24 szep 29, 23:05:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 881 882 [883] 884 885 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702634 alkalommal)
0 Felhasználó és 163 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13230 Dátum: 12 okt 31, 14:19:41 »

Azt nem hagyta hogy kimondja, jött az apja és felfedte magát. Teljesen logikus.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13231 Dátum: 12 okt 31, 14:26:36 »

A bankaiok vissza szerzésére szerintem egy mód van, még pedig a medálok széttörése, de egy olyan bankait amit elloptak és mondjuk meg halt a gazdája az valszeg szerte foszlik.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13232 Dátum: 12 okt 31, 14:38:33 »

Quincy gazdára gondolsz?Mert ha shinigamiéra akk téves mert Overkill használta Sasakibe-ét Yama ellen,pedig Ő már halott volt.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13233 Dátum: 12 okt 31, 14:50:21 »

Nem hanem a quincy gazdánál lévő medál elpuszítására gondolok.Byakuya is meghalt mégis meg van bankaija.
A medál ha úgy tetszik egy speciális pecsét.AZt ha elpusztítják vagy vissza vándorol az erdeti használóhoz vagy pedig ha az már halott akkor egyszerűen eltűnik a bankai.
Erre gondoltam de többszöri át olvasásra is érettem az előző hszt:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Morause
Vendég
« Válasz #13234 Dátum: 12 okt 31, 16:15:09 »

Ennyi erővel az sem valószínűtlen, hogy egyszercsak belép Takamisakari (szumós) a mangába és rögtön agyonveri az egész bagázst, mert az ő ereje egy többezer éves termékenységi rituáléból ered. Segítejő Kon, a plüsoroszlán!
Áhh dehogy... ide Don Kanonji kell, Kon így is úgy is segítette őt úgyhogy még spanok is. Mosolyog Ez a helyzet rosszabb Aizennél úgyhogy Kanonji ide simán beférne, aféle 'deja vu' troll humornak Kubo részéről, mint ahogy anó Aizen ellen.

Ám amúgy mért nem lepődtem meg hogy az anyját mondja ez a szerencsétlen?!?! smirksweat
Kapjátok be hogy folyton azon agyaltok hogy mi lesz mi meg nem lesz, meg az én hülye fejem hogy elolvasom. Így semmi újat nem mutat a manga!
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #13235 Dátum: 12 okt 31, 18:56:11 »

Amugy nem tudom sok ember miért sír,hogy ilyen rossz a manga meg olyan rossz Nevet  Mikor Ichi most tanult meg egy új technikát végre xD Ez már javulás Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13236 Dátum: 12 okt 31, 19:16:07 »

Amugy most már 50% hogy Aizen a kardos ember aki kettévágta Kiirget.
Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #13237 Dátum: 12 okt 31, 19:18:13 »

Ichigo megint bizonyította szájkarate tudását.Néz mint egy pszichopata tömeggyilkos aztán meg eltörik a kardját  ikszdé
Hascwald(tudom hogy rosszul írtam de lusta vagyok megnézni) nem szarorral gurigázik,lefogja a Bachot egy erőteljes támadás közben ami lássuk be nem kis teljesítmény  Kúl (szerintem  smirksweat ),aztán meg eltöri eperke kardját.
Amúgy nem úgy volt hogy a Quicyknek nincs kardjuk ?  Technikai KO Ishidának is csak az a kis lézer kard volt.Gondolom azért rakta be Kubo mert hülyén nézett volna ki a fináléban hogy Ichi nyilakat kerülget stb.
Az utolsó mondat Isshin szájából hangozhatott el.  Mosolyog
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13238 Dátum: 12 okt 31, 19:21:45 »

Na, úgy látom nagyon gyorsan kijött az új rész.
Hát mit ne mondjak, én is jobban örültem volna ha nem ezt a quincy-s anyát erőlteti Kubo, hanem a fullbring-re építkezik inkább. Kevesebb lenne a történet gyenge pontja, és érdekesebb is lenne...számomra legalábbis mindenképp.
Persze az utóbbi napokban átgondoltam a quincys lehetőséget is, és tényleg volt rá utalás, hogy az anyja nem egészen hétköznapi volt, de akkor is, jobb lett volna ha....

