24 júl 03, 00:25:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585538 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6045 Dátum: 09 nov 13, 16:36:09 »

Idézet
Don Davido Írta:
Nem ,hogy félgőzzel 15%- relaitsuval ,ment már Ulq ellen is kb ha a ruháját nézem. +Hollow mód . A relaitsu meg hozzá tartozik az tök mindegy mivel tolja épp hollow(Shirosaki mikor megszállja )  vagy shinigami módba esetleg ,mind kettő egyszerre.

Azt nem vitatom hogy mindegy milyen modban van, a reiatsuja a sajátja,
de én a hollow alakot ugy fogom fel mint egy harmadik eröszintet ami alapállapotban el van zárva, mintahogy a kardok ereje is, tehát ha nincs rajta a maszk nem lehet érezni a teljes erejét.


OFF:
MODERÁTORNAK:
Elnézést a duplaposztért egy véletlen baleset következménye.
ugyanaz a szöveg volt mindkettöbe ezért az elsö tartalmát amenyire lehetett töröltem.
Ha lehetne, vagy tudnám hogyan kell törölném a posztot magam de erre kénytelen vagyok titeket kérni.
KÖSZI ÉS MÉGEGYSZER BOCSI




>HSZ eltakarítva, megbocsátva! Mosolyog Legközelebb vigyázz jobban, ne küldd el kétszer ugyanazt! Gabesz Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 13, 23:00:14 írta Gabesz » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6046 Dátum: 09 nov 13, 16:48:17 »

Hát sztem még egyenlőre HMben maradunkBya és Ken leverik Yammit utána meg egymást közben megérkezik majd Ichi full power erővel és majd tuti új maszkkal áll neki Aizennek...Shinjinek meg marad Gin. A pofavágás jó lesz, Unohana meg gondolom meggyógyítja a sérülteket (Hiyori, Ukitake, Kyouraku is kapott egy jókora vágást azért...).
Egyetleegy gondom van nekem van egy olyan érzésem h. Ichit ezzel a ahúzással olyan übertápra csinálta h. nem Shinji és Ishin még csak nem is Urahara fog Aizen ellen harcolni hanem ő maga 1 vs. 1ben... Én azt hittem Shinji vs. Aizen lesz mert nem tom hány részen keresztül azt hittem de az úgy is volt h. Shinji az extra übertáp erre most Kubo utólag kitalálja a ruhás cuccot és ő lesz a aextra übertápés kaszabol sorban mindenkit mintha a többiek nem edzettek volna 100-200 éveket...
Jaha a másik hogy én azt hittem kapnaka a Vaizardok majd fuuuh milyen szerepet, aztán megintcsak minden ugyanúgy ugyanazokkala a technikkál történik mint amikor Ichi SSben volt... Néha villant valami újat de alapvetően ugyanazok harcolnak...Ugyanúgy

Megnéztem az új anime részt. Voooolt Ukitake Kyoueraku és még ebszéltek is és olyan aranyos volt Ukitake amikor Rukiával ebszélt...Jajjj meg tetszett Yachiru vs. Zakkant (Mayuri) kardja hogy sípolt már és Yachiru meg csak fogcskázott vele. Tetszetta  aKen vs. Bya kardozgatás is és sztem azért Soifon vs. kardja sem volt semmi...XDXDXDXD Szóval tetszett a arész. Egyetlenegy gondom van ezzel: Ukitake Kyourakunak megint nem lesz szerepe és milyen égő már h. utolsó pillanatban beállítanaka a csatatérre h. bocs késtünk mi avgyunaka  legcoolabb kapitányok látjuk mindenki harcolt reméljük senki nem döglött meg most süt a nap ezért idejöttünk h. megnézzük mia a helyzet. Sztem Bya az egész árulást azért csinálta h. megtudja hol van Yamma annyira lerí az arckifejezéséről ahogy emglátja Yammát... édesek Ukitake kardjaiXD...De nem hinném h. Bya egyedül elbánika a kardokkal majd gondolom besegít Ichi...Ukitake meg Kyouraku megérkezik majd a nagy csata végén: bocs késtünk.... Neeem Neeem smirksweat Uff
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 13, 17:29:37 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6047 Dátum: 09 nov 13, 17:35:01 »

