24 júl 07, 23:44:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1594636 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6105 Dátum: 09 nov 20, 16:27:34 »

Ukitake:

Támadás: 90/100
Védekezés: 90/100
Shunpo: 70/100
Kido: 100/100
Intelligencia: 100/100
Állóképesség: 40/100

Összesen: 490/600

Kyouraku:

Támadás: 90/100
Védekezés: 90/100
Shunpo: 90/100
Kido: 100/100
Intelligencia: 90/100
Állóképesség: 70/100

Összesen: 530/600

Retsu Unohana a MÁSODIK, nem a harmadik legerősebb - Yamatata és Aizen holtversenyben elsők.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 20, 16:29:39 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6106 Dátum: 09 nov 20, 17:28:01 »

Hát nemtudom,szerintem attól hogy unohana a második legképzettebb,nem biztos hogy a legerősebb is...

Az a databookos dolog,amit  Narutoclone linkelt pl azt írja,hogy kenpachi a leggyengébb taicho,pedig szerintem nem így van.
Már alapból soul societyben elgyepálta tousent,ő meg a 9. helyen van.

De van egy másik,ami csak a támadást és védekezést és mozgékonyságot taglalja,az szerintem jóval helytállóbb.

1. Yamamoto - 100
2. Aizen - 93.3
3. Shunsui - 90
4. Byakuya - 86.6
5. Unohana - 83.3
5. Hitsugaya - 83.3
5. Ukitake - 83.3
8. Komamura - 80
8. Kenpachi - 80
8.Gin - 80
8.Soi Fong - 80
12.Tosen - 73.3
13.Mayuri – 60
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 20, 17:31:48 írta con » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6107 Dátum: 09 nov 20, 17:53:01 »

Hát, Gin elég hátul van, bár az is igaz hogy tőle még elég keveset láttunk :S Soi Fong is elég hátul van, szerintem azért ennyire nem gyenge, és talán Tousen is többet tud ennél, de mint az eddigi viták is mutatják, ez a "ki az erősebb" dolog elég relatív, szóval inkább nem mennék bele mélyebben.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6108 Dátum: 09 nov 20, 18:17:23 »

Mondjuk én úgy vagyok ezzel a databookal,hogy igazából sztem nem lehet komolyan venni,mármint úgy értem,hogy ezek a számok nem azt jelentik,hogy ki verné le a másikat,hanem hogy a saját erejüket a tehetségükhöz képest,mennyire jól uralják.

Mert pl ott volt a byakuya vs ichi,ichigo pár órája uralta a bankaiát,byakuya meg jó pár éve,de amíg ichigo el nem fáradt addig igen jól tartotta magát,mert a bankai-a képessége pont byakuya ellen való volt,pedig jóval képzettlenebb volt.

Vagy aizen...nem hinném hogy sokkal jobban uralná a kardját mint pl kyoraku vagy ukitake,de mégis shikaial megszivatná őket,mert erősebb a kardja képesége,mint a másik kettőnek.

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 20, 18:19:02 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6109 Dátum: 09 nov 20, 19:00:24 »

Jah meg Kubo erőviszony meg ki kit ver le nem mindig következetes...Egyébként amikor Ichi elérte a Bankait nekem volt egy olyan érzésem mintha direkt Bya ellen fejleszette volna ki...(Igaz ha jól emlékszem nem ismerte Bya shikai formáját sem)...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6110 Dátum: 09 nov 20, 22:58:06 »

Ha így nézzük, az Octava Espada bárkit legyőzött volna Mayurin kívül, mivel még Kenpachi sem tud védekezni a belső szervek elpusztítása ellen.

szóval az erősorrend csak egy elméleti ellenfél esetében helytálló.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6111 Dátum: 09 nov 20, 23:08:36 »

Ichigoról mondják mindig, hogy húde kapitány szintű így/úgy...  De nézzük mire képes ő? Getsuga Tenshou+shunpo ENNYIT TUD (full hollowként egyebet is)
Ha mondjuk Byakuyának vagy bárki aki ellene harcolt shinigami gondolkozna...  akkor használna kidout. Mit csinál, ha szembe kerül Aizennel? Csettint egyet Aizen, és kész. Ott tart, mint a Sokyoku dombján Komamura.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6112 Dátum: 09 nov 21, 00:42:28 »

