24 ápr 29, 09:13:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1001592 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 10 ápr 28, 12:28:36 »

One Piece manga téma:

Az éppen aktuális (vagy legfeljebb 1-2 korábbi) rész kivesézése és esetleg normális jövendölések a következő fejezetre vonatkozóan. Ha egy szereplőt akartok kivesézni, akkor azt az adott szereplő témájában kell. Ugyanez vonatkozik a mágiákra is.

Spoiler szigorúan tilos, aki ezt nem tartja be, 3-tól... sok napig terjedő kitiltásban részesülhet.

1000 oldalig megy, utána újat kezdünk. ^^
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1 Dátum: 10 máj 03, 23:43:45 »

Hát ez egy érdekes fejezet volt, nem hittem volna, hogy ennyire részletes lesz a visszaemlékezés. Persze az előző fejezetekben nagyon sok volt az akció, szóval érthető, hogy most kicsit ilyen elhúzott emlékezés van, de mondjuk engem annyira nem érdekel ez a történet szál, ennyire szétnyújtva meg főleg nem. Remélem azért kihoznak belőle valami érdekeset, mert normál történetben még elmenne, de így, hogy tudom ez csak visszaemlékezés, és utána rengeteg izgalmas történetszál lesz még, hát így engem annyira nem érdekel a gyerek Luffy kalandja ezzel a csapat szakadt kalózzal. Persze nyilván sokakat érdekel Ace gyerekkora, szóval valahol zseniális húzás ez is, mert a többség biztos örömmel olvassa.
Naplózva

Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #2 Dátum: 10 máj 04, 17:44:13 »

Hát ami engem illet kíváncsi vagyok hogy hogy "barátkozott" össze Luffy és Ace, mert ugye most még nem igazán csipázzák egymást. (Legalábbis Ace biztos hogy nem >.<#)
De azért az sem lenne rossz ha inkább azt mutatnák hogy Luffy most mihez fog kezdeni. Gondolkozik
Mert nem hiszem hogy mostanság összefogja szedni magát. Neeem
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3 Dátum: 10 máj 04, 21:18:37 »

Ti hol olvasátok? Fordítást esetleg nemtudtok valamerre?
Naplózva
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #4 Dátum: 10 máj 04, 21:46:23 »

Én meg pont erre vártam végre olyan édesek kicsinek Szeretet Szeretet Hát igen nem nagyon jöttek ki kíváncsi vagyok hogy mi volt a változás oka amiért tesók lettek Nevet Hát én speciel vagy a bleach exile-n vagy a mangastream-on szoktam olvasni magyar fordítás csak egy bizonyos kötetig van de nem a végéig Szomorú
Naplózva
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 máj 05, 16:27:11 »

Hát ez édes egy fejezet volt. Luffy... semmit sem változott xD
Ace meg... Azt hiszem a következő fejezetben már megláthatjuk az "ismert" oldalát.
Hiroto, én személy szerint végig angolul olvastam. Magyar fordítást viszont tudom hol találsz (legalábbis a legújabb fejetetekre. Ha érdekel, írj egy PÜ-t, nem akarok reklámozni. Sajnos én nem tudom úgy olvasni, mivel nincs a gépemen program amivel megtudnám nézni a .rar fájlt ^^")
Egy kis OFF: ma van Luffy szülinapja emberek *-* Vagyis Oda azt írta le kedvenc szalmakalaposunkról, hogy ma van neki...
Naplózva
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #6 Dátum: 10 máj 05, 20:30:44 »

o.O nem mondod....akkor ezért mondta Oda hogy ez lesz Luffy ucsó csatája 17 évese Nyelvesít
Naplózva
valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #7 Dátum: 10 máj 05, 23:16:48 »

Hát ez édes egy fejezet volt. Luffy... semmit sem változott xD
Ace meg... Azt hiszem a következő fejezetben már megláthatjuk az "ismert" oldalát.
Hiroto, én személy szerint végig angolul olvastam. Magyar fordítást viszont tudom hol találsz (legalábbis a legújabb fejetetekre. Ha érdekel, írj egy PÜ-t, nem akarok reklámozni. Sajnos én nem tudom úgy olvasni, mivel nincs a gépemen program amivel megtudnám nézni a .rar fájlt ^^")
Egy kis OFF: ma van Luffy szülinapja emberek *-* Vagyis Oda azt írta le kedvenc szalmakalaposunkról, hogy ma van neki...

A .rar simán egy csomagolt file, azon belül vannak az oldalak, WinRar megoldja a problémát hamar Nevet

De, hogy ON topic maradjak: Kíváncsi vagyok mikor jön az "ugrás", már ha egyáltalán lesz valami, mivel Oda megígérte, hogy ez lesz a 17 éves Luffy utolsó kalandja (mármint a háború).
Naplózva
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #8 Dátum: 10 máj 05, 23:21:10 »

Hát szerintem még egy kicsit emészteni fogja luffy ami vele történt aztán majd csak utánna lesz valami.
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #9 Dátum: 10 máj 06, 06:12:01 »

hát nem akarok senkivel sem vitatkozni, de Oda azt mondta hogy Luffy utolsó kalandja 17 évesen az a Strong World lesz. Mosolyog >.<#
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #10 Dátum: 10 máj 06, 10:50:52 »

És ezt ti hol olvastátok? Mert én eddig csak külföldi fórumokon, és blog-okon találtam erről utalást, azokra meg nem fogok hagyatkozni. Nevet
Naplózva

roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #11 Dátum: 10 máj 06, 11:40:25 »

Nekem is az egyik ismerősöm mondta az is olvasta valahol.De csak lehet benne valami mert mutatták a szöveget is amit Oda írt.Igazán jöhetne már a kövi manga már kíváncsi vagyok a folytatásra Nevet
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #12 Dátum: 10 máj 06, 12:05:18 »

És ezt ti hol olvastátok? Mert én eddig csak külföldi fórumokon, és blog-okon találtam erről utalást, azokra meg nem fogok hagyatkozni. Nevet

 Oda mester azt mondja, hogy ő csak egy manga művész és nem animátor, szóval ha tetszett a film, azt nekik kell köszönni, satöbbi... A lényeg:

This story is Luffy's last adventure as a 17 year old so watch it over and over again! >.<#

Magyarul:

"Ez a történet Luffy utolsó kalandja 17 évesen, szóval nézzétek újra, meg újra!"

Szóval mire gondolt, amikor ezt írta?

Befejződik a One Piece? Gondolkozik
Talán lesz egy nagy időugrás?
Naplózva
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #13 Dátum: 10 máj 06, 12:39:19 »

Hát remélem nem lesz vége mert akkor harapok.Egyébként még nem lehet vége luffy még nem kalózkirály Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #14 Dátum: 10 máj 06, 12:49:25 »

Vége tuti nem lesz, egyszerűen nem érhet még véget a világ legjobb manga-ja. Pojén

Az időugrás elképzelhető, ha Oda nem akarja húzni azt a részt, amikor összeszedik a csapatot, mert ugye sokan nagyon messzire kerültek, és nagyon sok időt elvenne a manga-ból.
Esetleg Luffy itt marad még jó darabig Boa-val, felépül, tanulgat egy kis Haki-t, Nevet és egyszer csak betoppan Iva-chan a Mugiwara kalózokkal. Nevet
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!