24 júl 07, 23:24:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1594623 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6090 Dátum: 09 nov 19, 19:33:13 »

STM, bocsi, de azt nem tudjuk, hogy Shikai vagy Bankai volt, amikor ott kiköpögette az emberkéketXD

Sawaki=???

Szerintem simán elképzelhető hogy támadó ereje nulla. Hogy hogyan vergődte fel magát kapityánnyá nélküle? A másik három technikát (vívási, lépési, kidou) használvaXD mint negyedik osztagos, healer, a reiatsut precízen tudja kezelni, így simán lehet, hogy kidou csapatot megszégyenítő módon tudja nyomni a kidoukat akár varázsige nélkük isXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6091 Dátum: 09 nov 19, 19:55:13 »

De azért az is kard még eredeti formájában szóval lehet vele szúrni azaz lehet vele támadni---Mégha lehet h. shikai formában nem is a harci képességeiről híres.  Meg a rája si támadhat hammm bekaptlak!!!!!!Meg a Bankai lehet h. valami támadós...Szóval én biztosra veszem h. nem nulla annaka a kardnaka a támadó képessége...De az is biztos h. nem éppen arra való mint Ichi kardja h. szeleteljenek vele....

Sawaki nekem is kérdőjel....
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 19:57:26 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6092 Dátum: 09 nov 19, 20:02:41 »

A mangából, vagy az animéből nem derül ki, de mintha azt hallottam volna valahol, hogy a data book azt írja, Unuhana bálna-rája-madara shikai.
Nekem most nem sikerült megtalálnom a az angol nyelvű oldalt, de aki gondolja, nézzen utána. Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6093 Dátum: 09 nov 19, 20:07:01 »

Hát... Hamm bekaplak, azt meggyógyulsz... Vagy rosszul tudom  Pirul ? Nem kell a kardnak halálosnak lennie, ha a forgatója halálos támadásokat ismer. Azon az elven vagyok én is, hogy kidou használatban mondjuk Aizen szintjén lehet... De lehet, hogy taijutsuban - bocs a narutos kifejezésért, nem jut eszembe bleaches kifejezés erre - odaveri Soifongot Nevet ... Az exekiászokat is beijesztette, pedig csak annyit mondott, hogy addig nem támadnak, amíg nem adnak rá okot ikszdé Furán ijesztő egy nőszemély Unohana-taicho ikszdé Bár ki tudja, milyen képességei vannak még a zanpakutojának... Bár tény, hogy általában egy képesség párosul egy emberhez... De ott van pl Hitsugaya, vagy Yama-jii... Szerintem is Shikai a kardformája, amit eddig láttunk... Nehezemre esik elképzelni, hogy egy Bankai ne tudjon támadni, csak repülni + gyógyítani...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6094 Dátum: 09 nov 19, 20:23:59 »

Unohana valószínüleg Kidouban és talán villámlépésben lehet verhetetlen, viszont kardforgatásban és pusztakezes harcmodorban nem hinném hogya annyira jó. Az egyiket a kardjának eddig megtudott tulajdonságaiból a másikat pedig a testalkatából következtetem. Viszont kidouban meg merem kockáztatni h. jobb mint Aizen hiszen a gyógyításhoz is olyas féle dolgokat  kell tudnia...És ő nem is akármiylen szinten művelia a gyógyítást...A villámlépésre meg minden kapitány de sztem minden hadnagy képes.
Egyébként nekem nagyon tetszik h. pl. Hitsu mindent kíválálóan tud hazsnálni, meg h. Bya is egész sok mindent használ (csak a pustakezeset nem)... Igaz Aizen sztem nem tud nagyon kardoznihagyományos értelemben) meg pusztakezesmódszereket sem mégis őa  alegerősebb....De igazán szépen harcolni Byakuya tud imádom h. folyton ahsználja a Kidout a kardota a villámlépést...Neki van sítlusa.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6095 Dátum: 09 nov 19, 20:57:52 »

nah ez kicsit túlzás volt asthi... Az egy dolog hogy használ kidout, de általába is a zanpakutoujára hagyatkozik...
Amúgy nem az teszi erőssé a taichout, hogy mindenben toppon van. pl ott van az a állatt Zaraki.... zanpakutou?! hehe Kidou ?! Mijaza reiatsu szintenXD.... gyors és levág mindenkitXD
Ezzel szenben ott van Hitsu... only zanpakutou...

Aizennek meg ott van egy erős zanpakutou, 90es szintü kidout varázsige nélkül. Akármennyire is utálom, de Aizen pl nagyon elegánsan győzte le komamurátXD
Shunshin no Yoruichi... már a nickje is sokat elárul. Kidou-master.

Akkor lenne egy jó csata, hogyha ezeket együtt használják. Byakuya is. Áll egyhelyben, használ valami spellt, folytatja a harcot, megáll megint, megint kidou, utána megint harc... Részének kéne lennie a harcnakXD És persze úgy, hogy az ellenség nem vár varázsigére, erőgyüjtésre blabla. Yoruichi zanpakutouja kerülne már elő, ő megmutatná hogy kéne ezt csinálni... Shünko+brutál zanpakuto+shunpou= Behalt Aizen
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6096 Dátum: 09 nov 19, 21:17:57 »

Hát... A testalkatra annyit mondhatok, hogy a haori kövérít... Meg lehet figyelni azokat a kapitányokat, akik már levették a haorijukat... Aizen haoriban két ajtós szekrény, Byakuya haoriban nagyobb darabnak látszik, mint amilyen... Nomeg aki verhetetlen shunpo-ban, az Yama-jii... Be is oltotta Shunsuit, hogy még nem fordult elő, hogy valaki elé kerüljön Shunpoval... Látható is volt, hogy mire odaértek Ukitakéval, addigra megebédelt, átolvasta az összes osztag jelentését, és még a sziesztáját is megejtette méltó vénember létére Nevet

Byakuya harcstílusa tetszik nekem is a legjobban. Ha unja a Shunpozgatást, akkor fogja ellő egy Rikujoukoro-t aztán elintézi Senbonzakurával.

