24 júl 02, 23:10:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585317 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13245 Dátum: 12 okt 31, 20:03:36 »

Nem rossz ötlet,de Bachék még sztem eddig nem látták közvetlenül a zanpaktouja képességét,+nem hiszem hogy egy sima illuzió megzavarná az időérzékét.
Amúgy az lenne durva ha előbb volt hm-be és visszaszökött lekötözni magát(persze erejét már nem lekötve csak álcázva Bachék elött)
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13246 Dátum: 12 okt 31, 20:07:22 »

Ez még nem bizonyítja hogy túlélte Aizen, csak az időérzékét zavarta meg, biztos megint elkezdett lassan pofázni minden hülyeségről, és nemvette észre Bach hogy hogyeltelt az idő.

Mi van ha egy felderítő 0. osztagos vágta ketté? Lehet kiküldték, mert értesültek róla hogy HM-et leigázták. És Urahara azért ilyedt meg mert egy erős vadidegen áll elötte, és nemtudja mik a szándékai.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13247 Dátum: 12 okt 31, 20:18:27 »

Hát én ha Urahara lennék, akkor nem lepődnék meg egyetlen egy erős vadidegentől sem, elvégre tudom, hogy én magam is egy állat vagyok, csak kicsit visszafogom magam Nyelvesít. (attól most tekintsünk el, hogy egy nyíl áll ki a hátamból, ami megnehezíti a dolgomat :'D) De ha mondjuk már csak a puszta látvány is azt sugallná, hogy aki előttem áll, az egy 0. osztagos (csak van valami ismertető jegyük...), akkor azért elgondolkoznék a helyzetemen.... Mondjuk ez a 0. osztagos felderítő dolog egész jól hangzik, bár szerintem nem lesz új karakter.
Aizen meg nem úgy volt, hogy teljesen el van zárva? Mármint az ereje? Mert ha igen, akkor valamit kellett ügyködnie, hogy megzavarja Bachot, mert erő nélkül ez nem igazán ment volna neki.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 20:20:45 írta akym17 » Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #13248 Dátum: 12 okt 31, 20:36:38 »

Azért Ichigora ráférne ha valaki végre átvenné vele az alapokat s pár bakudout/ elsajátítana. Szerény véleményem szerint egy kapitány szintű halálistennél nem ártana ha picit konyítana hozzá .
Az se lenne rossz ha a bankaiját ismerné ki jobban, amire már többen is utaltak. Kissé túlontúl agyontápolt figura lett.
Szinte forma(stílus) nélüli nyers erő.
Jelenleg azt se tartom kizártnak h őrizetbe vegyék valami szép indokkal a 0. osztagosok  Nyelvesít.
Vannak jó dolgok a mangában de utóbbi időben csak AHA -ez amit el lehet mondani egy-egy rész után.
Yamabá bankaija na az valami volt s az elvesztése is amire sokan vártak csak a mikéntje volt kérdéses.

Picit off:
Fehérbajusz egyedi erővel rendelkezett amit elloptak tőle.

Yamabá  egyedi bankaival rendelkezett amit elloptak tőle.

Kalózkirálynak volt egy fia
Bachnak is van (leszármazotja vagy valami olyasmi)

Picit olyan érzésem van mint a szappanoperáknál a történet kifújt de azért még húzzák - vonják.

Kiváncsi vagyok mégis miként fog folytatódni s Aizen miért kavart be nekik s miért nem csatlakozott hozzájuk?
Besz*rás lennek ha ő lenne a kővi főkapitány Nevet Pojén smirksweat
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13249 Dátum: 12 okt 31, 20:41:36 »

Láttátok a 20. oldalt? A legalsó képet módosították, az árnyékba valaki belerakott egy Bach körvonalat, tökre látszik, pixeles a széle, és az angolba nem volt ott. Lassan már a képben se lehet bízni, nem csak a szövegben. A manga steam lehetett, az angol azthiszem másverzió volt.
-----
Úgy lett beszkennelve a kép, hogy kb csak 2 vonal látszódott Bach-bol, és valaki utólag kihúzta a körvonalait hogy látszódjon az elmosódott rész. Akkor mégse önkényes módosítás történt.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 20:45:46 írta Szofron » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13250 Dátum: 12 okt 31, 20:56:56 »

http://www.mangapanda.com/bleach/514/18 Mint már bleachfanon írtam, csak kijavították a skan hibáját. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 20:57:40 írta akym17 » Naplózva

TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #13251 Dátum: 12 okt 31, 20:59:15 »

Na jó a vége kicsit nekem kavaró:http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/21 most akkor Bach a faterja vagy mi? Mert ha igen akkor ichigo egy Quincy aki képes a környező környezetből elszívni mások erejét( Rukia(shinigami) Lidércek(hollow).Mert én most csak erre tudok következtetni vagy engem zavart meg ez a fejezet? Nevet
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13252 Dátum: 12 okt 31, 21:10:03 »

Őszintén szólva szerintem senki sem tudja pontosan, hogy azt a mondatot hogy' kell érteni. Jobban mondva, hogy ki mondta kinek és mikor (elvégre lehet, hogy valami felidézés/visszaemlékezés). Csak találgatni lehet, emiatt egy kicsit én is zavart vagyok, de hát majd kiderül, hogy hogy is van. Hiszen pl. Bach válasza http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/7 is csak a következő fejezet után nyert igazán értelmet. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 21:38:41 írta akym17 » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13253 Dátum: 12 okt 31, 21:14:01 »

Az utolsó mondat szerintem egy visszaemlékezés, nagyon fekete, és a széleken pontok vannak, a visszeemlékezések feketék, és ilyen elsatíozás, pontozás van rajtuk. Lehet egy isshines visszaemlékezés első képkockája.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13254 Dátum: 12 okt 31, 21:16:47 »

Remélem hogy tényleg az mert már szívesen megnézném,sőt szerintem mindenki már egy jó ideje várta Pontosan
Naplózva

Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13255 Dátum: 12 okt 31, 21:21:12 »

Hát igen....Az utolsó mondat engem is megzavart...

Én vagy egy visszaemlékezésre vagy Isshinre tippelnék...
Mert ha Ichigo Bach fia lenne ,nem lenne Shinigami ereje...Vagyis inkább pontosítok ,nem tudott volna Végső getsugát ,mert hiába képes ellopni mások Shinigami erejét a Végső Getsugát akkor se tudta volna ellopni ,mert azt csak elvileg Isshin tudja....Isshintól meg szimplán nem tudta ellopni ,mert akkor már ő se tudta a végsőt...

Szóval szerintem Isshin vagy visszemlékezés...Vagy egy 3-as dolog történt a múltban Ichi születésekor...De ezt inkább ne írtam volna le.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 21:25:22 írta Tensa-Zanka no Tachi » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13256 Dátum: 12 okt 31, 21:34:06 »

Hát, ha Bach az apja Ichigonak legalább már tudjuk, hogy miért hasonlít Zangetsure:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13257 Dátum: 12 okt 31, 21:38:15 »

Hát, ha Bach az apja Ichigonak legalább már tudjuk, hogy miért hasonlít Zangetsure:D

Há...Ez nekem is feltűnt már párszor....
Hitudja milyen családi kapcsolat van Zangetsu és Bach között..... Nevet Nevet Nevet Nevet

A végén kiderül,hogy Bach valójában Zangetsu.....
Na az lenne a dráma...De ez már csaknem következik be. smirksweat
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13258 Dátum: 12 okt 31, 21:54:25 »

Én arra tippelek mivel Masaki is quincy volt így rokonságban van Bachkal. Bár azt én sem értem miért hasonlít Zangetsura? Ez a baj a mangákkal. Rövidek és sokat kell rájuk várni. Na de addig meg olvasom a Magit.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 22:17:45 írta Hiei D. Legend » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13259 Dátum: 12 okt 31, 22:55:21 »

Szerintem ez a manga egyenes út az Isshin történet felé. Ichigo most semmit nem ért az új információkból és nem is kérdezte meg a faterját ezzel kapcsolatban. Isshin viszont megígérte neki, hogy mindent elmond ha megkérdezi. Most az anyjával kapcsolatban felmerült kérdések valószínűleg rávezetik Ichigot, hogy mégis kérdezzen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!