24 júl 01, 03:06:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582572 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6015 Dátum: 09 nov 10, 21:18:28 »

Jah látom ott van Kyourakua a képen...Jajj de jó. Vagyis végülis úgy sem lesz időm megnézni péntekig de azért jó tudni h. szerepelnek végre ha csak fél sec erejéig is... Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6016 Dátum: 09 nov 11, 06:04:44 »

Egész jórész volt. Szerepelt benne UkitakeeeeXD
Zaraki még mindig állat. Mayuri, még mindig öhm... őrült tudós...ikszdé, Yamipapival mit akarnak csinálni? és akik őrizték Yamipapit, abból a csukjás az kinek a zanpija volt?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6017 Dátum: 09 nov 11, 11:02:39 »

Az szerintem Unohonáé.
Mayuri egy örült , hozta a formáját   Ördögi
Nem lehet olyan sok hátra .
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6018 Dátum: 09 nov 11, 14:27:34 »

A zöld csuklyás Zanpi Minazuki, Unohana kardja.

Soi képén jót röhögtem, mikor Yoruichi ölbe vette  Mosolyog

Mayuri... tetszik a stílusa! Ichigo hogy próbált menekülni előle!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 11, 14:45:09 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6019 Dátum: 09 nov 11, 15:05:23 »

A legjobb ashou gijizou vagy hogy van írva... Mayuri zanpakutouja...ikszdé  Hooogy vááhXD Nagyon betegXD...
Én már csak Sogyou no Kotowarira várok, utána legyen má vége...ikszdé Lassan elfelejtem mi volt a filler kezdete elött... még sokáig húzzák és akkor azt is elfelejtem ki az ellenségXXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6020 Dátum: 09 nov 11, 17:07:15 »

Szerintem nincs sok hátra a fillerböl de azt kell mondjam ezzel kapcsolatban vegyesek az érzelmeim:
-1.:örülök neki mert most jön az espadak küzdelme nameg láthatjuk nemsokára "extrém agressziv epret" 4-eske zuzás közben.

-2.:Viszont egyy kicsit sajnálom mert ahoz képest hogy filler nekem tetszik, a korábbi fillereket mindenesetre üti.

Ami ezt a részt illeti volt néhány vicces jelenet melyeken jot derültem.............Na és persze megin a hajamat téptem azon hogy Shunsui és Juushiro mi a rákért csak akkor jönnek elö amikor felesleges, most komolyan koplet serencsétlenségnek van beállitva mind a kettö, baromira idegesitő.

Yama ji meg nem kicsit lehet táp ha a három legerösebb kapitány zampija kell ahoz hogy elzárva tartsák, mert nekem ugytünt hogy csak azért vannak ott.

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 11, 17:09:20 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6021 Dátum: 09 nov 11, 18:35:18 »

Ha már feltűnt Ukitake akkor ténylega  végét járja a filler...Huh remélem jó sokat szerepel. Bár cyberwolf hszéből ítélve megint  nem úgy fognak szerepelni ahogy én elvárnám......
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 11, 18:39:12 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6022 Dátum: 09 nov 11, 22:10:04 »

A két zanpi aki Yamma bá-t fogva tartja az Ukitake és Kyoraku kardja, sebaj, csak ezzel nyitja Muramasa a beszédét a hegyen amikor kérdőre vonják! Ördögi Ördögi A két gyerek Kyoraku-é annyi biztos, mert azt még a mangában is mondja hogy játékosak, azért olyan a képessége amilyen, meg ő is egy "nagy gyerek!"
Hát ja lassan vége lehetne, de még tuti lesz valami nagy grandiózus csatahalom, aminek se füle se farka Lehánylak
Naplózva
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #6023 Dátum: 09 nov 11, 22:11:36 »

A két gyerek Ukitakeé a nő Kyorakué.  Mosolyog Az előző endingbe is látni lehetett.
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #6024 Dátum: 09 nov 11, 22:57:07 »

Lenne kér kérdésem. 1, Jinta és Ururu miért látja a lelkeket, és miért olyan erősek?
2, Szósz felerősítette az Espádákat?
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6025 Dátum: 09 nov 11, 23:04:03 »

1, ezt senki nem tudja biztosan mert nem derült ki, lehet csak mesterséges lelkek amiket Urahara dolgozott ki, amúgy passz.
2, feltehetőleg igen arra használta a hógolyót

Adamems: akkor úgy Nevet

Apropó, Muramasa hollow diétán van??
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6026 Dátum: 09 nov 12, 09:42:42 »

Jinta Ururu valószínüleg módosított lélekXD
A két ikergyerek tuti Ukitakéé. Már a kard nevében is benne van a "iker" szóXD Meg az endingben is Ukitake mellett vannak.
Muramasa... Hát ugye kinyírta a mesterét, szóval valahogy életben kell maradniaXD
Srodack, azt senki se vonta kétségbe, hogy az Ukitakéé és Kyourakué, hanem a harmadik volt a kérdésXD

Sóska pedig a hógolyóval hozta létre az Espadakat, szóval,...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6027 Dátum: 09 nov 12, 18:26:56 »

Sóska= Aizen? Mert én eddig a Sóska szót Sasukéra láttam alkalmazva.... smirksweat A tökéletes becenevet amit kitaláltam Aizenre nos az sajna nem használható itt a fórumon Szomorú
Jinta és Ururu tuti vmi találmány és nem igaziak...Olyanok lehetnek mint Mayurinak a hadnagya smirksweat smirksweat
És mint Ukitake rajongó vagyok bizonyosan tudom h. a két kis gyerkőc Ukitake kardjának emberi (vagy ki tudja milyen? mert elvileg ilyen alakjuk nincs is a karduknak) formában lévő alakja...

Nah elolvastam az új részt és egyenlőre röhögő görcsökben fetrengeka a gép előtt Unohana és Ichi beszélgetése miatt.....Ken meg Bya meg végre kezd durvulni de ez az Unohana beszélgetés...Hát én kész vagyok.....
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 12, 20:44:03 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #6028 Dátum: 09 nov 12, 20:45:17 »

Ichigo ruhájának a fele sincs meg. Hoppá.= felénél is kevésebb relaitsu.  Kire hasonlít? Nevet Isshinre. A kapitányi ruhájának neki is nagy része ,három negyede kb hiányzott mikor a Fishert levágta és röhögve és ez alapállapotában volt semmi shikai. + Ezt érezték kilométerekről hatalmasnak Ichigoék és Shinji is gondolkozott ki ez.  kacsint
Most meg Ichigo már bankaiba rohangál össze-vissza. Végülis igazam lett kimerült a harcok során szépen lassan.
Orihime meggyógyította ,de a relaitsu-ja a meg fogyott lassan. Ja azt mondja meggyógyította Hime ,de mikor is? Hiszen az öngyógyulás (Hollow formos gyorsított regenerálódás) miatt nem is kelett semmit csinálnia ,hisz begyógyult Ichigo összes sebe. + Rohant le tehát ideje se volt.
Unohana beszólása nagy volt. Főleg az az arckifejezés. ikszdé
Ichigo most az utobbi fejezetekbe ilyen ártatlan,csetlő-botló képpel van ábrázolva nem tudod feltünt-e nektek.
Ez is elég érdekesen hatott.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 12, 20:51:46 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6029 Dátum: 09 nov 12, 20:47:05 »

Lehet bárki bármilyen erős, Unohana előtt reszket mindenki!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!