24 máj 19, 16:01:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011519 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1890 Dátum: 13 jan 16, 18:55:45 »

Baby 5-éktől nem vártam sokat én sem. Sztem pont olyan páros, mint amikor Luffyék a Grand line-ra jöttek, és Whisky Peak(vagy hogy írják)-en találkoztak Mr. 5-el és a kilo-kilo csajjal. Ott is nagy csatát vártunk, és ahhoz képest kicsit mást kaptunk.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #1891 Dátum: 13 jan 16, 19:05:41 »

Én örültem, hogy végre a gyengébbek is mutattak valamit az erejükből. Baby 5-éktól pedig én sem vártam túl sokat (csatlakoznék a Baby 5-ék - Mr. 5-ék párhuzamhoz).
Azért remélem Doflamingot nem intézik el most, mert én mindig úgy képzeltem, hogy Mihawkkal és Kumaval együtt az op shickibukaiokhoz tartozik. Persze aztán lehet, hogy rajta lesz csapatos erődemonstráció.
A fejezet végéhez meg (bár az alak nem hasonlít az eddig ismertekre)... Aokiji! Aokiji! Rá-rá-rá! Yóóóó
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1892 Dátum: 13 jan 16, 20:30:26 »

Ishida: Mégis hogyan fejlődtek volna a Yonkou tagok, mikor Ők a múlt hátrahagyott maradéka?

Law beszédéből nekem az jött le, hogy aki itt fejlődött az a tengerészet, és a supernovák még Dolfi is csak ült és beszivárgott. Tehát ha fogadnom kéne akkor Kaido meg Shanks tuti nem erősödött, így is elég kihívást jelentenek az Újakra.
Az egyetlen akiből kinézem az Kurohige, de Ő is csak azért, mert ha megtanulja a rengést akkor lesz dádá.

Amúgy usopp elég menő volt, de egy logián nem kéne átmennie a kairosekinek? Vagy csak akkor kerülheti el, ha szétválik a támadás elől mint Crocodile Robin ellen? Mert ezzel így elég hamar leamortizálható lenne mondjuk a legtöbb logia, sőt kurohige is.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1893 Dátum: 13 jan 16, 20:45:03 »

Úgy beszélsz, mintha a Yonkouk holmi 2-300 éves druidák lennének. :'D
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1894 Dátum: 13 jan 16, 21:32:40 »

egyébként igen, a kairoseki köves bilincset a lógia akkor kerüli ki, ha 1 van hakija, 2 szétválasztja a testét
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1895 Dátum: 13 jan 16, 21:35:44 »

Akkor fejlődik az ember a legtöbbet, ha az életéért kell harcolnia. Luffy a 2 év alatt állatokkal küzdött, Zoro is harcolt szerintem elég sokat és Sanji is kitett magáért (persze a többiek is). Ellenben egy yonkut kevesen támadnának meg szemtől-szembe, sőt a két év alatt lehet, hogy senki sem tette. Ők nem fejlődhettek annyit. Sőt azon a szinten ahol ők állnak már nem az egyéni fejlődés a fontos, hanem inkább a szövetségek kötése. (Ez már látszik a szupernováknál is, hogy előtérbe kerülnek a szövetségek)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1896 Dátum: 13 jan 16, 22:11:07 »

Ha már szövetség. Luffy-nak ott van Alabasta királyság, Water 7-es fiúk és Gyojinok. Nem is beszélve arról hogy egy ex-shickibukai is a szövetségese / barátja ahogy tetszik.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1897 Dátum: 13 jan 16, 22:25:39 »

És ott van még shanks, az öregapja félig meddig, az apja, meg Rayleigh akik biztosan mellé állnának ha szorulna a hurok.

Elég nagy a támogató brigádja, nem lennék az ellenfele  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1898 Dátum: 13 jan 17, 02:28:17 »

Ami még furja az oldalamat, ha már szövetségeknél járunk, hogy a Thriller Barkon Lola-tól kapott vive card kihez mutat. Nevet  Mert attól a kalóztól is várhat némi segítséget sztem.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1899 Dátum: 13 jan 17, 10:13:30 »

Anno Mihawk is ugyanígy "eltévedt", mikor Don Kriegéket követte. Szóval én új karakterre gondolok, aki ugyanilyen Mihawk szintű karakter. Mosolyog Persze szerintem tuti, hogy Joker társa.

Egyébként a fejezet szuper volt, és Hiei talán igazad lesz Joker erő demonstrációját illetően. Még korántsem írnám le, hogy egyedül van Luffy-ék ellen Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #1900 Dátum: 13 jan 17, 10:53:53 »

Ami még furja az oldalamat, ha már szövetségeknél járunk, hogy a Thriller Barkon Lola-tól kapott vive card kihez mutat. Nevet  Mert attól a kalóztól is várhat némi segítséget sztem.

Azt tudjuk kik a Yonkok. Arra is emlékszünk mit mondott az anyjáról Lola. Tehát ha ezt a két adatot összeadjuk akkor nagy valószínűség szerint big mom kieshet a Luffy-Law féle yonko zúzásból (Luffyék még nem találkoztak személyesen Lolával vagy Big Mommal az újvilágban). Shanks ellen nem menne Luffy, Trafalgar meg oda egyedül nagyon kevés lenne. Fekete szakál még túl erős Luffynak és Lawnak,, így már csak Kaidó marad.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 11:06:19 írta Krulszeme » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1901 Dátum: 13 jan 17, 11:48:29 »

Amúgy milyen messze lehet Dressrosa és PH egymástól? Mert Dofli a két verőemberét nem napokkal ezelőtt küldte, hanem legfeljebb pár órája.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1902 Dátum: 13 jan 17, 13:31:48 »

Nem kell feltétlen olyan közel lennie egymáshoz a két szigetnek, hiszen Buffalo repül, ami igen csak lerövidítheti az utat, és Doflamingo is a levegőben indult útnak. Valószínű, hogy hajón megtéve az utat napokba telne (ezért nem is indult útnak az egész bagázs hajón, mert mire odaérnének, már Luffyék messze járnak, hanem ehelyett csak Doflamingo indult meg, akinek a levegőben pár óra alatt megvan.)
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1903 Dátum: 13 jan 18, 00:34:02 »

Amúgy szerintem a Zsiráf lesz az az árnyék az utolsó oldalon, akit Enies Lobby-ban győzött le Zoro! (asszem Kaku, de nem biztos)
itt az utolsó képen látszik is a hosszúkás orra, valamint emlékeim szerint láttuk is egyszer az animében, amikor Robint megmentették Dragon emberei, szóval valószínüleg közéjük tartozik. Ha Dragon akar találkozni Luffyval, akkor csak nem mehet oda hozzá közvetlenül, egymagában Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 00:35:12 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1904 Dátum: 13 jan 18, 01:25:36 »

Nem tudom te miről beszélsz, de nem tudjuk mi van Kakuval csak annyit, hogy él. Nem láttam Dragon emberei között sem, de javítsatok ki, ha tévedek. Mondjuk ettől még lehet ő a képen:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!