Na mindegy, várom még, remélem Kubo jóvá teszi ezt némi visszatekintéssel, ahol kimagyarázza pontosan hogy mi is történt Ichigo születése körül, meg az 1000 éve zajló háború alatt...

Amúgy a magyar olvasó közönség elképesztő. Mindenben képes megtalálni a hibát, keresni a logikát és nem egyszerűen szórakozni rajta. Egyik pillanatról a másikra ami tetszik neki azt dicséri, de egy számára nem tetsző fejezet, rész után menten lefikázzák az egész történetet. A röhejesebb az, hogy sokan menten kijelentik, hogy ezzel végzett is a manga, anime nézésével, de a következő héten, hetekben mégis alig várja, hogy trollkodhasson.

Ezzel nem teljesen értek egyet, szerintem igenis joggal elvárhatja az olvasó, hogy a mű logikilag is megállja bármikor a helyét. Persze az ilyen hosszú ideje játszódó történet(ek)ben előfordul, hogy az író/mangaka változtatni kényszerül bizonyos dolgokon, és utólagosan javítja ki azt, de ennek akkor is van egy bizonyos "tűrhetőségi" szintje, ami még elfogadható, és ami annyira ütközik az előtte lévőkkel, hogy arra már joggal mondhatja bárki, hogy ez így nagyon nem klappol.
Magával a trollkodó hsz-ekkel kapcsolatban részben igazat adok, tényleg van aki csak azért jár fórumra, hogy trollkodjon, ha meg nagyon is színvonalas a manga, akkor meg kussol Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13239 Dátum: 12 okt 31, 19:23:59 »

Háát már sokan kiakarják vonni Aizent a forgalomból,mert már túl sokat szerepelt,de azért még látok benne lehetőséget.
Főleg hogy az ő megjelenése tényleg úgy hatna, ahogy kirge levágása után láttuk Urahara arcán és reakcióján Gondolkozik
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/500/18
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13240 Dátum: 12 okt 31, 19:24:24 »

Jön az Isin Saga szerintem azt már nagyon várom) Igen az utolsó mondatot csak Ishin mondhatja.

Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13241 Dátum: 12 okt 31, 19:45:43 »

Nem azért, de ha Aizen vágta ketté, akkor Uraharától elbúcsúzhatunk. Oltárinagy baromság lenne és logikátlanság, és ön meghazuttolás, ha ezekután nem ölné meg Uraharát Aizen. Urahara, aki túljárt Aizen eszén, aki lesittelte, aki tönkretette az álmait és lerombolta élete munkáját.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13242 Dátum: 12 okt 31, 19:46:40 »

Remélhetőleg most tényleg az lesz. Ez most tökéletes pont lenne a mangában. Az utolsó mondatok miért pont Isshin mondta? Közelében sem volt és miért mondta volna ezt a fiának? Majd kiderül remélhetőleg és akkor most az Isshin sagaval kiderülhene Ichigo születése is és honnan tudod Aizen róla hogy mi van Ichigo szüleivel? Nem hiszem hogy elmondták volna bárkinek is.
Visszatérve HM-hoz lehet hogy tényleg Aizen volt aki kettébe vágta Kirgét. Akkor már érteném miért vág ilyen fejet Kisuke. De ez sem lenne a legjobb hisz akkor magyarázná hogy "már hónapok óta kiszabadultam és eddig erőt gyűjtöttem" stb.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13243 Dátum: 12 okt 31, 19:55:45 »

Így belegondolva ha tényleg Aizen az akkor meg kéne magyarázni hogy lehetett ot Hm-ben is és most Bach-kal való találkozásnál is lekötözve hacsak bár ez furán hangzana de talán most hogy a robbanásban kiszabadult a köztes világon át menne Hm-be és előbb érne oda (időben) mint hogy innen elindult,vagy máshogy telt az idő(netán előbb mutatta kubo)
Ha már túl nagy hülyeség kérlek szóljatok,mert már én is nehezen hiszem el amit Írtam Technikai KO
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13244 Dátum: 12 okt 31, 19:59:13 »

Mi van, ha Bach amit látott csak egy egyszerű illúzió? Elvégre még Unohanát is meg tudta téveszteni a halálával....
Naplózva

Oldalak: 1 ... 881 882 [883] 884 885 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!