24 júl 03, 00:05:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 884 885 [886] 887 888 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585496 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13275 Dátum: 12 nov 01, 20:57:53 »

Korábban volt, hogy Ichigo személyisége megváltozott, hogy ma már, mindenkit meg akar menteni  meg, hogy régen azt mondta, hogy ő nem hős, aki ismeretlenekért feláldozná az életét de nem is egy szemét, aki csak ül a seggén, mikor a előtte valaki segítségre szorul.  Ez így szép és jó de sokan elfelejtik, hogy Ichigo mostanra rengeteg barátot szerzet. Byakuya, Kenpachi, Toshiro, Nel és még rengeteget, szóval nem csoda, hogy megakarja őket menteni, hisz a barátai. 

Yuzu személyiségéből adódóan még, ha lenne is valami ereje, akkor sem használná, mármint Karinnál látszik, hogy ő kemény és simán szétrugná a Hollowok seggét ha tudná, de Yuzu inkább, inkább az a típus akit megmenteni szokás.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #13276 Dátum: 12 nov 01, 21:06:26 »

Nah eléggé rég olvastam mangát és most ahogy így bebótoltam 1 dolgot tudok Ichigoval kapcsolatban írni.......ki****ott vele az élet  ikszdé
Na de nekem valami nagyon nem tiszta......
Ha ott volt Aizen előtt a szabadulás kulcsa akkor miért nem csatlakozott hozzájuk?  Ohh My God
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13277 Dátum: 12 nov 01, 21:13:31 »

Mert mindenkinél felsőbbrendűnek tartja magát ? Mosolyog

Főleg, nem, hogy még élt volna vele, át is verte Bachot, összezavarta az időérzékét, de mellesleg Aizen mit csinált egész manga alatt ? Olyan gőggel és lenézéssel mondott mindent, mintha patkányokhoz beszélt volna, inkább várná meg a 20000 évet amíg kiengedik vagy törne ki saját erejéből - ha egyáltalán akarna, mint tudjuk meg van az esélye, hogy ő maga akarta, hogy legyőzzék- minthogy egy quincy kiszabadítsa.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13278 Dátum: 12 nov 01, 21:15:02 »

Én nem hívnám azt szabadulásnak, amit Bach ajánlott neki. Ha elfogadta volna, akkor csődörből vödörbe került volna. Bach előbb-utóbb, biztos ellene fordult volna. Azért Aizen milyen jó fej, hogy nem csatlakozott azokhoz, akik ki akarják irtani, azokat, akik elintézték és börtönbe csukták. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13279 Dátum: 12 nov 01, 21:24:59 »

Ishidát (és Isshint) már én is nagyon várom! Főleg, hogy erre mit fog reagálni. Lehet napokra bekuporodik majd egy sötét sarokba, magába zuhan, és egyfolytában azt mondogatja ködös tekintettel, hogy "Ilyen nincs... ez lehetetlen...". Közben pedig öntudatlanul elkezdi varrni Ichigo quincy ruháját. Pojén

Hahaha, ezt elképzeltem, és azóta is szakadok Nevet
Remélem Kubo-nak is eszébe jutott, mert nagyon magas labda Mosolyog
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #13280 Dátum: 12 nov 01, 21:33:02 »

csődörből vödörbe került
Bocs nem tudom kihagyni, made my day írás (csöbörből a helyes szó) Nevet


Amúgy Ishida meg a legelején, mikor magyarázta Ichogónak, hogy ismerte fel mint halálistent. A vörös lélekszalag, igaz ott Ichigo még Rukia erejével rohangált, de a lélek szalagnak nem Ichigoból kéne erednie, nem az erejéből? Látszik Kubo ott meg nem nagyon tervezett ilyet belevinni Nevet
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13281 Dátum: 12 nov 01, 21:39:41 »

Ebben nincs ellentmondás.
Amikor Ichigo és Zangetsu először találkozott a hollowá válás közben (Urahara pincéjében gödrében), akkor azt mondta neki Zangetu, hogy Rukia ereje ébresztette fel. Tehát addig a lelke mélyén szunnyadt, aféle alvó üzemmódban.
Az hogy addig nem látta Ishida a vörös lélekszalagot, ezzel simán magyarázható.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13282 Dátum: 12 nov 01, 22:12:01 »

Ezt ki lehet egészíteni azzal, hogy Ichigo maga is rendelkezett a shinigamik lélekenergiájával. Zangetsu éppen erre hivatkozott amikor Urahara gyógyította. Byakuya csak azt vette el tőle amelyet Rukiától kapott, viszont a sajátját nem látta. Talán éppen a Rukia féle szellemi erő miatt nem látta, hogy Ichigonak van saját képessége is.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13283 Dátum: 12 nov 02, 06:13:10 »

Hát az unalom rávitt, hogy elolvassam. Tisztára igazam volt, Kubo mindig olyanná alakítja Ichigot mint amilyen az aktuális ellenség. Sokan beletrafáltak ezzel az anyukája quincy dologba. Most, hogy eltörték tensazangetsut biztos vagyok, hogy látjuk majd ichigot quincy erőkkel harcolni, merek fogadni, hogy kitanulj aztán quincy erőkkel nyer a végső harcban.
Nem is tudom már, hogy ennek a kiszámítható fordulatnak örüljek vagy sem. Talán jobb lett volna, ha mégis az derül ki, hogy a blutt vent a fullbringer erejével másolta mint az, hogy most Ichiből quincy lesz....  Szomorú  Gondolkozik
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13284 Dátum: 12 nov 02, 09:23:53 »

Én nem hiszem, hogy sok új képességet tanulna. Az eddigi képességeit se aknázta ki teljesen, halálistenként pl nem ismer Kidoukat, ahogy a Hollow maszk használata közben se képes Cerokra. Szerintem Quinciként is csak ezt a blutot fogja megtanulni irányítani, hogy mikor mire használja, amúgy sincs sok Quincy, aki taníthatná, csak Ishida, de az ő technikái szerintem túl bonyolultak Ichigonak.