asthi - Byakuval kapcsolatban én is valami ilyesmire tippeltem, de majd kiderül. Gondolkozik A fogócskás rész nekem is nagyon tetszett, édes az a kis vakarcs - pont, mint a gazdája... Ördögi Tényleg aranyos volt, mikor úgy ütögette Ichi fejét, mint egy bepörgött ovis, meg az is tetszett, hogy Yachiru elkapta a szárnyait - hülyére nyúzta szerencsétlent. Nevet Aztán jött Zaraki és megmarkolta a "pillangócska" fejecskéjét - szegény Hanataro-val is valami ilyesmit csinált egyszer, csak neki hátulról kapta el a fejét... Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 13, 17:40:55 írta gyalogbagoly » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6048 Dátum: 09 nov 13, 17:46:57 »

Azért ne írjátok le unohanát, emlékezzetek rá, hogy a tanácsteremben Aizen gyakorlatilag hosszában félbevágta Hitsut és Unohanának mégis sikerült összekaparnia és gyakorlatilag a halálból hozta vissza. Mosolyog
Hinamori szintén gyakorlatilag halott volt és most mégis él, bár most elég szar helyzetben van.
Csibe, de ott Unohana is úgy fogalmazott, hogy "Életmentő beavatkozás" és nem feltámasztás. Én azért nem írnám még le Hirakot. Jófiút földbe kell döngölni, akkor kap csak észhez, hogy milenne, ha esetleg bevetném az ultimate jutsujaimXD.ikszdé
Viszont 2v1-et se tudok elképzelni, az már nem lenne igazságosXD Itt visszavonulás lesz most Kamukurában.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6049 Dátum: 09 nov 13, 18:39:04 »

Gyalogbagoly: jah meg már megint jött Zarakia a dumával> csinálhatsz Ichivel akármit csak harcolni tudjon velem... S Mayuri a atűvel... Nevet Unohana egyébként elég bölcsen tud viselkedni...Jól megítélia a képességeket (kivéve Ichi esetében...) és még erős is...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 13, 18:40:40 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6050 Dátum: 09 nov 13, 23:07:22 »

Azért elég kemény, hogy Ichigo mekkora táp... Ezen a mostani mangán nagyot lestem... >.<#
Icci egyszerűen olyan erős, hogy már nem képes irányítani az erejét... Hát lol... Kiderült pár érdekes dolog...

Egyébként tegnap néztem meg a Movie 3-at... Hát az se rossz... Nevet

Hű majdnem duplapostoltam! xD

Az animés történésekhez annyit, hogy ugye filler részek... A 2 taichonak még nem volt nagyobb megmozdulása eddig se a mangában, sem az animében... (A mangában is csak az utóbbi fejezetekben, amik a fillerek rajzolásába már nem szóltak bele) A fillerek rajzolói nem akarnak lelőni semmi poént, és nem nagyon akarnak több kamu megmozdulást betenni az animébe, hisz még igazán a képességeiket se nagyon ismertük a két kapitánynak, az utóbbi manga részekig... Röviden de bonyolultan kb ennyi szerintem, hogy miért mindig az utolsó pillanatban érkeznek mindenhova...
Ha bonyolult, és zavaros, akkor sorry... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 13, 23:14:58 írta Gabesz » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6051 Dátum: 09 nov 13, 23:55:22 »

Nos ez nagyon meglepett engem is, hogy Ichi ekkora táp nem sok dolog szokott meglepni ebben a mangában, de ez kétségívül igen Nevet.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6052 Dátum: 09 nov 14, 07:34:03 »

Gabesz igen valószínüleg azért nem harcoltatja őket Kubo a fillerben sem mert az animbében sem teszi. Csak azért kicsit néha nekem elég érdekesen jön ki h. mindig elmondják h. ők ketten a legerősebbek közül valók de Ukitake méga a nagy csatában is nagyon nagyon kevés szerepet kapott... Nah mindegy végülis a Movie 3-ban megmozdultak ők is szóval nem kellene elégedetlenkednem, de azért tetszene egy Ukitake haját cibáló két kisgyerek...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Belnir
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125

Nem félek a haláltól, akkor mitől féljek?


