24 júl 05, 04:47:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1589996 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6075 Dátum: 09 nov 18, 11:16:43 »

Uraharától megkérdezte a főparancsnok, hogy hogy tudott visszamenni. Erre a válasz: óóó mindig is tudtam, hogyan kell, de csak ennyit mondhatok. Én a főparancsnokról nem tudom, mint gondoljak... Olyan, mint Arnold Swarczenegger. Ha valami történik, rögtön szükségállapot. Ráadásul pl a movie 2-ben simán kivégeztette volna Hitsugayát, mert nem képes használni azt a kopasz fejét. Erre ott van Shunsui és Ukitake, akik használják a fejüket, viszont Yama-jii meg sz***k a véleményükre. Meg ilyenek, hogy szégyelljétek magatokat, hogy harcba szólítjátok a főparancsnokot... Aztán simán lealázta Allont, meg a 3 fracciont... Oké, neki a legerősebbel kellene harcolnia, de ha nem harcol, simán besegíthetne... Viszont én azt bírom, amit előttem leírt valaki előttem, hogy az erőviszonyok nagyon jól vannak ábrázolva. És lehet, ez csak nekem van így, de mindig egy adott szereplő szemszögéből látjuk, mi történik épp... Viszont a belépőket nagyon jól megcsinálták... A movie 3-ban is, mikor Yama-jii levágja a nagy izé karját, meg Shunsui előhívja Katen Kyoukotsut, meg Ukitake előhívja Sougyo no Kotowarit... Nah meg Kenpachi ikszdé Minden movie végén röhögőgörcsöt kapok tőle Yachiruval együtt ikszdé... Shunsui meg... Hogy hivja elő a Zanpakutoját? Virágillatú hajnalon, v mi... illik hozzá ikszdé
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6076 Dátum: 09 nov 18, 13:47:30 »

Hehe, az ikrek viccesek! Bár némelyik játékuk veszélyes.

Katen Kyokotsu - Nem akarok egy ilyen dekadens alakkal lenni! Pffff... szekény Alkesz kapitány.

Ichigo megkapta Minazuki- t ellenfélnek - ha Unohana nem jön segíteni, esélytelen, mint kismókus az erdőtűzben ellene.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #6077 Dátum: 09 nov 18, 14:25:03 »

Huhh, végre érdekesebb részek az animében. Nevet
Az előző hármat végig sem bírtam nézni, csak pörgetve.  Technikai KO
Ukitake és Kyoraku harca kifejezetten érdekel, a zanpakutou-juk emberi formája is jól el lett találva.
Bár azt nem értem, miért kellett megint ellőni Ukitakénél ezt a gyerekek ellen nem harcolok történetet. Komolyan, ennél lehetnének kreatívabbak. Nevet Bár Sogyo no kotowari emberi alakja így aranyos, de a legyezős támadásuk nem jön be. Biztos azért, mert nem akartak kardot adni a kezükbe.  Pojén
Abban én is reménykedem, hogy Minazuki rendesen megszorongatja Eperkét.  Ördögi
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6078 Dátum: 09 nov 18, 14:31:23 »

Hehe, az ikrek viccesek! Bár némelyik játékuk veszélyes.

Katen Kyokotsu - Nem akarok egy ilyen dekadens alakkal lenni! Pffff... szekény Alkesz kapitány.

Ichigo megkapta Minazuki- t ellenfélnek - ha Unohana nem jön segíteni, esélytelen, mint kismókus az erdőtűzben ellene.
Nem hinném hogy minazuki harcolna komolyabban,mivel a normál történetben sem láttuk még,így nincs honnan meríteni képességet...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 18, 14:36:18 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6079 Dátum: 09 nov 18, 21:27:21 »

Óh én azt hiszem roppantul elégedett avgyoka a mostani résszel, Ukitake és a két kis gyereke ahogy a fejecskéjén csücsülnek volt Kyouraku is szóval én most maximálisan elégedett avgyok Pirul Pirul Pirul Azt már nem várom el h.mást kihozzanak mint amia a mangában is kiderül...De azért roppantil érdekel h. azta aélegyezős támadást mivel védte ki Ukitake Nevet Nevet Nevet Hjajaj nagyon tetszik Nevet Nevet Nevet Nevet

2-es movie története lehetne jobb is ebben igazatok van...S tényleg Urahara h. kerüla a hármas Movieba át az SSbe...Hjuj nekem fel sem tűnt csak el voltam ragadtatva milyen menőn áll is neki az a kapitányi köpeny... smirksweat

Off: Con király a avatarodXD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 18, 21:29:43 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6080 Dátum: 09 nov 18, 21:32:18 »

Ohhh kösz...de ez most tulajdon képpen cinkelés,vagy tényleg jó? xDD
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6081 Dátum: 09 nov 18, 21:34:53 »

Off:Nekem nagyon tetszik azért jegyeztem meg különben nem szoktam dicsérni a jó avákat csak ami tényleg olyan h. én is kiraknám(jó ez temészetesen lehet h. azért van mert kakashi fan is vagyok Nevet Nevet Nevet)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6082 Dátum: 09 nov 18, 21:38:13 »

Jó,akkor megnyugodtam. xDD


Egyébként tényleg jó részvolt a mai.  bow
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6083 Dátum: 09 nov 19, 12:36:21 »

Egész klasz volt az eheti filler.
Megint kaptunk néhány poént,.... láthattuk Ichit fürdeni(szintén poén).