Amúgy visszatérve a manga fikázásra, szerintem a manga rég volt ennyire izgalmas és jó, sajnos tényleg divat cikizni a már a Kubot, a fullbring arc alatt nem kapott ilyen szintű minősítéseket, holott az aztán tényleg kidolgozatlan volt, eleve Ginjou érve, hogy miért akarja elpusztítani Ss-t.... Mindenesetre az, hogy a főkapitány meghalt, számos kapitánnyal együtt, SS romokban és az ellenség bármikor támadhat újra....és senki sincs olyan szinten, hogy felvegye a versenyt velük.... eléggé izgalmas dolgokat rejt magában. Ezeket a megmondtam meg marhára kiszámítható dolgokat hagyjuk már.... nem csak a mi igényeinket kell kielégíteni, hanem több millió emberét, a többséghez van igazítva a manga, meg eleve ha napokig azon megy az agyalás,hogy vajon mi lehet a folytatás csak-csak felbukkan az ami valójában lesz, ha már adva vannak az alapok....Ne legyen már mindenki marha okos...
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13285 Dátum: 12 nov 02, 09:27:25 »

Hát, végülis már olyan mindegy.. megtörtént ami megtörtént, Epermen megszerezte a Cellt is megszégyenítő Epic-korcs címet. Nevet Nem is lenne ezzel semmi probléma, csak már tényleg minden ereje volt. Ha pl Fullbring nem lett volna neki, akkor az emberek jobban bevennék ezt a mostani felállást.
Mindenesetre remélem szívja a fogát, hogy tulajdonképpen Aizen miatt menekült meg a semmitérő kis élete. =D

Amúgy lehet megkövezni, lehet rám ujjal mutogatni, de Byakuya remélem nem hal meg, vagy ha igen, feltámasztatják a kis tündérpofival.
Ugyan már emberek, Ichigo is meghalt már, mégis feltámasztotta pár perc alatt, Aizen is porrá alázta az összes kapitányt, aki Fake-Karakurában volt (Yama kivételével ugye, vele nem bírt volna egyedül elviekben) azoknak legalább a felének bele kellett volna halnia a sérülésbe, de megmentették őket... Nehogy már most ne legyenek képesek megmenteni/feltámasztani valakit...
A DBZ jellegű "nem számít a halál" érzés már régen benne van ebben az animében, ne most fájjon már ezen Kubo szíve. Mosolyog
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13286 Dátum: 12 nov 02, 10:08:58 »

Nem gondolom okoskodásnak, csak ez a véleményem. Nekem enyhén sablonos a Bleach.

Szerintem Ishida apja szolgálhatna most szaftos kis háttér információkkal, és esetleg edzheti Ichit, persze nehezen veszi malyd rá magát de rájönnek, hogy csak Ichi képes leverni a Juhászbácsit, ezért szépen kiedzik majd.

Persze, hogy nem aknázta ki a képességeit, pedig lett volna mit hiszen emberből lett shinigami, aztán waizard, aztán full hollow, fullbring és most szerintem 100%, hogy quincy lesz, ÉS mind ezek mellett csak 1 támadása van  Pontosan elég béna egy főhőstől, nem?...
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13287 Dátum: 12 nov 02, 10:22:41 »

Attól, mert eltört a kardja, még nem fog quincy technikai órákra járni. Dumál az aktuálisan kinéző lelkéhez és újra rendben lesz a kardja. Ettől erősebb is lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 02, 13:59:11 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13288 Dátum: 12 nov 02, 10:31:33 »

Alapvetően mindegyik shounen manga sablonos. Valahol, valamikor szinte minden jelenetet lejátszottak már valamelyik mangában. Az már csak az író dolga, hogy ezeket hogyan ötvözi a saját munkájába. Másrészt a mangát elsősorban nem nekünk írják hanem az ott élő és nevelkedett fiataloknak. Nálunk más a neveltetés és ezért ami nekünk tetszik az nagyon nem biztos, hogy bejön az ott élőknek, éppen a szokások és neveltetés miatt. Jól emlékszem a régebbi európai filmekre amikor azok mindig a realitást mutatták be a végén. Ezzel szemben például az amerikai filmek nagyon nagy része mindig happy end-el végződött. A főhős szinte soha nem vesztett, de ha veszített is mindig talpra állt és visszatért. Nálunk, a magyar verzióban a fickó szinte minden esetben meghalt, börtönbe került, megörült vagy éppen a híd alatt lakni kényszerült a végére és lehetne még sorolni. Éppen ezért a neveltetésünk miatt ezt is várjuk el. Ezért keseregnek, hogy nincsen halál, a jó mindig győz, a főhős visz mindent dolgokról. Egyszerűen tudomásul kell venni, más a neveltetésük és ezért a világnézetük.  
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13289 Dátum: 12 nov 02, 12:10:38 »

Igazad lehet. Ha nagyon nem fog tetszeni a folytatás akkor úgy is abba hagyom az olvasását, elvégre nem kötelez rá senki Mosolyog.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 884 885 [886] 887 888 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!