Yama-jiié sem rossz. Amikor legyőzte Allont, dobtam egy hátast. Az a fapofa, amit vágott ikszdé Mangát nem olvasom, mint Narutonál sem, viszont az animében nagyon jól meg lett csinálva.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 21:21:08 írta six » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6097 Dátum: 09 nov 19, 21:21:05 »

Mondok neked jobb példát, Six: Kenpachi.
Az az emebr olyan, mint egy múmia, amin csak némi száraz bőr maratd a csontokon, teljes Kapitányi díszben viszont (ha Aizen kétajtós) egy ötajtós szekrénysor.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6098 Dátum: 09 nov 19, 21:22:17 »

Igen. Tudtam, hogy valakit kihagytam ikszdé És igy is van, hogy Kenpachi kétszer nagyobb, mint Aizen kapitányi diszben ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6099 Dátum: 09 nov 19, 21:49:09 »

Az mondjuk tényleg igaz h. a haori kövérít (Aizen, Zaraki, Ukitake Kyouraku...) Kyourakut amikor hátulról nézem mindig oylan fura alakja van.... smirksweat Valóban Aizen is meg kyouraku is meg Zaraki is szekrényként közlekednek...Az ujjatlan kapitányi viselet viszont sztem nem annyira csinál az adott szereplőből két három hat ajtós szekrényt.

Miért volt durva a kijelentésem Dancsa? smirksweat  Én tényleg úgy gondolom h. Bya harcol a legszebben. Ő mixelia a képességeket, ezt nem sok shinigaminál láthatjuk(Soifon meg Hitsu ilyen még meg biztos vannak de nem annyira sokan akik ilyen egynsúlyban vegyítva használnák mint Bya...)

S egyébként lehet h. főlega a kardját használja Bya de általában támad Kidouval is meg használ shumpot is pl. a saját Espadájának legyőzése egy nagyon szép shumpo,kard és kidou támadás vegyítés volt....Simán karddal nem lett volna képes rá.

Láttuk fürdőruhában Unohanát, sztem magas és hm...uff ezt most h. fogalmazzam meg? Szóval nem olyan mint Soifon vagy Hiyori vagy Yourichi nem lapos és nem a legvkékonyabb ezért nem hinném h. jó pusztakezes harcban, amikor nagyon gyorsan kell mozogni. Ahogyan pl. Ukitake sovány de túl magas ehheza a harcmodorhoz, elég hülyén nézne ki nála ha karatézna mega  levegőben forgolódna...Jah meg Kennél is érdekes lenne, ott emelgetnéa a lábát fej fölé jah meg megpróbálná megcsinálni Yourichi rugását vagy....Meg Ukitake sem tudná megcsinálni amit meg tud Hitsu pl Ukitake nem tudna ráália a másiknak a Zanpakutójára...(vicces lenne, hé állítsd meg aa kardot had álljak rá rá áll és reccs....)

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 21:58:57 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6100 Dátum: 09 nov 19, 22:27:49 »

Igen,  Unohana fürdőruciban nagy volt... /nyálcsorgás/

Izé, hol voltam... ja igen.

Unohana statisztikája:
Támadás: 100/100
Védekezés: 80/100
Shunpo: 70/100
Kido: 100/100
Intelligencia: 100/100
Állóképesség: 90/100

Ő Soul Society messze legtapasztaltabb gyógyítója. Specialitása a kendo, amit mesterien űz hosszú kardjával.

Sawaki = Sasakibe, az 1. osztag hadnagya, csak elírtam.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 22:30:26 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6101 Dátum: 09 nov 20, 10:02:29 »

Lehet h. Unohana azért jó tamdásban mert meg sem merik támadni.... Nevet Remélem fog harcolni ő is a jövőben mert eza a statisztika nagyon jól hangzik.
Viszont az is igaz h. a bleachben nem mindig következetes az erősség simán van körbeverés minden attól függ az író éppen mit akar....No mindegy...
Vki nem tudja Bya paramétereit beírni? Nincs kedvem megkeresni a Databookot.... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6102 Dátum: 09 nov 20, 13:11:15 »

Byakuya Kuchiki:

Támadás: 90/100
Védekezés: 80/100
Shunpo: 90/100
Kido: 90/100
Intelligencia: 90/100
Állóképesség: 70/100

Unohanához még annyit, hogy Yamamoto és Aizen után (mindketten 560/600-at kapnak összesítésben) ő a legerősebb egész SS-ban (540/600)
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6103 Dátum: 09 nov 20, 13:19:01 »

Érdekes, ami Unohanáról mondasz... Azt hittem, hogy ott van még Shunsui, vagy Ukitake... Bár azt gondoltam, hogy mindenképp erős...

Byakuya statjairól... Az állóképességet kicsit keveslem... Bár nemtom, mi alapján mérik ezt... A többivel nagyjából egyetértek...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6104 Dátum: 09 nov 20, 15:37:53 »

 (Köszi h. beírtad nekem Narutoclone)
De engem is meglep h. Unohana a 3. .Én Kyourakut raktam volnaa harmadik helyre, de végülis mindegy... Remélem Unohana mutat majd  valamit Aizen ellen ha már mostanság ennyire elő került...

Byanál én aa védekezést keveslem az ő kardjánál jobb védekező eszközt nem tudnék mondani hiszen ha maga köré gyűjti a sziromlevél pengéket akkor ki tudja megtámadni?
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 20, 15:39:29 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!