Azért ne feledjük, hogy Shirosaki azt mondja neki,ha valóban meg akarod tanulni használni az erőmet meg ne halj amíg újra el nem jövök! Ezt akkr mondja amikor a Vaizardok-nál harcol a belső világában és legyőzi! Na most meghalt, de nem hiszem, hogy nem jön el, csak nincs ereje, ha viszont mama taicho feltölti lehet bejön a képbe Shirosaki!!
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6113 Dátum: 09 nov 21, 08:51:31 »

Shirosakinak azt hiszem lenne esélye Aizen ellen...De tényleg olyan jó lenne ha vki fogná magát és abba a sárgaszínű börtönbe zárná Aizent (Bya használja mindig) s utána szépen csak stílusosoan átcsúsztatná rajta a kardját.... smirksweat Én szeretem a aKidou támadásokat kivéve a vörös gömböt, az már unalmas....De Hisagi, Kira, és Soifon Kidou támadása nagyon szokott tetszeni.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6114 Dátum: 09 nov 21, 09:50:36 »

Nekem Tessai támadása jött be meg a két tiltott technika  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6115 Dátum: 09 nov 21, 10:04:19 »

Aizen még biztos tartogat valamit, mert újra átnyálaztam a mangát, ott megvan, ahogy mondja, ha összegyűjtjük a VL-kat, és kész vannak az espadak, senki nem állíthat meg minket! Shirosakinak meg csak akkor van esélye ha Ichigo képes őt irányítani, addig csak berserk van, olyan mint amikor a Kyuubi előjön Narutoból, mindegy neki hogy aki előtte áll az barát vagy ellenség!
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz jöv héten, 1 a Bya, Ken harcból mi sül ki? 2, Meddig tart mama Taichonak visszakidouzni Ichi Rairoku-ját!
Aztán persze ott van Urahara, Yoruichi meg Tessai, akik még mindig sehol nincsenek, és nem hiszem hogy Tessai nem tudja összerakni pl. Hiyorit, hiszen mégis csak ő volt  a Kidou Corps. kapitánya, Hacchi meg a hadnagy. Az meg elég világos, hogy égbemenő különbség van a hadnagyok meg a kapitányaik közt erő tekintetében.

Kicsit más, de én megnézném Jachiru-t harc közben (kár, hogy nem fogom valószínű látni), mert Ken-chan ereje mindekit kilök a világból, ő meg teljesen kényelmesen lóg a hátán! Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6116 Dátum: 09 nov 21, 12:10:10 »

Én is akarom látni Yachirut harcolni. Ha Nnoitora ellen akkor nem kel fel Ken-chan, akkor tuti villantott volna valamit. Kár, hogy eddig csak egyszer láttunk valamicskét, amikor elzavarja a hírvivőt, mert Ken-chan harcol Ichivel ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6117 Dátum: 09 nov 21, 12:14:37 »

Yachiru már a fillerben is tök jól "harcolt" szegény Mayuri kard jól meg lett tépázva és úgy sípolt.... smirksweat Én kiváncsi vagyok Shinji és Urahara kardjára....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6118 Dátum: 09 nov 21, 13:07:27 »

Uraharáét már ismerjük: Benihime.

Yachiru: "Ban kai. Slaugter them all, Ken-chan!" és megjelenik Kenpachi.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6119 Dátum: 09 nov 21, 13:17:15 »

De én a Bankaijára lennék kiváncsi...Meg arra a kijelentésre ami az animében volt: azért edzen Ranji Sadoval mert Benihime arra nem alkalmas(vajon miért nem alkalmas rá? vagy csak lusta volt?), meg hát Yammi és a fogyi ellen édeskeveset láttunk na meg én kedvelem Urahara harcmodorát is, jók azok a piros lángféleségekXD
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!