« Válasz #6053 Dátum: 09 nov 15, 11:51:59 »

újra olvastam most a mangát. eddig rendesen zavart ez a yammis espadás dolog a számával...
de 4-eske elmondta hogy mi is van Nevet hogy ötös szám alat nem szabadíthatja fek senki a kupolán belül az erejét
yammi ugyebár megtette(így valszeg kamuzik hogy ilyen meg olyan erős).Ichigo meg ugyanígy 20% körül volt hollowban szóval télleg űber táp O_o
Naplózva


éljen az aszimmetrikus internet Nevet
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6054 Dátum: 09 nov 15, 12:06:09 »

Nagyon komoly lesz, kár, hogy Kubo elment vakációba. Viszont ami nagyon érdekel az Shirosaki, ha Ichigo uralni tudná azt a formáját az elég meredek lenne, lehet ha teljesen feltölti Unohana akkor előjön, hogy megpróbálja átvenni a hatalmat felette, vagy megint nem fogja tudni rendesen használni a maszkhát. Bár azon se lennék meglepve, ha Unohana nem tudná feltölteni Ichi reiatsu-ját, vagy ráküld valami über kidou-t, hogy az feltölti és kb. visszajön két öltés a ruhából Nevet Nevet
Unohana átmegy burda asszonyba Ördögi

Kenpachi és Byakuya viszont érdekes lesz, ha tényleg jól láttam akkor azok egymással próbálnak dűlőre jutni!
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6055 Dátum: 09 nov 15, 12:37:15 »

Én sztem Unohana vissza fogja tápolni Ichit különben Aizen ellen nem lenne esélye úgy meg meg lehet mnagyarázni miért van esélye Ichinek Aizen ellen az egész Unohana és Ichi futása a Gargantában ezért van most megmagyarázák miért lesz esélye Ichinek Aizen ellen...
Nekem aza a fura h. Kenpachi segítséget kért Byától akárhogyan is nézzük...Túl erősnek ítéli az ellenfelet, és még le sem vette a szemkötőjét de elege letta  aharcolásból...Ken azt akarja Bya befejezze? Átadná a harc örömét másnak úgy hogy még nem fejtette kia a max. energiát?  Hmm?
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6056 Dátum: 09 nov 15, 13:33:44 »

[irónia]Hát igen, ezt megint csak a Kubo híres következetessége magyarázza... [/irónia]
De amúgy leeht, hoyg igazából Byakuyára utazik, és ezért vonja be a harcba...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 15, 13:34:35 írta STM » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #6057 Dátum: 09 nov 15, 16:47:59 »

Szerintem Kenpachi olyan, mint eddig bármikor. Semmi kedve kivégezni azokat akiket legyőzött, mert akkor később nem lehet velük újra harcolni egy jót, de mivel ez itt mégis csak egy espada, ezért tisztában van azzal, hogy nem teheti meg vele azt, amit mondjuk Ikkakuval, ezért - és persze nem kicsit oltásból - mondja azt Byakuyanak, hogy végezze ki Yammit.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6058 Dátum: 09 nov 15, 17:02:51 »

De előtte azon morfondírozik h. emnnyire erős is ez a Yammi....És utána szól Byanak... Na meg Noitránál nem voltak ilyen gonjai ha jól emlékszem simán kinyírta...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #6059 Dátum: 09 nov 15, 17:09:49 »

Én úgy emlékszem Noitora életét is megkímélte. Csak ő ezt nem viselte el és rátámadt Kenpachira
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!