcoltak a 3-ban Nevet Bár nemtom, miért kellett előhivni a Zanpakutokat ahhoz, hogy csak vagdalkozzanak továbbra is ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6070 Dátum: 09 nov 17, 21:49:55 »

Én megmondom a Movie írója úgy gondolta h. annyira keveset használják ha nem hívják évente egyszer elő 1. berozsdásodik 2. elfelejtik a kardjuk nevét...
Sztem a 2 és 3 Movie az nagyon jó többször nézhető kis filmecske... Az első meg egyszer nézhetős... Egyébként az egyesben Ukitake azok ellen a fehér izék ellen előhívja a Zanpit hát ami úgy amúgy elég fura mert bezzeg Kaiennél nem hívta elő...De akkor is biztos a berozsdásodási veszély fenyegette  a kardot...
Hjuj úgy látoma  Rawban Uki kölykei leledzenek a képernyőnXDXDXD Meg látok egy komoly Kyouraku fejet is...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 17, 21:53:16 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6071 Dátum: 09 nov 17, 22:26:27 »

Nem hiszem, hogy csak azé hogy ne felejtsük el a nevüket a zanpakutouknak... ... Én pl már nem emlékszem Kyourakuéra... oké eszembe jutott, leírni meg végképp nem tudnámXD
Azt azé kellet, mert úgy a menő^^"...  Am, pl Soi Fongnak a Zanpakutoja... minek szenved vele annyit, hogy kétszer megszúrja? (most pl egy gyengébb ellenség ellen, nem egyszerűbb, ha egyszerüen átdöfi a melkasát, vaaagy esetleg (mint ahogy Byaku shunpo közben vág egy jót) egyszerűen lefejezni?ikszdé  Alapból nem méltó egy ilyen titkosizé vezérnek a hosszú harc, neki egy mozdulattal kéne végeznie az ellenfeleive... Jó igaz,  ha már itt tartunk, akkor idáig 100 részes lenne a bleachxD)
Kyouraku és Ukitake azé megy Shikaiba, mert ismerjük a shikaiját...  Tipikus akcióanime( pofázás, karddal való hadonászás, shikai, bankai... jófiú földön... összeszedi magát, ultimate jutsuXD... pont mint a Naruban pofázás, kunai dobálás, bunshinok, rasengan, naru a földön, fel kell sennin mód, rasenshuriken)

Én bírtam a movie 1et is. Amúgy mindhárom múvinak szánalmasan ugyanaz a felépítése... válság van, nincs pénz új sablonra?ikszdé De főleg az utolsó kettő hasonlít nagyon. Történik valami->1 jó fiú átáll-> O___o WTF fejek--> Még több baromságot csinálnak->Átruccannak a soulsocietibe->A világvége->Ichigo megvív a barátjával, és megmenti a világot, de közben mindenki megjelenik, mindenki megjelenik akit idáig megismertünk, és harcol a töltelék rosszfiúk ellen.
(Igen, a Narumúvi rasenganjaitól már idegbajt is kaptamXD)

Amúgy még mindig az zavar a legjobban a bleachben, hoyg az erőviszonyok milyen jól meg vannak tervezve. Kezdve ott, hogy azok a shinigamik, akiket nem ismerünk csak hullának, vagy eszméletlen áldozatnak használhatóXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6072 Dátum: 09 nov 17, 22:52:12 »

Háát, nekem az első movie jött be eddig a legjobban, Senna karaktere megfogott, és az volt az egyetlen épkézláb történet eddig, amit viszonylag jól sikerült megcsinálni. Meg, talán hogy végre nem happy-end, sokat dobott a drámai veszteség rajta. A 2. szerintem gáz, jó lenne a sztori de nem így!!
Nyomni kell a zanpikat, ha tetszik, ha nem. Szerintem Urahara a legjobb forma, de érdekes, hogy ment vissza? Mert amikor Ichigo először megy SS-be még hozzáérni se tud a senkai kapu-hoz nem hogy átmenni rajta, na akkor most hogy is van ez? (1 a bakik közül)
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6073 Dátum: 09 nov 17, 23:00:59 »

Ezt már aszem én is kérdeztem^^ A válasz valami olyasmi volt, hogy volt ideje agyalni... valami hasonlót mondott a filmben isXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #6074 Dátum: 09 nov 18, 01:06:05 »

Nemtom Dancsa én az összes Zanpakutou nevére emlékszem. Nevet Legalábbis a kapitányokét és a hadnagyokét tudom, már amelyik megmutatta eddig. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!