Imádtam a két kis lurkót amint Ukin fekszenek és klassz hogy megjelent a másik ikerpár is.
Minazukit nemértettem egyáltalán, még csak meg sem probálta feltartani Ichit, vajon miért.

Az ending utáni poénnak szánt két kis szösszenet megint ütött bár Soifon-on már szinte meg se lepödöm ami viszont Ichi megjegyzését illeti a Kyoraku Ukitake párbeszéd végén, nos az elmondta az összes fan "kivánságát"!


Mellesleg még az elözö rész alkalmával Unohana és Minazuki kapcsán eszembe jutott valami, a kard elzárt formája egy Tachi (hosszú kard) mely kimondottan erös támadásban de védekezésre kevésbé alkalmas (a mérete miatt nehezebben kezelhetö), márpedig egy olyan személynek akinek a fö feladata a gyógyitás, harctéren is inkább védekezö szerepe lehetne és nem támadó.

Nektek eröl mi a véleményetek?


« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 12:40:40 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6084 Dátum: 09 nov 19, 12:58:16 »

Szerintem... Unohanáról nem tudunk semmit. Ki tudja, lehet ő ott a legzúzósabb kapitány... De csak akkor ha már a világvége előtt vagyunk 1 seccel, és Ichigo már kilehelte a lelkétXD Az, hogy Minazuki mért nem támadta meg Ichigot, egyszerű. Nem tudjuk hogy van-e támadó képessége egyáltalán!?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6085 Dátum: 09 nov 19, 14:50:41 »


Az ending utáni poénnak szánt két kis szösszenet megint ütött bár Soifon-on már szinte meg se lepödöm ami viszont Ichi megjegyzését illeti a Kyoraku Ukitake párbeszéd végén, nos az elmondta az összes fan "kivánságát"!

Mellesleg még az elözö rész alkalmával Unohana és Minazuki kapcsán eszembe jutott valami, a kard elzárt formája egy Tachi (hosszú kard) mely kimondottan erös támadásban de védekezésre kevésbé alkalmas (a mérete miatt nehezebben kezelhetö), márpedig egy olyan személynek akinek a fö feladata a gyógyitás, harctéren is inkább védekezö szerepe lehetne és nem támadó.

Nektek eröl mi a véleményetek?




Én is imádom azta a részt amikor ráugranak Ukira a kardjai...Akik angyon el vannak találva. Egyébként Kyouraku kardjai is. S úgyamúgy én benne vagyok h. ne harcoljanak komolyan de akkor muatssák azta a játékot Nevet Nyelvesít Ukitake játszana a kisgyerekekkel Kyouraku pedig hm....... Pirul Nyelvesít smirksweat Mondjuk hiába lenne a rajongók kivánsága a hac már sztem így is nagyon sokat mutatott a filler nekünk pl. Kyouraku kardjának képességéről jó lehet ez egy fajta előkészítés...

Én el tudom képzelni h. Unohana kardja nem támadó képes...Meg nekem úgy tűnt h. direkt tőrbe csalta Ichit... Mindenestre elég félelmetes kard aza  agyógyító kard.... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 15:09:04 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6086 Dátum: 09 nov 19, 16:27:16 »

Idézet
Dancsa írta:
Az, hogy Minazuki mért nem támadta meg Ichigot, egyszerű. Nem tudjuk hogy van-e támadó képessége egyáltalán!?

Azt én sem vártam hogy rátámad elvégre fillerben nem löhetik le a képességeit. (De például: lévén egy barlangban vagyunk esetleg rá/be-omlaszthatta volna Ichi-re/elött a barlangot)

Ami pedig a második megjegyzést illeti ugyan informácionk nincs rola de biztos hogy Minazukinak is van támadó képessége, elvégre egy lélekölő kard támadó képesség nélkül elég furcsa lenne.


« Utoljára szerkesztve: 09 nov 19, 16:30:33 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6087 Dátum: 09 nov 19, 16:44:12 »

Igen kissé ahogy visszaolvasom most a hszemet úgy tűnik mintha azt mondanám h. nincs támadó képessége  akardnak ami nem igaz, pontosabban arra gondolok h. Unohana nem igazán szokta használni támadásra így olyan mintha nem is lenne neki bár ha arra kerülne a sor biztos tudna vele Unohana ölni is szóval persze kard ezért lehet vele támadni de nem igazán arra való így az hogy támadjon vele elhanyagolhatóan kicsi így ez olyan mintha nem is lenne képes támadni...Na jó ez most nagyon értelmes hsz lett de remélem ebből érthető h. nem arra gondolok h. egyáltalán nincs támadóképessége csak itta a fillerben aztaz oldalát de méga amangában sem biztos h. megismerjük...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6088 Dátum: 09 nov 19, 19:11:06 »

Szerintem Minazuki állította meg Sawaki szívét a filler-sorozat elején.

Remélem Kubo bácsi mutat valamit Unohana harci skilljeiből is, mert igaz hogy ő a legjobb Healer, de nem hiszem hogy csak emiatt retteg tőle mindenki egész SS-ben.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6089 Dátum: 09 nov 19, 19:18:18 »

A kard shiakai formája egy óriási rája-madár-bálna-szörny-izé.
Ha más támadó képessége nincs is, ha az az izé fizikai támadásokkal jön, a békés gyógyítgatás helyett, már az is elég hatásos lehet, főleg ha van egy komolyabb öngyógyítása is.
De a bankaija lehet támadó jellegű is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!